Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çanta

için 255 sonuç bulundu.

Armode Çanta

Tercih oranı artan bir taşıt olarak motosikletler dikkat çekmektedir. Günden güne kullanımının arttığı motosikletlerde sürücüler için en büyük handikap bagaj haznesinin fazla derin olmayışından mütevellit taşınabilen eşyaların az olmasıdır. Fakat Armode çanta modelleri ile motosiklet kullanımında hem moda unsuru olarak hem de işlevsellik bağlamında gözetilen çantalara sahip olmak mümkündür. Armode motor çantası çeşitleri, farklı beğeni kriterlerini karşılayacak ölçütte geliştirilmiştir.

Armode Yan Çantalarda Deri Faktörü

Armode Yan Çantalarda Deri Faktörü

Motosiklet kullanıcılarının ağırlıklı olarak tercih ettiği giyim tarzının göz önünde bulundurulduğu Armode yan çanta modelleri, deri yüzeyler barındıran alternatifleriyle bu giyim tarzını pekiştirecek ürünlere sahiptir. Görünüm itibarıyla motosiklet kullanımına tarz katmaya muktedir bu ürünlerde deri yüzeyler hem tarzı pekiştiren hem de kullanım ömrünü artıran bir tercih olarak dikkat çekmektedir. Yandan asılı tarzıyla motosiklete işlevsellik de katacak bir doku barındıran yan çantalar, görüntü itibarıyla motorla bir bütünlük arz edecek tasarıma sahiptir. Dolayısıyla hem işlevini hem de görünümünü ön planda tutan kullanıcılar için ideal ürünler olduğu ifade edilebilecek Armode deri yan çanta modelleriyle motosikletle trafikte ilerlemek çok daha keyifli olacak. Yanınıza almak istediğiniz, acil veya gündelik kullanımınız için gözettiğiniz bütün ürünleri alabilmenize olanak tanıyan çantanızla siz de bir an önce tanışabilirsiniz. Geniş veya dar kasa motosikletlerde, bu ayrım fark etmeksizin motorun yapısıyla birleşik bir görünüme bürünebilen ve ayrı bir materyal olduğu neredeyse hiç anlaşılmayan Armode yan çantaların derinlikleri de günlük nesneler için idealdir.

Armode ile Tarzını Arkana Al

Armode ile Tarzını Arkana Al

Tarzınızı arkanıza alarak, ondan edindiğiniz güçle daha sağlam ilerleyeceğiniz bir trafik keyfi için Armode arka çanta modelleri de, en az Armode touring yan çanta çeşitleri kadar ilham verici durumdadır. Motordan inmeden, duraksama anında da çantadan bir şeylerin alınabilmesine olanak tanıma amacıyla üstten açılıp kapanabilecek tek bölmeye sahip olan ancak edindiği yer itibarıyla da motorla bütünleşebilecek genişlikte üretilen çanta modellerinde deri yüzeyleri pekiştirecek metalik unsurlar bulunmaktadır. Bu da bilhassa geniş kasa motosikletlerde haşmetli görünümü destekleyen, dar kasa motorlarda ise o darlığı amorti edecek genişlik izlenimi sunan bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yükü Ağır Olanlara Armode

Yükü Ağır Olanlara Armode

Gün içinde trafiğe takılmadan motosiklet ile seyahat etmenin avantajını elde etmek isteyenler için motosikletlerin bagaj hazneleri kimi zaman yetersiz kalabilir. Pek çok motosiklet çantasında da verimli sonuçlar elde edememiş kullanıcılar için, hususi olarak tasarlanmış Armode heybe çanta modelleri bulunmaktadır. Geniş iç hacmini, dış yüzeyindeki yayvan alanla gizlemeyi başaran heybe görünümlü bu modellerde taşıma kapasiteniz bir anda birkaç kat artacaktır. Bu artışa binaen şıklıkta da tüm Armode deri çanta modellerinin sahip olduğu kriterleri karşılamayı başaran heybe çantalar; motosikletinizin ayrılmaz bir parçası hâlini alacaktır. Kısa veya uzun mesafe fark etmeksizin motosikletle bir yerden bir yere yük taşımanın en kolay yolunu Armode’nin motosikletlerle uyumlu modellendirilmiş ürünleriyle bulacak, bu kolaylık sayesinde günlük motosiklet turunuza hem tarz hem de işlev kazandırmanız mümkün olacak. Diğer ekipmanlar için yedek parça ve aksesuar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Armode
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Riders (63)
arch (33)
Armode (255)
Arwic (191)
Bagster (11)
Bering (1)
Bulldog (4)
Cadex (2)
Coocase (4)
Cox (135)
Dainese (40)
Difi (6)
(281)
Dry Case (1)
Ducati (6)
Falcon (17)
Forte GT (199)
Givi (6719)
Gossip (17)
Held (27)
Honda (45)
HSB (1)
Hyosung (1)
Ixon (5)
IXS (4)
Kappa (2354)
Koji (2)
Krauser (1)
Lem (8)
Mad Bike (6)
Maxem (230)
Motar (6)
Motr (23)
Moveo (2)
Nano (25)
OJ (13)
Owi (7)
Piaggio (8)
Prosev (350)
QBAG (7)
RMS (47)
Scorpio (2)
Scoyco (55)
Shad (273)
SP-Connect (47)
Spidi (2)
SW Motech (41)
Tex (404)
Touratech (2)
Trexes (66)
Triumph (4)
Vespa (12)
XBicycle (2)
XLock (9)
Xrider (2)
Yamaha (355)
Ybs (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (58)
ve üzeri (69)
ve üzeri (74)
ve üzeri (76)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL