Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tulum

için 10 sonuç bulundu.

Alpinestars Tulum

Tulumlar bazı motor kullanıcılarının motora binmeden giymeyi tercih ettiği kıyafetlerdir. Özellikle motor tutkunlarının vazgeçilmezi olan tulumlar içerisinde Alpinestars tulum modelleri çok beğeni toplamaktadır. Model çeşitliliği ile kullanıcılara seçme hakkı tanıyan Alpinestars tulumlar, motor sevenlere ekstra güvenlik imkanını da standart olarak sunmaktadır. Alpinestars tulumların özellikleri ise motor sevenleri cezbedecek niteliktedir.

Alpinestars Tulumlardan Göz Alıcı Şıklık

Alpinestars Tulumlardan Göz Alıcı Şıklık

Motosikletseverlere tulum deyince akla ilk gelen firmalardan Alpinestars kullanıcılara rengarenk tulumlar üreterek, yalnızca işlevsel ürünler üretmekle kalmıyor aynı zamanda bu ürünleri şık kıyafetler olarak tasarlıyor. Ürettiği tulumlarda yalnızca siyah rengi kullanmakla yetinmeyen Alpinestars, kırmızı, turuncu, sarı, mavi, lila rengi çizgilere de yer verdiği çeşitli tulumlarla rengin cazibesine uygun olarak erkek ve kadın tulumlarını kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Motor tutkunu olmanın yanı sıra giydiği tulumun şıklığına da önem verenler için Alpinestars tulumlarının ne denli çekici olduğu görüldüğünde daha iyi anlaşılmaktadır. Genellikle tek parça üretilen tulumlar olduğu gibi kullanıcıların zevkine göre Alpinestars 2 parça tulum modellerini de tercih etmek mümkündür. Bunların ötesinde, üretilen tulumların malzemesine göre de tulumların görünüşlerinin farklı zevklere hitap etmesi söz konusudur. Özellikle, Alpinestars deri tulum modelleri şıklığı ile pek çok motor severin tercihi olan tulum modellerindedir. Zarafeti motor tulumlarıyla buluşturmada başarı sağladığı toplumun geniş bir kesimi tarafından kabul edilen Alpinestars tulum modelleri, bir motorsiklet tulumu olmanın çok ötesine ulaşmıştır denilebilir.

Ekstra Güvenlik Arayanlara Alpinestars Tulum

Ekstra Güvenlik Arayanlara Alpinestars Tulum

Motor kullanıcılarına uygun özel kumaşlarla geliştirilen üstün tulumlar üreten Alpinestars’ın kullanıcı sağlığına ne ölçüde değer verdiğini anlamak için motor sevenlere sağlanan ekstra güvenlik önlemlerine bakmak yeterli. Gerçekten de Alpinestars tulum çeşitlerinin hemen hepsinde, yaşanacak düşme ve çarpma durumlarında, ihtiyaç duyulacak bölgelerde sert koruyu desteklere yer verilmiştir. Kısaca, çeşitli modellerinde yer alan güvenlik önlemleri sayılacak olursa, sürtünme bölgelerinde deri malzemeler kullanılması, sırt hörgüç desteğine yer verilmesi, sırt koruması için ayrıca tulum içinde bağlantı noktası bulunmasından bahsedilebilir. Bunların ötesinde, Alpinestars yarış tulumu gibi hava yastığı yer alan modellerin Tech Air sistemleriyle kullanıcıların sert kazalarda, kaburgaya gelebilecek hasarları en aza indirme bakımından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Son olarak, tek parça tulumların iki parça tulumlara göre güvenlik hususunda bir adım önde olduğunun da söylenmesi gerekir. Zira, tek parça tulumlar kaza anında sırt bölgesinde yaşanacak sürtünmeler sonucunda sırt soyulmalarının önüne geçmek adına daha çok güven sağlamaktadır. Destek ürünleri için kıyafet ve ekipman sayfasını inceleyebilirsiniz.

Alpinestars Tulum Tasarımları

Alpinestars Tulum Tasarımları

Alpinestars tulumlar içerisinde seçim yapmak bazen deneyimli motorseverler için dahi zorluk oluşturabilmektedir. Çünkü, bu tulumların hepsi birbirinden güzel ve ihtiyaca göre hepsinin bir işlevi yerine getirmesi söz konusu. Rüzgara dayanıklı kumaşlara ve su geçirmez cepleri olan tasarımlara öncelik veren Alpinestars tulumların bazılarında hava kanalları bulunmaktadır. Kumaş üzerinde nefes aldıran deliklerin de yer aldığı bu modeller kış mevsiminde soğuk bölgelerde yaşayanlar için tek başına soğuktan koruyucu sayılmazlar. Soğuk yerde yaşayanlar için Alpinestars tulum içliği de bulunan kombi modeller tercih edilebilir. Alpinestars yağmurluk tulum ise yağışlı havalarda kullanıcıları ıslanmaktan korumak üzere tasarlanmıştır. Kullanım biçimine göre de Alpinestars tulumların kullanıcılara bazı seçenekleri vardır. Mesela, 2 parça tulumlar duruma göre kullanıcılara bir ceket misali Alpinestars ayrıcalığını yaşatabilmektedir. Daha güvenli olan tek parça tulumlar ise giyilmesi daha zor olsa da kullanıcıların rüzgardan muhafazası ve diz sağlığı bakımından daha avantajlı bir görünümdedir. En üst düzeyde koruma sağlayacak donanımlara sahip yarış tulumlarının ise her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir. Alpinestars tulum fiyatlarını araştırarak hangi tulumu alırsanız alın bir beden büyük modellerin tercih edilmesi önerilmektedir.

Arama Kriterleriniz

Alpinestars
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dainese (9)
Förch (1)
Held (2)
Prohel (2)
Revit (12)
Scoyco (1)
Spidi (9)
Tex (3)
Venom (1)
Xrider (2)
Yamaha (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL