Hazır Mutfak Takımı

için 358 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hazır Mutfak Takımı

Mutfak dolabınız artık işlevini yerine getiremeyecek kadar eskidiyse ya da yıllardır aynı mutfak dolabını kullanmaktan sıkıldıysanız; kurulumu oldukça kolay hazır mutfak takımı modellerini tercih ederek mutfağınıza yeni bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

Hazır Mutfak Dolabı Modelleri

Hazır Mutfak Dolabı Modelleri

Hazır mutfak dolabı modelleri; birbirinden şık ve farklı seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz hazır mutfak modellerinden bazıları; özellikle küçük mutfaklarda kullanılan ve alanın çok daha ferah görünmesini sağlayan beyaz mutfak dolabı modelleri, hem kiri gizlemede avantaj sağlayan hem de temizliği oldukça kolay olan ahşap mutfak dolabı modelleri, yine dar ve küçük mutfaklarda kullanılabilecek küçük mutfak dolabı modelleri ve daha geniş mutfaklar için tasarlanmış olan geniş mutfak modelleri bulunmaktadır. Ayrıca son zamanlarda renkli mutfak dolapları da hayli popülerdir. Eğer rengarenk ve eğlenceli bir mutfak hayali kuruyorsanız; mor, kırmızı, sarı, gri gibi renklerde tasarlanmış olan renkli mutfak modellerini tercih edebilirsiniz.

Hazır Mutfak Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hazır Mutfak Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hazır mutfak satın almaya karar verdikten sonra göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli kriter bulunmaktadır. Bunlardan ilki; mutfağınızın ölçüsüdür. Hazır mutfak takımını almadan önce mutfağınızdaki boş alanları, ölü alan diye tabir edilen kolon arası alanları vs iyice inceleyin. Gerekirse kolon aralarına da mutfak dolabı eklemeleri yapabilir ya da raf yaptırabilirsiniz. Mutfağınızın alanına uygun bir hazır mutfak takımı seçtiğinizden emin olduktan sonra ise “L” şeklinde gelen köşe dolapları mı yoksa düz mutfak dolaplarını mı istediğinize ve mutfağın hangisi için daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekir. Ölçü ve modele karar verdikten sonra ise geriye ürünün materyaline ve rengine karar vermek kalıyor. Eğer uzun ömürlü bir kullanım düşünüyorsanız mdf ya da ahşap, ağaç gibi dayanıklı malzemeden üretilmiş mutfak dolaplarını tercih edin. Ancak kiracı iseniz ya da öğrenci iseniz yani uzun ömürlü bir kullanımdan ziyade uygun fiyat ve arzu ettiğiniz model sizin için öncelikliyse suntalam, yonga levha gibi materyallerden üretilen hazır mutfak takımlarını tercih edebilirsiniz.

Hazır Mutfak Fiyatları

Hazır Mutfak Fiyatları

Hazır mutfak fiyatları, pek çok farklı özelliğe göre farklılık göstermektedir. Bunlardan başlıcaları; ürünün markası, ölçüsü, modeli ve yapımında kullanılan materyalidir. Küçük mutfak dolabı modelleri tahmin edeceğiniz üzere büyük hazır mutfaklara göre daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi yonga levha ve suntalam materyalden üretilen dolaplar, diğerlerine göre daha uygun fiyatlı hazır mutfak takımlarındandır. Ayrıca fiyat konusunda bir başka belirleyici unsur da ürünün markasıdır. Kategorimizde yer alan geniş marka seçeneği sayesinde bütçenize uygun bir hazır mutfak takımını kolayca bulabileceksiniz. Eğer mutfağınızı baştan aşağı yenilemek ya da yeni çıkacağınız evin mutfağını sıfırdan yenilemek istiyorsanız hazır mutfak takımlarının yanı sıra diğer mutfak mobilyalarını da incelemeniz gerekecek. Bunun için “Mutfak Mobilyası” kategorimize göz atabilir ve tarzınıza, bütçenize, mutfağınıza uygun mobilyaları kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca eğer mutfağınız küçükse ve nasıl dekore edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa bu yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (69)
Ahşap (12)
MDF (9)
Krom (8)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (22)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL