Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tektaş Yüzük

için 6,993 sonuç bulundu.

Tektaş Yüzük

Takılar ve aksesuarlar, insanlık tarihi boyunca taşıdıkları çeşitli anlamlar, estetik özellikler itibarıyla kullanıcıların hayatlarında yer almışlardır. Yüzükler, kullanıcılarının parmaklarına taktıkları ve görünürlüğü fazla olan takılar arasında birçok özel anlama sahip takılardır. Tektaş yüzük , kadınların evliliğe giden yolda parmaklarında taşımak üzere kullandıkları özel seçenekler olarak gösterilebilir. Genellikle erkeklerin, geleceklerini birleştirmek istedikleri kadınlara evlilik teklif ederken sundukları tektaş yüzükler birçok farklı görünüme sahip olabiliyorlar ve bu farklılıklar kullanıcılara arzu ettikleri estetik görünümleri de sunabiliyorlar. Tektaş yüzük çeşitleri , yüzüklerin halkalarında kullanılan madenin cinsine, ayarına; tek taş kısmında kullanılan değerli taşın türüne ve kaç karat olduğuna göre birbirlerinden ayrılıyorlar. Bu ayrımlar aynı zamanda modellerde fiyatları da farklılaştırabiliyor.

Tektaş Yüzük ile Aşkınızı İlan Edin

Tektaş Yüzük ile Aşkınızı İlan Edin

Hayatınızda önemli bir yere sahip olan sevgilinize evlilik teklifi etmek istediğinizde, sembolik olarak bir tektaş yüzük sunmak klasik bir seçimdir ancak hiçbir zaman eskimeyen, özel anlamı bulunan bir seçenektir. Sadece geleceğinizi birlikte sürdürmeyi hayal ettiğiniz sevgilinize değil, eşinizi mutlu etmek için de sunabileceğiniz romantik bir hediye alternatifi olan tektaş yüzükler, aşkınızı ilan etmek için edinebileceğiniz çarpıcı ürünlerdir. Takı üreticileri, tektaş yüzükleri dizayn ederken birçok farklı yöntem kullanırlar ve sonuç olarak ortaya görsel özellikleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda ürün seçeneği çıkar. Taşlı tektaş yüzük modelleri, piyasadaki göz alıcı ve sade alternatifler olarak gösterilebilir. Altın sarısı ya da gümüş grisi renkteki halka üzerinde pırlanta taşın yer aldığı ürün seçenekleri, sembolik özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyorlar. Bu modeller, asırlardır evliliği temsil eden görünümleriyle sizin de seçiminiz olabilirler. Klasik tasarıma sahip tektaş pırlanta yüzük modellerinin genellikle pırlanta taşlarını tutan bir parçaları bulunuyor. Taşın şekline ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen bu parçalar yüzük alternatiflerinin şıklığının da bir parçası oluyorlar. Kalpli tektaş yüzük modelleri ise yüzük üzerindeki tek parçalık pırlanta taşın kalp formundaki tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Bu seçenekler romantik bir hediye alternatifi olarak kalp şeklindeki görünümleriyle şıklıklarını ortaya koyuyorlar. Kare tektaş yüzük modelleri, modern tasarım çizgileriyle tercih edebileceğiniz seçenekler olarak tercih listenizde yer alabilirler. Baget adı verilen kare şeklindeki tektaş görünümüne sahip bu yüzük modelleri, süsleme açısından da farklılık gösteriyorlar. Kare formdaki pırlanta taşın etrafında yer alan işlemeli şeritler, bu yüzüklerde oldukça parlak bir görünüm yaratabiliyorlar. Hem günlük kullanımda hem de özel etkinliklere yönelik kombinlerde özel bir imaj elde etmek istendiğinde kullanılabilen kare tektaş yüzükler yenilikçi tarzlarıyla kullanıcılarına zarafet katıyorlar. Kare tektaş yüzük fiyatları incelendiğinde, modellerdeki pırlanta taşın cinsi ve yüzük halkasında kullanılan madenin kaç ayar olduğu gibi detayların fiyatları farklılaştırdığı görülüyor. Bu açıdan piyasada farklı bütçelere uygun olarak dizayn edilmiş çok sayıda kare tektaş yüzük modelinin yer aldığı söylenebilir. Mücevher & Saat kategorisi üzerinden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Tektaş Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tektaş Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kuyumculuk sektöründe yer alan markalar, ürettikleri yüzüklerde temel olarak belirli bileşenlerden yararlanırlar. Yüzüğün parmağı kavramasını sağlayan halkalar için çeşitli madenler kullanılıyor ve bu madenlerin renkli görünümleri yüzüğün genel estetiği üzerinde önemli etkiler yaratıyor. Altın tektaş yüzük modelleri, halka kısmında farklı ayarlarda altın kullanılarak tasarlanan seçenekler olarak karşınıza çıkıyorlar. Altın, çoğunlukla sarı renkte bir görünüm yaratarak pırlanta yüzüğe lüksü ve zenginliği çağrıştıran bir imaj kazandırabiliyor ancak üretici markalar ürünlerinde farklı estetik standartlar yakalayabilmek için altın ile çeşitli madenleri birleştirerek farklı renkler de yaratabiliyorlar. Sarı, kırmızı ve yeşil renkte altın kullanılarak tasarlanan tektaş yüzükler, çeşitli görünümlerle kullanıcılarını memnun edebiliyorlar. Parlak pırlanta taşın görünürlüğünü arttıran kırmızı renkte altın yüzükler, yüzüğün taşına odak sağlayan görünümlerle tercih edilebiliyorlar. Tektaş yüzük altın yerine gümüş madeni kullanılarak da dizayn edilebiliyor. Altın gibi değerli bir maden olan gümüş, çoğunlukla metalik gri renktedir. Pırlanta yüzüklerde klasik tasarım yaratmak üzere sıklıkla kullanılan gümüş, pırlanta taşın berrak parlaklığına uyum sağlayan rengiyle yüzüklerde hoş bir görünüm yaratabiliyor. Beyaz ve gri olmak üzere farklı renklerde çeşitlerini bulabileceğiniz gümüş tektaş yüzük modelleri, ışıkta parıldayan seçenekler olarak kullanıcılarına dikkat çekicilik kazandırıyor olmaları yönünden tercih edilebiliyorlar. Gümüş ve altın madenlerin bir arada kullanıldığı tektaş yüzük alternatifleri de piyasada çeşitli markalar tarafından kullanıcılara sunuluyor. Çoğunlukla ayrı katmanlarda kullanılan gümüş ve altın, bir arada uyumlu bir görünüm yaratırken; yüzüğün tepe noktasında yer alan pırlanta taş bu iki değerli madenin birleştiği noktada parlak duruşuyla çarpıcı bir görünüm ortaya koyabiliyor. Tektaş yüzük modelleri arasından seçim yaparken dikkate alınması gereken faktörler pırlanta taşın türü, şekli ve kullanılan madenlerdir. Bu açıdan ürünleri incelerken, bu detayları dikkate alarak hem görsel hem de kalite açısından arzu ettiğiniz standartlara uygun çeşitleri belirlemek konusunda kolaylığa sahip olabilirsiniz. Tektaş yüzük fiyatları incelendiğinde, markaların ürünlerde kullandıkları madenin saflık düzeyi, pırlanta taşın ağırlığı ve kaç karat olduğu gibi faktörler ile fiyatlarda farklılaşma olduğu anlaşılıyor. Piyasadaki ürün seçeneklerinin oldukça fazla olmasına bağlı olarak genel olarak farklı bütçeler için uygun Pırlanta Takılar ürünü olan tektaş yüzüklerin kullanıcılara sunulduğu söylenebilir.

Tektaş Yüzük Kişisel Tarzınızın Bir Parçası Olabilir

Tektaş Yüzük Kişisel Tarzınızın Bir Parçası Olabilir

Günlük kombinlerinizi şekillendirirken kullandığını giyim ürünleri arasında estetik açıdan bir bağlantı yaratıyor olmanız gibi takı ve aksesuarlar konusunda da benzer hassasiyeti göstermeniz gerekir. Bu açıdan bir ürün seçimi yaparken kişisel tarzınıza uygun olan alternatifleri değerlendirmelisiniz. İster kendiniz için ister eşinize hediye etmek için bir tektaş yüzük ediniyor olun, piyasada oldukça fazla sayıda tasarım alternatifi bulunduğundan ürün seçimi yaparken belirgin bir tarza sahip modelleri belirleyerek, isabetli seçimler yapabilirsiniz. Pırlanta tektaş yüzük modelleri arasında halka kısmında özel şekillendirme uygulamaları görülebiliyor. Bazı modellerde yüzük halkasının iki yandan kıvrılarak orta noktada pırlanta taşı kavradığı tasarımlar dikkat çekiyor. Bu modeller organik tasarımlarıyla kullanıcılarına doğal bir hava katan görünümler ortaya koyuyorlar. Kıvrımlı hatları üzerinde minik pırlanta taşlarla süsleme yapılan seçenekler ise zarafetlerini parlak pırlanta taşların estetik diziliminden alıyorlar. Sıralı halkaya sahip modeller, klasik halka tasarımından farklı olarak parmağınızda çok katmanlı bir görünümle kendilerini gösteriyorlar. Yine pırlanta taşlarla süslenmiş seçeneklerini piyasada bulabileceğiniz bu modellerde sıra sayısı 2, 3, 4 ve 5 olarak değişiyor; sıra sayısına bağlı olarak yüzüğün genişliği de farklılaşıyor. Tektaş yüzük pırlanta kesimiyle de farklı görünümler kazanabiliyor. Kesit sayısı ile farklı görünüşlerini bulabileceğiniz pırlantaların süslediği tektaş yüzükler aynı zamanda özel geometrik şekillerle de tercihiniz olabiliyorlar. Kalp, kare ve oval hatlara sahip seçenekleri inceleyerek, görsel açıdan kişisel tarzınıza uygun olan modeli belirleyebilirsiniz. Ürünlerde farklılaşan bir özellik olarak pırlanta büyüklüğü de gösterilebilir. Büyük taşlı tektaş yüzük çeşitleri, göbeklerinde yer alan tek parça büyük pırlanta taşla oldukça gösterişli seçeneklerdir. Taşın büyüklüğünü ortaya çıkarmak amacıyla tamamen sade bir görünümle dizayn edilen seçenekler, göz alıcılıklarını yaratıcı tasarım özelliklerinden alıyorlar. Siz de Pırlanta Yüzük sayfasını inceleyerek tektaş yüzük ne kadar fiyatla piyasada yer alıyor öğrenebilir, beğendiğiniz seçeneği hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca pırlanta yüzük modelleri özelinde oluşturulan Tektaş Yüzük Seçme Rehberi ile size uygun fiyat aralığını, karat tercihinizi, renk tercihinizi ve berralık tercihinizi belirleyebilir; listelenen modeller arasından kolaylıkla seçiminizi yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Karat

(1569)
(992)
(829)
(793)
(735)
(703)
(666)
(636)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Altınbaş (118)
Engingold (134)
Gülaylar (124)
Safir (84)
Siena (79)
Lilarote (72)
Mazal (68)
Ariş (60)
Peraleda (42)
İryum (38)
Cigold (34)
Carat&Co (32)
Atasay (31)
Favori (29)
Kuyumcu (29)
Chavin (25)
Goldstore (24)
Bilezikci (22)
Gizzaro (22)
Tahal (22)
Adela (17)
D Diamond (15)
Diamine (15)
ModaKulesi (10)
Dimara (8)
Hakgold (8)
Amare (7)
Arpaş (7)
Myra Gold (6)
Akay Gold (5)
SAPHIENTE (5)
Zümrüt (5)
Pırlant (3)
18Glory (2)
22bilezik (2)
Aygold (1)
Belbak (1)
My Choice (1)
Tektas (1)
Tektaş (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(2960)
(1724)
(892)
(728)
(447)
(91)
(53)
(10)
(6)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uluslararası Sertifika

(2608)
(1192)
(24)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

14 Ayar (5433)
18 Ayar (921)
8 Ayar (512)
925 Ayar (66)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden

Altın (6903)
Gümüş (56)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Pırlanta (6937)
Elmas (9)
Başka bir kelime deneyin

Taş Kesimi

Yuvarlak (4650)
Baget (114)
Oval (55)
Damla (40)
Prenses (31)
Markiz (18)
Kalp (10)
Yastık (8)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Berraklığı

(2267)
(1365)
(1204)
(834)
(393)
(290)
(189)
(145)
(80)
(68)
(33)
(9)
(9)
(7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Beyaz (5571)
Pembe (56)
Sarı (53)
Çift Renk (23)
Kırmızı (20)
Bronz (19)
Rose (19)
Gold (13)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Cinsi

(1116)
(12)
(8)
(8)
(8)
(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (3654)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Diğer Taş Karat

(562)
(117)
(86)
(80)
(79)
(70)
(64)
(61)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (6767)
Unisex (194)
Erkek (19)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(196)
ve üzeri (226)
ve üzeri (228)
ve üzeri (230)
ve üzeri (231)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL