Yemek Takımı

için 8,901 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Yemek Takımı

Sofra ve yemek deyince akla gelen ilk mutfak eşyalarından biri yemek takımı oluyor. Yemeklerinizi ikram etme aracılığının yanı sıra sofralarınızın şıklığını pekiştiren yemek takımları her evin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alıyor. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin ilk aldıkları çeyizlerden biri olan yemek takımları aynı zamanda uzun zaman boyunca kullanılan mutfak gereçlerinden biri.

Yemek Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Yemek Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Yemek takımı çeşitleri; ürünün modeline ve parça sayısına göre farklılık göstermektedir. En çok talep gören yemek takımı çeşitlerinden bazıları; 12 kişilik yemek takımı, 6 kişilik yemek takımı, 48 parça yemek takımı, 84 parça yemek takımıdır. 84 parça yemek takımlarında genellikle salata tabakları, ara sıcak sunum tabakları, porselen çorba tencereleri de bulunmaktadır. Bu takımları; misafir yemek takımı olarak kullanabilirsiniz. 6 kişilik yemek takımı olarak da bilinen 24 parça yemek takımını ise daha az yemek toplanmalarında ya da günlük yemek takımı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kare yemek takımı genellikle misafir yemek takımı olarak tercih edilirken yuvarlak porselen yemek takımı ise genellikle günlük kullanımda rağbet görmektedir. Eğer hem misafir hem de günlük için yemek takımı almayı düşünüyorsanız iki farklı modele de yönelebilirsiniz.

Yemek Takımı Markaları

Yemek Takımı Markaları

Yemek takımı markaları konusunda geniş bir seçim yelpazesi kategorimizde sizleri bekliyor. En kaliteli ve en popüler yemek takımı markaları olarak; Karaca yemek takımı, Bernardo yemek takımı, Emsan yemek takımı, Güral yemek takımı ve Kütahya Porselen yemek takımıdır. Hem günlük hem de misafir yemek takımı satın alırken tercih edebileceğiniz bu markaların yanı sıra daha pek çok markayı kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca kategorimizden yemek takımı kampanyalarını inceleyerek arzu ettiğiniz yemek takımına daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz yemek takımı markasını filtreleyerek aramalarınızı kolaylaştırabilir ve alışveriş keyfinizi pratik bir şekilde sürdürebilirsiniz. Yemek takımlarının yanı sıra çatal, kaşık, bıçak takımı modellerini de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yemek Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yemek Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İyi bir yemek takımı tercihinde bulunmak için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki alacağınız takımın renginin beyaz ile kırık beyaz tonları arasında olmasıdır. Rengi griye çalan porselen takımını seçmemeye özen gösterin. Ayrıca aldığınız tabağın yüzeyinin düz ve pürüzsüz olduğundan da emin olmalısınız. Üzerinde damarlar bulunan porselenleri tercih etmeyin. Bunun yanı sıra; yemek takımı alırken garanti belgesinin olup olmadığına da dikkat etmeli ve hem garanti belgesini hem de faturasını saklamalısınız. Porselen yemek takımları kemik tozu (bone china) ve kemik tozu olmayan porselenler olarak ikiye ayrılmaktadır. Kemik tozu yemek takımlarının fiyatları kemik tozu olmayan yemek takımlarına göre biraz daha yüksek bir skalada yer alıyor. Çünkü kemik tozu yemek takımlarında %60 kemik tozu %40 porselen kili kullanılıyor. Diğerlerinde ise genellikle %100 porselen kili kullanılmakta. Bu da kemik tozu yemek takımlarının sağlık açısından daha uygun olduğu anlamına gelmektedir. Yemek takımı alırken göz önünde bulundurmanız gereken son husus da fiyat hususu. Kategorimizde yer alan tüm yemek takımı modellerini kolayca inceleyebilir ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (3)
Acar (105)
Allaturca (1)
Apex (1)
AROX (2)
Artema (1)
Aryıldız (434)
Bambum (7)
Bernardo (38)
Biev (14)
Biriz (3)
Bondy (1)
By Selim (1)
Canba (4)
Cemile (13)
Cooker (3)
Cvs (4)
DeMoonji (5)
(514)
Emsan (360)
Emson (2)
Eva (2)
Evimsaray (10)
Falez (5)
Globy (59)
Goldmaster (23)
GÖNÜL (1)
GÜRALLAR (232)
Hisar (49)
İpek (5)
Jumbo (127)
Karaca (609)
Keramika (164)
Koleksiyon (49)
Korkmaz (319)
Lavi Home (2)
Lotus (1)
Lucky Art (68)
Luminarc (10)
Marianna (14)
Mikasa (12)
MUKKOHOME (3)
Neva (64)
Opema (7)
PAÇİ (3)
PEROTTİ (1)
Pip Studio (520)
Porcel (6)
PORLAND (75)
Remetta (10)
SCHAFER (526)
Sima (1)
TantiToni (6)
Taç (184)
Tefal (1)
Tekbir (1)
Tescoma (1)
The Mia (1)
Vitra (1)
Vivas (1)
WMF (7)
YNS (1)
Zücev (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(1474)
(548)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(158)
(25)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(543)
ve üzeri (649)
ve üzeri (679)
ve üzeri (685)
ve üzeri (699)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL