TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aksesuarlar

için 4,217 sonuç bulundu.

Aksesuarlar

Nefesli çalgı ailesine dahil olan her bir müzik aleti başlı başına özel bir ilgiyi hak eder. Onlarla sıkı çalışmanın yanı sıra kendilerine has yedek parçalarını ve aksesuarlarını temin ederek ve düzenli temizlikleriyle bakımlarını sağlayarak istediğiniz harika performansları elde etmeniz mümkün.

Ağızlıklar, Kamışlar, Bilezikler

Ağızlıklar, Kamışlar, Bilezikler

Nefesli çalgılar en sık ihtiyaç duyulan parçalar kamışlarla ağızlıklar. Bu parçalar müzik aletinin ağızla temas eden yerleridir ve zamanla aşınmaları kaçınılmazdır. Ney kamışı, klarnet kamışı, saksafon kamışı ve daha başka kamışlıklar, trombon ağızlığı ve diğer ağızlık çeşitleri enstrümanınızı uzun süre sağlıklı biçimde kullanmanızı garanti eder. Klarnet bek kapağı kullanmadığınız zamanlarda beki korur, klarnet bileziği de kapağı sıkıştırarak çıkmasını önler. Kapak ve bilezik takım halde de sunulabilir. Klarnet dişliği dişlerinizin beklere zarar verme ihtimalini azaltır, böylece bekler daha uzun süre dayanabilir. Susturucu (sürdin), trompet, saksafon ve diğer bakır nefeslilerde farklı bir ton elde etmek için çalışma sırasında müzik aletinin ses seviyesini düşüren parçadır; metalden veya plastikten yapılır, şekli enstrümandan enstrümana değişir. Melodika hortumu, yan flüt eğri boyun, yan flüt yedek malzeme seti de yedek parçalar arasında sayılabilir.

Kılıflar, Çantalar, Stantlar, Bezler

Kılıflar, Çantalar, Stantlar, Bezler

Taşıma kılıfı, nefesli çalgılarınızı taşırken ve kullanmazken güvenli biçimde saklamanıza olanak tanıyan aksesuarlardır. Malzemeleri deri veya süngerle desteklenen kumaş olabilir. Enstrümanınıza uygun kılıfı seçmeniz önemli. Ağızlıkları korumak için de ağızlık kılıfları var. Bunları muhtemelen müzik aletinizin taşıma kılıfına sığdırabilirsiniz. Fagot gibi bazı parçalı enstrümanlarda sert ve dayanıklı bir taşıma çantası, başka deyişle enstrüman çantası gerekebilir ama ürün zaten böyle bir çantanın içinde de gönderilebilir. Bazı nefesli çalgıları çalarken askı ile desteklemek gerekir. Saksafon, klarnet, obua askısı tek askı şeklindedir. Fagot askısı ise çalan kişiyi belinden kavrar, o yüzden kadın ve erkekler için ayrı üretilir. Saksafon standı kullanmadığınız ve kılıfa koymadığınız anlarda aleti güvenli biçimde yaslamanızı sağlar. Flüt ve klarnet stantları tekli olabilecekleri gibi 12’li de olabilir. Temizlik bezi, güderi kurulama bezi, perde yağı, kaydırıcı krem, nota maşası da önemli aksesuarlardan.

Nefesli Çalgı Aksesuar Fiyatları

Nefesli Çalgı Aksesuar Fiyatları

Ney kamışı fiyatları ile diğer kamış ve ağızlık fiyatları oldukça ekonomik, özellikle de enstrümanın kendisine kıyasla. Klarnet ve diğer nefesliler için gereken bilezikler de öyle. Taşıma kılıfları ve çantalarda malzeme kalitesi, mesela deri olup olmaması fiyatları büyük ölçüde etkilemekte. Stantların fiyatları da ürünlerin kaç enstrüman kapasiteli olduklarına bağlı. Temizlik ve kurulama bezleri, perde yağları ve kremleri de yine ekonomik denilebilecek seviyelerde. Hohner üfleme hortumu dahil, Ashton, Bach, Barre, Conn Selmer, D’addario, Extreme, Fender, Fox, Helena Mila, Konig Meyer, Neotech, Rico Royal, Vandoren, Yamaha ve daha birçok markaya ait çeşitli nefesli çalgı aksesuarlarını burada bulabilirsiniz. Aksesuarlarını burada bulabileceğiniz klarnet, yan flüt, saksafon, trompet, kornet, ney, trombon, kaval, mey, tuba, korno, obua, fagot ve diğer enstrümanlar Nefesli Çalgılar kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (1)
Admira (2)
Alesis (2)
Almira (2)
Alto (4)
Arenas (2)
Bach (100)
Barre (27)
Bianca (1)
Bonson (4)
Castle (1)
Cox (8)
Cremonia (11)
Daddario (137)
Dadi (3)
(727)
Dominguez (1)
Extreme (3)
Fox (41)
Gibraltar (1)
Hercules (2)
Jinbao (11)
JUPİTER (11)
Korg (1)
Legere (35)
Neotech (12)
Nomad (14)
On-Stage (1)
Picaldi (1)
Pirastro (1)
Remo (1)
Rico Royal (200)
Ritter (7)
Saz (28)
Stagg (13)
Swing (5)
Tornado (11)
Valencia (8)
Valler (1)
Vandoren (288)
wisemann (8)
Yamaha (8)
YFC (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (164)
ve üzeri (183)
ve üzeri (193)
ve üzeri (206)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL