Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Outdoor Kamera Aksesuarları

için 2,988 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Outdoor Kamera Aksesuarları

Outdoor sporlarla uğraşanların yanından ayırmadıkları ilk eşyaları outdoor kamera çeşitleridir. Outdoor kameralar veya diğer adıyla aksiyon kameraları trekking sevenler, doğa sporlarına ilgi duyanlar ve dalış tutkunları tarafından kullanılan cihazlar olarak bilinse de vlog işi ile ilgilenenler ve trafikte motosikletle kayıt alanlar tarafından da kullanılır. Bu ürünler ile karşılaştığınız birbirinden eşsiz doğa manzaralarını veya su altı manzaralarını sağlıklı bir şekilde çekebilmeniz için yanınızda birtakım aksesuarlar bulundurmanız gerekir. Bu aksesuarlar ile yakaladığınız görüntüyü daha doğru açıdan ve daha kaliteli bir şekilde çekebilirsiniz. Aksiyon kamera aparatları ile ister su altında ister fırtınalı havalarda hangi şartlarda olursa olsun görüntü alabilir veya video kaydı yapabilirsiniz. Bu aksesuar çeşitleri arasında tripod, titreşim engelleyici silikon mandallar, kask aparatı gibi aksesuarlar yer alır. Outdoor etkinlikleri sırasında aksiyon kamera bataryaları oldukça önemlidir. Şarjınızın ne zaman ve nerede biteceği belli olmadığı için her ihtimale karşı yanınızda mutlaka yedek bir outdoor batarya taşımanız gerekir. Böylece, kameranızın şarjı bittiği zaman yedek batarya ile kaldığınız yerden video kaydı almaya devam edebilirsiniz. Outdoor kameranıza uygun yedek bataryanın yanı sıra yanınızda taşıyacağınız şarj istasyonu ile hem yedek bataryanızı hem de kameranızın üzerinde bulunan bataryayı da şarj etme imkanınız bulunur. Sayfamızda satışa sunulan aksesuarlar arasından ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Birbirinden Fonksiyonel Outdoor Kamera Aksesuarları

Birbirinden Fonksiyonel Outdoor Kamera Aksesuarları

Outdoor kamera aksesuarlarının hepsi birbirinden fonksiyoneldir. Ekstrem bir spor dalı ile ilgileniyorsanız, sabitleme aparatı almanız gerekenler arasında yer alır. Aldığınız bu aparat sayesinde koşarken bile video kaydı yapabilir, pek çok hareketli görüntüyü veya sahneyi kesintisiz bir şekilde kayda alabilirsiniz. Bunun yanı sıra dışarıdan çekim yapmak için kameranın boyuna uygun tasarlanmış bir tripod ile cihazınızı sabitleyebilirsiniz. Bisikletiniz ile yaptığınız outdoor etkinliklerinde kullandığınız kamera kask aparatı sayesinde yol boyunca geçtiğiniz yerlerin video kaydını alabilirsiniz. Sıklıkla kaskın üst kısmına takılan kask aparatları çene, sağ ve sol kısımlara da uygulanır. Kamerayı kaskın sol tarafına taktığınızda yolla birlikte bisikletin veya motosikletin de görüş alanı görüntü içerisine girer. Cihazınızı kaskın üzerine uyguladığınızda çekim açısı daha geniş olur. Kamera aparatını kaskın çene kısmına taktığınızda çekim açısı oldukça genişler. Farklı koşullarda çekim yapmak istiyorsanız, sahip olduğunuz bağlantı aparatı çeşitleri tam olmalıdır. Aksiyon kamerası bağlantı aparatları arasında pek çok aparat bulunur. Düz veya kavisli yüzeyler için set halinde satışa sunulan bağlantı aparatlarınızı yanınızda bulundurmanız uygun olur. Bağlantı aparatlarının arasında kafa bandı da vardır. Kafa bandı kullanarak kameranızı kafanızda taşıyabilir, çekim açınızı genişletebilirsiniz. Bununla birlikte outdoor kameranızı omuz üzerine sabitleyebilirsiniz. Omuz aparatı genellikle kayak veya yürüyüş sırasında kullanılır. Omuz aparatları ayarlanabilir toklara ve esnek bir yapıya sahip olduğu için oldukça konforlu bir kullanım sağlar. Hiç kuşkusuz kamera taşıma aparatı öne çıkan aksesuarlar arasında yer alır. Zira, aksiyon kameraları oldukça narin cihazlar oldukları için zarar görmemeleri gerekir. Taşıma aparatı ile cihazınızı darbelerden koruyabilirsiniz. Taşıma aparatının yanı sıra bir housing alarak aksiyon kameranızı ister su altında ister karada her türlü zarara karşı koruyabilirsiniz. Cihazınızla vlog çekmeyi tercih ediyorsanız sizin için olmazsa olmaz aparatlardan biri de duvar aparatı çeşitleridir. Aksiyon kamerası ile birlikte outdoor aksesuarlar arasında yer alan kamera montaj aparatı da alarak cihazınızı evinizde veya farklı bir ortamda istediğiniz yere monte edebilir, mükemmel video kayıtları elde edebilirsiniz. Outdoor video kayıtlarınızı daha mükemmel kayıt edecek ve daha kaliteli görüntü elde edebileceğiniz aksesuarları sayfamızdan cazip fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Outdoor Kamera Aksesuarları ile Daha Kaliteli Görüntüler Elde Edin

Outdoor Kamera Aksesuarları ile Daha Kaliteli Görüntüler Elde Edin

Daha kaliteli görüntüler elde etmenin yolu kamera aksesuarlarından geçer. Kullanacağınız kamera sarsıntı önleyici aparat sayesinde amatör bile olsanız profesyonel videolar çekebilirsiniz. Bir diğer adı “gimbal” olan sarsıntı önleyici aparatlar titreşim yönüne karşı bir denge oluşturarak kayıt cihazının sallanmasını veya titremesini önler. Böylece, cihazınızla sabit bir yerde çekim yaparcasına rahatça çekim yapabilirsiniz. Sarsıntı önleyici aparatların yanında titreşim önleyici silikon mandal çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Titreşim önleyici bu mandallar genellikle motosiklet ve bisikletle yapılan etkinliklerde kullanılır. Ürün kameranızı sıkıştırarak titreşimini engeller ve çektiğiniz video kaydı sabit bir noktada çekilmiş gibi düzgün bir video kaydı olur. Bunun yanında kayıt cihazınızla kendinizi çekmek isterseniz kamera tutma aparatı kullanabilirsiniz. Kayıt cihazlarıyla selfie çubuğu olarak adlandırılan kamera tutma aparatlarını veya monopodları kullanarak etkinliklerinizde dostlarınızla birlikte kendi fotoğraflarınızı da çekebilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında yer alan kapatma aparatları da oldukça önemli ekipmanlar arasında yer alır. Dilerseniz, uzaktan kumanda işlevi ile kamera kapatma aparatı kullanarak aksiyon kameranızı kolayca kapatabilirsiniz. Böylece, kameranızın lensleri de çizilmez. Ayrıca, istemediğiniz görüntüleri kayıt altına almamış olursunuz. Aksiyon kameraları çok küçük cihazlar olduğu için her şekilde taşıyabilirsiniz. Kamera askı aparatı ile ister göğsünüzde ister kafanızda taşımanız mümkündür. Göğsünüzde taşımanız için seçenekler arasında yer alan göğüs askılarını inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte, cihazınızı boynunuzda taşımanız için tasarlanan askı aparatları da bulunur. Ayrıca, pek çok köpek sahibi köpeğinin nereye gittiğini takip etmek için onların boyunlarına evcil hayvan askı aparatıyla kayıt cihazı takar. Outdoor etkinliklerinizi eğlenceli ve unutulmaz kılmak için her yerde kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olabilecek aksesuarları sayfamızdan ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Outdoor Kamera Aksesuarları Arasında Yedek Batarya Mutlaka Olmalı

Outdoor Kamera Aksesuarları Arasında Yedek Batarya Mutlaka Olmalı

Yedek bataryalar, aksesuarlar arasında olmazsa olmaz aparatlardır. Outdoor etkinlikleri uzun saatler boyunca sürdüğü için cihazınızı şarj edecek bir yer bulamayabilirsiniz. Yanınızda taşıyacağınız yedek bir aksiyon kamera bataryası ile kesintisiz bir şekilde video kaydı elde edebilirsiniz. Bu ürünler arasında beğeninize sunulan çeşitli markalara uyumlu şarj istasyonları ve yedek bataryalar sayesinde etkinlikleriniz sırasında kayıtlarınız yarıda kalmaz. Bu nedenle kayıt cihazınızı taşıma aparatında mutlaka bir yedek batarya bulundurmanız gerekir. Çoğu aksesuar başlangıç setleri içinde yedek bataryalar bulunur. Siz de kamera aksesuarlarından oluşan bir başlangıç seti satın alarak ihtiyacınız olan çeşitli aksesuarlara bir çırpıda sahip olabilirsiniz. Sadece kamera yedek batarya tercih ediyorsanız, 2 adet yedek batarya ve çiftli USB şarj istasyonundan oluşan setler arasından bir ürünü seçerek aksiyon kayıt cihazınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Çoğu kayıt cihazının pil ömrü 1-3 saat arasında değiştiği için yanınızda en az 2 tane yedek batarya ve şarj istasyonu taşıdığınızda gün boyunca görüntü alabilir veya video kaydı yapabilirsiniz. Pek çok aksiyon kamerası ambalajı içinde yedek bataryaları bulunur. Artırılabilir hafıza özelliği olan aksiyon kameralarının bataryaları daha kısa sürede bittiği için yanınızda mutlaka yedek kamera bataryası bulundurmalısınız. Fotoğraf çekiminin yanı sıra video kaydı da yaptığınız günlerde outdoor kameranızın şarjının çabuk biteceğini göz önüne almanız gerekir. Seçtiğiniz cihazın yüksek kapasiteli lityum polimer bataryaya sahip bir ürün ise batarya ömrü daha uzun olabilir. Bu durumda alacağınız yedek kamera bataryası da lityum polimer bataryaya uygun bir batarya olmalıdır. Sayfamızdaki aparatlar arasından ihtiyacınız olan yedek bataryaları ve diğer aksesuarları cazip fiyat avantajıyla hemen satın alabilirsiniz.