TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektro Gitar

için 3,230 sonuç bulundu.

Elektro Gitar

Elektro gitarlar üzerindeki manyetiklerle ses yansıtır. Jak adı verilen kablolarla amfiye bağlanabilme özelliğiyle sahipleriyle buluşan gitarlar; hobi olarak tercih edilebileceği gibi profesyonel olarak müzikle ilgilenen kişiler tarafından da tercih edilebilir. Klasik gitarlardan farklı olarak tonlamalarda daha sert ve agresif sesler çıkarabilen elektro gitar modelleri farklı enstrümanlarla birlikte de etkileyici bir müzik aleti olarak üretiliyor. Birçok markanın geniş bir kullanım alanlarıyla piyasaya sürdüğü elektro gitarlar rock, metal ve alternatif müzikler başta olmak üzere hemen hemen bütün türlerde kullanılabiliyor. Elektro gitar modelleri arasından yapılacak tercih yapmak istediğiniz müzik türüne göre değişiklik gösterir. Elektro gitar modellerine ilişkin özellikler, detaylar ve ayrıntılar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Elektro Gitar ile Hareketlenin

Elektro Gitar ile Hareketlenin

Elektro gitar gövde türleri arasında yapılacak seçimlerle alacağınız sesleri belirleyebilirsiniz. Müzikle yakından ilgilenen kişilerin tercih ettiği modeller arasında akustik elektro gitar yer alıyor. Boş gövdeli elektro gitarlar görünüm olarak hafif ve geniş bir yapıyla kullanıcılarla buluşuyor. Bu türdeki elektro gitarlarla amfi veya ses sistemi olmadan da yüksek ses alınabiliyor. Bu gitarlar yapılacak müzik türüne göre değişiklik gösterir. Bu tarz gitarlara yönelik ilginin büyük olmasındaki temel etmenler arasında hafiflik faktörü karşımıza çıkıyor. Klasik elektro gitar modelleri ise ince bir görünümde olsa da daha ağırdır. Bu tarz gitarlarda ses sistemi olmadan yüksek ses almak daha zor olur. Ancak katı veya boş gövdeli gitar türlerinin tercihinde müşterilerin müzik tarzı öne çıkıyor. Müzik yapmayı seven ve bunu hobi olarak sürdürenlerin satın alma yoluna başvurduğu elektro gitar modelleriyle hayatınıza hareket kazandırabilirsiniz. Yapısıyla müziğe olan ilgiyi büyük ölçüde artıran modeller oldukça kaliteli bir kullanım vadediyor. Başlangıç seviyesindeki kişilerin ilerleme kat edebilmesine yönelik içerik paketleriyle de sunulan elektro gitarlarla kaliteli bir müzik deneyimi yaşamanız mümkün. Kulakla duyulduğunda doğru sesleri algılayabilir ve beyninizi hareketlendirebilirsiniz. Elektro gitarlar el becerilerini büyük ölçüde geliştirici etkilere sahiptir ve kişi motor becerilerini düzenli olarak yaparak koordinasyonlarında belirgin bir ilerleme kat edebilir. Günlük yaşam içerisinde el becerisi gereken birçok işlemle karşı karşıya kalındığında enstrüman çalmayı bilen bir kişi daima süreci daha kolay bir şekilde işleyebilir. Özellikle de gelişim çağında olan kişiler enstrüman çalışmaları yaparak psikomotor becerilerini önemli seviyede geliştirebilir ve bundan dolayı enstrüman çalmak kişisel gelişim için de kritik bir rol üstlenir. Gitar esnasında odaklanma becerisi kalitesi büyük ölçüde artar ve kişi karşılaşabileceği zorlukları tek başına aşabilecek seviyeye gelebilir. Elektro gitar çalmak anın deneyimini en iyi şekilde yaşamanızı sağlar ve gitar çalışmalarıyla odaklanma kapasiteleri her geçen gün artırılabilir. Motor becerilerinizi geliştirme yönünde adım atabilir, zihni sakinleştirici etkilere sahip bir enstrüman olan elektro gitar ile kişi anı yaşamaya odaklanabilir.

Elektro Gitar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elektro Gitar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elektro gitarlar yatay ve dikey bir sistemle işler ve bu enstrümanı çalan kişiler aynı anda birden fazla tekniği öğrenebilir. Müzik Aletleri arasında en komplike olanlardan biri olan elektro gitarlar ile düzenli çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Elektro akustik gitarlar elektronik devre ile kullanıcılarıyla buluşur. Devre sayesinde elektro gitar amfiye bağlanabilir. Kullanıcılar elektro gitar seti deneyimi yaşayarak müziğin doruklarına ulaşabilir. Genel bazda amfiyle tercih edilmekle birlikte rock ve metal müziklerde büyük bir keyif duyabilirsiniz. Oluşturulan ses sinyalini değiştirebilme özelliğine sahip elektro gitarların kullanım alanı her geçen gün genişliyor. Perdesiz elektro gitar günümüzde müzikle yakından ilgilenenlerin sıklıkla tercih ettiği enstrümanlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Elektro gitarlarla birlikte kullanılan efekt aygıtları ile pedallarla ses kontrol edilebilir. Ses tınısının renginin değiştirilebilmesi, sert ve yumuşak müziklerin sinyallerle bambaşka bir deneyimle yaşanabilmesinde tercih edilir. Modellerin büyük çoğunluğunda sesin kirli, temiz veya yankılı çıkması sağlanabilir. Kirli, puslu ve sert şarkıları çalar veya sesleri çıkarırken gitardaki modu değiştirebilirsiniz. Çaldığınız tınıda en iyi dengeyi yakalayabilmek ve müziğe yön verebilmek için gitar modları çalınan şarkıya veya çıkarmak istediğiniz ses rengine göre belirlenir. Kullanıcılar elektro gitar modelleri içerisinde bulunan tercihlerini yaygınlıkla rock ve hard metal türleri için kullanıyor. Rock veya metal şarkılara ilgi duyuyorsanız elektro gitarları tercih edebilirsiniz. Sert müziklerde yaşayabileceğiniz deneyimi katlamanız mümkün ve etkileyici bir performans sergileyebilmeniz için yapacağınız müzik türüne göre gitar tercih etmeniz öneriliyor. Elektro gitarların gövde yapımında genellikle kızılağaç, dişbudak ve kavak kullanılıyor. Bu türleri tercih ederek tel titreşiminde parlak ve iyi bir ses rengi yakalayabilirsiniz. Strat ve Tele tipli gitarlardaysa akçaağaç kullanılıyor. Akçaağaç üretimi elektro gitar kullanıcıları gitar sapı eğilmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmıyor. Klavyelerdeyse kullanıcılar gül ağacı ve maple ile karşılaşıyor. Bu türler elektro gitarın gövde ve saplarının oldukça koyu olmasını sağlıyor. Gül ağacı elektro gitarlarında çıkan ses rengi diğer tonlara nazaran daha koyu ve güçlü bir tondur. Tercih edilecek ağaç modeli ise yine kullanıcının hangi sesi almak istediğiyle yakından ilgilidir. Abanoz tipi ağaçlarla üretilen elektro gitar modellerindeyse tuşlar daha sert olurken çıkan sesler de daha güçlü olarak müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Elektro Gitar ile Daha Kolay Sosyalleşin

Elektro Gitar ile Daha Kolay Sosyalleşin

Elektro gitar çalıyorsanız sosyal ortamınızdaki koşulların da kısa süre içerisinde değiştiğini göreceksiniz. Gitar çalanlar fiziksel ve ruhsal bir aktivite gerçekleştirir ve duygularını bir enstrüman ile ifade etme yoluna başvurur. Müziğin ulusal bir dili olduğu için yurtdışında yaşayan ve dilinizi konuşamayan bir kişiyle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Elektro gitarlar bütün müzik kültürlerini içeriğinde barındırır ve bu enstrümanı çalan kişiler insanlarla daha rahat iletişime geçebilir. Kullanıcılar sevdiği müzik türüne yakın olan elektro gitar seti fiyatları hakkında araştırma yapıyor sahip olacağı enstrümanla kendisine benzer zevkleri bulunduran kişileri doğrudan yakalayabilir. İşitsel ve matematik bir beceri sağlayan elektro gitarlar gündelik yaşamda karşılaşılan durumlara gösterilen reaksiyonlar bakımından da kolaylıkları beraberinde getirir. Kişi, doğru notaya basarak seslerin iyi şekilde çıkarılmaya çalışır ve gerçek hayattaki gelişmelere de daha kolay uyum sağlayabilir. Eğlenceli bir aktivite yanıyla da öne çıkan elektro gitarlar analitik düşünce becerilerinin geliştirilebilmesini mümkün kılar. Müzik gruplarıyla çalışarak bir takım çalışması görevi yerine getirilir. Böylelikle enstrüman çalarak takım çalışmaları halinde hareket etmekte zorlanmaz, müziğe dair becerilerinizi geliştirerek insanları etkiniz altında bırakabilirsiniz. Klasik elektro gitar fiyatları arasından yapacağınız incelemelerle kendinize uygun enstrümana bir sahip olabilirsiniz. Gitar vurmalarını doğru yaparak ortaya güzel bir müzikal ortaya koyabilirsiniz. Yapısı gereği güçlü bir ses tonu ve pek çok farkı tınıyı çıkarılabilir ve böylelikle tek kişilik bir orkestra performansı sergileyebilirsiniz. Aile fertleri veya küçük sosyal gruplarla düzenlenen etkinliklerde hünerlerinizi farklı ortamlarda göstererek insanların reaksiyonlarını gözleyerek özgüveninizi artırabilirsiniz. Farklı kişiler önünde performans sergileyerek kişi kendini insanlara karşı daha rahat ifade edebilir, konferans salonunda konuşmacı olarak oldukça esnek tavırlar göstererek sempati toplayabilir. Teknik özelliklerinin yanı sıra elektro fitar model farklılıkları içerisinde elektro gitarın renk ve tasarımları da dikkat çekici özellikler arasında yer alır. Elektro gitarlar genellikle rock, metal veya heavy metal türlerinde tercih edildiği için genellikle koyu renkler seçilir. Ürün yelpazesindeyse beyaz, kırmızı, bordo ve açık kahve renkleri de yer alıyor. Elektro gitarlarda sevdiğiniz müzik türüne göre renk seçimi yaparak bir anlam yükleyebileceğiniz gibi yalnızca sevdiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Müzik kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (1)
Almira (3)
Altamira (2)
Alto (2)
APIA (1)
Arenas (1)
Ashton (1)
Charvel (1)
Cordoba (6)
Cort (593)
Cox (2)
Daddario (26)
(109)
Epiphone (88)
ESP (60)
Extreme (102)
Fender (153)
Gibson (22)
Godin (11)
Gretsch (2)
Ibanez (135)
Jackson (35)
Jay Turser (17)
Marshall (2)
PEAVEY (5)
Picaldi (1)
Ritter (2)
Rodriguez (1)
Roland (1)
Schecter (121)
Squier (63)
Stagg (36)
SX (62)
Valencia (26)
Volney (3)
Vox (3)
Washburn (57)
Xenon (9)
Yamaha (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (120)
ve üzeri (123)
ve üzeri (126)
ve üzeri (128)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL