TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektro Yaylı

için 237 sonuç bulundu.

Elektro Yaylı

Elektro yaylı müzik aletleri, keman, çello, kontrbas gibi müzik aletlerinin elektronik versiyonlardır. Ses sistemleri ayarlanabilir ve normal müzik aletlerinden farklı bir sese sahip oldukları için tercih edilmektedir.

Elektro Yaylı Çalgılar Nelerdir?

Elektro Yaylı Çalgılar Nelerdir?

Elektro yaylılar, elektro keman, elektro çello gibi enstrümanlardır. Elektro çello ve keman çeşitleri, daha çok meşe ve ladin gibi ağaçlardan üretilmektedir. Keman ya da çellodan farkları, sesleri ve sistemleridir. Elektronik yapısından dolayı ses sistemlerine bağlanabilen elektro çello ve elektro keman modelleri, giriş ve çıkışlara sahip bulunmaktadır. Bu giriş ve çıkışlardan kablolar ile sesler iletilebilmektedir. Yeni başlayanlar için elektro yaylı seçenekleri daha iyi bir tercih olacaktır. Örneğin keman çalmak istiyorsanız, elektro kemandan başlamak faydalı olacaktır. Normal kemanlara göre daha az ses sahip olan elektro keman özellikleri arasında, ev ortamında daha rahat çalışabilme imkanı bulunmaktadır.

Elektro Yaylı Çalgı Modelleri Nelerdir?

Elektro Yaylı Çalgı Modelleri Nelerdir?

Müzik aletleri arasında farklı bir seçenek arayanlara, müzik aletini daha çok evde çalışacaklara elektro yaylı çalgılar mükemmel bir seçenek olacaktır. Bunun dışında klasik müzik seviyor ama pop, rock gibi müzik türlerine de ilgi gösteriyorsanız, elektro yaylı enstrümanlardan edinmeniz daha iyi olacaktır. Hem klasik müziğe hem de pop, rock gibi müzik seslerine uyum sağlayabilen elektronik keman çeşitleri, farklı müzik türleri arasında özgür olmak isteyenler için en doğru seçim olacaktır. Viktor elektro keman set, Yamaha elektronik çello, Paganini yay, reçine, pil, kulaklık, elektro kemandan oluşan set, Sonor Abanoz elektro keman set, Kinglos kutulu elektro keman set gibi elektronik çalgılar sizleri bekliyor.

Elektro Keman Fiyatları

Elektro Keman Fiyatları

Daha az sese sahip olduğundan daha elverişli olan elektro yaylıların akordunu yapmak normal enstrümanlara göre daha kolaydır. Pilli ve pilsiz çalışan elektro keman ve çello modelleri de bulunmaktadır. Almira, Carlovy, Cremonia, Extreme, koshi, Picaldi, Stagg, Valencia, Yamaha gibi pek çok markanın elektro yaylı enstrümanları bulunmaktadır. Elektro keman fiyatları normal keman fiyatlarından biraz yüksek olabilir. Bunun sebebi sahip olduğu ses sistemidir. Bu ses sistemi sayesinde kulaklıkla da çalınabilen elektro keman, ev ortamında çalışabilmek için daha uygun bir seçenektir. Müzik Aletleri kategorimizden elektro keman ve elektro çello fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilir, elektro yaylı çalgılar arasından bütçenize ve zevkinize göre seçim yapabilir, diğer müzik aletlerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alice (1)
Almira (1)
Carlovy (5)
Cremonia (1)
(10)
Extreme (3)
Segovia (1)
Valencia (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL