Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Karavan ve Ekipmanları

için 2,562 sonuç bulundu.
 • 280,00 TL 149,99 TL
  % 46
  ecohobi
  %100
 • 1.267,50 TL
  AGUS
  %100
 • 326,11 TL 262,34 TL
  % 20
  KampKaravanMarket
  %95
 • 2.930,63 TL 2.630,63 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.530,63 TL

  % 10
  KampKaravanMarket
  %95
 • 304,20 TL 258,57 TL
  % 15
  AGUS
  %100
 • 819,65 TL
  AGUS
  %100
 • 588,12 TL 499,90 TL
  % 15
  AGUS
  %100
 • 179,00 TL 170,05 TL
  % 5
  insentiv
  %100
 • 67,26 TL 57,17 TL
  % 15
  AGUS
  %100
 • 500,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  480,00 TL

  CAYIROVA
  %100
 • 1.977,30 TL 1.877,30 TL
  % 5
  AGUS
  %100
 • 6.352,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  6.252,00 TL

  kocmak
  %100
 • 371,80 TL 316,03 TL
  % 15
  AGUS
  %100
 • 1.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.899,00 TL

  evimponcik
  %100
 • 699,90 TL 549,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  529,90 TL

  % 21
  Marinsea
  %100

Karavan ve Ekipmanları

Karavanlar kişilere hem taşıt hem de konaklama imkanı sunan araçlar olarak bilinmektedir. Yaygın bir kullanıma sahip olan karavanlar sunduğu konforlu alan sayesinde tatilcilerin, gezginlerin vazgeçilmez yol arkadaşları olarak adlandırılmaktadır. Hemen hemen herkesin hayallerinden biri olan karavan seyahati kişilere dilenilen yerde konaklayabilme olanakları sunarken aynı zamanda kişilerin dilediğince kendine ait bir ortam oluşturulmasını sağlamaktadır. Karavanlar her ne kadar tek bir başlık altında toplanıyor olsa da kendi içlerinde çok geniş ürün seçeneklerine ve farklı ekipmanlar dahilinde alt başlıklara ayrılmaktadır. Karavanların kullanıcılara sunduğu ekipmanlar sayesinde kullanıcının teknik ve estetik talepleri ile karavanlar çeşitlendirilebilir ve herkese uygun kişiselleştirilebilir taşıtlardır. Karavan ekipmanları en temel gereksinimden küçük ayrıntılara kadar incelikle düşünülmüş ve dizayn edilmiş parçalar olarak bilinmektedir. Bu nedenle uzun veya kısa mesafe fark etmeksizin bir yolculukta veya bir yaşam alanında ihtiyaç duyulan, kullanım gerektiren tüm parçalar outdoor ve kamp ekipmanları içerisinde mevcuttur.

 Kusursuz Karavan Yolculuklarının Olmazsa Olmazı Karavan Ekipmanları

Kusursuz Karavan Yolculuklarının Olmazsa Olmazı Karavan Ekipmanları

Karavan ile yolculuk yapmak çok keyifli ve konforlu bir durum olsa da öncesinde yapılması gereken birçok hazırlık ve planlama bulunur. Gidilen yol boyunca ve karavanda konaklama aşamasında kullanıcıların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman gerekmekte olup bu ekipman ve aksesuarlar mutlaka yolculuk öncesi hazırlık sürecinde temin edilmelidir. Karavanlar; yolculuk süreci boyunca incelikle düşünülmüş ve tasarlanmış iç dekorlarıyla kişilere konforlu bir konaklama alanı sunmaktadır. Fakat elbette kullanıcıların konaklama dışında da birçok gereksinimi bulunmaktadır. Karavan seyahatlerinin ve hazırlıklarının en önemli aşamalarından biri karavan tuvaleti edinmektir. Karavanın bir yaşam alanı ve otel olduğunu düşünürsek karavan tuvaleti kişilerin konforu ve yolculuğun sürekliliği için büyük bir önem arz etmektedir. Karavan tuvaleti genel bir başlık olarak adlandırılıyor olsa da bu sınıflandırmaya; karavan duş, karavan banyo ve karavan lavabosu da dahildir. Banyo, duş ve tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi hem yolculuk süreci içerisinde hem de konaklama evresinde kişilere büyük bir konfor sunmakla beraber seyahat kalitesini de olumlu yönde arttıran etkenler arasında yer almaktadır. Karavan yolculuklarında kişilerin aklına takılan en büyük sorunların başında gelen kişisel bakım problemleri; karavan banyo, duş ve karavan tuvaleti ekipmanlarının kullanımı ile şüphesiz çözüme kavuşmuştur. Yolculuklarda ve tatillerde de her zaman olduğu gibi hijyen oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle toplu banyo ve tuvalet kullanımına karşı yalnızca karavan içerisinde bulunan kişilerin kullanımına dahil olan banyo ve tuvalet ekipmanları kişilere hem özel bir alan hem de hijyenik ve konforlu bir kullanım alanı sunmaktadır. Bir karavan seyahatine çıkmadan önce edinilmesi mutlaka önerilen temel ekipmanların başında yer alan karavan banyo ve tuvalet ekipmanları birbirinden farklı binlerce ürün seçeneği ile kişilere geniş bir ürün yelpazesi sunmakta, her istek ve talebe uygun hizmet vermektedir. İhtiyacınıza göre askeri bot modellerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

 Karavanda Konforlu Bir Konaklama İçin Gerekli Olan Ekipmanlar

Karavanda Konforlu Bir Konaklama İçin Gerekli Olan Ekipmanlar

Karavan seyahatleri hemen hemen herkesin hayatında en az bir kere gerçekleştirmeyi hayal ettiği tatil türlerinden biri olarak bilinmektedir. Kişilere serbest ve özgür bir alan sunması, kişiye özel konaklama imkanı, uygun fiyatlı ve istenilen rota ile tatil imkanı gibi sunduğu birçok farklı avantaj ile de her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Sadece bir karavan ile elbette keyifli bir yolculuk yapılabilir ancak bu yolculuk konaklama içeriyorsa yalnız bir karavan yeterli olmayacaktır. Tatil ve konaklama gibi durumlarında kişilerin gereksinim duyduğu birçok unsur karavan ekipman parçaları ile sağlanabilmekte olup seyahatlerde konfor alanının arttırılmasına olanak oluşturmaktadır. Karavan seyahatinde konforlu bir konaklama için gerekli olan ekipmanların başında karavan yatak modelleri gelmektedir. Karavanlar seyahat boyunca kullanıcılara hem otel hem araç olmaları sebebiyle içerisinde bulunan yatak kalitesi büyük bir önem arz etmektedir. Karavan yatak modelleri kişinin talepleri doğrultusunda birçok ebat ve boyut ile hizmet vermekte olup; tek kişilik yatak, çift kişilik yatak, ranzalı yatak veya yavrulu yatak gibi farklı tasarım seçenekleri ile de çeşitlilik oluşturmaktadır. Kaliteli, doğru ve kişinin beklentilerine, taleplerine uygun bir yatak seçimi seyahat süresi boyunca kaliteli bir uyku süresi geçirilmesini ve kişilerin yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Karavan seyahati periyodik ve sürekli olarak yolculuk ile konaklama evreleri arasında gelişen bir süreç olması sebebiyle özellikle araç kullanımını gerçekleştiren kişinin iyi bir uyku uyumuş, dinlenmiş olması ve araç kullanımı için uygun durumda olması tüm seyahatin kalitesini etkileyen unsurlar arasında yer almakta olup bu nedenle karavan yatak seçimi önemli bir husus olarak bilinmektedir. Karavan aksesuarları birbirinden farklı ve seçenekli birçok gereksinimi karşılayarak bir yolculuk ve tatil süreci boyunca ortalama bir insanın ihtiyaç duyabileceği her ekipmanın incelikle düşünülüp tasarlandığı bir ürün alanı olarak bilinmektedir. Kişisel bakım, yatak odası, çamaşır alanı, ısınma, beslenme gibi tüm yaşamsal alanları içinde barındırarak her birine uygun çözüm ekipmanları geliştiren karavan aksesuarları her geçen gün ürün skalasını da geliştirerek çeşitliliğini arttırmaktadır. Kamp ve outdoor yaşama uygun çakı ve bıçak modelleri de sayfamızda bulunmaktadır.

 Karavanda Beslenme İçin Gerekli Olan Ekipmanlar Nelerdir?

Karavanda Beslenme İçin Gerekli Olan Ekipmanlar Nelerdir?

Karavan seyahatleri baştan sona doğru planlanması, her ince ayrıntının düşünülmesi gereken seyahat tiplerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle doğa kampları ve uzun yolculuklarda; yolculuk süreci boyunca istenilen gıda, ekipman, aksesuar gibi ihtiyaçlar kolay bir erişim sağlamamakla beraber kişilere süreç boyunca gerekli olacak her şey seyahat öncesinde temin edilmelidir. Karavan seyahatine çıkmadan önce veya henüz hiç karavan yolculuğu yapmamış kişilerin aklına ilk gelen sorulardan biri de elbette karavanda beslenmedir. Bu noktada ise devreye karavan mutfak ekipmanları dahil olmaktadır. Karavan gereçleri kategorisinde yer alan ve her tip karavan modelinin olmazsa olmazı karavan mutfak ekipmanları kişilere yolculuk ve konaklama süreçleri boyunca karavan içerisinde kolaylıkla beslenme imkanı sunmaktadır. Çok geniş ürün seçeneklerine sahip olan karavan mutfak ekipmanları; ortalama bir barınma ve seyahat süreci boyunca kişilerin ihtiyaç duyabileceği tüm ürün seçeneklerini içinde bulundurmaktadır. Öncelikle temel ürün seçeneklerinden biri olarak bilinen karavan buzdolabı her seyahat için olmazsa olmaz ekipmanlar arasında yer almaktadır. Seyahat süreci boyunca kişilerin yanında götürdüğü veya yol üzerinden edindiği tüm gıdaların uzun ömürlü ve doğru bir şekilde muhafaza edilebilmesi için karavan buzdolabı kullanımı büyük bir önem taşımaktadır. Karavan buzdolabı ürün seçenekleri karavanda kullanılması hedeflenen alan, buzdolabının ebat ve ölçüleri, kişinin teknik beklentileri gibi birçok etken unsur dahilinde çeşitlendirilerek kişilere geniş bir ürün seçeneği sunmakta ve her kullanıma uygunluk göstererek hizmet vermektedir. Karavan mutfak gereçleri sayesinde karavan içerisinde seyahat süreci boyunca beslenme ve gıda ihtiyaçlarının giderilmesi kullanıcılara hem konforlu bir tatil hem çok daha düşük maliyetli bir tüketim sunmakta olup aynı zamanda karavan ambiyansının da en üst düzeyde yaşatılmasını sağlamaktadır.

 Karavan Yolculuklarında Isınma Nasıl Gerçekleştirilir?

Karavan Yolculuklarında Isınma Nasıl Gerçekleştirilir?

Karavan seyahatleri hava şartları ve mevsimler fark etmeksizin kişinin isteği doğrultusunda her an her ortamda gerçekleştirilebilen; bilet, randevu, rezerve gerektirmeyen özgür ve kendine has bir yolculuk tipi olarak bilinmektedir. Kişilere sunduğu bu özgür alan sayesinde de rahat ve doğal bir tatil süreci geçirilmesine zemin hazırlamaktadır. Elbette karavan seyahati ve konaklama süreci boyunca kullanıcıların gereksinim duyacağı birçok ürün bulunmakta olup tüm bu ürünler karavan ekipmanları alt başlığında kişilere sunulmaktadır. Özellikle kış aylarında gerçekleştirilen seyahatlerde veya konaklama durumlarında gece saatlerinde karavanda ısınma ekipmanlarına büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Karavan aksesuarları içerisinde yer alan karavan ısıtıcı modelleri elektrik gücünü esas alarak çalışan ve bu elektrik gücünü ısı enerjisine çevirerek ortama aktaran sistemlerdir. Karavan sobası ve karavan ısıtıcı gibi ekipmanlar mevsim ve hava şartları fark etmeksizin karavan içerisinde sıcak hava atmosferi elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede uzun yolculuklarda karavan içerisinde herhangi bir hava problemi yaşanamamakta olup bu durum seyahat eden kullanıcıların yolculuk konforunu olumlu yönde etkilemektedir. Kışın yaşanması olası olan sorunlara uygun olarak geliştirilmiş karavan ısıtıcı ve karavan sobası modellerinin yanı sıra mevsim fark etmeksizin sıcak ve soğuk hava üfleyerek ortamda oluşturulması hedeflenen havanın elde edilmesini sağlayan karavan kliması modelleri de bulunmaktadır. Karavan kliması ürünleri ayarlanabilir sıcaklık noktaları ile kısa süre içerisinde karavan alanında hedeflenen sıcaklık seviyesini dengeleyerek kişilerin talepleri doğrultusunda bir kullanım gerçekleştirmektedir. Karavan ile seyahat süreci boyunca kişisel bakım ve duş gibi faaliyetlerde ihtiyaç duyulan sıcak suyun elde edilmesinde ısınmada kullanılan yöntemler de tercih edilebileceği gibi bunların yanı sıra karavan güneş paneli kullanımı da tercih edilebilmektedir. Karavan güneş paneli ürünleri içerisinde hapsettikleri Güneş enerjisini ve ışınlarını emerek elektrik ve ısı enerjisine dönüştüren ve sistem gereksinimleri doğrultusunda kullanan ekipmanlardır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan sıcak su gibi gereksinimlerde karavan içerisinde kullanımı büyük bir önem arz etmektedir.

 Karavan Ekipmanları ile Eşsiz Karavan Seyahatleri

Karavan Ekipmanları ile Eşsiz Karavan Seyahatleri

Karavan ekipmanları en ince detaydan en genel kullanıma kadar her bir parçası özenle düşünülmüş ve geliştirilmiş ürün seçeneklerinden oluşturulmuş bir alan olarak bilinmektedir. Bir taşıt araç olan karavanı tam fonksiyonlu bir yaşam alanına dönüştürme aşamasında karavan ekipmanları büyük bir önem arz etmekte ve etkin rol oynamaktadır. Kullanıcıların teknik beklenti ve talepleri doğrultusunda geliştirilmiş ürün seçeneklerinden biri olan karavan çamaşır makinesi modelleri karavanda yaşanılan süre zarfı ve seyahat evresi boyunca kişisel bakım ve hijyenin yanı sıra temizlik ve çamaşır bakımı gibi konuların da nihai bir çözüme kavuşturulmasına olanak sağlamaktadır. Karavan çamaşır makinesi kullanımı ile düzenli olarak kirli çamaşırlar arındırılabilmekte ve tekrar kullanılabilmekte; bu nedenle seyahat süreleri de rahatlıkla uzatılabilmektedir. İç düzende gerekli olan ekipmanların ve ürünlerin yanı sıra karavanın dışı ve görünümü için de geliştirilmiş birçok ürün seçeneği mevcuttur. Karavan tentesi ürün seçeneği; ihtiyaç duyulan anlarda karavanın teras olarak da adlandırılan üst kısmına veya istenilen bir alana kurulabilmekte olup yağmur, kar, fırtına veya güneş ışığı gibi anlarda kişilere sorunsuz bir kullanım süreci sağlamaktadır. Karavan camı seçenekleri de yine dış dizayn ürünlerinden biri olmakla beraber kişinin talepleri doğrultusunda çeşitlenen ürün seçeneklerinden biri olarak bilinmektedir. Bir karavan seyahatinde her biri oldukça büyük ve hayati önem taşıyan ve kullanıcıların seyahat süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleyen karavan ekipman fiyatları birçok etken unsur dahilinde değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak karavan ekipman seçeneği, marka ve model çeşitleri, boyut seçenekleri, teknik özellikleri ve donanımı gibi birbirinden farklı birçok madde; karavan ekipmanlarının fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmakta ve bu doğrultuda kullanıcılara çok geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir.

Karavan Ekipmanları Nelerdir?

Karavan ekipmanları; bir karavan seyahati boyunca kişilerin gereksinim duyduğu ve kullanımı dahilinde yolculuklarını kolaylaştırarak seyahat konforlarını arttıracak ekipmanlar olarak bilinmektedir. Her ne kadar karavan ekipmanları adı altında tek bir başlık ile toplanıyor olsalar da kullanım alanına, hizmet ettiği amaç doğrultusunda ve birçok etken unsur dahilinde farklı başlık ve sınıflara ayrılmaktadır. Temel olarak karavan ekipmanları sınıflandırılırken barınma, beslenme, temizlik, kişisel bakım ve ihtiyaçlar gibi alt başlıklar oluşturulmaktadır. Kişisel bakım ve hijyen sınıfında karavan içerisinde kullanılması gereken tuvalet, banyo ve duş imkanları bulunmakta olup temizlik sınıfında ise temizlik ürünleri, karavan çamaşır makinesi gibi ürün seçenekleri bulunmaktadır. Beslenme alanında en temelden en gelişmişe kadar karavan mutfak ekipmanları yer almakta olup barınma sınıfında ise bir konaklama ve yaşam alanında gereksinim duyulan tüm ürünler bulunmaktadır. Karavan ekipmanları her ince detayı düşünülmüş ve bu doğrultuda geliştirilerek kişilerin seyahat süreçlerini konforlu ve keyifli bir yolculuk haline getiren ürünler olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Karavan Isıtıcısı Nasıl Seçilir?

Karavan yolculuklarında ihtiyaç duyulan ekipmanlar temel ekipman ve değişken ekipman olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hava şartları nedeniyle ihtiyaç duyularak o süre boyunca kullanımı hedeflenen ürün seçenekleri değişken karavan ekipmanları olarak bilinmektedir. Elbette soğuk hava ve kış seyahatlerinin veya soğuk konumlara yapılan yolculukların olmazsa olmaz ekipmanlarından biri karavan ısıtıcısıdır. Karavan ısıtıcıları araç içerisinde sıcak hava hakim bir ortam oluşturarak sıcaklık seviyesini ve kişilerin konfor alanını arttırmayı hedeflemektedir. Karavan ısıtıcısı seçimi yaparken ısıtıcı modelinin karavan modeline uyumluluk göstermesi başta olmak üzere; kullanıcının teknik beklentileri, hedeflediği sıcaklık seviyesi gibi donanımsal özellikler dahilinde karavan ısıtıcısı seçimi kolaylıkla gerçekleştirilerek kullanıma başlanabilmektedir.

Karavan Lavabosu Nasıl Kurulur?

Karavan içerisinde her an ve konumda mecburi kullanım gerektiren temel ekipmanların en başında elbette karavan banyosu, karavan tuvaleti ve karavan lavabosu seçenekleri yer almaktadır. Bu ürün seçenekleri edindikten sonra ise kişilerin aklına kurulum soruları gelmektedir. Karavan lavabosu oldukça kolay ve pratik bir kuruluma sahip olmakla beraber profesyonel bir destek ile kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Kolay kurulumu ve kullanıcılara sunduğu büyük konfor alanı ile karavan yolculuklarının olmazsa olmaz ekipmanlarının en başında yer alan karavan lavabosu modelleri uzun yolculuk ve seyahatlerde de kişisel bakım ve hijyenin aksatılmamasında en önemli etken rolü üstlenmektedir. Kolay kurulumu ve pratik kullanımı ile hizmet veren karavan lavabosu, karavan banyosu ve karavan tuvaleti seçenekleri standart bir araç olan karavanı eşsiz ve konforlu bir yaşam alanına dönüştürmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Thule (410)
Thetford (234)
Truma (170)
Dometic (159)
Remis (77)
Can (68)
Comet (68)
Berhimi (61)
Al-Ko (46)
Aygaz (37)
Cbe (37)
Fiamma (34)
Knott (30)
Baldacci (26)
Campasist (26)
Victron (21)
Defa (20)
Lippert (20)
Agus (16)
Reich (15)
CKW (14)
Renogy (14)
Solara (13)
Ace Camp (11)
Savage (10)
Gürçay (9)
Mpk (9)
Ecoflow (8)
2K (7)
Helko (7)
Indelb (7)
Suga (7)
Gok (6)
Neta (6)
Dev Bio (5)
Nigu (5)
Abl (4)
Acqua (4)
Aqua (4)
Arb Zero (4)
Baldaccı (4)
Fiber (4)
Fıamma (4)
Haba (4)
Smooth (4)
Sprinter (4)
Trojan (4)
Webesten (4)
ABL (3)
Akba (3)
Al-ko (3)
Ducato (3)
Hartal (3)
Mors (3)
Ritar (3)
Yachticon (3)
Bailey (2)
Biowish (2)
Epever (2)
Epsolar (2)
Ezetil (2)
Fab (2)
Fridgers (2)
Ges (2)
Iceco (2)
Iovan (2)
KB Han (2)
Novacell (2)
Nurgaz (2)
Pak-Heat (2)
Primus (2)
Star One (2)
Sunpower (2)
Techmore (2)
Tempest (2)
Twi (2)
Zadı (2)
Acopower (1)
Alde (1)
Alko (1)
Anello (1)
Aquaroll (1)
Arana (1)
Auto Cool (1)
Autoterm (1)
Benteler (1)
Bood (1)
Boss (1)
CBE (1)
Cascada (1)
Cebe (1)
Coghlan's (1)
Discovery (1)
Einhell (1)
Eltos (1)
Evolite (1)
Fantom (1)
Fap (1)
Florenz (1)
Free Camp (1)
Freecamp (1)
Ilse (1)
K2 (1)
Kovea (1)
Lalizas (1)
Lightorch (1)
Marin (1)
Maxxair (1)
Mppt (1)
Noco (1)
Novus (1)
Nuova (1)
Nuovarade (1)
Orcamp (1)
Pegasus (1)
Rinokem (1)
Sanimarin (1)
Seaflo (1)
Sealux (1)
Sifi (1)
Steiner (1)
Sturm (1)
TMC (1)
Tecl-Wood (1)
Tommatech (1)
Tork (1)
Venta (1)
Voile (1)
Whale (1)
Würth (1)
İksa (1)
(634)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(194)
ve üzeri (232)
ve üzeri (243)
ve üzeri (245)
ve üzeri (247)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL