TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akort Aleti & Metronom

için 1,879 sonuç bulundu.

Akort Aleti & Metronom

Müzik parçalarını müzik aletleriyle çalmak yeterli olmaz. Onların notalarını ve hızlarını da doğru çalmak gerekir. Gitar başta olmak üzere birçok enstrümanla uyumlu olan akort aleti ve metronom çeşitleri parçalarınızı mükemmel hale getirmek için sizinle birlikte çalışmaya hazır.

Akort Aleti Nasıl Kullanılır?

Akort Aleti Nasıl Kullanılır?

Akort etme, müzik aletlerinde bir veya birkaç notanın perdesini ayarlayarak o notalar arasındaki tipik aralıkları oluşturma sürecidir. Akort etme, ses ve kulak yoluyla veya akort aleti, diğer adıyla tuner gibi çeşitli akort sistemleriyle gerçekleştirilebilir. Teknolojinin olanaklarından yararlanan elektronik akort aleti, bir müzik aletinde çalınan notaların perdesini tespit edip ekranında gösterir, bunu da genelde Hertz biriminde yapar. Basit akort cihazları genelde analog iğne göstergesi, LED göstergeler veya LCD ekranla sonuçları belirtir. Siz de buradan bir perdenin arzu edilen perdeden yüksek mi düşük mü olduğunu bulabilir ve istediğiniz seviyeyi ayarlayabilirsiniz. Akort aleti gitar için oldukça önemli aksesuarlardan bir tanesi. Gitar akort aleti kullanımı için onu gitarın baş takıp en alt telden başlayarak telleri tek tek akort etmelisiniz.

Metronom Nedir, Ne İşe Yarar?

Metronom Nedir, Ne İşe Yarar?

Metronom aleti, kullanıcı tarafından ayarlanabilen düzenli bir aralıkta, sıklıkta dakikada 120 kere duyulabilir bir klik veya benzeri bir ses üreten cihazdır. Metronomların birçoğunda senkronize görsel hareket de bulunur; mesela hareket eden bir ibre, sallanan bir sarkaç veya yanıp sönen ışıklar. Gitaristler dahil müzisyenler, zamanlamalarını geliştirmek, özellikle de bir tempoya bağlı kalmak için metronomlarla çalışırlar. Besteciler metronomu standart bir tempo referansı olarak kullanır ve eserlerini metronoma çalarak veya söyleyerek dakika başına vuruşlardan o bestenin ritmini çıkarabilirler. Dijital metronom, sesle senkronize olan görsel hareketi tamamen dijital ekran üzerinden elektronik olarak aktarılan metronom türüdür. Teknolojiyle ilgili olan müzisyenler bu cihazla epey rahat çalışabilir. Dijital akort aleti ve dijital metronomun bir arada olduğu ürünler bulmanız da mümkün.

Akort Aleti ve Metronom Fiyatları

Akort Aleti ve Metronom Fiyatları

Dijital metronom fiyat açısından daha ekonomik ama klasik metronomların da görüntüsü oldukça şıktır. Her halükarda hepsi uzun süre kullanacağınız aletler. Dijital akort aleti fiyatları cihazın seviyesine ve ayarlarına bağlı olarak değişiyor. Gitar aksesuarları arasında en bütçe dostu olanlardan birinin akort aleti olduğu söylenebilir. Tabii bir o kadar da elzem bir parçadır. Alman, Alctron, Alice, Ashton, Casio, Boss, Cordoba, Cremonia, Daddario, Dafi, Dean Markley, Dominguez, Eno, Ernie Ball, Extreme, Fender, Fishman, Hannabach, Gibson, Ibanez, Korg dahil çok sayıda markada tarzınızı yansıtan kaliteli akort aletlerini ve metronomları bulabilirsiniz. Akort aleti ve metronomun yanı sıra gitar telleri, pena, kapo ve diğer ihtiyaçlarınız Gitar Aksesuarları kategorisinde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acepro (4)
Alice (4)
Ashton (5)
Behringer (1)
Boss (13)
Cort (11)
Daddario (8)
Dadi (23)
(224)
DR Parts (17)
Eno (19)
Extreme (6)
F Zone (10)
Fender (17)
Fishman (16)
Fzone (9)
G.Master (7)
Gibraltar (1)
Gibson (18)
Ibanez (17)
Joylink (2)
Joyo (21)
Korg (87)
Marshall (1)
Nomad (1)
Raimundo (2)
Sabian (1)
Saz (45)
Segovia (1)
Stagg (16)
Tama (1)
Valencia (6)
Valler (1)
Vox (1)
Wittner (140)
Xenon (2)
Yamaha (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(105)
ve üzeri (128)
ve üzeri (136)
ve üzeri (141)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL