TEKTAŞ YÜZÜK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova H Renk 0,23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük - HRD - 1010020

  (30)

  5.008,00 TL

  2.766,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  2.212,80 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova F Renk 0,30 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük - HRD - 1050003

  (26)

  8.264,00 TL

  5.508,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  4.406,40 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova 1 Karat Tektaş Görünümlü Pırlanta Yüzük - 1060071

  5.040,00 TL

  3.322,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  2.657,60 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova F Renk 0,13 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük - 1010113

  (11)

  2.152,00 TL

  1.433,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  1.146,40 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova E Renk 0,18 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük - 1010036

  (15)

  4.320,00 TL

  2.544,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  2.035,20 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Lova Pırlanta Tektaş Yüzük

Lova Pırlanta, mücevher sektöründeki 15 yıllık tecrübesi, ‌e-ticaret konusundaki bilgi birikimi ve birbirinden şık pırlanta takı modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Avrupa’nın en önemli pırlanta sertifikalarından biri olan ‌HRD Sertifikası’na sahip ürünler de sunan ‌‌Lova, profesyonel yaklaşımı ile mücevher sektöründe farklılık yaratıyor. ‌Lova Pırlanta, üretici bir firma olmasının avantajlarını kullanarak kullanıcılarına hayalini kurdukları yüksek kalitede pırlanta takılar üretiyor. Sanal mağazasında binlerce farklı pırlanta takı seçeneği sunan marka, birbirinden şık pırlanta tasarımları ve ‌Lova tektaş yüzük modelleri ile farklılık yaratıyor. Sanal mağazasının yanı sıra İstanbul Kapalıçarşı’da yer alan fiziksel mağazası ile de kullanıcılarına hizmet veren marka, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunuyor. Modern ve estetik tasarımları, yüksek kalitede pırlanta, altın ve değerli taşlar ile usta ellerde üretilen ‌Lova Pırlanta, kullanıcılarına aracısız ulaşması sayesinde uygun fiyatlı ürün seçenekleri sunuyor. Yeni yılda, Sevgililer Günü’nde, doğum günlerinde, evlilik ‌yıldönümlerinde, nişan ve düğün gibi özel zamanlarda sevdiklerine unutulmaz bir hediye vermek isteyenler, ‌Lova pırlanta tektaş yüzük modellerini tercih ediyor. ‌Lova Pırlanta’nın birbirinden şık tektaş yüzük çeşitlerini ve fiyat detaylarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Lova Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Lova Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

‌Lova Pırlanta tektaş yüzük modelleri farklı ‌karat büyüklüklerine ve farklı pırlanta özelliklerine sahip yüzlerce yüzük modeli sunuyor. Her zevke ve kullanıma uygun ve geniş bir yelpazede sunulan tektaş yüzük modelleri, 8, 14 ve 18 ayar olmak üzere çeşitli altın ayarlarında sunuluyor. ‌Lova Pırlanta markası, üretici bir firma olmasının avantajını kullanarak pırlanta yüzük üretimini çeşitli altın ayarlarında gerçekleştirebiliyor. ‌Lova Pırlanta tektaş yüzük modelleri farklı parmak ölçülerine uygun seçenekleri ile her kullanıcıya uygun seçenekler sunuyor. Ücretsiz yüzük ölçüsü ayarlama hizmeti sayesinde tektaş yüzükler isteğe uygun ölçülerde kullanıcılara özel hazırlanıyor. Tektaş yüzük modeli üzerinde değişiklik yapabilme imkanı sunan ‌Lova Pırlanta, pırlanta, altın ya da değerli taşlarla ilgili kullanıcılarının yapmak istedikleri değişiklikleri talebe göre hazırlayarak kişiye özel hale getiriyor. Nişan, düğün, Sevgililer Günü, doğum günü gibi özel günlerin ve anların en anlamlı ve en değerli hediyelerinden biri olan ‌Lova Pırlanta efektli tektaş yüzük modelleri, geniş renk yelpazesi ile kullanıcılarına birbirinden zarif ve şık seçenekler sunuyor. Beyaz, sarı (yeşil) ve kırmızı ‌(rose) altın üzerine de üretim yapabilme imkanı sunan marka, her zevke ve kullanıma uygun renk seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Tektaş yüzükler arasında sunulan modeller arasında klasik tektaş yüzük, 5 kollu tektaş yüzük, kolu taşlı tektaş yüzük, tektaş görünümlü yüzük, efektli tektaş yüzük ve alyanslı tektaş yüzük modelleri yer alıyor.

Lova Pırlanta Yuvarlak Tektaş Yüzük Fiyatları

Lova Pırlanta Yuvarlak Tektaş Yüzük Fiyatları

Elmas madeninin belli bir formda kesilmesi ile elde edilen taşın kesim şekli olarak adlandırılan pırlantanın fiyatı, dört özelliğine göre değişiyor. Buna göre ‌Lova Pırlanta yuvarlak tektaş modelleri ‌karat ‌(carat), renk ‌(color), berraklık ‌(clarity) ve kesim ‌(cut) özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Pırlantanın ağırlık birimi olan ve gramın beşte birine eşit olan ‌karat büyüdükçe pırlantanın hem değeri hem de çekiciliği artıyor. ‌Lova Pırlanta tektaş yüzük modelleri her bütçeye uygun geniş yelpazesi ile 0,12 ile 1,77 ‌karat ağırlığı arasında değişen pırlanta yüzük seçenekleri sunuyor. Yeni nesil tasarımları ile ‌karatlarının büyüklüğü çarpıcı bir şekilde ortaya çıkan pırlanta yüzük modelleri, göz alıcı seçenekler sunuyor. Pırlantanın en önemli özelliklerinde renkler ise, İngilizcede pırlanta anlamına gelen ‘diamond’ kelimesinin baş harfi D harfi ile başlayarak Z’ye kadar sınıflandırılıyor. H rengi ve üzeri renkteki pırlantalar ideal beyazlıkta yer alan pırlantalar olarak sınıflandırılıyor. D rengine ilerledikçe beyazlığı artan pırlantanın değeri de artıyor. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen H ve üzeri renkteki pırlantaların en şık modelleri ‌Lova Pırlanta’nın beğeni toplayan koleksiyonlarında yer alıyor. Pırlantanın en önemli özelliklerinden bir olan berraklığı ise elmasının kendine özgü özelliklerine göre belirleniyor. Elmas kristalleşirken farklı mineraller ile karışıyor ve kendine özgü bir karaktere sahip oluyor. Doğanın parmak izleri şeklinde adlandırılan bu minerallerin sayısı, yapısı, rengi, yeri ve büyüklüğü ise elmasın doğallığını gösteriyor. Pırlantanın doğal izleri ne kadar az olursa pırlanta ışığı o kadar yansıtıyor. Doğal izi olmayan bir pırlanta‌ olmadığı için doğal izi en az taşıyan pırlantalar en kusursuz pırlantalar olarak adlandırılıyor. SI ve ‌VS berraklık seviyeleri arasında bulunan pırlantalar tercihe ve bütçeye göre değişiyor. ‌Lova Pırlanta ideal berraklık seviyesinde yer alan tektaş yüzük modelleri ile her bütçeye ve zevke özel seçenekler sunuyor.

Lova Pırlanta Tektaş Yüzük Alırken Önem Verilmesi Gereken Konular

Lova Pırlanta Tektaş Yüzük Alırken Önem Verilmesi Gereken Konular

Pırlantanın göz alıcı ışıltısı, kesiminin mükemmelliğine ve standartlara uygunluğuna bağlı olarak değişiyor. İnsan eliyle gerçekleştirilen pırlantanın kesimi ne kadar iyiyse ışıltısının ve parlaklığının da bir o kadar iyi olduğu görülüyor. Pırlantanın kesim şekli kullanıcıların zevk ve tercihlerine göre değişiyor. ‌Lova tektaş yüzük modelleri yuvarlak kesim, prenses kesim ve baget kesim olmak üzere beğenilen birçok kesim şeklini tasarımlarına yansıtıyor. En çok tercih edilen kesimlerin başında yuvarlak kesimli tektaş yüzük modelleri geliyor. ‌Lova Pırlanta yuvarlak tektaş yüzük modelleri zarif, sade ve modern görünümleri ile en beğenilen modeller arasında ilk sırada yerini alıyor. Evlilik teklifi, nişan, düğün ve doğum günü gibi daha birçok özel anın vazgeçilmez modelleri arasında yer alan yuvarlak kesim tektaş pırlanta yüzükler, çeşitli berraklık, ‌karat ve renk seçenekleri ile sunuluyor. Çıplak gözle bakıldığında birbirinin aynı görünmesine rağmen hiçbir pırlanta bir diğerinin aynısı olmadığı için her bir pırlanta eşsiz bir hediyeye dönüşüyor. ‌Lova Pırlanta koleksiyonundaki en beğenilen modeller arasında yer alan yuvarlak kesim tektaş yüzükler her bütçeye uygun seçenekleri ile beğeni topluyor. Prenses kesim ‌Lova Pırlanta yüzük ise göz alıcı ışıltıları ve modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Klasik ve yuvarlak kesim tektaş yüzük modellerine göre dikdörtgen bir yapıya sahip olan baget kesim pırlanta yüzük modelleri, şık tasarımları ve ‌vintage görünümleri ile büyük beğeni topluyor. Romantik bir görünüme sahip olan baget kesim yüzük modelleri, düz çizgili yüzeyi sayesinde ‌prizmatik bir yansıma yaratarak eşsiz bir ışıltı oluşmasını sağlıyor. Yuvarlak tektaş yüzük modellerinin tek taşının yer aldığı kısmın dikdörtgen formda pırlanta taşları ile kaplandığı baget kesim yüzükler, sıra dışı tasarımları ile öne çıkıyor. Her biri eşsiz olan pırlantalar, sevdikleriniz için benzersiz birer hediye oluyor. Doğanın mucizelerinden biri olan pırlanta nadir bulunabilirliği, sıra dışı güzelliği, eşsiz ışıltısı ve hiçbir şekilde zarar görmeyen üstün yapısı ile insanların vazgeçilmez değerli taşlarından biri olmaya devam ediyor. İnsanların sevdiklerine olan sevgilerini anlatmanın en güzel yollarından biri olan ve sonsuzluğu simgeleyen Lova Pırlanta tektaş yüzükler, hayalini kurduğunuz unutulmaz hediyeyi sevdiklerinize armağan etmenizi mümkün kılıyor. Lova Pırlanta'nın yüzlerce çeşit tektaş yüzük modeli bu sayfalarda yer alıyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara eşsiz birer hediye vermek isterseniz ‌Lova Pırlanta tektaş yüzük ile ilgili yorumları inceleyebilir ve dilediğiniz yüzük modelini satın alabilirsiniz.