Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kilit & Alarm

için 294 sonuç bulundu.

Abus Kilit & Alarm

Tüm dünya genelinde büyük bir zevk ve hobi olarak tercih edilen motosiklet ve bisiklet modelleri ulaşım aracı olarak büyük bir çözüm sunuyor olsalar da diğer araçlara göre belirli konularda dikkatli olunması gelmektedir. Motosikletler için en önemli konuların başında güvenlik gelmektedir. Bu güvenlik her ne kadar sürücünün ve çevrenin güvenliğini kastediyor olsalar da esasında motosikletin kendi güvenliğini de içeren bir sürecin ismi olarak öne çıkıyor. Motosikletinizin güvenliği, onunla birlikte yol almak ve güvende olmasını sağlamak açısından son derece önemlidir. Bu anlamda motosikletinizi güvende tutmak ve hırsızlık olaylarına karşı koruma altına almak için Abus kilit modellerini tercih edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış ve güvenliği had safhada tutan Abus motosiklet kilidi modelleri sayesinde motosikletinizi nereye bırakırsanız bırakın üst düzey bir koruma ve aynı zamanda da içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Motosiklet sürücüleri için çok önemli olan park halindeki güvenliği sağlayabileceğiniz bu özel ürünler ile gönül rahatlığı ile istediğiniz yerde motosikletinizi koruma altına alabilirsiniz. Ekipman tercihleri için yedek parça ve aksesuar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Motosikletini Güvende Tutmak İsteyenler İçin Abus Kilit Modelleri

Motosikletini Güvende Tutmak İsteyenler İçin Abus Kilit Modelleri

Günümüzde hem yakıt tasarrufu hem de pratik ulaşım imkanı sunması gibi özellikler ile tercih edilen motosiklet modelleri çok farklı tasarımlar ve yapısal özellikler ile geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Ancak hangi motosiklet modeli olursa olsun en önemli konuların başında ve sürücüleri endişe duymalarına neden olan konu motosikletin park halindeyken güvenliğidir. Dört tekerlekli araçlara kıyasla daha kolay bir şekilde hırsızlığı yapılabilen motosiklet olaylarına karşı aracınızı güvence altına almak için Abus kilit modellerini tercih edebilirsiniz. Markanın sunduğunu Abus disk kilidi ya da Abus zincir kilidi modelleri son derece dayanıklı yapıları sayesinde motosikletinizin başında olmadığınız durumlarda motosikletinizi koruma altına alarak istediğiniz her yerde park etme imkanı sunuyor. Yüksek kalite malzemeden yapılmaları ve aynı zamanda da çok dayanıklı olmaları sayesinde motosiklet kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardan olan Abus markası bu sayede günümüzde sıklıkla karşılaşılan motosiklet hırsızlığına karşı etkili çözümlerin alınmasını sağlıyor. Her yıl sayısı artan motosiklet hırsızlığı özellikle aracın park halindeyken gerçekleştiriliyor. Abus kilit sistemleri ise bu türden tatsız ve istenmeyen olayların tamamen önüne geçecek yapıya sahiptir. Zincir kilit modellerinde kullanılan güçlendirilmiş özel çelik malzemeler kesinlikle kesilme ya da kırılmalara karşı dayanıklı olarak üretildikleri için istenmeyen olayların önüne geçiyor. Güçlendirilmiş çelik malzemesi ise motosikletinize takma ya da çıkarma esnasında zarar vermemesi, çizmemesi ya da boyasında herhangi bir soruna neden olmaması için yine darbelere karşı dayanıklı özel kumaşlar ile kaplanmıştır. Özellikle bu kumaşlar kilit sisteminin de süresini uzattıkları için mevcut kilidi daha uzun süreler kullanmaya imkan vermektedir. Her türlü darbe ve kesici alete dayanıklı olarak yapılan Abus zincir kilitleri aynı zamanda yağışlara ya da kötü hava koşullarına karşı da dayanıklı üretilmiştir. Park halindeyken havanın birden bozulabileceği, yağmur yağabileceği ya da çok sert soğuk çıkabileceği için kilidin hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilmesi son derece önem taşımaktadır. Hem kesilmelere hem de hava koşullarına dayanıklı olan bu özel kilit sistemleri bu sayede motosikletiniz için tam bir koruma sağlıyor. Düşük kilitler kesilmelere ve hava koşullarına karşı dayanıksız oldukları için en ufak bir müdahalede bile özelliklerini kaybettikleri için etkili bir koruma sağlamak istiyorsanız Abus kilit modelleri ihtiyacınızı doğru olarak giderecektir.

 Üst Düzey Koruma İsteyenler İçin Abus Alarm Modelleri

Üst Düzey Koruma İsteyenler İçin Abus Alarm Modelleri

Motosikletiniz için daha fazla güvenlik istiyor ve hırsızlık gibi istenmeyen durumların yaşanması halinde olaya müdahale etmek istiyorsanız Abus alarm modellerini tercih edebilirsiniz. Markanın geliştirmiş olduğu Abus alarmlı disk kilidi modelleri sayesinde motosiklet hırsızlıklarının tamamen önüne geçebilirsiniz. Özel koruma sistemlerine sahip olan alarmlı kilitler son derece kolay bir şekilde kapanarak motosikletinizi etkin bir koruma altına alıyor. Sürücülere pratik bir kullanım olanağı sunan bu kilit modelleri aynı zamanda 3D konumlandırma özellikleri sayesinde de sensörleri aracılığıyla hareket edildiği an alarmı devreye sokarak art niyetli kimselerin aracın yanından uzaklaşmasını sağlıyor. Yaklaşık 100 desibel ses gücüne sahip olmaları ile çok yüksek bir gürültü çıkararak hırsızların anında olay yerinden uzaklaşmasını sağlayan bu özel kilitler böylece motosiklet sahibine de bilgi vererek motosikletine bakması gerektiğini söylüyor. Diğer alarmlardan ayrılması için de kendisine özgü bir sese sahip olan bu modeller kullanıcıların olumsuz durumlarda erkenden müdahale etme şansı yakalamalarına neden oluyor. Abus alarmlı modeller aynı zamanda markanın zincir kilitleri ile harika bir şekilde çalıştıkları için sürücünün ekstra güvenlik önlemi almasını da sağlıyor. Böylece hem alarm hem de zincir kilitler ile motosikletinizin en zor durumlarda bile koruma altında olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede park halinde aracınızın başına hiçbir şey gelmeyeceği gibi siz de istediğiniz her yerde motosikletinizi park edebilirsiniz. Abus kilit test sonuçlarına göre çok yüksek koruma sağladıkları için kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Sadece alarmlı diskler ile değil alarmlı olmayan disk kilitler ile de sürücülere farklı seçenekler sunan marka bu sayede ihtiyacı en iyi şekilde görecek modelleri motosiklet sürücüleri ile buluşturuyor. Abus markası kilit ve alarmözelliği olmayan disk kilitlerinde de özel sertleştirilmiş çelik ile üretilmiş yapıyı kullanıyor ve özel kaydırmaya sahip mekanizmaları sayesinde kilidin kolay bir şekilde kilitlenmesini sağlayarak kullanıcılara da pratik bir kullanım imkanı tanıyor. İleri düzeyde gelişmiş koruma özellikleri sayesinde Abus ürünleri hırsızlara ve hırsızlık ekipmanları için en üst düzey dayanıklılık gösteren ürünlerden oluşuyor.

 Hırsızlara Karşı Abus Kilit Özellikleri

Hırsızlara Karşı Abus Kilit Özellikleri

Motosiklet kullanıcılarının sayısı arttıkça motosiklet hırsızlığı da çoğaldığı için bu hırsızlıkların önüne geçmek için farklı yöntemler geliştirilmektedir. Abus farklı kilit modelleri ile motosikletinizin için gereken doğru korumayı rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Zincir kilit modellerinde kullanılan özel çelik malzeme tamamen kesilme ve kırılmalara karşı dayanıklı bir şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda her türlü kesici aletlere karşı dayanıklı olan bu kilitler deforme olmadan çok uzun süreler boyunca kilidi kullanma imkânı vererek her koşulda motosikletinizi koruma imkanı yaratıyor. Her bütçeye uygun olarak sunulan ve motosiklet modeli ayırt etmeksizin maksimum koruma olanağı sunan bu modeller markaya özgü patentli ve onaylı olarak motosiklet sürücülerine sunuluyor. Özellikle her bütçeye uygun fiyatları ile güvenlik konusunda tüm motosiklet kullanıcılarını memnun edebilen marka bu sayede farklı ürünler ile de öne çıkıyor. Dayanıklı ve gelişmiş çelik sürgü malzemesinin kullanılması ile birlikte sürgü kısımları kadar gövde kısımlarının da güçlendirildiği modeller bu sayede her türlü darbenin önüne geçerek motosiklet kullanıcılarının üst düzey koruma sağlamasına neden oluyorlar. Günümüzde gittikçe artan ve yaygınlık kazanan motosiklet hırsızlıklarına karşı önlem almak için başvuracağınız Abus marka kilitler aracınızı güvende tutarak, hem de kötü hava koşullarına karşı da koruma sağlayarak tatsız durumların önüne geçiyorlar. Hafif yapıları sayesinde rahatlıkla yanınızda da taşıyabileceğiniz Abus asma kilit fiyatları ya da genel olarak Abus kilit fiyatları için ürün sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Abus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Extreme (34)
3B Racing (1)
3C (25)
A.C.S (2)
Abus (294)
Acerbis (3)
AHL (20)
Akrapovic (1)
Aktivex (1)
Armor (85)
Auvray (223)
Bajaj (1)
Bgs (2)
Bmw (2)
Booster (1)
CARDO (1)
Cataclean (3)
Crc (3)
Dappy's (5)
Delphi (2)
DID (9)
Divortex (46)
(80)
DMD (1)
DMK (3)
Ducati (1)
EBC (2)
Fiamm (1)
Forte GT (3)
Galfer (1)
Givi (12)
Hawk (1)
HSB (2)
JT (1)
K&N (4)
Kanuni (2)
Kawasaki (1)
Klim (2)
Koji (1)
Kotex (30)
Ktm (9)
Kuba (5)
Lampa (34)
LİFAN (1)
LUMA (10)
Maggi (15)
markadan (1)
MASTERLOCK (95)
Max (4)
Mefo (1)
Modifiye (8)
MONDIAL (5)
Mondial (1)
Monero (56)
Mopar (1)
Motoguard (4)
MTS (51)
Mts (24)
Obamoto (2)
OJ (3)
Onguard (33)
Pro-nix (1)
Prohel (1)
Prosev (46)
Ramzey (5)
Safemax (3)
Shad (1)
Sonax (2)
SPY (11)
SRL (1)
Sym (2)
T-Bags (1)
Tecmate (3)
Tex (71)
TRW (1)
TVR (2)
V-Twin (1)
Vexo (101)
XBicycle (2)
XLock (45)
Xrider (6)
Yamaha (16)
Ybs (3)
YEO (1)
Zard (1)
Zintaş (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (66)
ve üzeri (66)
ve üzeri (66)
ve üzeri (66)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL