Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Askeri Bot

için 237 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Askeri Bot

Askeri bot, dış mekanlarda uzun zamanlar geçirenler ve bu zamanlarda da genellikle botlarını çıkarmayanların sıkça tercih ettiği bot çeşitlerindendir. Özellikle dış mekan sporlarını ve aktivitelerini sevenler için vazgeçilmez bir ekipmandır denebilir. Esnekliği, rahatlığı ve hafifliği ile dışarıda bu aktivite ve sporların kolayca yapılmasına yardımcı olur. Fakat tabii ki askeri bot almak ve giymek için dış mekan sporları ve aktiviteleri yapıyor olmak şart değildir. Bunları yapmıyor olsanız bile rahatlığı ve hafifliği için askeri botları tercih edebilir, bu botları günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Özellikle öğrenciyseniz, gün içinde gideceğiniz yerler arası yürümeyi tercih ediyorsanız ve giyiminizde rahatlığı ön planda tutuyorsanız askeri botlar size uygun olacak ve hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bu bot çeşidine postal dendiğini de duyabilirsiniz. Bu botlar standart botlardan bazı özellikleri ile ayrılır. Bu bot çeşidi, isminden de anlaşılabileceği üzere orijinal olarak askerlerin kullanması için üretilmiş ve daha sonra günlük hayatta da kullanılacak kadar kullanım alanı genişlemiştir. Fakat üretim metodunda ve özelliklerinde çok büyük gelişmeler olmamış, olduysa da olumlu yönde, ayak konforunu arttırmaya yönelik olmuştur. Askeri botların çok fazla olumlu yönü ve avantajlı noktaları vardır. Bu botlar, büyük hacimlerine ve dayanıklılıklarına göre standart botlardan çok daha hafiftir böylece ayağınızdan çıkarmadığınızda fazla rahatsız etmez, ağırlık yapmaz. Ayağı daha iyi sarar, esnektir, yumuşak materyalden üretilmiştir ve kullanımı standart botlara ya da diğer ayakkabı modellerine göre çok daha rahattır. Bu botlarla uzun süreler yürüyüş, koşu, dış mekan sporlarını ya da ekstrem sporları rahatça yapabilirsiniz. Dış mekanda fazla zaman geçiren, outdoor sporları, doğa yürüyüşleri, dağ yürüyüşleri ve bunun gibi zorlu ve uzun süre yürümeyi gerektiren aktiviteleri sevip sık sık bu aktiviteleri yapanlar için bu botlar en uygun bot çeşididir. Kullanan kişiye yüksek bir konfor ve rahatlık sağlar. Kullanan kişinin isteğine ve tercihlerine göre 4 mevsim, istenilen alanda giyilebilir. Renk çeşitleri de olduğundan kişiler istediği rengi seçip görüntü olarak da kıyafetleriyle uyan ve onlara yakışan renklerde askeri botlarını giyebilirler. Bu da onların konforlarını sağlarken aynı zamanda şık gözükmelerini sağladığından kişiyi mutlu eder.

Askeri Bot Çeşitleri ve Özellikleri

Askeri Bot Çeşitleri ve Özellikleri

Herkesin ihtiyacını ve zevkine göre askeri botun askeri bot çeşitleri arasından bulunup satın alınması zamanımızda zor değildir. Askeri botlar özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Bazı askeri botlar uzunken bazıları kısadır. Renk olarak da birbirlerinden farklılık gösterebildikleri gibi kalite olarak da çeşitlenirler. Renk olarak siyah, yeşil, krem rengi ya da kamuflaj deseni şeklinde farklı modeller bulunur. Fark edileceği üzere kullanılan renkler kamuflajda da kullanılan, daha doğal renklerdir. Kırmızı, mavi gibi dikkat çeken canlı renkler askeri botlarda genelde kullanılmaz. Bu botların kaliteleri de üretilen materyalinden, yapılırken kullanılan makineye gibi özelliklerle değişir. Kullanım ve tasarım olarak da çeşitlenirler. Neredeyse hepsinin önü bağcıklıdır fakat bazı askeri botlar giyimi daha kolay olması için yandan fermuarlı üretilmiştir. Bazı botlar özellikle su geçirmez şekilde üretilirler. Bu botlar kullanışlılık açısından iyidir. Bazı askeri botlar özellikle yazın giyilmek için tasarlanmıştır. Bu botların genelde bilek kısımları kısa olur ve yaz mevsimine daha uygundur. Bazıları ise kışın daha zor olan koşullarına, karlı, yağmurlu, fırtınalı havalara ve bunların sonucunda oluşan çamurlu yerlere uygun olması için bu durumlara göre daha dayanıklı üretilir ve uzun bileklikli olur. Uzun bilek olması sayesinde botun içine bileklerden kolayca toz, toprak, su girmez. Bu şekilde ve bu amaçlarla üretilen askeri botlar kış mevsiminde giyilmeye daha uygundur. Ufak farklarla yaz ya da kış mevsimine uygun olabilseler de genellikle askeri bot ve postallar 4 mevsim için de uygundur ve istenilen zamanda giyilebilir. Ayrıca YDS askeri bot modellerine bakmanızı da tavsiye ederiz.

Askeri Bot Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli

Askeri Bot Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli

Eğer dışarıda zaman geçirmeyi, yürümeyi, outdoor sporları yapmayı, dağ, orman yürüyüşü gibi aktiviteleri seviyorsanız tereddütsüz şekilde askeri bot tavsiye ederiz. Tabii askeri bot alıp giymek için dış mekan sporları ve aktivitelerini seviyor olmak bir şart değildir. Askeri botlar rahatlıkları, esneklikleri, yumuşaklıkları ve pratiklikleri ve diğer avantajlarından dolayı günlük hayatta da tercih edilen bot türlerindendir. Öğrenciyseniz, gün boyu derslere, kütüphaneye yetiştiğinizden bu botların rahatlığı size yardımcı olacaktır. Gün içinde gittiğiniz yerlere yürüyerek gitmeyi tercih ediyorsanız bu noktada da askeri botların ve postalların size yardımı dokunacaktır. Bunların tamamen dışında olarak, eğer konforunuzu şıklığın önünde tutuyorsanız ya da tarzınız rahat kıyafetler ise de bu botları alıp kullanabilirsiniz. Doğru kıyafetlerle giyildiğinde hem konforunuzu üst seviyede yaşayacak hem de iyi görünüp iyi hissedeceksiniz. Kendi ihtiyacınıza ve zevkinize göre olan askeri botu seçeneklerin arasından seçebilirsiniz. Askeri botunuzu kullanmaya başladıktan sonra konforunuzdaki değişimi siz de fark edeceksiniz. Diğer botlardan sonra giyildiğinde en başta tuhaf gelebilir fakat zamanla ayağınız da siz de bu botlara ve rahatlığına alışacaksınız. Alacağınız askeri bot giydiğiniz kıyafetlere de uyacaktır. Rahat olmasının yanında görüntü olarak da güzel durur. Hangi askeri botu almanız gerektiği askeri botunuzu ne zaman ve nerede kullanacağınıza bağlıdır. Eğer su, çamur olan yerlerde yürüyecek ve zaman geçirecekseniz ya da soğuk yerlerde yürüyecekseniz askeri bot su geçirmez modelleri hayatınızı kolaylaştıracaktır. Hava soğukken ayaklarınız ıslanırsa çok yüksek ihtimal üşütür ve hasta olursunuz. Aynı zamanda ayaklarınız ıslanırsa ıslak botlarla yürümek zor ve rahatsız edici olur. Bu noktada botunuzun su geçirmez olması büyük bir artıdır. Bunun yanı sıra outdoor ayakkabı ve bot sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

4 Mevsim Kullanılabilen Askeri Botlar

4 Mevsim Kullanılabilen Askeri Botlar

4 mevsimlik askeri bot, sizi her mevsime farklı bot seçmekten ve satın almaktan da, sürekli bota para vermekten de kurtarır. Daha kolay şekilde alışverişinizi tamamlar ve botlarınızı alırsınız. Aldığınız botu 4 mevsim kullanabilmenizin büyük avantajları vardır. Bir kere botunuzu aldığınızda yaz mevsiminde, sıcak havalarda dağ yürüyüşüne de gitseniz, kış mevsiminde karlı, yağmurlu, soğuk havalarda kış sporları da yapsanız aynı botu kullanabilirsiniz. Bu tip botların kullanım yelpazesi geniştir böylece her mevsime ve şarta uyum gösterebilir. Bu botları kullanmak için ekstrem doğa sporları ya da uzun yürüyüşler yapıyor olmak kesinlikle şart değildir. Sadece rahat olduğu, hafif olduğu, yumuşak ve esnek olduğu için günlük hayatta da tercih edilip kullanılabilir. Özellikle okula, işe yürüyorsanız, hareketli bir işiniz varsa, konforunuzu görünüşten önde tutuyorsanız bu botları tercih etmeniz çok doğru bir hareket olacaktır. Zaten bu botları alıp giymeye başladıktan sonra muhtemelen hafifliğine ve rahatlığına o kadar çok alışacaksınız ki sonrasında diğer bot ve ayakkabı çeşitlerini giydiğinizde diğer botların askeri botlardan ne kadar farklı ve rahatsız olduğunu görecek ve askeri botlarınızı diğerlerine tercih edeceksiniz. Askeri botlar görünüş olarak da güzel ve havalı dururlar. Kıyafetlerinizi de askeri bota uygun, rahat ve sportif tarzda seçtiğinizde botlarınızla uyum sağlarsınız ve kendi tarzınızı oluşturursunuz. Hem rahat hem de tarz olmayı herkes ister. Bu şekilde, askeri botlarınızla bunu kolayca ve efor sarf etmeden yakalayabilirsiniz. Askeri botları kadın, erkek, cinsiyet fark etmeden herkes rahatla giyebilir. Bu anlamda bir sınırlandırma yoktur. Bu da askeri botların avantajlarından biridir.

Her Bütçeye Uygun Askeri Bot Fiyatları ve Satın Alma İşlemi

Her Bütçeye Uygun Askeri Bot Fiyatları

Eğer dışarıda çok vakit geçiriyorsanız, dış mekan aktivitelerini, yürüyüşleri, keşifleri seviyorsanız bir çift asker botu edinmeniz sizin yararınıza olacak ve bu aktivitelerden aldığınız verimi de keyfi de artıracaktır. Askeri bot fiyatları botun markasına, materyaline, su geçirip geçirmemesine, dayanıklılığına ve bunun gibi farklı özelliklerine göre değişebilir. Doğru bir araştırma ile kişinin bütçesine en uygun askeri bot kolayca bulunup satın alınabilir. Bu kadar bol seçenek karşınızda olduğunda tek yapmanız gereken size, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygununu seçip satın almaktır. Askeri botunuzu almadan önce özelliklerini ve ürün açıklamasını iyice okumaya dikkat etmelisiniz. Bilgilendirme ve özellikler kısmını dikkatli şekilde okumadığınız takdirde botunuz elinize ulaştığında beklemediğiniz bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bu açıklamaları okumak oldukça önemlidir. Ayak konforunuz sağlanmadığında rahatsız hissedeceğiniz gibi konforunuzu sağladığınızda da çok rahat hissedersiniz. Bu yüzden askeri bot seçiminizi iyice düşündükten sonra doğru şekilde yapmak çok önemlidir. Yeni modelleri ile Lowa bot ürünlerini de inceleyebilirsiniz..

Askeri Bot İşlevleri ve Avantajları

Askeri Bot İşlevleri ve Avantajları

Askeri botlar giymesi de kullanması da çok pratik ve kullanışlı bot çeşitlerindendir. Kadın, erkek, cinsiyet fark etmeden herkes bu rahat askeri botları tereddütsüz kullanabilir. Hafif, esnek ve yumuşak olduğu için uzun süreler giyebilir, bu botlarla uzun yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Konforlu yürüyüşlerinizi spor ayakkabı modelleri ile de yapabilirsiniz fakat askeri botlar, spor ayakkabılardan farklı olarak daha dayanıklı oldukları için askeri botları yaz kış istediğiniz yerde ve istediğiniz durumda giyebilirsiniz, yağmur, çamur, toprak, su gibi dış etkiler sizi etkileyip rahatsız etmez. Özellikle su geçirmez botlar tam hayat kurtarıcıdır. Ayağınız ıslak yerlerden geçerken ıslanırsa eğer ve çorabınızı ve botunuzu hemen kurutamazsanız, ki genelde botunuzu giyip gittiğiniz yerlerde ve dış mekanlarda bu pek mümkün olmaz, ıslak çorap ve botlarla yürümeye devam etmeniz gerekir. Bu çok rahatsız edici bir durum olmasının yanında muhtemelen ayaklarınızdan üşüttüğünüz için sizi hasta edecektir. Su geçirmez botlarla bunun önüne geçilir. Bu botlar yumuşak olduğundan anormal bir durum olmadıkça ve ayağa uygun, ortopedik, kişi için en doğru bot alındığında ayağı rahat ettir; vurma ağrı gibi sorunlara yol açmaz. Böylece yaptığınız şeylerde ve katıldığınız aktivitelerde konforunuz üst seviyede olur. Bu botların en iyi özelliklerinden biri de cinsiyet ile sınırlanmamasıdır. Asker botu erkek olanlar tarafından da kadınlar tarafından da sevilerek kullanılabilmektedir. Askeri botun avantajları saymakla bitmiyor. Askeri bot ve postallardan satın alıp giymek için dış mekan sporlarını, aktivitelerini ya da ekstrem sporları yapıyor olmanız asla bir şart değildir. Askeri botları tercih etmeniz için bunlar dışında çok daha fazla sebebiniz olabilir. Askeri botların bu kullanım alanından en çok bahsedilmesinin sebebi en çok bu alanda tercih edilmeleridir ancak aslında askeri botlar ve postallar günlük hayatta da tercih edilebilir. Öğrenciler ya da çalışanlar, tüm gün çalıştıkları ve bir yerlere yetiştiklerinden giydikleri eşyalarda konfor ararlar. Askeri botlar buraya çalışanlara ve öğrencilere yardımcı olabilir. Eğer gün içinde gittiğiniz yerlere yürüyerek gitmeyi tercih ediyorsanız bu noktada da askeri botlardan giyiyor olmanız size kolaylık sağlayacak, sizi yormayacak ve ağır gelmeyecektir. Bunların dışında giyiminizde rahatlığınızı şıklığa tercih ediyorsanız eğer, ya da tarzınız rahat giyim ürünlerinden oluşuyorsa, postalları tercih edebilirsiniz. Tek çift bot ile hem konforunuzu sağlar hem de iyi görünürsünüz. Bunların ikisini aynı anda sağlamak zorken askeri botlarla bu mümkündür. Hem rahat olup hem de iyi göründüğünüzde iyi hissedersiniz.

Askeri Bot Nasıl Yumuşatılır?

Askeri botlar yapımlarında yumuşak materyaller kullanıldığından zaten yapıca yumuşaktır fakat bazıları ilk satın alındığında henüz yeni üretildiği için açılıp yumuşamamıştır. Bir süre giyildiğinde yumuşarlar. Eğer öyle de yumuşamadıysa bota ara ara yağ sürülerek ya da ılık ya da sıcak su ile ıslatılıp kurutularak bot yumuşatılabilir. Fakat bunları uygularken dikkatli olunması, botun yapısını ve rengini bozacak işlemlerden kaçınılmalıdır. Bir bot çok sertse ve ayağınıza vuruyorsa muhtemelen size göre değildir. En sağlıklısı değişim yaparak yarım ya da bir numara büyüğünü almaktır denebilir.

Askeri Bot Kaç Numara Almalıyım?

Askeri botunuzu diğer ayakkabılarınızda kaç numara giyiyorsanız o numarada almalısınız. Daha ufak bir numarada alırsanız botunuz ayağınızı sıkacak, 1 numara da olsa büyük numara alsanız bot ayağınıza büyük gelecek ve ayağınızdan çıkacaktır. Askeri botun ayağınızı tam sarması gerektiği için tam numaranızda alınmalıdır. Bazı markaların ya da bazı modellerin kalıbı küçük ya da büyük olabilir. Bu modellerde normalde giydiğiniz numaradaki askeri bot size uymayabilir. Bu durumda da değişim yaparak size uyan numarayı alabilirsiniz.