Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Materyal

Mdf
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mutfak Dolabı

için 2,486 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mutfak Dolabı

Evinizin en özel alanlarından biri olan mutfak için tasarlanmış birbirinden eşsiz tasarımları ve etkileyici dolap modelleri ile sevenlerini kendine hayran bırakıyor. Özel teknikler ile uzman kadrolar tarafından tasarlanan bu ürünler, büyük bir özenle hazırlanıyor. Kullanıcısın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünü sunmayı amaçlayan markalar, ürünleri birçok testten geçiriyor. Test edilmiş ve hazırlanmış olan ürün modelleri, piyasa üzerinden kullanıcısı ile buluşuyor ve özel tasarımlar sergileniyor. Mutfak için olmazsa olmaz mutfak dolabı, yemek hazırlama ve araç gereçlerin depolandığı alan olarak düz renkli, ahşap dokulu, cam kapaklı ve opak yüzeyli tasarımlara kadar çok fazla seçeneğin yer alıyor. Mutfak dolabı çeşitleri, kapaklı raflı ve sabit raf tasarımları ile estetik görünüşlü rafıyla ve özel tasarım kapaklarıyla rahat kullanım fırsatı sağlıyor. Mutfak dolabı modelleri, çok amaçlı mutfak dolabı, bölmeli mutfak dolabı, raflı mutfak dolabı gibi birçok farklı modeli ile sergileniyor. Ürünlerin boyutu, tasarımı, ağırlığı ve derinlikleri değişiklik gösterirken estetik yansımalarıyla da dikkat çekiyor. Mutfak dolapları,kulp, kapak, raf ve diğer destekleyici materyaller ile çeşitli özellikler sunuyor. Bazı ürün modelleri, hareketli görünüşlü rafıyla ve özel tasarım kapaklarıyla rahat kullanım fırsatı sağlıyor. Mutfak dolapları. birbirinden eşsiz renkleri ile özel modeller yansıtıyor. Minimal görüntüsü ve canlı renk tasarımları ile birçok renk ile hoş bir tasarım sunuluyor. Fonksiyonel özellikleri işle dolapların konforlu yapısı gözler önüne serilirken aynı zamanda geniş kullanıcı kitlesi oluşturuyor. Markalar tarafından özenle üretilen ürünler, kullanıcısının her türlü ihtiyacını karşılamaya ve etkileyici tasarımları sunmaya devam ediyor. Son dönemlerde popülaritesi hızla artan, işlevsel ve kolay kullanımı ile göze çarpan dolaplar, sunta ve yonga levha malzemeden üretiliyor. Parlak beyaz, siyah ve kahve rengi ile göz kamaştırırken aynı zamanda raf özelliği sunuluyor. İstenmeyen ve kullanılmayan raflar için sökülebilme özelliği sunan bu çok amaçlı dolap modelleri, kolay kurulum imkanı veriyor. Mutfak dolaplarının rahatlıkla kullanılabilecek mutfak mobilyası çeşitleri geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kaliteli Yapısı ile Mutfak Dolabı Modelleri

Kaliteli Yapısı ile Mutfak Dolabı Modelleri

Ev içinde en sık kullanılan ortamlardan biri de mutfak olup farklı tasarım modelleri ile dikkat çekiyor. Mutfakların yemek yapmak dışında güzel ve şık bir görünüm oluşturması amacıyla tasarlanan mutfak dolapları, çeşitli ürün modelleri ile teknik olarak hazırlanmış ürünler sergiliyor. Üretici tarafından kullanıcısı ile buluşturulan bu modeller, kullanılan materyal içeriği ve renk türü ile alternatifler oluşturuyor. Şık ve modern tasarımları ile farklı beğenilere hitap eden birbirinden farklı mutfak dolap modelleri tasarım ve markasına göre değişkenlik gösteriyor. Meşe, gürgen, suntalam ve benzeri materyal ile insan cildine zarar vermeyen altyapı sağlanırken aynı zamanda kaliteli yapı gözler önüne seriliyor. Bu eşsiz altyapı sayesinde dayanıklı yüzeyler oluşturularak göz alıcı mutfaklar sergileniyor. Kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda klasik, spor çizgileri taşıyan ve farklı renk modelleri bulunan seçenekleri ile kullanıcılarını karşılıyor. Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçeneklerinin sıklıkla tercih edilen mutfak dolapları ile oldukça tarz bir görünüme sahip olan ofis dolapları, diğer dolaplar gibi kapak ve bölmeden oluşuyor. Orta bölmesi mikrodalga ve mini fırın için ayarlanmış olup geniş raf sayesinde havlu, yemek takımı, fincan takımı, kavanoz gibi materyaller için pratik kullanım fırsatı sunuyor. 1. kalite ile hazırlanan modeller, yüksek kalite melamin ve yonga levha kullanılarak üretiliyor. E1 kalite ve a kalite ürün modelleri, özel tasarlanarak kansorojen maddeler içermiyor ve insan sağlığı koruyor. Mutfak dolabı modelleri, iç materyalleri açısından farklı ürün özellikleri taşıyor. Parlak beyaz, siyah ve ceviz materyalleri ile özel ürünler ortaya çıkarılıyor. Alternatif modeller sunulan dolaplar, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile göz kamaştırır ken eşsiz bir model sergiliyor. Bunun yanı sıra suntalam, mdf ve mdflam gibi içerikler tercih ediliyor. Mutfak dolap modelleri, dekoratif ayrıntılar ve çeşitli tasarımları ile kullanıcının ilgi odağı olurken aynı zamanda eşsiz renk seçenekleri ile oldukça dikkat çekiyor.

Etkileyici Mutfak Dolabı Tasarımları

Etkileyici Mutfak Dolabı Tasarımları

Şık tasarımları ile mutfak dolapları; set üstü ocakları, fırın,bulaşık makinesi ve diğer bölmeler gibi alanlar ile farklı modeller sergiliyor. Ankastre dolap modelleri de oldukça şık bir görünüm sunarken mutfağınıza farklı bir hava katıyor. Evin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre farklı boyutlarla sunulan fonksiyonel dolaplarla kullanışlı alanlar elde edilebilir. Ev dışında kullanım alanlarına sahip olan bu ürünler işyerleri içinde tercih edilirken pratik kullanım fırsatı oluşturuyor. Lavabo ünitesi, çekmeceli dolap, set mutfak dolapları gibi modellerle yemek yapmak daha keyifli bir hale gelirken klasikten modern dekorasyonlara kadar farklı stillere uyum sağlayabiliyor. Çok amaçlı mutfak dolabı modelleri çekmeceleri, kapakları ve rafları ile estetik tasarımlar sergilerken aynı zamanda destekleyici malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler sayesinde kaliteli ve dayanıklı ürün yapıları sunuluyor olup birçok farklı alanda kullanım sağlanıyor. Üreticilerin piyasaya sürdüğü modeller, kullanıcı beklentileri ve tercihleri ile geliştiriliyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Gövde tasarımı, kapağı ve diğer tüm parçaları ile eşsiz tasarımlar yansıtılıyor. 1. sınıf MDF malzemeden üretilerek kaliteli bir yapı sunan bu dolaplar, modern bir ürün ile mutfağın tamamlayıcı parçası haline geliyor. Otel, pansiyon, apart, salon, bebek odası, genç odası, banyo, mutfak, ofis, balkon, kiler gibi birçok alanda kullanım fırsatı sunan bu dolaplar, ,her mutfağa uygun tasarım sergiliyor. Mutfak dolapları, kenar, bant ve işlevsel malzemeler ile dayanıklı yapı oluşturuyor. Mutfak dolapları, meşe, gürgen, suntalam ve benzeri materyal ile hazırlanıyor ve profesyonel olarak piyasaya sergileniyor. Kaliteli ve güçlü gövde tasarımları ile özel yapı gözler önüne seriliyor. Bu eşsiz altyapı sayesinde dayanıklı yüzeyler oluşturularak göz alıcı mutfaklar sergileniyor. Kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda klasik, spor çizgileri taşıyan ve farklı renk modelleri bulunan seçenekleri ile kullanıcılarını karşılıyor.

Modern Mutfak Dolabı Tasarımları

Modern Mutfak Dolabı Tasarımları

Mutfak dolaplarının içeriğinde kullanılan özel materyaller ile pratik kullanım yönünden büyük artıları bulunuyor. Farklı özellikleri ile kendi içinde ayrılan dolaplar ahşap yüzeyli ve eskitme dokulu ürünler olabiliyor. Hazır mutfak dolabı modellerinde masif ahşaplarla farklı bir atmosfer oluştururken renk uyumu kullanıcılara iyi hissettiriyor. Kullanıcıların beklentileri ve tercihleri doğrultusunda geniş ürün alternatifleri ile piyasa üzerinden sergileniyor. Üretici ve tüketici dengesinin sağlanması amaçlanan bu ürünler ile popülerliğini artırmaya çalışıyor. Hazır mutfak dolabı seçenekleri istenilen her mutfak için uygunluk gösteriyor olup standart yükseklik ve derinlik ile farklı renk ve tasarımları tercih ediliyor. Hazırlanan modellerin gövde üzerinde genel olarak yonga levha tercih ediliyor. Hazır mutfak dolabı modelleri, genişlik, derinlik ve yükseklikleri ile nitelikli özellikler yansıtıyor. Tüm marka ve modeller ankastre fırınlar ile uygunluk gösteriyor. 1. sınıf kalite ile hazırlanan ürünler dayanıklı içerikler ile hazırlanıyor ve minifiks malzemeleri kullanılıyor. Mutfak dolapları, çevreye ve sağlığa uygun malzeme ile hazırlanıyor. Koruyucu malzemeler ile desteklenen dolaplar, çizilmelere karşı dayanıklılık ve şık bir görünüm sağlarken kolay temizlik fırsatı sunuyor. Markalar, model, hacim ve dolap boyutlarına bağlı olarak birbirinden farklı ürünler ile piyasa da yerini alıyor. Etkileyici hazır ürünler sayesinde kullanım alanları genişliyor ve hem yurtiçi hem de yurt dışında geniş kullanıcı kitlesi oluşturuluyor. Mutfak dolabı modelleri içinde bulunan raf ve ihtiyaç malzemeleri farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Kapak ve raflarında kullanılan teknik yöntemler ile güvenli alanlar sağlanırken alternatif renk seçenekleri ile farklı kullanımlara olanak tanıyor.

Dekoratif Mutfak Dolabı Modelleri

Dekoratif Mutfak Dolabı Modelleri

Çevresel koşullar ile doğa üzerindeki değişimler insanoğlunun yaşamını günden güne değiştiriyor. Bilinçli bir toplum ve birey olarak insanlar artık daha enerjik bir dünya için çalışıyor. Bu amaçla üretilen mutfak dolapları, farklı model ve serilerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Gelişmiş seçenekleri ile her daim yeniliğe açık ve inovatif ürünler hem yurtiçi hem de yurtdışında büyük ilgi görüyor.Mutfak dolabı renkleri eşsiz tasarımlar sergiliyor. Metal mutfak dolapları, genişliği, yüksekliği ve derinliği ile ürünün çerçeve kısmında farklı ebat ve kalınlık sunuyor. Profil mukavemeti artırılmış profil ürünler, sırt kısmı, raf kısmı ve yüzeyi ile özel olarak hazırlanıyor. Dolap üzerine çizilmelere dayanıklı statik mat boya kullanılıyor ve antikanserojen ve anti bakteriyel malzemelerden üretiliyor. Metal materyalde üretilen dolap modelleri, MDF malzemeden üretiliyor olup çekmeceleri, kapaklı rafları estetik bir tasarım sergiliyor. Hazır mutfak dolabı modelleri, birçok materyal ile farklı özellikler sunarken renk uyumu kullanıcılara iyi hissettiriyor. Kullanıcıların ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda geniş ürün alternatifleri ile piyasa üzerinden sergileniyor. Üretici ve tüketici dengesinin sağlanması ile ürünler arasındaki popülerlik üst seviyeye taşınmaya çalışılıyor. Hazır mutfak dolabı seçenekleri istenilen her mutfak için uygunluk gösteriyor olup standart yükseklik ve derinlik ile farklı renk ve tasarımları tercih ediliyor. Hazırlanan modellerin gövde,yonga levha ve kapaklarda membran, suntalam ve lake materyali oluyor. Mutfak dolapları, doğal ahşap kaplamalı olan dolaplarda da meşe, ceviz, çam gibi farklı doku ve renkler ile hazırlanıyor. Özel renkleri ile kapağı ile modern bir tasarım sunuyor. Hazır mutfak dolapları, yüksek kalite melamin yüzeye sahip çekmece, kapak raf tasarımı sergiliyor. Kullanışlı yapıya sahip ürünler, her alanda çeşitli kullanım fırsatı sağlıyor. Geniş ürün yelpazesi ile birçok ürün sergileniyor. Farklı tasarımıyla göz kamaştıran bu modeller, mutfağın tamamlayıcı parçası haline geliyor. Piyasaya sunulan ürünler bu konuda kullanıcılarını oldukça tatmin edici seçenekler sunuyor. Her cebe ve ihtiyaca uygun dolap modelleri konusunda kullanıcısını düşünüyor. Alternatif modeller içinden kullanıcılar gönül rahatlığı ile tercih edebiliyor olup siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Tercihler ve beklentiler doğrultusunda sunulan ürünler ideal bir tasarım olarak görülüyor.

Mutfak Dolabı Çeşitleri

Mutfak Dolabı Çeşitleri

Modern dünya üzerinde gelişen yaşam şartları ile birlikte insanların düşünce yapısı da değişkenlik gösteriyor. Bununla birlikte farklı tasarım ve daha özenli gösterişli bir yaşam tarzı benimseniyor. İnsanların en fazla vakit geçirdikleri ev bölümü mutfak olup özel tasarım dolaplar ile konforlu alanlar oluşturulmak isteniyor. Mutfak dolaplarının genişliği daha rahat ve pratik kullanım fırsatı sunarken ana gövdeleri ve ara bölmelerinde genellikle MDF, suntalam, MDF gibi malzemeler kullanılıyor. Bu malzeme ve materyaller sayesinde kaliteli ve dayanıklı yapısı gözler önüne serilen mutfak dolapları, geniş ürün yelpazesi sunuyor. Kullanıcı beklentilerini karşılayan ürün modelleri, modern tasarımları ile kullanıcının ilgisini daha fazla çekmeyi başarıyor. Mutfak dolabı çeşitleri içinde bulunan ahşap dolap modelleri, ürün üzerinde uygulanan boya sağlığa zararsız olup doğal ahşap ile estetik bir model sergiliyor. Ahşap dolaplar ladin ağacı ile hazırlanıyor. Özel teknik kullanılarak hazırlanan Judy Wood tekniği sayesinde yüksek kaliteli ürünler sunuluyor. Özel tasarım mutfak dolapları kullanıldığı alanda farklı bir atmosfer oluşturuyor. Ahşaptan yapılmış bu doğal raf, oldukça şık ve montajı kolay ve suya dayanıklı bir yapı sergiliyor. Ahşap dolap modelleri, el yapımı raf, rustik modern görünümüyle her evde kullanım fırsatı sunuyor. Materyal içeriği ile uzun ömürlü kullanım sunarken aynı zamanda, insan sağlığına zararsız, su bazlı ahşap koruyucu emprenye uygulaması ile hazırlanıyor. Mutfak dolap modelleri ideal ölçüleriyle farklı modeller sunuyor. Ahşap mutfak dolapları piyasaya sürülen eşsiz model alternatifleri ile gözler önüne seriliyor. Üreticiler, kullanıcıların istek ve beklentileri doğrultusunda özel ürünler tasarlıyor ve kullanışlı yapıları ile birçok alana uyumlu olacak şekilde hazırlıyor. Doğal raf, kolay montaj, suya dayanıklılık gibi nitelikli özellikler yansıtıyor. Piyasaya sürülen özel ürün çeşitleri, set üstü ocakları, fırın,bulaşık makinesi ve diğer bölmeler gibi alanlar ile farklı modeller sergiliyor. Birçok kişiye farklı özellikler ile sunulan modeller her türlü kullanım için uyum sağlıyor. Ankastre dolap modelleri de oldukça şık bir görünüm sunarken kullanıcıların mutfağına farklı bir hava katıyor. Ev, ofis, okul, şirket gibi toplu kullanım alanlarına sahip ürünler büyüklüğü ve küçüklüğüne göre farklı boyutlarla sunulan fonksiyonel dolaplarla kullanışlı alanlar oluşturuyor. Mutfak dolapları modern görünümüyle her evde kullanım fırsatı sunuyor. Mutfak dolap tasarımlarının birbirinden farklı renk seçenekleri ve farklı teknik özelliklerine sahip modelleri kullanıcı beğenisine sunuluyor.