Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Karat

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Yüzük Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Maden

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Berraklığı

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tektaş Yüzük

için 3,141 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta tektaş yüzük geçmişten günümüze en özel anları anlamlı kılan bir eşya olarak bilinmektedir. Taşıdığı anlam itibari ile oldukça önemli bir parça olan pırlanta tektaşlar kullanıcıların parmağına taktıkları andan itibaren onları mutlu etmektedir. Çiftlerin hayatlarını birleştirme kararı aldıkları özel günlerinin tanığı ve çok önemli bir parçası olan pırlanta tektaş yüzük estetik görünümü ile göz kamaştıran bir aksesuardır. Pek çok farklı model ile karşınıza çıkan pırlanta tektaşlar tüm modelleriyle oldukça göz kamaştırıcı bir üründür. Pırlanta tektaşlar, yüzüklerin yapımında kullanılan maddeye göre modellerde değişiklikler göstermektedir. Oldukça kaliteli ve şık bir görüntüye sahip olan yüzükler kadınların en özel hediyelerinden biri olmaktadır. Pırlantaların kaç karat ya da nasıl bir görüntüde olduğuna göre değişiklik gösteren modeller pek çok farklı çeşidiyle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Kadınların evlilik yolunda ilerlemek üzere parmaklarına taktıkları pırlanta tektaş yüzük oldukça beğenilmekte ve estetik görünümleri ile göz kamaştırmaktadır. Pırlanta tektaş yüzük fiyatları yüzüklerin yapımında kullanılan maddeye, kaç karat olduğuna, pırlantaların şekline ve bunun gibi birçok önemli ayrıntıya göre değişiklik göstermektedir. Modeller arasında değişen fiyatlar kullanıcılara küçük farklılıklar ile sunulmuştur. Pırlanta tektaş yüzük modelleri pek çok çeşidi ile kadınların en sevdikleri aksesuarlardan biri olmaktadır. Tüm modeller tamamen kadınların beklentilerine göre tasarlanmıştır. Damla ve baget gibi çeşitleri olan pırlanta tektaş yüzük modelleri kadınların beğenilerini kazanmakta ve evlilik teklifi için satın alan erkeklerin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda pırlanta tektaş yüzükler özel günlerinizde ve günlük giyiminizde kombinlerinizi oldukça şık bir şekilde tamamlamaktadır.

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Hayatınızı birleştirmek adına sevgilinize alacağınız tektaş ile birlikte muhteşem bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan pırlanta tektaş yüzük tüm modelleri ile göz kamaştırıcı bir görüntü sergilemektedir. Aynı zamanda oldukça şık olan görüntüsü ile aksesuar olarak kadınların kombinlerini iyi bir şekilde tamamlamaktadır. Evlilik teklifinde klasik bir seçim olan pırlanta tektaş yüzükler oldukça şık bir aksesuar olmasının yanında aynı zamanda anlamlı bir aksesuar olarak bilinmektedir. Pırlanta tektaş yüzük fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Damla tektaş pırlanta yüzük modelleri oldukça sık tercih edilen bir model olarak bilinmektedir. Oldukça romantik bir hediye olan pırlanta tektaş yüzükler sevgilinize ya da eşinize aşkınızı ilan edebileceğiniz bir hediye alternatifi olarak bilinmektedir. Oldukça şık bir şekilde tasarlanmış olan bu aksesuarlar kadınların vazgeçilmez eşyalarından biri haline gelerek onları çok mutlu etmektedir. Oval pırlanta tektaş yüzük modelleri kadınların beğenilerini kazanan bir model çeşidi olarak bilinmektedir. Pırlanta tektaş yüzüklerin modellerinin tasarımları yapılırken oldukça farklı dizaynlar kullanılmıştır. Yüzükler ergonomik yapısı sayesinde kadınların parmaklarına çok rahat bir şekilde oturmakta ve şık bir görüntü sergilemektedir. Hem gün içerisinde kullanabileceğiniz hem de özel günlerinizde şıklığınızı tamamlayabileceğiniz bir aksesuar olan pırlanta tektaş yüzükler parlak görünümleri ile göz kamaştırmaktadır. Pek çok farklı marka takı üreticisinin pırlanta tektaş modellerinin yer aldığı bu kategoride karşınıza çıkan tüm modeller ince işçilikler ile üretilmiş oldukça kaliteli olan ürünlerdir. Yüzyıllar boyunca evliliği simgeleyen bir aksesuar olarak bilinen pırlanta tektaşlar pırlantaların boyutuna ve şekline göre değişiklik gösteren modeller ile karşınıza çıkmaktadır. Pırlantaya eşlik eden yüzüğün yapısı, şekli, rengi ve malzemesi her zevke uygun şekilde bulunmaktadır. Pırlanta tektaş yüzükler parlak görünümleri itibari ile göz kamaştırmakta ve şıklığınızı arttırarak kombinlerinizi tamamlamaktadır. Pırlanta tektaşlar altın ve gümüş renkleri ile karşınıza çıkmaktadır. Bazı modellerin sadece tektaş kısmında pırlantaları bulunurken bazı modellerde ise yüzüklerin halka kısmında da pırlanta taşlar yer almaktadır. Modeller pırlanta taşların büyüklüğüne ve kaç karat olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Taşın hangi şekilde olduğu ve boyutunun büyüklüğü oldukça önemli bir noktadır. Modern tasarımları ile göz dolduran pırlanta tektaş yüzük modelleri her bütçeye ve zevke uyum sağlayabilen modelleri ile kullanıcıların beğenilerini kazanmıştır. Pırlanta tektaş baget modelleri ile kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almakta ve kare görünümü ile oldukça şık bir görüntü sergilemektedir.

Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta tektaş yüzük fiyatları modellere göre küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Yüzüklerin taşlarının boyutuna, hangi şekilde olduğuna, kaç karat olduğuna göre farklılık gösterebilen pırlanta tektaş yüzük fiyatları her kesime uyum sağlayabilmektedir. 0 20 karat pırlanta tektaş yüzük modellerinin fiyatları diğer modellerde de olduğu gibi değişiklik göstermektedir. Modellerin karat ağırlığına göre değişiklik gösterebilen fiyatlar pek çok kullanıcının bütçesine hitap edebilecek şekillerde satıla sunulmaktadır. 0 23 karat pırlanta tektaş yüzük 0 20 karat yüzüklere göre daha ağır olduğundan daha farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. Karat ağırlıkları artıkça kullanılan malzeme ve pırlantalar artmakta ve haliyle fiyatlarda da değişiklikler olmaktadır. Pırlanta tektaş yüzük fiyatları her kesime hitap edebilen modellerle değişiklik gösterebilmekte ve bu şekli ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Görünümleri ile lüksü çağrıştırmakta ve kullanıcıların beğenilerini kazanmakta olan pırlanta tektaş yüzük fiyatları kişilerin bu lüksleri için ayırmış oldukları bütçelerine göre tercih ettikleri modellerde değişiklik göstermektedir. 1 karat pırlanta tektaş yüzük modelleri karat ağırlığından dolayı diğer modellere göre farklı fiyatları ile kullanıcılarına sunulmuştur. Bunun yanında çok daha yüksek bir bütçeye sahip olan kişilerin satın alabileceği 2 karat pırlanta tektaş yüzük, 3 karat pırlanta tektaş yüzük ve 4 karat pırlanta tektaş yüzük modelleri de bulunmaktadır. Karat ağırlığı arttıkça fiyatlandırmada doğru orantılı bir şekilde artmakta ve bu şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Pırlanta tektaş yüzük modelleri şekillere ve pırlantaların boyutlarına göre de değişiklik göstermektedir. Pırlanta tektaş baget yüzükler ve damla tektaş pırlanta yüzük modelleri arasında şekil farklılığından dolayı küçük farklılıklar olabilmektedir. Bunun yanında oval pırlanta tektaş yüzük modelleri de oldukça sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Pırlanta tektaş yüzük fiyatları tamamen kullanıcıların bütçelerini düşünerek her bütçeye hitap edebilecek şekilde üretilmiş olan modellerle satışa sunulmuştur. Pırlanta tektaş yüzük satın almak isteyen kullanıcıların kendilerine ayırdıkları bütçeye göre pek çok farklı modelde yüzükle karşılaşmaları oldukça mümkündür. Pek çok farklı model çeşitliliği ile karşımıza çıkan pırlanta tektaş yüzükler her zevke hitap edebilmektedir. Farklı renk ve şekilleri ile satışa sunulan modeller kadınlar için romantik bir hediye alternatifi olarak düşünülebilir. Pırlanta tektaş yüzük modelleri karat ağırlığına göre değişiklik gösteren fiyatları ve kaliteli yapısı ile kullanıcılarına sunulmuş ve beğenileri kazanmıştır. Tüm modellerde beklentilerinize uygun kalitede ürünleri bulabilir ve bütçenize uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Oldukça dayanıklı bir aksesuar olan pırlanta tektaş yüzük modelleri göz kamaştıran görüntüleri ile kullanıcıların beğenilerini kazanmakta ve tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır.

Pırlanta Tektaş Yüzük Çeşitleri

Pırlanta Tektaş Yüzük Çeşitleri

Damla tektaş pırlanta yüzük kadınların oldukça sık tercih ettiği bir model olarak bilinmektedir. Damla şeklinde kesilmiş olan pırlantaların özenle ve ince işçilikler ile yüzükle buluşmuş halidir. Oldukça sade ve şık görünümüyle adeta göz kamaştırmakta ve beğenileri kazanmaktadır. Birçok kadının zevkine uygun olan bu model oldukça sık tercih edilmektedir. Erkek bireylerin hayatını birleştirmek istedikleri kadınlara almış oldukları damla tektaş pırlanta yüzük modeli ile göz kamaştıran görüntüsü ile adeta kendine hayran bırakıyor. Damla şeklinde kesilmiş olan pırlanta yüzüğün üst kısmına oturtturulmuş ve etrafı pırlantalarla çevrilmiştir. Damla tektaş pırlanta yüzük muhteşem görüntüsü ile kendine hayran bırakmaktadır. Aşkın sembolü olarak bilinen pırlanta yüzükler romantik bir armağan seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Oval pırlanta tektaş yüzük ise oval olarak kesilmiş pırlantanın yüzüğün üst kısmına oturması ve parlak görünümü ile beğenileri kazanmaktadır. Oval pırlantanın kenarları da yine damla tektaş modelinde olduğu gibi pırlanta taşlar ile çevrilidir. Bu muhteşem görüntüsü ile parmakta oldukça sade ama aynı zamanda şık bir duruş sergilemektedir. Hem günlük kullanıma uygun hem de aynı zamanda özel günlerinizde şıklığınıza eşlik edecek olan pırlanta tektaş yüzük modelleri tüm çeşitleri ile siz kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Pırlanta tektaş baget modeli ile kare şeklinde kesilmiş bir pırlanta karşımıza çıkmaktadır. Diğer modellerin çoğunda olduğu gibi kare şeklinde kesilmiş olan pırlantanın etrafı taşlarla kaplıdır. Parlak görünümü ile kendine hayran bırakan bu model sizlerin şıklığınıza şıklık katacak ve beklentilerinizi üst düzeyde karşılayacaktır. Pırlanta tektaşlar özel bir anlamı olması ile birlikte aynı zamanda oldukça şık bir armağan olarak bilinmektedir. Hayat arkadaşınıza ya da sevgilinize alacağınız pırlanta tektaş yüzük modellerinden bir tanesi ile onu şımartabilir ve oldukça mutlu edebilirsiniz. Üretimde kullanılan malzemeden kaynaklı olarak fazlasıyla kaliteli ürünler olarak bilinen pırlanta tektaşlar kullananların beğenilerini kazanmakta ve romantik hediye tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Pırlanta tektaş yüzükler karat ağırlıklarına göre modellerde değişiklik göstermekte ve bu değişiklikler fiyatlara da ufak farklılıklar olarak yansımaktadır. Pırlanta tektaşlar çeşitli modelleri ile kullanıcıların beğenilerine sunulmuş ve armağan edilen kadınları oldukça mutlu etmektedir. Modellerin hepsi her kesime ve bütçeye uygun şekillerde satışa sunulmaktadır. Pek çok kadının farklı zevkleri vardır. Pırlanta tektaş yüzükler kadınların zevklerine uygun şekillerde tasarlanmış ve ürünlerdeki çeşitlilik ile geniş bir seçim alanı yaratmıştır. Kadınları hem anlamı itibari ile hem de görüntüsü ile kendine hayran bırakan tektaşlar oldukça sık tercih edilmektedir.

Göz Kamaştıran Pırlanta Tektaşlar

Göz Kamaştıran Pırlanta Tektaşlar

Kadınların zarafetini tamamlayan bir aksesuar olan pırlanta tektaşlar göz kamaştıran görüntüleri ile parmakta oldukça şık bir duruş sergilemektedir. Benzersiz tasarımları ile şıklığı ön plana çıkaran pırlanta tektaş yüzükler kadınların vazgeçilmez eşyalarından biri olmuştur. Pırlanta tektaş yüzükler kadınlar için iyi bir romantik armağan alternatifidir. Pırlanta tektaş yüzük modelleri farklı halka şekilleriyle kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Yüzüklerin halka kısmı için özel olarak şekillendirme yapılabilmektedir. Bazı modeller sadeliği ile dikkat çekerken bazı modeller ise oldukça ihtişamlı görüntüleri ile dikkat çekmektedir. Her zevke ve her tarza uygun modelleri var olan pırlanta tektaşlar kadınların geçmişten günümüze vazgeçemedikleri aksesuarlar arasında yer almaktadır. Pek çok farklı tasarımda karşınıza çıkan pırlanta tektaş yüzükler piyasada bulunan tasarım alternatifleri ile kullanıcılarına en uygun tarzı sunabilmektedir. Estetik açıdan oldukça şık olan görünümleri kombinlerinizi tamamlamakta ve kullanıcıları oldukça mutlu etmektedir. Pırlanta tektaş yüzük fiyatları modelerin tasarımlarına, işçiliklerine ve pırlantaların kaç karat ağırlığında olduklarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Böylelikle her kesime ve her bütçeye uygun pırlanta tektaş yüzük rahatlıkla satın alınabilmektedir. Pırlanta taşların sıra sayısı modellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; bazı modellerde 2, 3, 4 taş sıra pırlanta bulunur iken bazı modellerde 5 taş sıra pırlanta olabilmektedir. Bu da tamamen tercihe ve zevke göre modelleri seçebilmek adına olumlu bir etki yaratmaktadır. Tasarımları itibari ile ergonomik bir yapısı olan pırlanta tektaşlar kadınların parmaklarına rahatça oturmakta ve oldukça şık bir duruş sergilemektedir. Aynı zamanda pırlanta tektaş yüzük modelleri farklı geometrik stillerle de karşınıza çıkmaktadır. Özel olarak tasarlanan bu modeller oldukça rağbet görmektedir. Kalp şeklinde, oval şeklinde ve kare şekillerde tasarlanan modeller ön plana çıkmakta ve beğenileri kazanmaktadır. Görünüşleri itibari ile oldukça ihtişamlı olan tüm modeller kadınların rüyalarını süsleyen hediye alternatiflerinden biri olmaktadır. Erkek bireylerin hayatlarının geri kalan kısmını birlikte geçirmek istedikleri kadınlara ve aynı zamanda eşlerine almak istedikleri güzel ve anlamlı bir armağan olarak görülebilir. Görsel açıdan oldukça göz dolduran modeller her tarza uygun şekillerde tasarlanmakta ve tüm kadınlara hitap etmektedir. Aynı zamanda farklı model alternatifleri ile her kesime ve bütçeye hitap etmektedir. Pırlanta tektaş yüzük modelleri arasından seçeceğiniz herhangi bir model ile hayatınızdaki kadını çok mutlu edebilirsiniz. Parmakta sergilediği şık duruşu ile kendine hayran bırakacak şekillerde tasarlanmış olan modeller pırlanta tektaşları kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline getirmiştir.

Romantik Bir Hediye Altenatifi Olan Pırlanta Tektaş Yüzükler

Romantik Bir Hediye Alternatifi Olan Pırlanta Tektaş Yüzükler

Kadınlar için oldukça anlamlı bir hediye olan pırlanta tektaşlar her tarza hitap edebilen model seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Pırlanta tektaş yüzük kategorisinde göreceğiniz tüm modeller özel olarak tasarlanmış ve ince işçilikler ile üretilmiştir. En çok tercih edilen modellerden biri olan damla tektaş pırlanta yüzük modelleri damla şeklinde kesilmiş olan pırlanta görüntüsü ile göz kamaştırmakta ve parmakta oldukça şık durmaktadır. Ergonomik bir yapıya sahip olan pırlanta tektaşlar kadınların şıklığını tamamlamakta ve hediyenin anlamı ile onları oldukça mutlu etmektedir. Bunun yanında bir diğer rağbet gören model ise oval pırlanta tektaş yüzük modelleridir. Damla tektaş pırlanta yüzük modellerinde olduğu gibi oval pırlanta tektaş yüzük modeli de oval şeklinde kesilmiş pırlanta görüntüsü ile göz kamaştırmaktadır. Aynı zamanda günümüzde oldukça popüler olan ve sık tercih edilen bir diğer model ise özel tasarıma sahip pırlanta tektaş baget modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça beğenilen bir model olan pırlanta tektaş baget modelleri zarif duruşu ile kadınların rüyalarını süsleyen bir modeldir. Pırlanta tektaşlar hediyenin anlamı itibari ile çok özel aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde kombinlerinize eşlik edecek olan pırlanta tektaş yüzük modelleri oldukça şık görünümleri ile sizi kendine hayran bırakacaktır. Erkeklerin sevgililerine hayatlarını birleştirmek adına armağan ettikleri ya da eşlerine onları mutlu etmek için sundukları bu anlamlı hediyeler oldukça romantik bir armağan olarak bilinmektedir. Pek çok kadının rüyalarını süsleyen pırlanta tektaşlar parmakta sergiledikleri zarif duruşları ile sizi kendine hayran bırakacaktır. Pırlantanın parlaklığı ve göz kamaştırıcı etkisi özel tasarımlar ile buluştuğunda muhteşem bir aksesuar ortaya çıkmıştır. Tüm kadınlara hitap eden pırlanta tektaş yüzük modelleri arasından her zevke ve tarza uyum sağlayabilen bir model seçebilirsiniz. Damla tektaş pırlanta yüzük modelleri su damlası görüntüsünden esinlenerek özel olarak tasarlanmış bir modeldir. Suyun saflığından yola çıkılarak tasarlanan bu yüzükler oldukça zarif bir hediye olarak görülebilir. Bunun yanında diğer modellerde parmakta oldukça şık bir duruş sergilemektedir. Pırlanta tektaş baget yüzük modelleri zarafeti ile kendine hayran bırakacak bir model olarak bilinmektedir. Özenle hazırlanan, kıyafetlerini titiz bir şekilde seçen kadınların parmaklarında ışıldayan pırlanta tektaşlar parlak görünümleri ile kadınların şıklığına eşlik etmektedir. Geçmişten günümüze evliliği ve aşkı simgeleyen bir armağan olarak bilinen pırlanta tektaş yüzük modelleri tüm kadınların tarzına uyum sağlayabilen pek çok farklı seçenek ile karşımıza çıkmaktadır.