Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Makas

için 234 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Makas

Mutfaklarda yemek hazırlık süreci oldukça vakit almaktadır. Bu yüzden pratik yardımcı ürünler çok faydalı olmaktadır. Bu pratik mutfak gereçlerinden biri olan mutfak makası yemek pişirme öncesi ve servis aşamasında size fazlasıyla yardımcı olacak bir üründür. Bazı gıdaları bıçaklardan daha iyi ve rahat şekilde makaslar ile kesebilirsiniz. Yemeklerinizde bu gıdaları kullanırken makas yardımı ile daha hızlı ve kolayca kesme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca kesme ve dilimleri işlerinizi değil farklı işlerinizi de bu makaslar yardımı ile pratik şekilde halledebilirsiniz. Mutfak makaslarının fındık ve ceviz kırma, şişe ve kavanoz açma gibi farklı fonksiyonları da olabilmektedir. Pratik mutfak gereçleri arasında çok fonksiyonlu ürünlerden birisidir. Mutfakta kullanabileceğiniz makas çeşitleri için sayfamıza göz atın. Birbirinden farklı çeşit ve özellikte makasları sayfamızda keşfedebilirsiniz.

Mutfak Makası Nedir ve Nelerde Kullanılır?

Mutfak Makası Özellikleri

Yemek hazırlık ve servis süreçlerinde işleri kolaylaştıran pratik mutfak gereçlerinden biride makaslardır. Yemeklerinizi hazırlama aşamasında birçok malzemeyi bıçak setleri ile kesebileceğinizden daha hızlı, kolay, güvenli ve temiz bir şekilde kesebilirsiniz. Yemek pişirmek ile profesyonel ya da amatör olarak uğraşan çoğu kişi ürün kesmek için bıçakların daha iyi bir araç olduğunu düşünmektedir. Oysaki özelleştirilmiş mutfak makasları ile çok daha iyi performanslar alabilirsiniz. Mutfak makası modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Farklı çeşitleri bulunan mutfak makasları ile çok fazla üründe kesme ve şekillendirme işlemleri yapabilirsiniz. Mutfak makaslarınız ile öncelikle kırmızı eti kümes hayvanlarını ve balıkları kesebilirsiniz. Yalnızca bu ürünler için tasarlanmış makasları tercih edebilirsiniz. Taze yeşillikleri, sebzeleri, yufkaları, makarna hamurunu peynir çeşitlerini, meyveleri, ekmek ile diğer tüm unlu mamulleri ve daha birçok ürünü kolaylıkla kesebilirsiniz. Et ürünlerini makas kullanarak kesme tahtası olmadan kolayca kesebilirsiniz. Etleri dilimleyebilir, sinir ve yağ gibi dokulardan kolayca ayırabilirsiniz. Tavuk gibi hayvanları birleşme yerlerinden kesip ayırabilirsiniz. Kemiklerini kesip ayırmanızı da sağlayacaktır. Balık pullarını, yüzgeçlerini, kabuklu deniz ürünlerini makaslar ile kolayca kesip ayırabilirsiniz. Yemek ve salatalarınızda kullanabileceğiniz sebzelerin köklerini, çiçeklerini dilediğiniz gibi kesebilirsiniz. Taze yeşillikleri bıçaktan daha kolay şekilde kesebilirsiniz. Yufkalarınızı, makarna hamurlarınızı, lavaş, krep, pizza ve ekmeklerinizi kolayca dilimleyebilirsiniz. Meyveleri dilimlemekte büyük kolaylık sağlayacaktır. Özellikle de Hindistan cevizi gibi kesimi zor meyveleri kesebilirsiniz. Mutfakta ki hazırlık ve servis işlerinizi kolaylaştırmak ve dilediğiniz birçok şeyi kolayla kesmek için mutfak makas çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Mutfak makası modellerini görmek için küçük mutfak gereçleri sayfamızı inceleyebilir, sizin için en uygun makası dilerseniz hızlıca satın alabilirsiniz.

 Mutfak Makası Çeşitleri Nelerdir?

Mutfak Makası Çeşitleri

Yemeklerinizi hazırlarken malzemelerinizi doğramanızda ki en büyük yardımcınız olacak olan makaslar farkı özelliklere sahiptir. Özellikleri sebebi ile farklı çeşitleri olan makas modelleri için sayfamıza bakabilirsiniz. Kırmızı et, tavuk, hindi, ördek, balık ve diğer deniz ürünleri, sebze, meyveleri kesebileceğiniz makaslar ürünleri kolay, hızlı ve güvenli şekilde kesebilmeniz için özelleştirilmiştir. Mutfak makas çeşitleri başlıca şöyledir; et makası, çok fonksiyonlu makas, sebze/meyve makası, çoklu doğrama makası. Mutfak makasları genel olarak birden fazla üründe kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Et makasları ile tüm et çeşitlerini kesebilirsiniz. Kümes hayvanlarını kemiklerinden ayırabilirsiniz. Deniz ürünlerinin parçalarını ayırabilir ve dilimleyebilirsiniz. Et ve tavuk makası olarak bilinen makaslar kıvrımlı bir bıçak yapısı ile kesim işlemlerinizi oldukça kolaylaştırır. Etleri çok kolayca dilimleyebilir, kümes hayvanlarını dilediğiniz gibi parçalara ayırabilirsiniz. Çok fonksiyonlu makaslar ise birçok görevi gerçekleştirebilmektedir. Bu makaslar ile taze baharatları, yeşillik ve sebzeleri doğrayabilir, börek, pizza ve ekmekleri dilimleyebilir, fındık ve ceviz kırabilir, şişe ve kavanoz açabilirsiniz. Sebze ve meyve makasları ile birçok sebze, meyveyi doğrayabilirsiniz. Bunun yanı sıra çoklu doğrama makasları da özellikle sebze ve meyve doğramak için tercih edilmektedir. Bıçak çokluğu ile sebzeleriniz hızlı ve kolayca kesme tahtası gibi bir zemine ihtiyaç duymadan doğrayabilirsiniz. Burada önemli olan çalışacağınız malzemelere göre doğru makası seçmenizdir. Et ürünleri için bu konuda özel tasarlanan makasları seçerseniz istediğiniz gibi bir sonuç alabilirsiniz. Sebze meyveler için çoklu doğrama makasları ve sebze makaslarını tercih etmenizde fayda vardır. Çok fonksiyonlu makaslar ile de diğer birçok malzemeyi kolayca kesebilirsiniz. Farklı ürünler için tasarlanan makas modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Size en uygun mutfak makasını sayfamız üzerinden hızlıca satın alabilirsiniz.

 Mutfak Makası Fiyatları Ne Kadar?

Mutfak Makası Fiyatları

Farklı ürünlere göre tasarlanan çok sayıda çeşitte mutfak makasını sayfamızda bulabilirsiniz. Birçok farklı markanın, farklı özelliklere sahip mutfak makasları ve makas fiyatları için sayfamıza hemen göz atın. Mutfak makasları kullanılacağı ürünlere göre özelleştirilmiş ürünlerdir. Birçok marka tarafından da üretilmektedir. Sayfamızda mutfak makaslarının çeşitleri oldukça fazladır. Modellerin çeşitliliği dolayısı ile fiyat seçeneğinizde oldukça fazladır. Farklı markalara ait dilediğiniz fiyat araladığında seçebileceğiniz seçeneklerini bulabilirsiniz. Fiyatlarına göre değerlendirildiğinde kolaylık ve fayda olarak sağladığı performans ile son derece uygun fiyatlıdırlar. Ürünlere göre tasarlanan mutfak makaslarını, et makasları, sebze/meyve makasları, çok fonksiyonlu makaslar ve çoklu doğrama makasları olarak sıralayabiliriz. Mutfak makasları uygun fiyatlı ürünlerdir. Et, tavuk ve balık makası olarak tasarlanan özelleştirilmiş makaslar içlerinde en yüksek fiyata sahip olabilenlerdir. Sağladığı performansa göre oldukça avantajlı fiyatlar ile sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sebze ve meyve makasları ile çoklu doğrama makasları da oldukça özellikli ve uygun fiyatlı makas çeşitlerindendir. Çoklu fonksiyon makaslarını da en avantajlı fiyatlar ile sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızda makas çeşitlerini bulabileceğiniz pek çok marka vardır. Farklı markaların mutfak makaslarını sayfamızdan avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Mutfak makaslarının modelleri farklı özelliklere sahip olduğu için fiyat farklılıkları özellikler doğrultusunda oluşabilmektedir. Marka çeşitliliği fazla olduğu için modellerinin farklı bütçelere hitap eden alternatiflerini bulabilirsiniz. Ürünlerin malzeme kalitesi gibi faktörler de fiyat farklılıklarını etkileyebilmektedir. İstediğiniz kalitede, bütçenize uygun alternatifler için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Doğru makası seçmek alacağınız sonuç konusunda önemli olacaktır. Seçtiğiniz ürünleri dikkatli inceleyerek makas sistemi , kullanılabildiği ürünler, özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mutfaklarda kesme, dilimleme ve başka birçok işi kolaylaştıran mutfak makaslarını sayfamızdan inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü dilerseniz hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.