Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kişi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Sandık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yemek Takımı

için 2,838 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yemek Takımı

Yemek yemek insanların temel ihtiyaçlarından birisidir. Yemeğe gösterilen özenin de insan psikolojisini olumlu yönde etkilediği uzmanlar tarafından ispatlanmıştır. Çeşitli baharatlar kullanarak farklı lezzetlerin yakalandığı öğünler insanların yaşam kalitesini artırmaktadır. Tabi yemeği güzel yapan şeylerden birisi de şüphesiz onun sunumu olmaktadır. Tam da bu yüzden ünlü restoranlar ve kafeler sunum konusuna oldukça önem vermekte ve sürekli kendilerini geliştirmektedir. Güzel olan şey şu ki siz de evde yaptığınız yemekleri tıpkı bir şefin elinde çıkmış gibi süsleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey lezzetli yemeklerinizi en iyi şekilde sunmanıza yardımcı olacak bir yemek takımı edinmektir. Nitekim yemeğin lezzeti kadar onu güzel gösterecek takımlar da oldukça önemlidir. Böylelikle yemek takımlarınız ile gündelik yaşamda yemeklerinizin tadını en iyi şekilde çıkartabilir, misafirleriniz için harika sunumlar hazırlayıp onları şaşırtabilirsiniz.

Yemek Takımı Çeşitleri

Yemek Takımı Çeşitleri

Evlenecek her çiftin alışveriş listesinde mutlaka yer alan ve harika yemekleri ile meşhur olan annelerin halihazırda sahip olduğu yemek takımları, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Talebin çok olması, her evin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alması ve de yemeklere kattığı zarafet nedeniyle her zevke uygun olan modeli bünyesinde barındırır. Yani sayfamızda bulunan yemek takımı modelleri arasında gezinerek size hitap eden ve sizi yansıtan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Sadece misafirler için değil tam aksine yemek takımları günlük kullanım için de uygun olduklarından normal öğünlerinizde aileniz ile baş başa iken mükemmel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bunun için 6 lı yemek takımı sizin için ideal olacaktır. Siz, eşiniz ve çocuklarınız için yeterli olmakla birlikte ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemeleri içerisinde barındırmaktadır. Eğer daha küçük bir aileniz varsa 4 kişilik yemek takımı bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Daha kalabalık misafirlerinizi ağırlamak içinse yemek takımı 12 kişilik olan modeli bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Onlara en iyi sunumu hazırlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemeleri içerisinde barındırmaktadır. Böylelikle kısa zaman içerisinde siz de yakın çevrenizde yemekleri ile meşhur olan kişiler arasına girebilirsiniz. Yemek takımı modelleri her türlü zevke uygun olarak üretildiği için aklınızda olan ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz modeli sayfamızdan kısa sürede bulabilirsiniz. İster işlemeli olan modeller ile ruhunuzdaki enerjiyi yansıtın ister sadeliğin getirdiği zarafeti isterse mat olan takımlar ile asilliği… Seçim tamamen sizin elinizde. Yemek takımı seti ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi içinde barındırdığı için setlerde bulunan parçaların sayıları değişebilmektedir. Nitekim gündelik yaşamda yemek yerken fazladan şeylere ihtiyaç duyulmaz. Ama söz konusu olan şey önemli misafirleri ağırlamak olunca özen göstermeniz gerekebilir. İşte böyle durumlarda karşımıza yemek takımı 84 parça olan modeli çıkmaktadır. Yemek tabağından pasta tabağına, çorba kasesinden sosluğu kadar misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün parçaları bu set içerinde barındırmaktadır. Gündelik kullanımlarda ise yemek takımı 24 parça olan modelleri taleplerinize en iyi şekilde cevap verir. Normal öğünlerinizde kullandığınız servis, pasta ve çukur tabaktan çorba kaselerine kadar öğününüz için gerekli olan her şey bu 6 kişilik sette bulunmaktadır. Ayrıca yemek takımı porselen gibi kaliteli materyallerden üretilebildiği gibi günümüz teknolojisinin getirdiği Bone China, kemikli porselenden de üretilmektedir. Bu da size geniş bir seçenek aralığı sunar.

Yemek Takımları ile Sunumlarınızın Kalitesini Artırın

Yemek Takımları ile Sunumlarınızın Kalitesini Artırın

Yemek yemenin temel ihtiyacımız olduğunu düşünürsek kaliteli bir yaşam için de iyi yemekler yemenin faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple insanlar gündelik hayatta yedikleri yemeğin kalitesini artırmak için pek çok denerler. Şüphesiz en etkili olanı ise iyi yapılmış bir sunum olmaktadır. Standart yemekleri bile iyi bir sunumla güzel göstermek mümkündür. Çünkü yenilen yemeğin lezzeti kadar onun görünüşü de oldukça değerlendirme aşamasında oldukça önemli olmaktadır. Siz de bu şahane sunumları yapmak ve lezzetli yemeklerinizi daha güzel göstermek istiyorsanız yemek takımları vasıtası ile bunu kolayca yapabilirsiniz. Tam da bu yüzden yemek takımlarının kullanımı günümüzde bu kadar yaygın olmaktadır. Gündelik yaşamda aileniz ile oturduğunuz sofra tasarımını daha da güzel göstermek ve eğlenceli hale getirmek için size uygun olan yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede yemeklerden aldığınız lezzeti kat be kat artırıp sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında evinizde sürekli ağırladığınız yakın arkadaş çevreniz ve dostlarınızı sunumlarınız ile şaşırtabilirsiniz. 8 kişilik yemek takımı ile gece boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemeleri tek set içerisinde bulabilirsiniz. Geriye ise harika yemeklerinizin onlarda bıraktığı pozitif izlenim ve sürekli merak edilen tarifleriniz kalacaktır. Akrabalarınız ile birlikte olacağınız güzel akşam yemeklerini, o gece ihtiyacınız olacak her şeyi içinde barındıran yemek takımınız ile daha güzel hale getirebilirsiniz. Lezzetli yemeklerinizi ufak dokunuşlar ile sunarak misafirlerinizin gönlünü kazanabilirsiniz. Dünya evine girecek çiftler ise hem kendileri hem de misafirleri için uygun olan yemek setleri ile kendilerine lazım olacak bütün yemek gereçlerine tek bir set ile ulaşabilmektedir. Sıfırdan dizdikleri evlerinde diğer bütün mobilyaları ile uyumlu olan bir yemek takımı alarak aradıkları bütünsel görüntüye ulaşabilmektedirler. Bu sayede evleri, yaptıkları ufak dokunuşlar ve birbiri ile uyumlu parçalar ile tıpkı bir tasarımcının elinden çıkmış gibi en ince ayrıntısına kadar mükemmel bir uyum içinde olmaktadır. Siz de eşsiz sunumlar hazırlamak için sayfamızda bulunan Karaca yemek takımı modellerine göz atabilir, sizi en iyi şekilde yansıtacak ürünleri inceleyebilir ve doğru seçimler yaparak çok önem verdiğiniz dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz.

Yemek Takımlarının Farklı Seçenekleri

Yemek Takımlarının Farklı Seçenekleri

Yemeklerin tadını çıkarma noktasında size yardımcı olan yemek takımlarının oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Talebin çok olması nedeniyle farklı ihtiyaçlar beraberinde çeşitliliği getirmektedir. Her evin vazgeçilmez temel eşyalarından birisi olması ise farklı tasarımlar ile üretilen yemek takımlarını karşımıza çıkarmaktadır. İlk olarak göze çarpan ise şekilleri olmaktadır. Standarttan ayrılıp fark yaratmak isteyen kişiler için yemek takımı kare, dikdörtgen, yuvarlak ve çok kenarlı olarak üretilebilmektedir. Bu da alışılmışın dışına çıkıp farklı şeyleri deneyimlemeyi seven kişilerin taleplerini karşılamaktadır. Sayfamızda bulunan çeşit çeşit yemek takımları ile ruhunuzu en iyi yansıtan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Yemek takımı markaları, farklılığın yanında zarafeti de size sunarak tasarım ile kullanışlılığı aynı anda yakalama fırsatı verir. Set içerisinde bulunan parçalar üzerinde geleneksel ve yöresel işlemeler yaparak ortaya görsel bir şölen çıkartırlar. Size de nefis yemeklerinizi bu parçalarda sergilemek ve basit dokunuşlar ile misafirlerinize sunmak kalır. Hayattan zevk almasını bilen ve içinde bitmek tükenmek bilmeyen enerjiyi evindeki her eşyada göstermek isteyen kişiler içinse yemek takımı renkli olan seçenekleri birebir olmaktadır. Birbirinden farklı renkler arasında seçim yaparak ruhunuzu en iyi yansıtan modeli sofranızda sergileyebilir ve onun size katacağı mutluluğu bir ömür boyu yaşayabilirsiniz. Karış renklerin birbiri ile olan mükemmel senkronu ile üretilebildiği gibi yemek takımı siyah gibi tek renk olarak da üretilmektedir. Bu sayede pastel renkler ile mutluluğunuzu sahip olduğunuz her şey gibi yemek takımlarınıza da işleyebilirsiniz. Beyaz tonlarının size katacağı zarafeti deneyimleyebilir, mat renkler ile koyu tonların şıklığını yakalayabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik tasarlanan bir ürün grubu olduğu için yemek takımlarını komple set halinde alabildiğiniz gibi sadece ihtiyaç duyacağınız veya çeşitlilik oluşturmak için isteyeceğiniz parçaları satın alabilirsiniz. Servis, pasta ve çukur yemek tabaklarının yanında çorba kaselerinin de bulunduğu setleri alarak sofranızda aradığınız çeşitliliği elde edebilirsiniz. Bu şekilde ruh halinize uygun olan Porland yemek takımı modelleri arasından seçim yaparak farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan özellikle yeni evlenen çiftler ve elindeki yemek takımlarının yanına yenisini eklemek isteyen kişiler ihtiyaç duyacağı bütün malzemeleri set olarak alma imkanına sahiptirler. Bu sayede hem daha uygun fiyata satın almak hem de setlerin sağlayacağı bütünlük hissini sofralarda elde etmek mümkün olur.

Yemek Takımı Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken İncelikler

Yemek Takımı Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken İncelikler

Her üründe olduğu gibi yemek takımlarında da satın almadan önce dikkat etmeniz gereken püf noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ihtiyaçlarınızı belirlemek ve onu tam olarak karşılayacak bir yemek takımı almaktır. Eğer yeni evlenecek bir çiftseniz ve yemek takımını çeyiziniz için almak istiyorsanız ürünleri set halinde almanız sizin için uygun olacaktır. Bu sayede fiyat konusunda ihtiyaç duyacağınız ürünleri toplu olarak alacağınız için daha uygun olarak alma imkânı bulabilirsiniz. Aynı şekilde yemek takımları eskiyen ve birazda yenilik arayan birisiyseniz ürünleri set halinde almak bütçeden tasarruf etmenize olanak verecektir. Bunun yanında sofranızda bulunacak bütün parçaların birbiri ile tam uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Diğer bir konu ise zevkleriniz olmaktadır. Satın almadan önce alacağınız yemek takımının hem evinizde bulunan mobilyalar ile uyuşması hem de sizi yansıtması oldukça önemlidir. Nitekim uzun yıllar yiyeceğiniz yemeklerde kullanacağınız için sizi yansıtması onları severek kullanmanızı sağlayacaktır. Sade renkleri tercih edebileceğiniz gibi işlemeli olan modellere de göz atıp yemeklerinizi en iyi şekilde sunmanıza olanak veren yemek takımınız kısa sürede bulabilirsiniz. Aile fertleri ve evde yaşayan kişi sayısı da satın almadan önce dikkat etmeniz gereken püf noktalar arasındadır. Eğer çocuklarınızla birlikte yaşıyorsanız yemek takımı 6 kişilik olan modeli ihtiyaçlarınızı yeteri kadar karşılayabilir. Sürekli misafir ağırlayan ve dostları ile vakit geçirmeyi seven birisiyseniz de daha büyük olan yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca set içerisinde bulanan parçaları da satın almadan önce incelemenizde fayda bulunmaktadır. Nitekim günümüzde yemek takımları pek çok farklı marka tarafından üretildiği için sundukları setlerde ürünler değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden setin içeriğini incelemek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşıladığından emin olmak yemek takımınızı uzun yıllar severek kullanmanızı sağlayacaktır. Yemek takımı fiyatları modellerin setlerine, kişi adedine, setin içeriğine, üretiminde kullanılan malzemelere ve farklı üretim tekniklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim bazı ürünler fabrikasyon olarak hızlı bir şekilde üretilirken kimilerinin üretim süreci daha fazla emek ve zaman isteyebilmektedir. Ayrıca üretiminde kullanılan malzemeler de fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. Bundan yemek takımı satın almadan önce alacağınız ürünün ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacağından emin olmanız gerekmektedir. Bu noktada beğendiğiniz ürünler arasında fiyat ve içerik karşılaştırması yapmak her zaman kârlı bir alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Son olarak almak istediğiniz modelin ürün yorumlarına bakmak ve önceki kullanıcıların ürünle ilgili deneyimlerine göz atmak objektif bilgi edinme konusunda size oldukça yardımcı olur.

Yemek Takımlarının Size Sunacağı Avantajlar

Yemek Takımlarının Size Sunacağı Avantajlar

Yemeğin temel ihtiyaçlar arasında yer aldığı ve kalitesi arttıkça ondan alınan keyfin çoğaldığı herkesçe bilinmektedir. Yemeğin kalitesini artıran hususlardan birisi de sunumu olmaktadır. Nitekim sunumu iyi yapılan bir yemek normal derecede olsa bile çok keyifli hale gelebilmektedir. İşte yemek takımlarının sizlere sağlayacağı ilk fayda bu olmaktadır. Gündelik öğünlerinizde hazırladığınız yemekleri, yemek takımınızın da yardımıyla iyi bir şekilde sunabilir ondan aldığınız keyfi artırabilirsiniz. Dostları ve akrabaları ile vakit geçirmeyi seven birisiyseniz aynı şekilde onlar için de lezzetli yemeklerinizi iyi birer sunumla destekleyebilirsiniz. Böylece yakın çevrenizde yemekleri ile meşhur olan kişiler arasında kendinize yer edinebilirsiniz. Yemek takımlarını set halinde alabilmek ise sizlere onları daha uygun fiyata alma konusunda avantaj sağlamaktadır. Ayrıca sofranızda olan bütün parçalar birbiri ile mükemmel bir uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması da diğer faydaları arasında yer alır. Her evin vazgeçilmez ürünü olan yemek takımları beraberinde zengin bir ürün çeşitliliğini getirir. Bu da sizi en iyi yansıtacak modeli kolayca bulma avantajı sunar. Ayrıca dekorasyon konusunda da size geniş ürün yelpazesi ile yardımcı olur. Evinizin tasarımına ve ağırlıklı olan tonuna uygun renkte yemek takımı seçerek bütün eşyalarınız arasında uyumu yakalayabilirsiniz. Böyle ufak dokunuşlar ve basit detaylar ile de evinizi tıpkı bir tasarımcının elinden çıkmış gibi dizayn edebilirsiniz. 2 kişilik yemek takımı gibi her türlü ihtiyaca yönelik uygun bir set bulunduğu için evinde yenilik ve farklılık arayan kişilere de yardımcı olur. Bu da size bütün bir seti veya kullanamayacağınız kadar fazla ürünü satın almak yerine küçük setleri tercih ederek uygun fiyata değişiklik hissi yaşama imkânı verir. Üretilen yemek takımlarının neredeyse hepsi elde ve bulaşık makinesinde yıkayabilme olanağı verdiği için temizlik konusunda da işinizi oldukça kolaylaştırır. Bu şekilde desenlerinin silinmesinden endişe duymadan, yemek takımlarınızı ilk gün ki görünümü ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan Keramika yemek takımı modellerine göz atarak sizi en iyi yansıtacak modellere göz atabilir, dekorasyonunuzu tamamlayacak olan setleri inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak setlere uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yemek Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Yemek takımları üretilen takımların kişi sayısına göre farklı adette parçadan oluşabilmektedir. Ama genel olarak 6 kişilik yemek takımları 24, 12 kişilik yemek takımları ise 48 parçadan oluşmaktadır. Bazı modellerde ise sunuma katkıda bulunabilecek ve ihtiyaç duyulan diğer parçalarda eklenerek içerisindeki parça sayısı 84’e kadar artış gösterebilmektedir.

Yemek Takımı Nasıl Kullanılır?

Yemek takımları gündelik yaşamda yemekleri yerken kullanılabildiği gibi misafirleri en iyi şekilde ağırlamak içinde kullanılabilmektedir. Kullanım amaçları yemeği en iyi şekilde sunmak ve sofrada uyumlu bir görüntü oluşturmak olduğundan bu amaç doğrultusunda kullanmak en doğru olan şekli olmaktadır.

Yemek Takımında Neler Olur?

Yemek takımlarının içerikleri tercih edilen sete göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak pasta, servis ve çukur yemek tabakları ile çorba kaselerinin olduğu setlerden başlayıp içerisinde kahve fincanından fincan altına, çorba kabından tuzluğa kadar parçalar bulunan setlerde olmaktadır.

Yemek Takımı Nasıl Dizilir?

Yemek takımı dizmenin en iyi şekli ihtiyaç duyulacak bütün ürünleri tek bir takımda satın almaktır. Çünkü tekli alımlarda veya bir başka deyişle dizilmede fiyatları toplu alıma göre daha maliyetli olacaktır. Bundan dolayı bütçenizi korumak için tekli alımlar yerine takım halinde satılan ürünleri tercih ederek daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Hangi Yemek Takımını Almalıyım?

Bu tamamen ihtiyaçlara göre değişen bir soru olmaktadır. Eğer evinizde çok sık misafir ağırlıyorsanız ve genellikle kalabalık oluyorsa ortalama misafir sayısını göz önünde bulundurarak 12 kişilik yemek takımını tercih edebilirsiniz. Fazla misafir ağırlamıyor ve sadece aileniz ile yaşıyorsanız yine aile bireylerinin sayısını hesap ederek 6 kişilik olan yemek takımlarını tercih edebilirsiniz.