TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Davul & Perküsyon

için 15,909 sonuç bulundu.

Davul & Perküsyon

Müzik, her insanın hayatında kendisine özel bir yer edinmiş sanat dalıdır. Müziğin yaratılmasında temel bileşenlerden birisi de ritimdir. Piyasada yer alan perküsyon ürünleri, ritim yaratmada kullanılan özel müzik aletleridir. Siz de ritim perküsyon ürünleri arasından kullanım açısından ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan seçenekleri inceleyebilir, hali hazırda çaldığınız bir perküsyon aleti varsa yenileyebilirsiniz.

Perküsyon Aletleriyle Ritmi Yakalayın

Perküsyon Aletleriyle Ritmi Yakalayın

Perküsyon, teorik olarak açıklandığında vurmalı çalgıları ifade eden bir terimdir. Perküsyon aletleri genel olarak elle veya bir baget yardımıyla çalınan; bu şekilde ses çıkarması sağlanan özel müzik aletleridir. Genel olarak ritim yaratmada kullanılan perküsyon aletleri arasında en bilinenlerden birisi de davuldur. Müziğin çeşitli dallarıyla ilgilenen kişiler tarafından ritim kabiliyetlerinin geliştirilmesinde kullanılan davul perküsyon ürünleri piyasada birbirinden ayrılan çok sayıda teknik tasarım özellikleriyle yer alıyorlar. Ped formunda dizayn edilen davul tipi perküsyon ürünleri arasında bagetlerle çalınabilen ürünler kullanıcıların beğenerek tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyorlar. Genel tasarımları itibarıyla daire, kare veya petek formunda olabilen bu ürünler elle ya da bagetlerle çalınabiliyorlar. Teknik nitelikleriyle ele alındığında iyi ve kaliteli ses alınabilmek üzere tasarlanan modeller arasında elastik malzemeyle üretilen seçenekler göze çarpıyor. Darbelere karşı uzun süreli dayanım ve doygun ses çıkarabilme özelliği gösteren bu modellerle müziğinizin ritmini yaratabilir, ritim çalışmalarınızı yaparken davulunuzu uzun süre rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden tüm Müzik Aletlerine ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Perküsyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Perküsyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Müzik aletleri üreten markaların ürün ailelerinde yer alan çeşitli ürünler, sahip oldukları tasarım özellikleriyle farklı kullanım standartları taşırlar. Klasik olarak vurmalı olarak kullanılan perküsyon aletlerinin piyasada elektronik seçenekleri de bulunuyor. Pratik ve kolay kullanım özellikleri taşıyan bu seçenekler özellikle dışarıya ses vermeden kullanılabiliyor olmaları nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyorlar. Elektronik perküsyon ürünleri, genel yapılarıyla incelendiğinde bu ürünlerin esnek vuruş pedlerinin altında yer alan özel sistemleri sayesinde vuruşların yaratacağı sesi doğal bir şekilde yaratabiliyor oldukları görülüyor. Bir kulaklık ya da hoparlör bağlanarak kullanılabilen elektronik perküsyon ürünleri sayesinde evinizde ritim çalışmalarınızı yaparken ses ayarını arzu ettiğiniz şekilde şekillendirebiliyor; böylelikle çevrenize rahatsızlık vermeden vurmalı çalgınızla ritim tutabiliyorsunuz. Piyasada yer alan perküsyon fiyatları değerlendirildiğinde, müzik aletleri üreten markaların genellikle ürünlerin üretiminde kullandıkları malzemelere göre fiyatlandırma yaptıkları görülüyor. Ürünlerde kullanılan malzemeler ise ses ve çalma kalitesi konusunda farklı standartlar yaratıyorlar. Siz kendi kullanım ihtiyacınıza ve bütçenize göre beğendiğiniz bir ürünü edinebilirsiniz.

Davul Çeşitleriyle Sesinizi Duyurun

Davul Çeşitleriyle Sesinizi Duyurun

Davullar, perküsyon aletleri arasında en çok kullanılanlardan birisi olarak gösterilebilir. Çeşitli tasarım özellikleri itibarıyla farklı görünümlerle karşınıza çıkabilen davulların omuza asılabilir seçenekleri Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde geleneksel bir enstrüman olarak da kullanılabilmektedir. Davul çeşitleri piyasada yer alan alternatifleriyle incelendiğinde, üretici markaların ürünlerinde çeşitli görünümleri yarattıkları görülebiliyor. Omuz askısı ile dizayn edilen modeller arasında kontrplak malzeme kullanılarak üretilen davullar bulunuyor. Tokmak ve çubuk kullanımıyla çalınabilen bu davullar, geleneksel müziklere ritim yaratmak amacıyla kullanılabiliyorlar. Akort edilebilir özellikleri bulunan davul alternatifleri, kullanıcıların ses tokluğu açısından davullarını ideal şekilde ayarlayabilmelerine olanak tanıyorlar. Vurulabilir yüzeyleri metal bir kasnak kullanımıyla gerdirilen ürün alternatifleri, gür ses yaratılabilmesi için özel tasarımlarla piyasada kullanıcılara sunuluyorlar. Yetişkinler ve çocuklar için farklı ölçülerle dizayn edilen klasik davul modelleri arasından siz de kullanım ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip alternatifleri keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hemen ürün sayfamıza göz atabilir ve davul çeşitleri, özellikleri, fiyatları ile ilgili bilgi alarak beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Agean (565)
Alesis (17)
Alice (9)
ArtStand (1)
Arya (3)
Ashton (10)
Basix (1)
Behringer (2)
Bianca (2)
Blackstar (15)
Boston (3)
Brahner (1)
Carlovy (1)
Cox (339)
Cremonia (79)
Daddario (51)
Dadi (62)
Ddrum (3)
DigiTech (1)
(2073)
Donizetti (17)
Eno (5)
Extreme (82)
Fender (19)
Fleet (7)
Gibraltar (114)
Gretsch (3)
Hammer (1)
Hercules (1)
Hohner (2)
Hokema (5)
Huanyin (13)
Jinbao (30)
JUPİTER (1)
Jwin (9)
Korg (1)
Köhner (1)
Laney (1)
LP (6)
Ludwig (31)
Mapex (9)
Masterwork (38)
Mavis (1)
Medeli (36)
Meinl (68)
MP (35)
Nino (162)
Nomad (2)
On-Stage (3)
Pearl (6)
Premier (8)
Promark (260)
Regal Tip (2)
Remo (287)
Ritter (1)
Roland (30)
Sabian (166)
Saz (16)
Segovia (2)
Sesenta (1)
Sevilla (4)
Stagg (102)
Sunrise (1)
Swing (2)
Tama (60)
Toca (60)
Tycoon (96)
Valencia (15)
Valler (8)
Vatan (79)
Vater (8)
Vic Firth (214)
Vicfirth (187)
Vox (59)
wisemann (9)
Xenon (27)
Yamaha (45)
Zildjian (42)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(458)
ve üzeri (567)
ve üzeri (606)
ve üzeri (615)
ve üzeri (638)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL