Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Amfi, Efekt, Manyetik

için 2,103 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 110,00 TL 55,00 TL
  % 50
  (2)

  hızlıveucuzz
  %98
 • 50,00 TL
  (8)

  akademimüzik
  %100
 • 2.300,00 TL 2.070,00 TL
  % 10
  (5)

  HesaudioElektronik
  %100
 • 2.260,92 TL 2.147,87 TL
  % 5
  (8)

  rotamuzik
  %89
 • 1.143,94 TL 1.086,74 TL
  % 5
  (4)

  rotamuzik
  %89
 • 2.451,60 TL 2.329,02 TL
  % 5
  (10)

  rotamuzik
  %89
 • 2.297,15 TL 2.182,29 TL
  % 5
  (25)

  rotamuzik
  %89
 • 850,00 TL 765,00 TL
  % 10
  (1)

  AnkaBilgisayar
  %98
 • 362,06 TL 349,90 TL
  % 3
  (4)

  CangözMüzik
  %100
 • 2.133,60 TL 1.813,56 TL
  % 15
  (1)

  ExtremeAudio
  %100
 • 255,00 TL
  (2)

  SagaMüzikÇekmeköy
  %96
 • 20,00 TL 16,50 TL
  % 18
  (5)

  harmonimüzik
  %96
 • 1.716,12 TL 1.630,31 TL
  % 5
  (3)

  rotamuzik
  %89
 • 140,00 TL
  (6)

  akademimüzik
  %100
 • 1.634,26 TL 1.552,55 TL
  % 5
  (1)

  rotamuzik
  %89
 • 304,80 TL 213,36 TL
  % 30
  (5)

  ucuzenstruman
  %100
 • 1.023,11 TL 920,80 TL
  % 10

  AnkaBilgisayar
  %98
 • 1.365,47 TL 1.117,20 TL
  % 18

  akademimüzik
  %100
 • 90,00 TL
  (6)

  akademimüzik
  %100

Amfi, Efekt, Manyetik

Müzik aletlerini kullanmak, yetenek gerektiren bir iştir. Bazı durumlarda müziklerin değiştirilmesi veya sesinin ayarlanması da gerekiyor. İnsanlar kendilerine uygun bir müzik oluşturmak için bazı aletlerden yararlanılır. Bu aletleri amfi efekt ve manyetik olarak sınıflandırabiliriz. Bazı durumlarda müzik aletlerinden çıkan ses oldukça farklı bir ses olabiliyor. Bu durumda amfilerden yararlanılarak sesler yükseltebilir ve değiştirilebilir. Amfi dönüştürücü aletler müzikle ilgilenen insanlar için oldukça işlevsel bir ürün olarak ortaya çıkıyor. Enstrümanlara özel olarak üretilen amfi ve manyetik çeşitleri ile ürettiğiniz müzikleri değiştirebilir bazen de yükseltebilirsiniz. Amfi ve manyetik aletleri birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Asıl adı amplifikatör olan amfiler, birçok farklı çeşit içeriyor. Amfiler sayesinde oluşturulan müzik yükseltilebiliyor. Ayarlanabilir bu aletler müzik aletlerine ve sese göre ayarlanarak kullanılıyor. Genellikle amfi hoparlör olarak da kullanılan bu müzik aletleri, enstrümanlara uygun bir şekilde üretiliyor. Bu amfilerin temel işlevi kaynaktan çıkan sesin hoparlöre gidene kadar yükseltilmesidir. Ses güçlendirme olarak çok fazla kullanılan bu amfiler profesyonel olarak müzikle ilgilenen insanlar için oldukça kullanışlıdır. Bir diğer ses güçlendirici olarak kullanılan alet efekt aletidir. Bu alet sayesinde sesler değiştirilerek farklı efektler ile süslenebilir. Bu noktada efekt aleti veya pedalı rock müzikle ve elektro gitar ile uğraşanlar için oldukça yararlı bir alet olarak karşınıza çıkıyor. Efekt aletleri ile amfiler arasında belirgin bir fark vardır. Efekt aletleri genellikle ses üzerinde değişimler yaparak onu değiştirirken amfi aletleri genellikle sesin yükseltilmesi için kullanılan aletlerdendir. Efekt, amfi ve manyetik aletleri müzik ile ilgilenen insanlar için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Amfi aletleri birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Bu çeşitler arasından kendinize uygun aletleri tercih edebilirsiniz. Sizler de amfileri inceleyebilirsiniz.

 Amfi Nedir?

Amfi Nedir?

Müzik aletlerinin çıkardığı seslerin belirli bir sınırı vardır. Bu sesleri yükseltmek için kullanılan aletlere amfi aletleri denir. Her amfinin içinde bir devre bulunur. Bu amfi devresi sayesinde müzik aletlerinden çıkan sesler yükseltilerek hoparlöre iletiliyor. Kısaca, amfi, kaynaktan çıkan sesi yükselterek hoparlöre ulaştırır. Böylece müziğin ses seviyesi istenilen seviyeye ulaşır. Birçok marka amfi üretiyor. Bu amfilerin birçok çeşidi mevcut. Bu çeşitler arasından en çok kullanılan iki ana tür var. Bunlar transistörlü ve vakumlu amfilerdir. Müzik ile ilgilenen insanlar, seste yapmak istedikleri değişikliğe göre bu iki türden birini tercih ediyorlar. Yüksek ses ve güçlü bir seviye için transistörlü amfi kullanımı uygun olacaktır. Eğer ses pürüzsüzleştirmek isteniyorsa vakumlu amfiler, ses içerisindeki cızırtıları yok eder. Her iki amfi de temel olarak ses yükseltici görevini gerçekleştirir. İnsanların amfi tercih ederken hem yapacakları işlemi kararlaştırmaları hem de markayı incelemeleri gerekiyor. Bu ses geliştiriciler amfi kablo seti olarak da karşımıza çıkıyor. Birçok marka farklı amfi fiyatları belirliyor. Bu fiyatlar içerisinden bütçenize uygun amfiyi tercih edebilir, müzik aletiniz ile oluşturacağınız müzik üzerinde değişikler yaratabilirsiniz. Amfiler birçok müzik aletine uygun olarak üretiliyor. Bu amfi çeşitleri arasında gitar amfileri oldukça yaygın bir kullanıma sahip. Klasik gitar ile ilgilenen insanlar için müziklerdeki pürüzlerin değiştirilmesi ve müziğin yükseltilmesi ile ortaya çok güzel işler çıkabiliyor. Bu noktada amfiler, oldukça kullanışlı aletler olarak karşımıza çıkıyor. Müzik ile ilgileniyorsanız amfi çeşitlerinden birine sahip olmanız, seste yapacağınız oynamaları kolaylaştıracaktır. Birçok marka içerisinden kendinize uygun amfi aletini seçebilirsiniz. Dilerseniz müzik aletleri ve amfi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 Efekt ve Manyetik Nedir?

Efekt ve Manyetik Nedir?

Herhangi bir müzik aleti ile ilgilenen insanlar için efekt, sesin içerisinde değişiklik yaparak müzik içerisinde değişiklik sağlıyor. Efekt aletleri sayesinde müziğin içeriğinde farklı efektler oluşturulup, müzik değiştirilebiliyor. Ayrıca bu efektler, rock müzik ile ilgilenenler için önemli bir yer tutuyor. Ses içerisinde değişimler, pürüz yok etmek gibi birçok etkiye sahip olan bu efekt aletlerine efekt pedalı ismi de veriliyor. Efekt ile kaynaktan çıkan müzik üzerinde değişiklikler meydana geliyor. Böylece ses içerisinde istenmeyen bölümler gölgenebilir. Efekt aletleri amfi bas aletleri gibi oldukça yaygın kullanılan müzik dijital cihazları arasındadır. Birçok marka efekt aletlerini piyasaya sunuyor. Bu aletlerden kendi müzik aletinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu efekt aletlerin üzerinde hangi efekt yapılmak isteniyorsa o bölüm mevcuttur. Efekt aletleri, bas gitarlarda elektro gitarlarda ve çeşitli vurmalı çalgılarda kullanılabildiği gibi elektronik piyanolarda da kullanılıyor. Müzik ile ilgilenen insanlar için, efekt aletleri ses içerisindeki belirli noktalarda değişiklik yaparak müziği iyileştiriyor. Ayrıca amfiler ile birlikte kullanılan efekt aletleri müzik yapmayı keyifli hale getiriyor. Amfiler sesi yükseltirken efekt aletleri müzik içerisine farklı efektler vererek istenilen müziği oluşturuyor. Efekt çeşitleri amfi çeşitleri gibi geniş bir yelpazeye sahip. Bu çeşitler arasından yapmak istediğiniz değişikliğe göre efekt ve amfi tercihi yapabilirsiniz. Bir diğer müzik için kullanılan dijital aletlerden biri ise manyetiktir. Manyetik, müzik aletinin ürettiği sesleri dijital olarak yakalayıp sinyale çeviren bir dönüştürücü olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle enstrümanın yanına takılan manyetikler, bu sinyalleri kaydederek amfilere bağlanabilirler. Amfiler aracılığı ile sinyali kaydedilmiş müzik yükseltilerek hoparlöre verilir. Genellikle gitar üzerinde kullanılan bu manyetik dijital göstergeler, müzik ile uğraşan insanlar için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ürünlere sahip olabilirsiniz.

 Amfi, Efekt, Manyetik Fiyatları

Amfi, Efekt, Manyetik Fiyatları

Amfiler, efekt aletleri ve manyetikler birçok müzik aleti markaları tarafından piyasaya sunuluyor. Bu müzik geliştirici aletler farklı fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Fiyatlar birçok faktöre göre farklılık gösteriyor. Müzik geliştirici aletlerin fiyatlarına etki eden ilk unsur çeşitlerdir. Amfiler ve efekt aletleri piyasada birçok çeşitte bulunuyor. Bu çeşitler kullanılan müzik aletine, kanala göre değişiklik gösteriyor. Kanal, amfi içerisinde ses çıkışının olduğu bölge sayısına göre çeşitlendirilir. Bu kanallarda 8 kanallı amfi fiyatları ile 5 kanal amfi fiyatları birbirinden fiyat olarak farklılık gösteriyor. Ayrıca amfi fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör ise watt miktarıdır. Bu çeşitlilik içerisinde bulunan 12v amfi ile amfi 3000 watt arasında normal olarak fiyat farkı olacaktır. Watt göstergesi sesin ne kadar güçlü çıktığını gösterir. Bu durumda amfi seçiminde ses çıkış kanalları ve watt gücü fiyat üzerinde değişiklik yapabiliyor. Müzik geliştirici aletlerin fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise kalitedir. Kaliteli bir müzik geliştirici aleti uzun yıllar kullanmanız mümkün olacaktır. Aynı şekilde ondan alacağınız verim hem müzik için hem de gelişim için etkili olacaktır. Piyasada bir çok güvenilir müzik aleti markası bulunmakta. Bu markalar içerisinde kaliteli bir amfi, efekt veya manyetik aleti bulabilirsiniz. Böylece uzun ömürlü bir kullanım olacaktır. Fiyatları etkileyen bir diğer nokta ise kullanımdır. Bazı amfiler taşınabilir olup kolay bir kullanıma sahip olurken bazıları daha çok sabit amfiler olarak üretiliyor. Bu amfilerde de fiyat farkları görülebiliyor. Müzik ile ilgilenenler için oldukça kullanışlı olan bu aletlerin fiyatlarını farklı markalar arasında karşılaştırabilirsiniz. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun amfi, efekt ve manyetikleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Fender (25)
Blackstar (29)
Marshall (15)
Osawa (22)
Vox (80)
NUX (34)
Boss (23)
Cort (21)
ESP (20)
Decon (19)
Artech (18)
Extreme (17)
Fishman (16)
Joyo (14)
Ibanez (11)
Ampeq (9)
Yamaha (8)
EMG (7)
Zoom (7)
Cremonia (6)
Behringer (4)
PEAVEY (4)
Stagg (4)
MICKLE (3)
Roland (3)
Boston (2)
DR Parts (2)
Korg (2)
Line6 (2)
Roof (2)
SE (2)
SPEKON (2)
Cortex (1)
Daddario (1)
Fzone (1)
Hartke (1)
Laney (1)
Meinl (1)
NOTEL (1)
Nomad (1)
SX (1)
Techno (1)
(610)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (142)
ve üzeri (147)
ve üzeri (149)
ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL