KADIN KOL SAATİ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Ferrucci Kadın Kol Saati

Ferucci, saat alanında tüm dünyada adından söz ettiren bir markadır. Kasası, kordon yapısı ve renk seçenekleri ile dikkat çeken saatler kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Ferucci bayan saat modelleri her yaşa ve zevke hitap etmektedir. Çeşitli koleksiyonları bünyesinde bulunduran Ferucci bayan saat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ferucci Bayan Saat ile Her Zaman Şık ve Modern

Ferucci Bayan Saat ile Her Zaman Şık ve Modern

Ferucci bayan saat modelleri, çeşitli koleksiyonlar içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Angelica, Bergenia, Bluebel, Bouvardia ve California gibi koleksiyonlar Ferucci bünyesinde yer almaktadır. Koleksiyonların her biri farklı detaylara ve özelliklere sahiptir. Yaşam tarzına göre birbirinden ayrılmaktadır. Kimisi daha şık ve parlakken, kimi model sade duruşları ve soft renkleri ile öne çıkmaktadır. Ferucci saat bayan kullanıcıları için ortaya koyduğu Angelica serisinde klasik tarzda ürünlere yer vermektedir. Metal yapısı ve şık kordonu ile genel olarak iki renk içerecek şekilde tasarlanmıştır. Suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Saat kasası kibar ve elegant bir görünüme sahip olacak şekilde dizayn edilmiştir. Ferucci quartz bayan saat çeşitleri arasında yer alan Bergenia serisi, ekranında sayı bulundurmaması ile dikkat çekmektedir. Seriye ait tüm saat modellerinde rakam yerine ince çubuklar yerleştirilmiştir. Modeller hasır kordonlarla tasarlanmış olup, göz yormayan renklerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ferucci bayan saat modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Modeller arasında karşılaştırma yaparak ihtiyaç ve beklentinize en uygun Ferucci saate sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ferucci Bayan Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ferucci Bayan Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ferucci kadın saat modelleri şık ve zarif tasarımları ile dikkat çekmektedir. Öyle ki, her koleksiyon kullanıcılara farklı tarzda bir şıklık sunmaktadır. Ferucci kadın saat kullananlar, hem özel günlerinde hem de günlük hayatta kullanabilecekleri bir aksesuara da sahip olmaktadır. Çeşitler arasında yer alan Bluebel serisi petek balı arka planı ile dikkat çekmektedir. Şık saat sevenlerin sıkça tercih ettiği seri, kordon detayları ve süslemeleri ile öne çıkmaktadır. Ferrucci kadın saat, Bouvardia serisi içerisinde kristal taş ağırlıklı olarak tasarlanmaktadır. Rakam yerlerinde ve kordon bağlantı yerlerinde kristal taş olan modeller, şık aksesuar sevenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Gümüş ve altın gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Ferucci kadın saat özellikleri arasında yer alan su geçirmezlik, saati daha güvenli ve emniyetli bir hale getirmektedir. Olası kazalara karşı koruma sağlamaktadır. Marka bünyesinde yer alan modeller 3 bar seviyesine kadar suya dayanıklıdır. Bar, su altındaki bir nesneye uygulanan basınç ile ilişkilidir. Öyle ki, 1 bar 10 metreye tekabül etmektedir. Yani satın alacağınız bir Ferucci saat, 30 metreye kadar suya dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Ferucci Bayan Saat Çeşitleri ile Şıklık Sizinle Olsun

Ferucci Bayan Saat Çeşitleri ile Şıklık Sizinle Olsun

Ferucci, bayan saat çeşitleri konusunda iddialı bir markalardan biridir. Marka bünyesinde tarzınıza hitap eden saatleri bulabilir, uzun süre kullanabilirsiniz. Ferucci taşlı bayan saat modelleri kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Özel günlerde, yemeklerde veya doğum günlerinde görünümünüzü tamamlayan aksesuarlardan biri olmaktadır. Ferucci quartz kadın kol saati, çalışma mekanizması olarak oldukça iddialıdır. Kolay bir kullanıma ve anlaşılır bir ekrana sahiptir. İsteyenler kasa ve kordon materyali çelik olan modelleri tercih edebilmektedir. Mor tonlarında tasarlanan kordon çeşitleri genç ve dinamik bir görünüme sahiptir. Bronz kadranları ile görünümü tamamlanan modeller, her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir. Ferucci bayan metal saat modelleri mavi, mürdüm ve lacivert renklerde olmak üzere çeşitli tasarımlara sahiptir. Hem metal hem de hasır kordonlu modeller son dönemde kullanıcıların sıkça tercih ettiği saat çeşitlerinden biri olmaktadır. Saatler hakkında kullanıcıların geri bildirimlerini okumak ve kullanıma dair ek bilgiler edinmek için Ferucci bayan saat yorumları bölümünü inceleyebilirsiniz. Modeller arasından seçim yaparak, hem kendinize hem de sevdiklerinize Ferucci tasarımlı saatler hediye edebilirsiniz.