TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Amfi, Efekt, Manyetik

için 2,583 sonuç bulundu.

Amfi, Efekt, Manyetik

Müzik aletlerinin sesleri kendi içlerinde ne kadar güzel olsa çeşitli nedenlerden ötürü bu sesleri yükseltmek veya değiştirmek isteyebilirsiniz. Ampeq, Artech, Ashton, Behringer, Blackstar, Boss, Cremonia, Electro Harmonix, Gibson, Marshall, Yamaha, Roland, Laney, Korg, König Meyer ve diğer markaların enstrümanınıza özel amfi, efekt ve manyetik çeşitleri burada sizi bekliyor.

Amfi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Amfi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Amplifikatör, kısaca amfi, birçok amaçla kullanılır ama ses sistemleri söz konusu olduğunda sesi yükseltici işlevi görür. Normalde bir müzik aletinin çıkaracağı ses bellidir. Amfi, daha doğrusu içinde bulunan amfi devresi bu sesi alıp yükseltir ve hoparlöre öyle iletir. Amfilerin birçok çeşidi var ama en yaygın olanları transistörlü amfiler ve vakumlu amfilerdir. Güçlü ses tonları istiyorsanız transistörlü amfiler tam size göre. Vakumlu amfiler ise daha zengin ve daha pürüzsüz tonlar elde etmek için ideal. Enstrümanlar açısından da en yaygın olanı gitar amfisidir. Gitar manyetikleri tellerden aldığı frekansları çeşitli filtrelerden geçirip yükseltir, böylece sesle oynamış olur. Gitar amfilerinin çoğu da transistörlüdür ve tatmin edici performanslar sunar. Amfi fiyatları modele ve markaya göre değişiklik gösterir.

Efekt, Gitar Efekti Ne Demek?

Efekt, Gitar Efekti Ne Demek?

Sesle ve müzikle uğraşıyorsanız efekt aleti veya efekt pedalı edinmeniz gerekecek. Bu elektronik veya dijital cihaz bir müzik aletinin veya başka bir ses kaynağının sesini değiştirir. Yaygın efektler arasında elektro gitarda rock müzik çalarken sık sık kullanılan kirli ses/yüklenme, ses pedalları ve kompresörler gibi ses yüksekliğini etkileyen dinamik efektler, wah-wah pedalları ve grafik equalizerler gibi frekans aralıklarını değiştiren filtreler, koro ve fazör gibi modülasyon efektleri, perde değiştirici gibi perde efektleri, yankı ve erteleme gibi ekolu sesler yaratan zaman efektleri bulunur. Efekt aletinin üstünde bu efektlerden hangileri mevcutsa onların ayarlarını bulabilirsiniz. Elektro gitar, bas gitar, elektronik klavye ve elektronik piyano kullananların yanı sıra akustik enstrümanlar, vurmalı çalgılar ve vokaller kullananlar da efektinden yararlanabilir.

Manyetik Nasıl Seçilir?

Manyetik Nasıl Seçilir?

Manyetik, müzik aletlerinin, özellikle telli aletlerin, mesela elektro gitarın ürettiği mekanik titreşimleri yakalayan veya algılayan, sonra bunları elektrik sinyaline çeviren bir dönüştürücüdür. Manyetikten gelen sinyal bir amfi kullanılarak yükseltilip bir hoparlöre aktarılarak ses üretilebilir. Bu sinyaller doğrudan da kaydedilebilir. Manyetikler genelde enstrümanın gövdesine takılır ama bir köprü veya boyunla tutturulanlar da mevcut. Gitar manyetik çeşitleri elektro gitar manyetik, akustik gitar manyetik, bas gitar manyetik ve klasik gitar manyetik diye ayrılır. Bu manyetiklerin de kendi içinde farklı türleri vardır. Birçok elektro gitarda ve elektronik basta manyetik kullanılır. Müzik Aletleri kategorimizde amfi, efekt ve manyetik dışında gitarları, gitar aksesuarlarını, yaylı çalgılar, vurmalı çalgıları, nefesli çalgıları, mikrofonları, kulaklıklar ve mixerleri de bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acepro (1)
ADASTRA (1)
Ampeq (6)
Artech (24)
Ashton (4)
Behringer (8)
Blackstar (23)
Boss (45)
Boston (1)
Cort (18)
Cremonia (4)
Daddario (2)
Decon (27)
(482)
DR Parts (2)
Eno (2)
Extreme (30)
Fender (16)
Fishman (20)
Fzone (1)
Hartke (2)
Ibanez (8)
Joyo (35)
Korg (3)
Laney (12)
Line6 (2)
Madrid (1)
Marshall (22)
Medeli (3)
MICKLE (3)
Nomad (1)
Osawa (8)
PEAVEY (3)
Roland (6)
SE (1)
Segovia (2)
SPEKON (3)
Stagg (5)
Takamine (1)
Tech 21 (1)
Tenon (1)
Vox (102)
Yamaha (7)
Zoom (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (150)
ve üzeri (159)
ve üzeri (162)
ve üzeri (164)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL