SPOR & FANTEZİ YÜZÜK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova 0,24 Karat Baget Pırlanta Yüzük - 1020290

  (2)

  4.520,00 TL

  3.093,00 TL

  SEPETTE %25 İNDİRİM

  2.319,75 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova Baget Pırlanta Kagir Sırataş Yüzük - 1040264

  6.560,00 TL

  4.526,00 TL

  SEPETTE %25 İNDİRİM

  3.394,50 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova 0,48 Karat Baget Pırlanta Yüzük - 1020314

  (11)

  7.344,00 TL

  4.588,00 TL

  SEPETTE %25 İNDİRİM

  3.441,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova 0,14 Karat Baget Pırlanta Yüzük - 1020315

  (7)

  2.464,00 TL

  1.483,00 TL

  SEPETTE %25 İNDİRİM

  1.112,25 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lova Baget ve Yuvarlak Pırlanta Taşlı Hurri Yüzük - 1040281

  3.104,00 TL

  2.141,00 TL

  SEPETTE %25 İNDİRİM

  1.605,75 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Spor & Fantezi Yüzük

Hayatın her alanında kullanılmaya yönelik pırlanta yüzük modelleri sayfamızda sizleri bekliyor. Özel davetler, evlenme teklifleri ya da günlğk kullanım için çeşitli pırlanta yüzük modelleri altın ve gümüş seçeneklerde beğeninize sunuluyor. Spor ve fantezi yüzüklerin, rose, sarı, beyaz, gümüş, siyah, çift renki gibi farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Spor & Fantezi Yüzük Fiyatları

Spor & Fantezi Yüzük Fiyatları

Pırlanta en değerli madenlerden birisidir. Pırlanta yüzükler güzel bir hediye olabileceği gibi değerli bir yatırım aracı da olabilir. Tıpkı altın gibi piyasası olan pırlanta yüzük fiyatları, tasarımda kullanılan pırlantanın karatı (ağırlığı) ve metalin değerine göre değişmektedir. Gümüş pırlanta yüzük modelleri daha uygun fiyat aralığına sahip bulunmaktadır. Pırlantanın karatı ne kadar büyükse fiyatları o kadar artmaktadır. Spor pırlanta yüzük modelleri daha sade tasarımlara ve küçük karat pırlanta taşlara sahip bulunduğundan fantezi pırlanta yüzük modellerine göre daha uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Her bütçeye uygun spor ve fantezi yüzük modelleri için kategorimizi inceleyebilir, pırlanta yüzük modelleri fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fantezi Yüzük

Fantezi Yüzük

Fantezi yüzük modelleri, işlemelerin, motiflerin bulunduğu daha gösterişli modellerdir. Otantik, klasik gibi her tarza şıklık katan fantezi yüzük modelleri arasında, Favori Gold markasının 18 ayar beyaz altın çiçek motifli pırlanta yüzükleri, Jessini markasının 925 ayar ametist damla taşlı gümüş fantazi yüzük çeşitleri, Altınkaynak markasının otantik temalı sarı altın zümrüt pırlanta yüzük modelleri, Lizay Pırlanta’nın beyaz altın yuvarlak kesim pırlanta yüzük modelleri, Bella Gloria markasının damla sultanit pırlanta yüzük tasarımları, Amor Pırlanta markasının sarı altın oval kesim pırlanta yüzükleri, Sare Pırlanta markasının pembe taşlı ve pırlantalı kalp fantezi altın yüzük modelleri ve çok daha fazlası Pırlanta Yüzük kategorimizde sizleri bekliyor. Fantezi yüzük modelleri safir, zümrüt, yakut gibi diğer taşlardan yahut inciden özel tasarımlara da sahip olabiliyor.

Spor Yüzük

Spor Yüzük

Yıllarla değerlenen ve güzelleşen bir pırlanta yüzük sevdiğinize verebileceğiniz en değerli hediyelerdendir. Kategorimizde bulunan pırlanta yüzük tasarım çeşitleri, yuvarlak, oval, baget, prenses, damla, markiz, kalp, radyan gibi kesim seçeneklerine sahip bulunuyor. Spor pırlanta yüzük modelleri daha sade ve modern tasarımlara sahip bulunuyor. Divas Love markasının Love yazılı pırlanta yüzük modelleri, Bella Gloria markasının kırmızı kuartz kalpli rose altın yüzük tasarımları, Chavin markasının çift kalpli gümüş yüzük çeşitleri, Allegro Gold markasının pırlanta ve safir daire yüzük modelleri, Amor Pırlanta markasının halka pırlanta yüzük altın tasarımları, Ejoya markasının sevgiliye özel melek kanatlı gümüş pırlanta yüzük modelleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Pırlanta yüzük modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Pırlanta Yüzük kategorimizi inceleyebilirsiniz.