Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bot & Ayakkabı

için 429 sonuç bulundu.

Tcx Bot & Ayakkabı

Motor tutkunlarının koruyucu ekipmanları arasında ilk sırada yer alan motosiklet botu için İtalyan markası TCX bot seçenekleri, uzun yıllar ülkemizde tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Motosiklet kullanımı nedeniyle dört mevsim kullanılan ve oluşabilecek ayak rahatsızlıklarını önleyen TCX motosiklet ayakkabı için yazlık ve kışlık çözümler yer alıyor. Markanın motosiklet tutkunları için geliştirdiği her mevsime uygun modeller için çok sayıda seçeneği ise sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

TCX Bot ve Ayakkabı Modelleri Nasıl Kullanılmalı?

TCX Bot ve Ayakkabı Modelleri Nasıl Kullanılmalı?

Motosiklet tutkunları koruyucu ekipmanları, sürat tutkunu olmanın yanında gündelik kullanımlarda bile ihmal etmemelidirler. Meydana gelebilecek kazalarda en az hasarla kurtulmanın şansı, kask dışında motosiklet ayakkabısının da önemini ortaya çıkarıyor. Kaza dışında motosiklet ayakkabıları, olumsuz hava şartlarında da motosiklet kullanıcısını koruyor. Motosiklet kullanıcıları için TCX bot modelleri dışında ayakkabı seçenekleriyle de beklenilen korumayı sunmayı başarıyor. İklim şartlarına göre motosiklet kullanıcıları, bot ve ayakkabı seçenekleri ile hem korunuyor, hem sağlıklı kalabiliyor. Sağlıklı kalmak için TCX bot nasıl kullanıldığı önem kazanıyor. Zira, sıcak yaz günlerinde motosiklet kullanıcıları için yanlış bir TCX marka motosiklet ayakkabısı seçimi kabusa dönüşebilir. İtalyan markası, bu handikabın bilincinde olarak geliştirdiği kışlık modeller yanında yazlık modeller ile dört mevsim en uygun koruma fırsatını motosiklet kullanıcılarına sunuyor. Sayfamız üzerinden yağışlı ve kış hava şartlarında korunmanıza yardımcı olacak modelleri inceleyerek temin etme şansı bulabileceğiniz gibi, sıcak yaz günlerinde en iyi şartlarda güvenli sürüş için ihtiyaç duyacağınız model ve özelliklere sahip motosiklet ayakkabılarını inceleyebilirsiniz.

TCX Bot ve Ayakkabı Özelikleri

TCX Bot ve TCX Ayakkabı Özelikleri

İtalyan motosiklet bot ve ayakkabısı üreten TCX markası ülkemizde uzun yıllardır satışta. Markanın bu denli sevilmesi sebepleri arasında ürünler için uyguladığı değişiklik ve iyileştirme yöntemleri akla gelen ilk sebeptir. TCX yazlık bot ve kışlık bot gibi iklimsel farklılık ihtiyaçlarını ön planda tuttuğu çözümleri yanında, ürünle kullanıcısına sunduğu güvenlik ile ilgili farklı özelliklerini birden fazla yönde geliştirmesi yatar. Marka ayakkabılarında kullanıcılarına sunulan burulma kontrol sistemi ve metatarsal kontrol sistemi olarak adlandırılan yenilikler ile motosiklet binicisinin güvenliği yanında konfor ihtiyaçları da maksimize edildi. Motosiklet ayakkabısı ve bot alanında faaliyet gösteren iki şirketin birleşmesi ile faaliyet geçen ve uyguladığı know-how yöntemleri ile gelişimini sürdüren markanın alternatifli bot ve ayakkabı seçenekleri ise, modele göre değişen TCX bot fiyat çeşitliliği ile her kullanıcının yararlanabileceği modellere erişimi kolaylaştırdı. Motosiklet binicileri markanın ürünleri ile koruma ve güvenlik önlemlerini almak için fahiş fiyatlar ödemek yerine, markanın ürün çeşitliliğinden ürün sayfası üzerinden yararlanarak bütçelerine uygun farklı alternatif kıyafet ve ekipman modellerine kolayca ulaşabilecekler.

TCX Bot ve Ayakkabı Modellerinden Kullanıcı Memnuniyeti

TCX Bot ve Ayakkabı Modellerinden Kullanıcı Memnuniyeti

Motosiklet binicilerinin ayak korumasını 5 farklı yönden koruma altına alan TCX ayakkabı ve bot modelleri, kullanıcılarının memnuniyetini kazanmayı başaran markalar arasında ilk sırada yer alıyor. İtalyan motosiklet bot ve ayakkabı markası ürünlerinde motosiklet binicileri için tavsiye edilen 5 farklı koruma prosedürüne uygun üretim gerçekleştiriyor. Markanın bot, çizme ve ayakkabıları ile biniciler; aynı ürünle topuk, bilek, burun, kaval ve vites koruması sunan tam korumalı ürüne sahip olabiliyor. Olası kazalar dışında kullanım sebepli oluşabilecek aksaklık ve küçük biniş kazalarında tam koruma sağlayan TCX markasının bot ve ayakkabıları, olumlu yorumlar ve teşekkür alıyor. TCX bot yorum geri dönüşlerinde kullanıcılar, karşılaştıkları ve doğrudan modelin koruma altına aldığı bölgeleri etkileyecek olumsuzluklara karşı ürünle korunmanın memnuniyetini aktarıyorlar. Motosiklet kullanıcısıysanız, yüksek adrenalin içeren bir sürüş tarzınız olmasa bile koruyucu ayakkabı temin ederek sağlığınızı koruma altına almanız gerekiyor. İtalyan TCX markasının binicilere yönelik geliştirdiği inovatif bot ve ayakkabı modelleri ile ihtiyacınız olan 5 bölge korumasına farklı fiyatlandırmalar içeren ürünler arasından seçim yaparak ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

TCX
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Riders (36)
A-Pro (1)
Acerbis (1)
Airoh (2)
Alpinestars (105)
arch (3)
Armode (1)
Axo (3)
Bering (5)
Bulldog (1)
cbtx (1)
Dainese (211)
Daytona (1)
(52)
Ducati (2)
Dunlop (1)
Durt (5)
Falcon (55)
Forma (1)
Forte GT (4)
Gaerne (10)
Grex (1)
Held (4)
Icon (1)
IXS (6)
Kore (5)
Ktm (1)
Macna (1)
MOHAWK (1)
Motobot (10)
Mts (1)
OJ (9)
Origine (1)
Pro-Biker (1)
Prohel (41)
Prosev (84)
Prospeed (1)
Puma (3)
Rainers (2)
ROAD (2)
Rockwell (68)
Rukka (3)
Scorpio (5)
Semat (2)
Sidi (94)
Stylmartin (23)
TCX (429)
Tex (19)
Venom (36)
W2 (2)
XPD (4)
Xrider (4)
Yamaha (6)
Yds (55)
YDS (4)
Yohe (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Kış (34)
Yaz (32)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(33)
(30)
(19)
(18)
(6)
(6)
(6)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (39)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL