Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Outdoor Çanta

için 1,806 sonuç bulundu.

Deuter Outdoor Çanta

Zarif ve kullanışlı çanta modelleri isteyenlerin tercihi olan Deuter çanta modelleri ile son derece kullanışlı ve özel çantalara sahip olabilirsiniz. Çanta sektörüne modern dokunuşlar ile yüksek kalite standartları getiren Deuter modelleri, günlük yaşamınız ya da doğada zorlu koşullarda geçirdiğiniz süreler için en uygun standartları sunuyor. Bisiklet sürerken, günlük işlerinizi yaparken ya da doğada bir başına, zorlu yaban koşullarına karşı koyarken kullanabileceğiniz Deuter çanta modelleri ile kaliteyi ve rahatlığı bir arada hissedebilirsiniz. Tasarımları ile dikkat çektiği kadar geniş gözleri ile büyük bir kullanım kolaylığı sunan bu özel çanta modelleri çok seviliyor.

Deuter Çanta İle Rahatlığı Yaşayın

Deuter Çanta İle Rahatlığı Yaşayın

Deuter outdoor çanta modelleri günlük yaşamında farklılık isteyen ve kendi tarzını yansıtmayı hedefleyenlere en uygun ve göz alıcı modelleri sunmaktadır. Mümkün olan en iyi çanta deneyimini yaşatmak amacıyla tasarlanan Deuter modelleri, alışılmış çanta anlayışına modern dokunuşlar ile birlikte ayrı bir soluk getiriyor. Markanın çanta modelleri ile birlikte günlük yaşamdaki eşyalarınızı özenli bir şekilde yanınızda taşıyabilir, bisiklete binebilir ya da sportif aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak markanın asıl iddialı olduğu alan zorlu doğa koşullarında eşyalarını düzenli ve korunaklı bir şekilde yanlarında taşımak isteyenlerdir. Bu bakımdan tüm zorlu koşullar dikkate alınarak hazırlanan Deuter çanta modelleri, yaban yaşamında ayakta kalmak isteyenlere doğru alternatifi oluşturuyor. Deuter sırt çantası modelleri yaban yaşamında değil, şehir içinde de karşılaşacağınız zorlu sorunlara karşı özenli bir şekilde yanıt veriyor. Bisiklet sürmeyi sevenler için özel olarak tasarlanan modelleri, hızlı bir şekilde bir yere gitmek istediğinizde düşük ağırlığa sahip çanta modelleri ile birlikte fonksiyonel bir işlev sunmaktadır. Ergonomik yapıları ve çok gözlü yapıları sayesinde bisiklete binerken rahat bir şekilde sürüşünüzü gerçekleştirebilir, aynı zamanda da eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Markanın bisiklet çantaları en sert yolculuklarda bile sırtınızda ya da belinizde eşyalarınızın güvende olmasını sağlamaktadır. Airstripes Sistem sayesinde etkin şekilde havalandırmaya sahip olan outdoor çanta, bisiklet ya da koşu gibi yüksek efor gerektiren aktivitelerde eşyalarınızın terden ıslanmamasını sağlar. Nefes alabilen yapısı hava kanallı köpük profillerden oluşmaktadır. Ne kadar yüksek sıcaklığa maruz kalırsa kalsın, her durumda temiz bir hava dolaşımının olması sağlanmaktadır. Aynı zamanda bisiklet kullananlar için çok önemli olan çantanın sabit kalması, Deuter çantalarının özel yapıları ile birlikte sürekli vücuda yakın tutularak, dengeyi bozacak hareketler engellenmektedir.

Macera Tutkunları İçin Özel Deuter Çanta Modelleri

Macera Tutkunları İçin Özel Deuter Çanta Modelleri

Deuter çanta fiyatları kadar özel kumaşları ile öne çıkan modelleri her yerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Muhteşem havalandırma özelliklerinin yanı sıra rahat edilmesi için üç kumaş bölgesi çantalarda bulunmaktadır. Omuz askıları üzerinde yer alan yumuşak kumaş, arka pet üzerinde bulunan havadar kumaş ve kalça bölgesinde pürüzsüz kumaş ile birlikte en üst düzey çanta deneyiminin yaşanmasını sağlamaktadır. Anatomik yapıya uygun olarak tasarlanmış kanatlar sayesinde, çanta vücudu rahat bir şekilde sarmaktadır. İyi bir çantanın en büyük özelliği vücudu destekleyen bir yapıda olmasıdır. Deuter çanta modelleri vücut için doğru duruşu sağladıkları için omurgaya yük binmesinin önüne geçmektedirler. Ağırlığın omuz, bel, kalça ve ayaklar olmak üzere tüm vücuda eşit bir şekilde dağılmasını sağlayan özel çanta modelleri ile birlikte hiç ağrı duymadan, ağırlıktan bağımsız olarak eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca çantalarda bulunan Pull-forward özelliği ile birlikte hassas bir uyumu da yakalayabilirsiniz. Bu sayede çanta sırtınıza tam oturur ve hiçbir boşluk kalmayacak şekilde sırtınızı sarar. Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde de aşınma, yıpranma, deforme olma gibi durumların önüne geçilir, çok uzun süreler kullanım imkanı sunuyor. Aynı zamanda Deuter doğa çantası olarak öne çıkmakta ve özellikle macera tutkunu olanların ihtiyaçlarını doğru şekilde gidermektedir. Doğal koşullar içerisinde pek çok malzemeye ihtiyaç duyulacağı için eşyalarınızın yanınızda düzenli bir şekilde taşınması önemlidir. Doğanın zorlu koşullarına karşı uzman bir yaklaşım sergilemek gerektiği için Deuter kamp çantası modelleri profesyonel olarak ihtiyacı gidermektedir. Olağanüstü ağırlık transferi ve akıllı bir yapıda ağırlığın dengelenmesini sağlayan çantalar bu sayede çok uzun süreler yürüyüş yapılmasına olanak sağlıyor. Deuter kamp çantası modelleri geniş gözlere sahip oldukları için aynı zamanda da pek çok eşyanın bir arada, düzenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Deuter çanta modelleri ağır yükleri kolay bir şekilde taşımanızı sağlıyor ve bu sayede en zorlu yolları kolay bir şekilde aşmanıza olanak tanıyor. Kullanıcı ile bütünleşen yapısı ve havalandırma sistemi sayesinde yük taşımak efektif bir hale gelmektedir. Özel boşluklu köpükten üretilen minderler ile her hareketin dengelenmesi, çantanın vücuda asla ağırlık vermemesi sağlanıyor. Bu sayede eşyalara ideal ulaşım ve depolama alanı sunan Deuter çanta modelleri doğada bulunan gezginlere en üst düzey performansı sağlıyor.

En Çok Tercih Edilen Deuter Çanta Modelleri

En Çok Tercih Edilen Deuter Çanta Modelleri

Yolculukların en büyük sorunu valiz hazırlamak ve valizi yönetmektir. Valiz yapısı gereği rahat hareket etmeye engel olduğu için Deuter çanta modelleri ile birlikte yolcuklarınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Geniş iç hacimleri yüzünden istediğiniz kadar eşyayı yanınıza almaya fırsat veren marka modelleri ile yolcuklarınızı fantastik bir hale getirebilirsiniz. Göğüs, kalça ve bel bölgesi için eşsiz bir kavrama özelliği sunan Deuter çanta modelleri kalça kanatçıklarını tamamen hareketli bırakarak, zamana bağlı olarak vücudun ve kasların yorulmasını engellemektedir. Aynı zamanda düşük kalite çanta modellerde görülen ve uzun süreli kullanımlarda kızarıklık, aşınma oluşması gibi durumlar yüksek kalite malzemeden imal edilen Deuter çanta modellerinde görülmüyor. Böylelikle ister günlük ister daha uzun yolculuklar için kullanacağınız Deuter modelleri sayesinde rahatça hareket edebilirsiniz. Deuter çanta yorum özellikleri bakımından kullanıcılarından büyük bir memnuniyete sahiptir. Çünkü çok yüksek ağırlıkları bile rahatlıkla taşıma imkanı sunmaktadır. En ağır yükleri bile kolayca taşıma imkanını ise üstün ve özel tasarımına borçludur. Bu tasarım sayesinde ideal bir yük transferi performansına sahiptir. Kalça kemerleri ve omuz askıları ile de bu sistemi dengeleyebilmektedir. Sürtünmeyi ortadan kaldıran bu tasarım, yükün ağırlığının çok büyük kısmını kalça kemerine aktarmaktadır. Böylece yük sadece omuzlarda ya da belde kalmamakta, eşit olarak dağıtılmaktadır. Kalça kemeri 30 kiloya yüklere kadar rahat şekilde eşyaların taşınma imkanı sunmaktadır. Deuter çanta modellerinde görülen bir diğer önemli özellik ise açık hücreli köpük teknolojisine sahip olmasıdır. Bu sayede ufak ya da büyük her harekette oluşan hava dengeli bir şekilde dışarıya aktarılır ve arka tamponlar boyunca dolaşarak sırt kısmının da hava almasını sağlar. Bu özellik doğada bulunanlar için çoğu zaman kurtarıcı bir haldedir. Sıcak havalarda sürtünmenin etkisini aza indirgeyen yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılan Deuter çanta modelleri hızlıca ayarlanabilir uzunluk sistemleri ile de öne çıkmaktadırlar. Tüm bu özellikleri ise en hafif ağırlık miktarı ile sunan marka bu sayede de çantanın kendisinin bir yük olmasını engelliyor. Deuter çanta indirim imkanlarından yararlanarak günlük yaşam ya da doğa şartları için uygun ürün ve outdoor ekipmanlar tercih edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Deuter
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2AS (22)
360Fly (2)
4F (6)
5.11 (126)
A&C (1)
A.V.C (1)
Active (85)
Adidas (11)
ALBASTAR (7)
Alpina (2)
Altis (1)
Aquapac (5)
Atak (1)
Barcin (1)
Barska (7)
Berg (14)
Blackfish (4)
Burton (7)
Bushman (5)
CampuS (2)
cbtx (18)
CMP (8)
Cobra (1)
Coghlan's (48)
Coghlans (88)
Coleman (3)
Columbia (11)
Cybergun (20)
D.A.M. (1)
Dare2B (1)
Dazzer (1)
Delta (1)
Deuter (1806)
Diadora (2)
(3995)
Donatım (2)
Dynamic (2)
Easy Camp (1)
Edelrid (11)
Edelweiss (3)
Everlast (1)
Evolite (584)
Exuma (41)
Ezetil (1)
Fenix (2)
Ferrino (728)
FIZAN (2)
Free Camp (68)
Free-Moto (1)
FREECAMP (15)
Garmin (1)
Gerber (2)
Go Travel (93)
Gri (1)
GriSport (1)
GunTACK (4)
Hannah (12)
Igloo (1)
J-Tech (4)
Jenix (2)
JR Gear (52)
JrGear (13)
Jump (2)
Kappa (1)
Karrimor (123)
Kendo (2)
Kinetix (3)
Ktm (1)
KUDOS (5)
Lafuma (2)
Lalizas (6)
Loap (65)
Lotto (3)
Lumberjack (18)
Makalu (21)
Markasız (12)
Marmot (20)
McKinley (22)
Millet (1)
Milo (9)
Molten (2)
Mosso (1)
Msr (1)
Musto (1)
Nature (4)
Naturehike (12)
Nike (18)
NOMADIC (19)
Nurgaz (30)
Osculati (2)
Outdoors (33)
PAC (5)
pac safe (2)
PACSAFE (75)
Parstek (1)
Patagonia (4)
Pavillo (13)
Pelican (6)
Petzl (43)
Pinewood (18)
Pinguin (94)
Pinquin (3)
Puhu (2)
Puma (21)
Quechua (15)
Rapture (1)
Reebok (2)
Regatta (10)
Remz (2)
RIBZ (1)
Romix (1)
Rossignol (3)
Safir (1)
Salewa (1)
Salomon (67)
SandFox (9)
Savage (213)
Sealife (9)
Seaspin (1)
Sentinel (16)
Silstar (2)
Speedo (4)
Spro (3)
Square (9)
StrongBag (1)
STURM (423)
Summit (3)
Swissgear (14)
Sword (1)
Tatonka (108)
Tecnica (2)
Thermos (2)
Thule (132)
Trekmates (10)
VANGO (26)
Vaude (169)
Vav Wear (5)
Victorinox (96)
Vogel (16)
Wenger (21)
Wilson (2)
Windmill (1)
Yds (5)
Zexus (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL