Kategoriler

Marka

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Batarya Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Outdoor Kameralar

için 2,820 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Outdoor Kameralar

Teknolojinin gelişmesi ile birçok ürün icat edilmeye başlandı. Bu ürünlerden birisi de outdoor kamerasıdır. “Aksiyon kamerası” olarak da bilinen bu kamera türü hareketli anları kaydetmek amacıyla piyasaya sunulmuştur. Aynı zamanda kaliteli ve parlak fotoğraflar elde edilmesini sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı birçok tüketicinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Birçok marka farklı çeşit ve özelliklere sahip ürünler üreterek bunları piyasaya sunmaktadır. Siz de ürünleri inceleyerek outdoor kamera çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz ve kendinize uygun olan ürünü bulmak için outdoor kamera alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Outdoor Kamerası Çeşitleri

Outdoor Kamerası ile Çeşitleri

Günümüzde birçok kişi anılarını ölümsüzleştirmek istemektedir. Bu anıları en şekilde kaydetmek ve istedikleri zaman izleyebilmeleri için outdoor kamerasına ihtiyaçları vardır. Olumsuz hava şartlarına dayanıklı olan bu kameralar özellikle ekstrem sporları yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede zorlu doğa sporlarını yaparken aynı anda bu anları kayıt altına alabileceklerdir. Yüksek çekim yapabilme özelliği sayesinde zorlu şartlarda net ve kaliteli görüntüler elde edilebilecektir. İsterseniz balık tutarken, isterseniz zorlu doğa yürüyüşlerinde, isterseniz ilk kez deneyimleyeceğiniz bir ekstrem sporunu yaparken, isterseniz denizdeki veya okyanustaki su canlılarını kayıt altına alırken de outdoor kamera set alternatiflerinden sizin için uygun olanını kullanabilirsiniz. Bu anıları yeniden yaşamak için kaydedilen görüntü veya videoları izleyebilirsiniz. Bu kameraları suyun altında kullanabilmek için suya dayanıklı outdoor kamera modelleri seçeneklerine bakabilir veya kameranıza koruyucu kılıflardan satın alabilirsiniz. Geniş açılı çekim yapabilmesi sayesinde outdoor kamerası ile video kaydı veya çekim yaparken daha fazla alanı görme olasılığına sahip olacaksınız. Son dönemlerde yüksek çözünürlüğe sahip olan 4K video çekimleri ile videonun içerisinde yer alan ayrıntıların bir kısmını netleştirme olanağı ile görüntüler daha canlı hale gelebilecektir. Ancak bu canlılığı görebilmeniz için bilgisayarınızın veya televizyonunuz da 4K görüntüyü algılayabilmesi gerekmektedir. Bu yüzden birçok tüketici outdoor kamera 1080p alternatiflerini tercih etmektedir. Eğer gece çekim yapacaksanız ve görüntü kalitesinin iyi olmasını istiyorsanız diyafram değerinin büyüklüğüne (f değerine) bakmanız gerekmektedir. Outdoor kamera özellikleri kısmından bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Outdoor kameralarında batarya süreleri değişkenlik göstermektedir. Eğer uzun süreli çekimler yapacaksınız değiştirebilir bataryalı outdoor kamera seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Outdoor kamera avantajları sayesinde geniş açılı çekimlerin yanında micro SD kart desteği ile video kayıtlarınız uzun süreli olabilecektir. Bu sayede çekimin kendiliğinden sona erme olasılığı da azalacaktır. Aynı zamanda hafızanız da sorun çıkarmayacaktır. Siz keyifle zaman geçirirken outdoor kamera anılarınızı kayıt altına alacaktır. Günümüzde çoğu kişi gün içerisinde neler yaptığını vlog olarak çekmektedir. Eğer siz de bu tarzda bir çekim yapmak isterseniz, hafızasının fazla olması ve uzun süreli çekim avantajı sayesinde bu kamera türünü tercih edebilirsiniz. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan ürün seçeneklerini inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir outdoor kamerasını satın alabilirsiniz.

 Güvenilir Outdoor Kamerası Modelleri

Güvenilir Outdoor Kamerası Modelleri

Outdoor kameraları geniş açılı çekimler yapabildiği için bisiklet veya motosiklet kullanıcıları da kullanmaktadır. Bu kameraları kaskların üzerine takarak video kaydı yapabileceklerdir. Bu sayede yaşanabilecek olumsuz durumlar her an ve eksiksiz bir şekilde kayıt altında olabilecektir. Özellikle bazı davalarda bu videolar delil olarak kullanılmaktadır. Böylelikle haklı olduğunuzu da kanıtlama olasılığınız artacaktır. Outdoor kameralarının ekranı hem kontrol hem de izleme olanağı ile için araç içi ve kask kamerası olarak rahatlıkla kullanma imkanı sağlamaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde internet erişimi yoksa 4g outdoor kamera alternatiflerine bakmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu kameralar elektriğe de ihtiyaç duymadığı için uzak alanlar, çiftlikler, dağ evleri, fabrikalar, marinalar gibi alanlarda kişinin güvenliğini sağlamak amacıyla üretilmiştir. 4G LTE olarak da bilinen bu kameralar, hücresel veri ile çalışmaktadır. Alarm bildirimi almak ve kamerayı koyduğunuz yeri istediğiniz her an izleyebilmeniz için alanın 4G kapsamına girdiğinden emin olmalısınız. Aynı zamanda bu kameraların telsiz olması sayesinde kablolama ve herhangi bir yere elektrik bağlatma ihtiyacı oluşmayacaktır. Böylelikle bu tarz yorucu işleri de yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kameralar sabit veya değiştirebilir pil ya da güneş panelleri ile çalıştırılmaktadır. Kendinize uygun olan seçenek hangisi ise o kamerayı tercih edebilirsiniz. 4G kameralarındaki görüntüleri başka bir yerden izleyebilmek için telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz uygulama ile görüntülere ulaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her an izleme olanağına sahip olacaksınız. Bu kameraları evin içerisine yerleştirerek evinizin durumunu da takip edebilme imkanını elde etmiş olacaksınız. İsterseniz evinizdeki outdoor kamerası internet bağlantısı ile çalışan bir model de olabilir. Birçok marka tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler üretip bunları piyasaya sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz ürünü anında bulabilme imkanına sahipsiniz.

360 Derecelik Açı İmkanı Sağlayan Outdoor Kameraları

360 Derecelik Açı İmkanı Sağlayan Outdoor Kameraları

Eskiden çoğu kamera sadece tek bir açıyı görüntülemekteydi. Teknolojinin gelişmesi ile kör noktaların da görünebilmesi için outdoor kamera 360 modelleri üretilmeye başlandı. Bu sayede bölgede bulunan her alanı görme imkanı elde edilecektir. Önceden 360 derecelik çekimler yapabilmek için en az dört tane kameraya ihtiyaç duyuluyordu. Bu kameraların her birisi taranıp kör noktalar azaltılmaya çalışılırdı. Dört tane kameranın yaptığı işlem, şu anda 360 derecelik outdoor kameraları ile sağlanabiliyor. Bu kamera güvenliğin dışında doğa çekimleri, arabayı park etmekte zorlanan kişilerin her alanı görebilmesi, mobese kayıtları gibi durumlarda da kullanılmaktadır. Bazı zamanlarda outdoor kamera kullananlar tarafından girilemeyecek yerlerin çekimi yapılması gerekebilir. Böyle zamanlarda 360 derecelik kameralar ile istenilen görüntü elde edilmiş olacaktır. Böylelikle tüketicinin de memnuniyeti artacaktır. Aynı zamanda sağlık alanında da kullanılan bu kameralar sayesinde hastanın hangi bölgesinde sorun olduğu kolaylıkla anlaşılacak ve erkenden tedavi edilme olasılığı artacaktır. Outdoor kamera wifi özelliği sayesinde tüketici telefonlara yüklenen birçok uygulama ile kamerasını kontrolünü sağlayabilecektir. Bu görüntüleri isterseniz telefonunuza da yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda outdoor kamera USB girişi özelliği ile kameranın içerisinde bulunan video ve fotoğrafları bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz. Eğer videolarda ses unsuru sizin için önemliyse bazı modeller mikrofon desteği ile tüketiciye ulaştırılmamaktadır. Almadan önce kameranın özelliklerini okumanız gerekmektedir. İlk başta sizin için sorun olmadı ancak daha sonraki zamanlarda sese ihtiyaç duyduğunuzda kendinize bir mikrofon satın alabilirsiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir outdoor kamera fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek ve diğer beğendiğiniz bir kamerayı satın alabilirsiniz. Ayrıca, diğer outdoor ve kamp malzemelerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.