Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Stüdyo ve Sahne Ekipmanları

için 13,038 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 68,30 TL
  (4)

  incorebilisim
  %100
 • 35,00 TL
  (16)

  LinxSatışÇözümleri
  %100
 • 152,23 TL 144,62 TL
  % 5
  (81)

  Yonkamuzikmarket.AŞ
  %100
 • 1.888,00 TL 1.537,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.460,15 TL

  % 19
  (1)

  SesciBaba
  %94
 • 42,25 TL 34,44 TL
  % 18
  (15)

  eturkeli
  %100
 • 33,00 TL
  (20)

  DesibelAkustik
  %99
 • 137,50 TL 127,50 TL
  % 7
  (1)

  eturkeli
  %100
 • 1.114,91 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.059,16 TL

  Antenci
  %100
 • 1.000,00 TL 599,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  569,05 TL

  % 40
  (19)

  ERALPSTORE
  %100
 • 37,00 TL
  (43)

  LinxSatışÇözümleri
  %100
 • 4.054,01 TL 3.851,31 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.658,74 TL

  % 5
  (3)

  SagaMüzikÇekmeköy
  %99
 • 164,90 TL 126,90 TL
  % 23
  (3)

  capomuzik
  %98
 • 3.583,65 TL 3.404,47 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.234,25 TL

  % 5
  (9)

  SagaMüzikÇekmeköy
  %99
 • 2.300,00 TL 1.955,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.857,25 TL

  % 15
  (1)

  HesaudioElektronik
  %100
 • 1.754,50 TL 1.704,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.619,27 TL

  % 3

  Gimax
  %100
 • 2.824,62 TL 2.259,70 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.146,71 TL

  % 20
  (4)

  LAVAAKUSTİK
  %100
 • 202,23 TL 131,45 TL
  % 35
  (2)

  İŞBİRONLİNE
  %100
 • 599,00 TL 545,09 TL

  Sepette Ek İndirim

  517,84 TL

  % 9
  (6)

  kaansesss
  %100

Stüdyo ve Sahne Ekipmanları

Stüdyo ekipmanları müzik ile uğraşan ve bu alanda yeteneklerini stüdyo kurarak geliştirmek isteyenler için malzemelerdir. Stüdyo ekipmanları müzik yapmayı, müzik yeteneğini geliştirmeyi sağlar. Kendi ekibinizi ve ekipmanlarınızı tamamlayarak müziği daha profesyonel biçimde yapabilirsiniz. Bu stüdyolar sesi stüdyonun içerisinde en iyi kalitede tutmayı ve kaydetmeyi amaçlar. Stüdyolarda kullanılan duvarlar sesi hapsetmeyen, yansıtan ve ses yalıtımı iyi olan süngerlerden oluşmalıdır. Bu süngerler piramit sünger, Akustik yumurta sünger, yapışkanlı yumurta süngeri, labirent akustik süngeri olmak üzere çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Bu yalıtım süngerleri müziğin daha net ve yankısız duyulmasını sağlar. Bu süngerler istenmeyen gürültülü sesleri içerisinde hapsederek, ortaya pürüzsüz ve net bir müzik çıkmasını sağlar. Farklı tiplerde üretilen bu süngerler, stüdyoda gerekli olan ilk malzemelerden olmuştur. Süngerler ev stüdyolarında da tercih edilir. Bu süngerler yanmayan bir yapıda üretilmiştir. Yanmaz yapıdaki süngerler, yaptığınız müziği kapalı ortamda daha net duymanızı sağlar. Ses geçişlerini düzeltir. Ayrıca süngerler yüksek şiddette kulağa zarar verecek, müziğin akışını bozacak sesi azaltır. Bu süngerler ses yalıtımı gerektiren birçok yerde de kullanılmaktadır. Yalıtım süngerleri ile yankı yapan sesleri yalıtarak daha pürüzsüz bir ses olanağı sağlanabilir. Bulunan yerdeki çınlama sesini yok ederek düzenli bir ses oluşturur. Ses emici özellikteki süngerler, akustik ses kalitesinin artmasına yardımcı olur. Melamin veya polüretan hammaddesi katkısı ile ses yalıtımı sağlanmaktadır. Stüdyo yalıtım malzemeleri olan süngerler yanmaz özelliktedir. Stüdyoda çıkacak bir olası yangın kazası önlenmiş olacaktır. Bu süngerler ile seslerin düzenini daha iyi sağlayabilir ve güzel, düzenli sesler oluşturarak daha kaliteli bir ses oluşturabilirsiniz. Ses yalıtım piramitleri, dekoratif özellikte olan ses yalıtım süngerlerinden biridir. Kullanım yeri duvar ve tavanlardır. Kullanıldığı yerde ortaya çıkan yankıyı yok etme niteliğine sahiptir. Bu ürünü kullanarak müziğinizin ses kalitesini arttırabilirsiniz. Farklı müzik aletleri arasından piyano seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

 Kendi Çekimini Yapmak için Stüdyo Aksesuarları

Kendi Çekimini Yapmak için Stüdyo Aksesuarları

Stüdyo ekipmanları nelerdir sorusuna cevap olarak yalıtım süngerleri, sahne mikrofonu, duvar tipi hoparlör, ahşap klasik gitar sehpası, ses yalıtım piramitleri, elektro gitar seti, kulaklık, stüdyo ses kayıt cihazı, megafon başlıca sayılabilir. Bu ekipmanlar aynı zamanda ev stüdyo ekipmanları da sayılır. Ev stüdyosu kurarken de bu ekipmanları kullanarak kendi stüdyonuzu yaratabilir ve müziğinizi icra edebilirsiniz. Stüdyo ve sahne ekipmanları ayrımı yaparken sahne ekipmanları arasında daha büyük yer kaplayan hoparlör tercih edilir. Bunun sebebi sesi daha fazla dışarıya yaymaktır. Ayrıca sahne işini icra edenler arasında DJ’ler yer alır. DJ’ler sesleri mikser yardımı ile ortaya çıkartır. Yüksek performansta bir müzik için kaliteli bir miksere ihtiyacınız olabilmektedir. Mikserler geçişleri doğru ayarlamak için bu mikserleri ustalıkla kullanır. Büyük hoparlör kullanmak gereken sahnelerde genellikle mikrofonların da kaliteli olması gerekir. Stüdyo içerisinde kayıt etmek istediğiniz müziği, kaliteli bir kayıt cihazı kullanarak kayıt etmelisiniz. Bunun sebebi ortaya çıkardığınız müziği en yüksek kalitede kaydetmektir. Sahne ekipmanları arasında yer alan megafon, sesin yayılması konusunda büyük role sahiptir. Ayrıca ses kartı, cihazların kablolarının ortak bir cihazda bağlanmasını sağlar. Kulaklık adaptörü stüdyo ve ev ekipmanlarında kullanılır. Kulaklık mikrofon çevirici de sahne ekipmanları arasında mikrofon için kullanılması gerekli bir ekipmandır. Radyo Stüdyo ekipmanları seçerken iyi bir mikrofona ihtiyacınız var. Radyo yayını yaparken yankılanmayan ve yüksek tondan çıkan bir ses çok önemlidir. Anten sistemini kurmalı ve radyo kayıt cihazı almalısınız. İyi bir kayıt cihazı ve iyi bir mikrofon ile yayınlarınızı daha kaliteli olarak sunabilirsiniz. Bir radyo ekipmanı alırken kulaklık almayı unutmamak gerekir. Kulaklık kullanmak yayın stüdyosunda çok önemlidir. Bir hoparlör sisteminize sahip olmanız gerekmektedir. Radyo alıcısı, ses mikseri, mikrofon radyo stüdyonuzu kurmak için gerekli başlıca ekipmanlardandır. Ses mikserinin kalitesi, müzikte geçişleri etkiler. Mikserlerin sahip olduğu güç fazla ve üretimi kaliteli olmalıdır. Bir mikrofon kablosu kullanarak, mikrofonunuzu kullanırken ses bozulmalarından korunabilirsiniz.

 Sahnenizin Işık Gücünü Test Edin

Sahnenizin Işık Gücünü Test Edin

Sahne ışık ekipmanları arasında birçok önemli malzeme vardır, özellikle sahnenin dekorunu sağlama ve ışığın etkili biçimde dinleyiciler üzerinde dağılması sağlanır. Sahne ışıkları müziğe katkı sağlayarak müziğin canlılığını arttırır. Disko, bar gibi ortamlarda DJ’ler için kullanılan bu ekipmanlar ortamda bulunanların müziğe katılmasını sağlayacaktır. Etkili bir ışık yoksa müziğin kalitesi de sönük kalabilir. Işık kontrol mikseri, Dönerli hareketli sahne ışığı, LED sahne ışık sistemi bu ekipmanlar arasında yer alır. Sahne ışık sistemini kurarken güçlü ama göz almayan ışıklar tercih edilirse, dinleyiciler daha çok eğlenebilirler. Sahne ışık sistemleri zamana ayak uydurmak için teknolojiyle birlikte gelişmektedir. LED ışıklar farklı tonda renkleri sahnenin her yerine dağıtmasıyla renkli bir sahne görünümü yaratır. Sahnenin göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Hem açık hem de kapalı ortamlarda kullanılan ışık sistemleri kullanıldığı yerlere göre ışık rengi farklılaşır. Konser sahne ekipmanları arasında çok daha güçlü bir hoparlör sistemi bulunur. Ayrıca mikrofon daha yüksek kalitede ses çıkartmalıdır. Konser için ve kapalı ortamlarda ışık sağlamak için kullanılan ekipmanlar farklılık göstermektedir. Bunun nedeni açık havada kullanılan LED türünde daha çok yansıma yapan ışıklar olması ve kapalı alanda yapay ve doğrudan sahneye yöneltilen ışıkların tercih edilmesidir. Stüdyo ışık ekipmanları ise doğrudan kişilere yöneltilen, video fotoğraf çekim maksadı ile kullanılan ışıklardan oluşur. Bu ışıklar LED ışıklardan tercih edilir. Yüzü daha aydınlık çıkartması amaçlanır. Makyaj çekimlerini de gerçekleştirmeye yardımcı olur. Duvar hoparlörü ses ekipmanlarından biridir. Duvara sabitlenerek kullanılır. Elektronik özelliğe sahiptir. Elektriksel sinyalleri ses sinyaline dönüştüren bir üründür. Evinizde, odanızda, stüdyonuzda, ofisinizde, kısacası duvar olan bölgelerde kullanarak bu ses frekansları ile müziğinizi daha canlı ve dinamik şekilde icra edebilirsiniz. Ses stüdyo ekipmanları arasında ses mikseri bulunur. Ses mikseri sesi olduğundan daha farklı şekillere dönüştürebilir. Dönüştürücü olarak kullanılan mikser, geçişler sağlayarak sesi daha farklı tınılarda çıkartır. Stüdyo kayıt cihazları sayesinde icra ettiğiniz müziği yüksek kalitede kaydedebilirsiniz.

Fotoğraf Çekimlerinize Renk Katın!

Fotoğraf Çekimlerinize Renk Katın!

Bir televizyon stüdyosu için ekipman aradığınız zaman ilk olarak görüntünüzün kalitesi için iyi bir kameraya sahip olmanız gerekir. TV stüdyo ekipmanları arasında yer alan canlı yayın kamerası, stüdyo ışıkları, mikrofon sistemi oldukça önemlidir. Bunlar televizyonda seyredenlerin gözüne ve kulağına hitap etmenizi sağlar. Stüdyonuzu kurarken arka planın görüntüsü önemlidir. Bunu sağlayacak bir arka plan kurulumu gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca el mikrofonu yerine yakaya takılan bir mikrofon tercih ettiğiniz takdirde, televizyonda yayınlarınızı daha kaliteli gerçekleştirirsiniz. Yayın ekranını gerçekleştiren bir ekrana sahip olmalısınız. Bu ekran sayesinde çekim gücünüzü arttırabilir, ekibinizle birlikte kontrol sağlayabilirsiniz. Yaka mikrofonu özellikle video kaydı yapacak olanlar ve televizyon stüdyosu kurmayı amaçlayanlar için kullanımı önemli bir üründür. Sesin doğrudan iletildiği bu mikrofonlarda, daha net bir sesle giriş yapabilir ve iletişimde aksama sorunlarından korunursunuz. Bu mikrofonlar oldukça dinamik yapıdadır. Stüdyo kayıt ekipmanları farklı ses malzemeleri ile farklı sesler yaratmaya yardımcı olan bir ortam sağlar. Bu ortamda yer alan müzik ekipmanlarının kalitesi bir o kadar önemlidir. Sadece ses değil, görüntü de kaydetmek istiyorsanız stüdyo çekim ekipmanları bu konuda size destek olacaktır. Stüdyo çekim ekipmanları sayesinde iyi bir video kalitesi sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamera çekimlerinizi youtube ortamında yayınlayabilirsiniz. Video stüdyo ekipmanları arasında LED ışıkların önemi büyüktür. LED ışıklar sıklıkla çekimler için kullanılır. Çekimlerde kaliteli bir görüntü elde etmeyi sağlar. Doğru bir ışık tercihi ile videoların kaliteli olması sağlanır, göze hitap edersiniz. Stüdyonuzda bir ürün fotoğrafı çekmeyi düşünüyorsanız, ürün fotoğrafı için çekim masası kullanabilirsiniz. Işık ölçüm cihazı sayesinde, sahnenizin ışık gücünü test edebilirsiniz. Tiyatrolarda sahne ışıkları oldukça önemlidir. Kapalı veya açık alanda yapılan tiyatro oyunlarında, sahne ışıkları sayesinde odak noktası belirlenebilir, seyircilerin gözlerini yormadan izleme konforu sağlanabilir. Işığı tiyatroda oyuncuların üzerine yansıtarak seyircilerin oyuna odaklanmalarını sağlayabilirsiniz. Tiyatro oyuncuları bu ışık sayesinde, karşıdan yüzlerine gelen ışık ile kalabalık bir ortamda seyirciyi görmeden sadece oyuna odaklanabilir, heyecanlarını bastırabilir. Bu yüzden sahne ışıklarının önemi oldukça büyüktür. Megafon yardımı ile sesinizi duyuramayacağınız alanlara kadar sesinizi iletebilir, kalabalık bir ortamda diğer sesleri bastırmak için kullanabilirsiniz.

 Kendi Stüdyonuzu Uygun Fiyatlarla Yaratın

Kendi Stüdyonuzu Uygun Fiyatlarla Yaratın

Stüdyo izolasyon malzemeleri arasında yer alan süngerler, sesi yalıtarak daha tok ve daha net çıkmasını sağlar. Bu sayede stüdyonuzdaki sesi net bir şekilde kaydedebilir ve müzik veya video kaydında sesinizin net çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ses dağılmalarını önleyebilir ve sesin gücünü arttırabilirsiniz. Profesyonel sahne ekipmanları alanınızda profesyonelleşmenizi ve kaliteli bir iş icra etmenizi sağlar. Bu ekipmanlar üst düzey üreticiler tarafından üretilmiş ve kalitesi test edilmiş ekipmanlardır. Bu ekipmanlar arasında profesyonel ses sistemi bulunur. En ince ayrıntısına kadar sesinizi test edebilirsiniz. Ayrıca profesyonel bir ışık sistemi mevcuttur. Profesyonel ekipmanlar, kalabalık ortamlara hitap ederken kullanılması işinizi kolaylaştıracak ekipmanlardandır. Genellikle tiyatro salonu, düğün, canlı müzik yapılan ortamlarda bu tarz sahne ekipmanları kullanılmaktadır. Hoparlör, amfi, mikser bunların başlıcalarıdır. ekipmanı Profesyonel stüdyo ekipmanları albüm hazırlıkları sürerken, milyonlarca kişiye ulaştırılacak bir müziği tasarlarken kullanılması gereken ekipmanlardır. Sadece kendinize değil, ayrıca daha fazla kişiye ulaştıracağınız bir video çekimi veya müzik söz konusu ise bu işi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt stüdyolarında kullanılan üst düzey ekipmanlar sayesinde, geniş kitlenize seslenme ve kendinizi dinletme olanağı bulabilirsiniz. Müzik stüdyo ekipmanları arasında yer alan ekipmanlar set halinde veya ayrı ayrı satılmaktadır. İhtiyaç durumunuz neyi gerektiriyor ise ona göre satın alabilirsiniz. Sesinizi sahnede daha fazla duyurma amacı taşıyorsanız bir megafon edinebilir ve sesi dikkati çekme amacı ile güçlü bir tonda kullanabilirsiniz. Sesleri megafon ile baskın hale getirerek dikkat çekici bir konuşmaya ön hazırlık yapabilirsiniz. Uyarıcı bir nitelikte, duyurmak istediğiniz şeyi daha baskın bir şekilde duyurabilirsiniz. Stüdyo ses kartı kullanarak, sürücüye gerek olmaksızın profesyonel ses kayıtları kaydedebilirsiniz. Stüdyo ekipmanları arasında en önemlilerden birisi ses kartıdır. Ses kartının kaliteli ve alanında kendini ispatlamış markalardan olmasına özen gösterebilirsiniz.

 Profesyonel Stüdyo Ekipmanları ile Fark Yaratın

Profesyonel Stüdyo Ekipmanları ile Fark Yaratın

Kendi çekiminizi yapmak için artık yüksek bütçe kaybı yaşamanıza gerek yok. Ayrıca başka bir stüdyoda çekime gitmenize de gerek yok. Evinizde stüdyo kurabilir veya kendi stüdyonuzu inşa edebilirsiniz. Bunu yapmak için uygun fiyatlı stüdyo aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Eğer Youtube’da aktif olmak ve video paylaşımları yapmak istiyorsanız paket ve set halinde stüdyo youtuber kayıt ekipman setleri bulunmaktadır. Stüdyo ses kayıt cihazları ile duyulmasını istediğiniz sesler dışında, diğer sesleri ortadan kaldırabilir ve sesinize eşlik eden müziği odak noktası haline getirebilirsiniz. Bunları yaparken seslerin alçaklığı ve yüksekliklerini belirli bir tona göre ayarlayabilir, rutin hale getirebilir veya istediğiniz şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Bir mikrofon sehpası kullanabilirsiniz. Stüdyonuzu görüntü amaçlı kullanıyorsanız kumaş stüdyo fonları kullanarak çekimde renklerin daha uyumlu ve canlı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Görüntüdeki renk uyumunu düzenleyebilir ve kalitesini arttırabilirsiniz. Çekim stüdyolarında askılar bulunur. Işık askıları ve kumaş fonu askıları olmak üzere birçok çeşidi mevcuttur. Aydınlatmayı sağlayan reflektörler videonuzun kalitesini arttırır. Ayrıca stüdyo aksesuarları arasında renk kartları yer alır. Bunlar görüntünün rengini değiştirme işlevi görür. Beğendiğiniz rengi bulana kadar çeşitli renkleri deneyebilirsiniz. Ses yalıtım izolasyon panelleri kullanabilir ve çekimlerinizi gerçekleştirirken tek bir noktaya ses frekansını odaklayabilirsiniz. Stüdyo ekipmanları fiyatları gayet makul olup bütçenize uyum sağlayacaktır. Sahne ekipmanları fiyat açısından verdiğiniz maddiyat ile elde ettiğiniz müzik, video çekimi kıyaslandığı zaman buna değdiğini göreceksiniz. Bu avantaj müziğinize yansıyacak ve stüdyo çekimlerinizi daha kaliteli gerçekleştireceksiniz. Eğer bir çekim yapıyorsanız ve görüntüye önem veriyorsanız, profesyonel bir çekim ekipmanı sayesinde işinizi garantiye alabilirsiniz. Kaliteli bir sanat icra edebilir ve kendi alanınızda gelişebilirsiniz. Stüdyo ekipmanları set halinde satıldığı zaman çok daha uygun fiyatlara gelebilmektedir. Teker teker bu ekipmanları almak hem yorucu hem de uğraştırıcı olabilir. Stüdyo ekipman seti, içerisinde mikrofondan hoparlöre kadar, gitar tutucudan, megafona kadar birçok ürün barındırır Alanınıza uygun olan ekipmanları seçtiyseniz anında sepete ekleyebilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz! Uygun fiyatlar ve seçkin markalardan oluşan ekipman setlerini incelemek, firmanıza veya kendinize ait kullanmak istediğiniz malzemeleri edinmek için müzik aletleri sayfamıza göz atabilir ve kendi alanınıza uyacak olan ekipmanı edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Behringer (343)
Hosa (106)
Rode (97)
Shure (86)
Korg (79)
Yamaha (72)
MICKLE (71)
Zoom (64)
M-Audio (61)
Kirlin (35)
Osawa (30)
Dadi (26)
On-Stage (26)
Stagg (24)
Alto (23)
NUMARK (22)
Cox (19)
PHONIC (18)
SPEKON (17)
Valler (17)
Dominguez (16)
Hercules (16)
JTS (16)
Pioneer (15)
Roland (15)
Decon (14)
Fenix (13)
Kozmos (12)
Prima (12)
RS Audio (12)
Alesis (10)
PEAVEY (10)
Ultimate (10)
Alctron (9)
Laney (9)
Superlux (9)
Cremonia (8)
Doppler (8)
Nomad (8)
RCF (8)
Focal (7)
Samson (7)
Artstand (6)
Spekon (6)
Takstar (6)
ArtStand (5)
Fzone (5)
Manhasset (5)
NOTEL (5)
İşbir (5)
Adagio (4)
Boss (4)
Cme Pro (4)
Donizetti (4)
F Zone (4)
Fender (4)
Ludwig (4)
Midex (4)
Nemesis (4)
Roof (4)
Score (4)
Tycoon (4)
Ashton (3)
Boston (3)
Extreme (3)
Nux (3)
SE (3)
Vox (3)
Acepro (2)
Admira (2)
Artech (2)
Biema (2)
Blackstar (2)
Carlovy (2)
Ctt (2)
DigiTech (2)
Fishman (2)
KURZWEIL (2)
Köhner (2)
Lea (2)
Line6 (2)
Mitello (2)
Rcf (2)
Tornado (2)
Zildjian (2)
Agean (1)
Agostin (1)
Airman (1)
Ampeq (1)
Arya (1)
Basix (1)
Blue (1)
Cherub (1)
Cort (1)
DR (1)
Daddario (1)
E-MU (1)
Gemini (1)
Gibraltar (1)
Hokema (1)
Ibanez (1)
JUPİTER (1)
Joyo (1)
Klotz (1)
LP (1)
La Bella (1)
MP (1)
Madison (1)
Manol (1)
Martin (1)
Maxtone (1)
NO-TEL (1)
P.Audio (1)
PROSOUND (1)
Peavey (1)
Philips (1)
Picaldi (1)
Pongee (1)
Prorack (1)
Rockcable (1)
Sony (1)
Strukture (1)
Tama (1)
Tenon (1)
Valencia (1)
Viper (1)
XM (1)
koshi (1)
(4429)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(943)
ve üzeri (1,201)
ve üzeri (1,282)
ve üzeri (1,299)
ve üzeri (1,336)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL