TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aksesuarlar

için 5,069 sonuç bulundu.

Aksesuarlar

Yaylı çalgılar, kendilerine has özellikleriyle hemen dikkat çekerler. Ama her müzik aletinde olduğu gibi bazen bazı parçalarının yenilenmesi ve değiştirilmesi gerekir. Yayların at kılı tellerinden kuyruklara, kutulara ve stantlara kadar aradığınız aksesuarlarla enstrümanınızın performansı ilk günkü gibi devam eder.

Keman Aksesuarları Nelerdir?

Keman Aksesuarları Nelerdir?

En çok aranan yaylı çalgı aksesuarlarının başında keman aksesuarları gelir. Keman aksesuarı denildiğinde ilk akla gelen keman yayı, Yaylar (Arşeler) kategorimize yer almakta. Yay dışında, ona takacağınız at kılı tel setlerini burada bulmanız mümkün. Teli düzgün çekebilmek için yay çekme aparatı kullanabilirsiniz. Tellerin ömrünü uzatmak için keman reçinesi şart. Bu reçine türü kaliteli doğal reçineden üretilir ve genelde sandık tipi özel kutularda sunulur. Kutular yayı sürtmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kemanın parçalarından olan keman klavyesi ve keman kuyruğu da olası ihtiyaçlarınızdan. Kemanı daha rahat çalmak için keman çenelik ve keman yastık çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Keman eşiği veya keman susturucu nota imkanlarınızı genişletir. Keman kutusu ve keman standı ile müzik aletinizi güvenle taşıyabilir veya saklayabilirsiniz. Keman çenelik tutturma demiri ve keman akort burgusu da diğer aksesuarlardan.

Diğer Yaylılar İçin Aksesuarlar

Diğer Yaylılar İçin Aksesuarlar

Keman aksesuarlarında adı geçen at kılı teller ve reçineler genelde bütün telli çalgılara uygun şekilde üretilir ama tabii ki herhangi bir ürünü satın alıp enstrümanınızda kullanmadan önce kullanım kılavuzuna göz atmanızda fayda var. Diğer parçalar ise müzik aletinin kendisine özel olmak durumunda. Çello teli, çello fiksi, çello mili ve çello kuyruğu o enstrümana özel aksesuarlardır. Çello kaydırmaz enstrümanınızı güvenle çalmanız için onu yere sabitler. Viyola yayı, viyola fiksi ve diğer parçaların yanı sıra kontrbas kuyruğu ve diğer kontrbas aksesuarları da mevcut. Kemençe çalmak istiyorsanız kaliteli bir kemençe setiyle işe başlayabilirsiniz. Böyle bir setin içinde sıklıkla kemençenin kendisi, yay, kılıf, reçine ve tel bir arada bulunur.

Yaylı Çalgı Aksesuar Fiyatları

Yaylı Çalgı Aksesuar Fiyatları

Yaylı çalgı aksesuar fiyatları için tek bir ortalamadan bahsetmek mümkün değil çünkü birçok çalgı için farklı farklı aksesuarları içinde barındırır. Fakat hepsi için geçerli olan yaylar, teller ve reçinelerin oldukça ekonomik ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla yaylı çalgılar çalmak istiyorsanız veya çalıyorsanız seviyenize uygun bir müzik aleti edindikten sonra aksesuarlar konusunda endişelenmenize gerek yok. Alice, Almira, Conn Selmer, Cremonia, Daddario, Dominguez, Koshi, Manuel Raymond, Pirastro, Thomastik, Valencia, Wittner, Vivaldi, Ashton, Carlovy, Dadi, Extreme ve daha birçok markanın yaylı çalgı aksesuarları burada sizi bekliyor. Keman, çello, kontrbas, viyola, kemençe, elektro yaylı ve bu enstrümanların yayları için Yaylı Çalgılar kategorimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (2)
Admira (2)
Airman (2)
Alctron (4)
Alesis (2)
Alice (84)
Almira (5)
Altamira (1)
Alto (2)
ArtStand (1)
Ashton (6)
Bergner (1)
Bonmusica (10)
Boss (36)
Carlovy (284)
Cremonia (73)
Daddario (270)
Dadi (38)
(829)
Dominguez (282)
Dörfler (1)
Eno (5)
Extreme (16)
Gibson (1)
Kun (25)
Köhner (4)
La Bella (3)
Mavis (21)
Parker (1)
Pirastro (288)
Pyramid (4)
Saz (1)
Sesenta (2)
Stagg (17)
Sunrise (4)
Swing (14)
Thomastik (148)
Valencia (151)
Vandoren (1)
Vic Firth (1)
Vivaldi (7)
Wittner (95)
Zoom (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(323)
ve üzeri (380)
ve üzeri (400)
ve üzeri (404)
ve üzeri (414)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL