Mutfak Dolabı

Mutfakta rahat edebilmek ve aranılan şeyi kolayca bulabilmek herkes için çok önemlidir. Mutfak dolapları bu konforu garantileyen önemli mutfak mobilyalarındandır. Çünkü mutfak dolabınız ne kadar kullanışlı olursa hem mutfak eşylarınızı yerleştirmeniz hem de bunları kullanmanız çok daha kolay olur. Mutfak dolabı seçimi yaparken birkaç noktaya dikkat edildiğinde istediğiniz kullanışlılık ve kaliteyi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Ne İşe Yarar?

Mutfak Dolabı Ne İşe Yarar?

Mutfağın tamamlayıcısı olan dolapların çok çeşitli kullanım alanı bulunur. Mutfakta kullanılan araç gereçler fazla olduğu için bu tür dolaplara fazlası ile ihtiyaç duyulur. Mutfak dolapları, mutfak için kullanılan araç gereçlerin derli toplu olarak saklanmasında doğrudan önemli rol oynar. Her mutfağın tipine göre farklı mutfak dolapları bulunur. Dağınıklığı ortadan kaldıran mutfak dolapları aynı zamanda mutfak dekorasyonuna da önemli katkıda bulunur. Bunun yanı sıra; çok amaçlı mutfak dolapları, hazır mutfak dolaplarına sığmayan çeşitli malzemelerinizi saklamanızda yardımcı olur. Genellikle mutfağın köşesinde ya da kenarında kullanılan bu tür dolaplar; mutfak robotu, tost makinesi gibi küçük mutfak elektroniklerini saklamanın yanı sıra bakliyatlarınız için de ideal bir yuvadır.

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak için dolapların model ve ölçüleri, kullanıcının ihtiyacına yönelik olarak değişkenlik gösterir. Raflı ve çekmeceli mutfak dolapları tencere, tabak ya da kaşıklık yerleştirmek için ideal modellerdir. Bu tür dolapların özellikle raflı sistemde olması da ekstra alan sağlar. Bu sayede içine daha çok mutfak gereci yerleştirebilirsiniz. Ayrıca çekmece içlerinde kaşıklıklarınızı, çay bardak ve tabaklarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Genelde kapaklı olarak tasarlananan mutfak dolapları sayesinde araç gereçleriniz, dışarıdan gelebilecek darbe ve tahribatlara karşı korunur. Bunun yanı sıra mini ya da mikrodalga fırınlarınızı yerleştirmek için de özel dolap tasarımları bulunur. Eğer sadece fırını koymak için bir dolap alıyorsanız fırın dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Mutfak Dolabı İşlevleri

Mutfak Dolabı İşlevleri

Sayısız seçeneği olan mutfak dolapları işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. Mutfak dolabı düzenini istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve kullanım alışkanlıklarınıza göre dolabınızı yerleştirebilirsiniz. Eğer geniş bir dolaba ihtiyacınız var ancak alanınız yoksa, duvara monte edilen mutfak dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sebzelik dolaplarını kullanarak çeşitli yiyeceklerinizi rahatlıkla muhafaza edebilir, güneş veya oda ısısından koruyabilirsiniz. Mutfak dolaplarında kullanılan malzemeler; MDF, suntalam, ahşap, yonga levha, metal, alüminyum, plastik, krom, akrilik, cam, rattan örgü, çelik ve masif gibi materyallerdir. Mutfak dolabında kullanılan malzeme fiyatını önemli ölçüde şekillendirmektedir. Kategorimizde her keseye uygun mutfak dolabı modeli bulunmaktadır. Ayrıca diğer mutfak mobilyalarını incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Mutfak Dolabı

için 1,745 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (458)
MDF (226)
Suntalem (170)
Ahşap (100)
Metal (70)
Krom (23)
Alüminyum (17)
Akrilik (11)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(153)
ve üzeri (284)
ve üzeri (352)
ve üzeri (380)
ve üzeri (402)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL