PIRLANTA TAKILAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Altınbaş Pırlanta Takılar

1975 yılında kurulan ve Türkiye'nin mücevher devleri arasında yer alan Altınbaş, altın ve pırlantaya gerçekleştirdiği sanatsal dokunuşlarla yaşamınıza benzersiz bir stil ve estetik kazandırıyor. Dünyaca ünlü markanın her tarza ve her zevke hitap eden onlarca parçaya yer verdiği koleksiyonlarında, en özel günlerinizi ölümsüz ve unutulmaz hale getirmenize yardımcı olacak birbirinden değerli pırlantalar bulunuyor. Altınbaş imzasını taşıyan pırlanta takılar, yaşamınızın dönüm noktalarının en az hayal ettiğiniz kadar parlak olmasını sağlarken zarif tasarımlarıyla seçkin ve eşsiz tarzınıza da çarpıcı bir katkı sunuyor.

Altınbaş Pırlanta Yüzük Modelleriyle Göz Kamaştırın

Altınbaş Pırlanta Yüzük Modelleriyle Göz Kamaştırın

Altınbaş pırlanta koleksiyonlarında, göz kamaştırıcı tasarımlarıyla en özel günlerinize kusursuz bir şekilde eşlik edebilecek çarpıcı yüzük modelleri dikkat çekiyor. Nişan törenlerinizi, yıl dönümlerinizi, doğum ve terfi gibi önemli dönüm noktalarının kutlamalarını daha da özel ve unutulmaz hâle getirmenize yardımcı olan Altınbaş pırlanta yüzük seçenekleri, şehirli ve modern kadının stilini de benzersiz bir şekilde tamamlıyor. Gardırobunuzdaki tüm gece elbiseleriyle kusursuz bir uyum yakalayan yüzükler, özel etkinliklerde göz alıcı bir görünüm sergilemenize olanak tanıyor. Altınbaş'ın size özel pırlanta yüzük koleksiyonlarında ise baget, tektaş, beştaş gibi benzersiz seçenekler bulunuyor. Altınbaş pırlanta baget yüzük modelleri; 0.15, 0.32, 0,75 gibi karat seçenekleriyle üretiliyor ve benzersiz tasarımlarıyla adeta baş döndürüyor. Pırlantasının baget tarzında kesilmiş olması ile sıra dışı bir görünüm sergileyen modeller, klasik tasarımların çizgilerini aşıp kendine has yenilikçi bir tarz oluşturmak isteyen kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yayvan biçimiyle olağanüstü bir parlaklık saçan baget yüzükler, klasik tasarım çizgilerini çağdaş bir estetik anlayışıyla buluşturmaları sayesinde her yaşta kadın tarafından kullanılabiliyor.   Altınbaş tektaş pırlanta yüzük modelleri, tüm dünyada aşkın ve evlenme teklifinin sembolü olarak bilinen tektaş yüzük kavramına yepyeni bir soluk getiriyor. Benzersiz tasarımları ince işçilikle bir araya getiren ve bu sayede göz kamaştıran bir zarafete kavuşan modeller; 0.9, 0.15, 0.20 ve 0.32 gibi farklı karat ölçülerinde üretilmeleri sayesinde her bütçeye ve her zevke uygun seçenekler sunuyor. Giyim tercihinize ve kişisel stilinize kusursuz bir uyum sağlamaları için sade ya da çok detaylı olarak üretilen tektaş yüzükler, tek başlarına ya da başka mücevherlerle birlikte kullanılabiliyor. Tüm mücevherlerinize çarpıcı bir şekilde eşlik edebilen ürünler, zarafetinizi ve asaletinizi vurgulamanın en özel yollarından birini sunuyor. Altınbaş pırlanta beştaş seçenekleri ise en beğenilen sırataş ürünler arasında yer alıyor. Benzersiz görünümleriyle ve 5 farklı pırlantadan aldığı gücüyle size bambaşka bir mücevher deneyimi yaşatan modeller, farklı karat ölçüleri sayesinde dilediğiniz tarzı kolayca oluşturmanıza olanak tanıyor. Günlük kıyafetlerinizle de özel gece kombinlerinizle de büyük bir uyum yakalayabilen beştaş modeller, sevdiklerinize verebileceğiniz en özel ve en unutulmaz armağan seçenekleri arasında da başı çekiyor.

Altınbaş Pırlanta Kolye Modelleriyle Tanışın

Altınbaş Pırlanta Kolye Modelleriyle Tanışın

Altınbaş pırlanta kolye modelleri, eşsiz karakterini büyük bir ışıltıyla dünyaya yansıtmayı tercih eden kadınlar için özel olarak tasarlanıyor. Baget, tektaş, damla, safir, life ve sonsuzluk gibi farklı seçenekleri bulunan kolye modelleri, hem günlük hem özel kıyafetlerinizle ve diğer mücevherlerinizle birlikte kullanılabiliyor. Farklı karat ölçüleri sayesinde her bütçeye hitap eden modeller, özel günleri kutlarken kullanabileceğiniz ve tarzınızı tamamlayacak en göz alıcı seçenekler arasında yer alıyor. Safir kolye modelleri, safirin mavi tonundan aldığı gücü pırlantanın sonsuz parlaklığıyla birleştiriyor ve adeta bir sanat eseri estetiği sergiliyor. Baget, tektaş ve beştaş kolyeler, pırlanta zarafetini boynunuzda taşımanıza olanak tanırken aynı tipteki yüzüklerinizle de kombinlenebiliyor ve bu sayede size eşsiz bir estetik kazandırıyor. Damla kolye modelleri ise sadeliğin etkileyici zarafetini bir kez daha gözler önüne seriyor. Life ve sonsuzluk temalı seçenekler ise ağırlıklı olarak aşkı simgeliyor ve aşkın sonsuzluğuna atıfta bulunuyor. Genel olarak evlilik yıl dönümleri ve doğum günleri gibi özel günlerde armağan olarak tercih edilen sonsuzluk temalı modeller, sevginin gücünü pırlanta estetiğiyle somutlaştırıyor. Çiçek desenli pırlanta kolyeler, zarif ve detaylı tasarımlarıyla kişiliğinizin inceliklerini ortaya koyarken 4 farklı baget pırlantaya yer vermeleriyle de en görkemli modeller arasında yer alıyor. Bouquet tarzı modeller ise kesimleri ve özenli detaylarıyla kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri sembolize ediyor. Ünlü markanın imzasını taşıyan modeller arasında özel tasarımlar ve koleksiyonluk parçalar da bulunuyor. Farklı karat değerlerine sahip pırlantaların bir araya getirildiği çok taşlı modeller, estetik görünümleriyle boynunuzda bir sanat eseri gibi parlarken girdiğiniz tüm ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı oluyor. Kolye modellerini tamamlamak için üretilen küpe seçenekleri ise farkını vurgulamak isteyen kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Altınbaş pırlanta küpe modelleri, kolye çeşitleriyle birlikte kullanıldıklarında size seçkin ve elegan bir görünüm kazandırırken özel davetlerde ve resmi ortamlarda bütün bakışların size dönmesine olanak tanıyor. Kolyeden bağımsız olarak da kullanılabilen küpeler, günlük giyiminize de kusursuz bir şekilde eşlik edebiliyor.

Pırlanta Takı Seti Çeşitleri ile Sınırları Aşın

Pırlanta Takı Seti Çeşitleri ile Sınırları Aşın

Altınbaş pırlanta takı seti çeşitleri; ikili ve üçlü setlerden oluşuyor. İkili setlerde pırlanta kolye ve küpe bulunurken üçlü setlerde ise kolye, bileklik ve bir çift küpe yer alıyor. Pırlantanın en saf ve en zarif halini sizlerle buluşturan Altınbaş pırlanta set çeşitlerinde ise zarafetinizi ön plana çıkaran ve kendinizi hak ettiğiniz zirvede hissetmenize olanak tanıyan modeller yer alıyor. Set içinde tektaş, beştaş ya da baget pırlanta modellerini en etkileyici şekilde taşıyan pırlanta kolyelere birbirinden zarif küpeler ve bileklikler eşlik ediyor. Küpe ve kolye çeşitleri, aynı model pırlanta taşlardan tasarlandıkları için birbirlerine büyük bir uyum gösteriyor. 0.80 ile 9.74 karat arasında değişen değerlerde üretilen pırlanta takı setleri, adeta birer sanat eserini andırmalarıyla unutulmaz bir görünüm sergiliyor. Şehir yaşamının ve seçkin bir zevkin simgesi olan pırlanta takı setleri, zarif bileklik modelleriyle de tarzınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor. Kolye uçları ve küpelerle aynı detayları taşıyan pırlanta bileklik modelleri, bileklerinize eşsiz bir estetik dokunuşu gerçekleştiriyor ve kendinizi takı modasının en şık haliyle ifade etmenize imkan veriyor. Aşkın ve sevginin simgesi olan pırlanta takılar, en seçkin modelleriyle yaşamınıza değer katıyor ve sevdiğiniz insanlara karşı duygularınızı anlatmanın en etkili yolları arasında bulunuyor. Eğer siz de mücevher koleksiyonunuza kusursuz ve göz alıcı parçalar eklemek ve en değer verdiğiniz kişilere duygularınızı çarpıcı bir şekilde açmak istiyorsanız, hemen Altınbaş'ın birbirinden seçkin pırlanta takı modellerine ve setlerine göz atabilirsiniz. Baget, tektaş, beştaş gibi pırlanta seçenekleriyle süslü takı tasarımlarını inceleyebilir; sizi ve duygularınızı en iyi şekilde yansıtan modellerle kendinizi ifade edebilirsiniz. Tarzınızı ve estetik anlayışınızı simgeleyen pırlanta seçenekleriyle özel günlerinizi daha değerli ve unutulmaz hâle getirebilir, anı koleksiyonunuza pırlanta parlaklığıyla süslü unutulmaz anlar kazandırabilirsiniz. En şık pırlanta takı modellerini kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilir ve sevginizi kusursuz bir sanat anlayışıyla taçlandırabilirsiniz. Pırlanta modelinizi hemen şimdi seçin, bu seçkin yaşam tarzından yararlanma fırsatını yakalayın!