TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Amplifikatör

için 704 sonuç bulundu.

Amplifikatör

Müzik aleti çalan herkes gibi gitaristler de enstrümanın mevcut sesini yükseltip güçlendirme ihtiyacı duyabilir. Bu işlem için amplifikatör tam ihtiyacınız olan cihaz. Özellikle de gitarlara özel amplifikatörlerle tam istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Gitar Amplifikatörü Nedir?

Gitar Amplifikatörü Nedir?

Amplifikatör, kısaca amfi, müzik sistemlerinde yükseltici olarak kullanılan, kaynak cihazlardan (mesela enstrümanlardan) çıkan ses sinyallerini güçlendirip hoparlöre gönderen cihazdır. Gitar amplifikatör ise elektro gitardaki, bas gitardaki veya akustik gitardaki bir manyetikten gelen zayıf elektrik sinyalini alıp güçlendiren, böylece sıklıkla ahşap bir kutu içindeki bir veya birkaç hoparlörde daha ses üretebilen elektronik alet veya sistemdir. Gitar amplifikatör çeşitleri daha yumuşak ses veren vakum tüplü amfiler (başka deyişle lambalı amfiler, transistörlü veya yarı iletlen modellere göre daha ekonomik olan katı halli amfiler, vakum tüpünün ve katı halin bir arada bulunduğu hibrit amfiler, USB bağlantısıyla masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda programlanabilen modelleme amfisi ve özel müzik türleriyle akustik gitarları hedefleyen akustik amfidir. Bluetooth amplifikatör de sizi ekstra kablo arayışından kurtarır.

En İyi Amplifikatör Hangisi?

En İyi Amplifikatör Hangisi?

En iyi amplifikatör iddialı ve genel bir tabir ama ihtiyaçlarınızı tespit ederek kendiniz için en iyi amplifikatörü seçebilirsiniz. Mesela katı halli amfiler daha güçlü ses verir ama tüplü amfiler daha eski teknoloji gibi görünse de sesi patlatmaz. Stereo ve mono arasındaki fark da önemli. Stereo amplifikatör her hoparlöre farklı kanallardan ses iletebilirken mono amplifikatör sesleri tek kanaldan verir. Stereo daha yenidir ve kaliteli ses sunarken mono daha az yer kaplar ve bazen sesleri tek kanaldan duymanız gerekebilir. Hi Fi amplifikatör ise bozulma oranını en az tutarak en yüksek kalitede ses verir. Mini amplifikatör dıştan elektrik devresine benzer ve kutusu olmaz. Yerden tasarruf ederken hoparlörü kendiniz seçebilirsiniz. İhtiyacınızı belirledikten sonra çeşitli markaların gitar amplifikatörlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Gitar Amplifikatör Fiyatları

Gitar Amplifikatör Fiyatları

Amplifikatör fiyat açısından epey geniş bir yelpazeye yayılmış halde. Bunda marka ve model çeşitliliğinin payı büyük. Amfilerin en büyük avantajlarından biri, bir kere aldığınızda uzun süre kullanabilmeniz. Bu sırada devrelerde herhangi bir arıza olursa da tamiri veya yedek parça değişimi genelde mümkün. Adagio, Blackstar, Boss, Boston, Cort, Extreme, Fender, Fishman, İbanez, Korg, Laney, Marshall, Roland, Stag, Vox ve diğer amplifikatör markaları istediğiniz tarzdaki ve kalitedeki amplifikatörleri satışa sunmuş durumda. Amfilerin yanı sıra akort aleti, metronom, tel, askı, sehpa, pena, kablolar, prosesör, pedal, kılıf, çanta, akort burgusu, kapo ve equalizer çeşitlerini de Gitar Aksesuarları kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alesis (2)
Ampeq (1)
Ashton (2)
Blackstar (14)
Boss (5)
Boston (4)
Cordoba (2)
Cort (28)
Decon (1)
(45)
Extreme (10)
Fender (15)
Ibanez (2)
Joyo (5)
Laney (20)
Line6 (1)
Marshall (16)
Roland (4)
Stagg (24)
SX (1)
Tech 21 (1)
Vox (40)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (47)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL