TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Menteşeler

için 903 sonuç bulundu.

Menteşeler

Evlerimizde kullandığımız gardırop ve dolapların en çok yıpranan parçaları belki de menteşelerdir. Sıklıkla açılıp kapatılan gardıroplar ve dolaplarımızın menteşe bölümleri zamanla işlev göstermemeye başlar ve bozulur. Bu da kapak kısımlarının kullanım dışı kalmasına sebep olur. Kapaksız gardıroplar ve dolaplar hem hijyen hem de görüntü açısından hiç de tatmin edici değildir. Dolayısıyla, eğer böyle bir durumla karşı karşıyaysanız, n11.com mağazalarında inceleyeceğiniz menteşe çeşitlerinden en uygun olan menteşe modellerini hızlıca sepetinize ekleyip kolay ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Dolap Menteşe Çeşitleri

Dolap Menteşe Çeşitleri

Çeşitli dolap menteşe çeşitlerini bulabileceğiniz sitemizde hem işlevsel hem de dekoratif menteşe modellerini de inceleyebileceksiniz. Dekoratif menteşeler son zamanlarda en çok tercih edilen menteşe çeşitlerinden biridir. Siz de çeşitli modellerde dekoratif menteşelerden almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. n11.com mağazalarında bulabileceğiniz bir diğer menteşe çeşidi de tam deveboynu menteşedir. Süper deveboynu menteşe ve süper deve menteşe de tercih edebileceğiniz menteşe çeşitleri arasında yer almaktadır. Tam deveboynu menteşe ve süper deveboynu menteşe çeşitleri arasından frenli menteşe olanları da tercih ederek frenli menteşelerin kullanım avantajlarından yararlanmak isteyebilirsiniz. Frenli menteşe tercih etmeniz durumunda dolabınızın ya da gardırobunuzun kapağını yavaşça ittirdikten sonra kendiliğinden kapanmasını ve kapakların çarpmamasını sağlarsınız. Bu nedenle frenli menteşe kullanımı yaygındır.

Menteşelerin Kullanım Alanları ve Yararları

Menteşelerin Kullanım Alanları ve Yararları

Düz menteşe satın almak isterseniz en ucuz düş menteşe fiyatlarına n11.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Dolap kapağı menteşe çeşitleri arasında köşe kapak menteşesi, yaprak menteşe, kelebek menteşe, tek kuyruklu menteşe, çift kuyruklu menteşe, kuyruklu menteşe gibi menteşe çeşitleri de bulunmaktadır. Bütün bu menteşe çeşitlerinden dilediğiniz ürüne zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda menteşe çeşitleri arasında seçim yaparken derecelerine de dikkat etmelisiniz. İstediğiniz derecede menteşe çeşitlerine n11.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 45 derece menteşe, 90 derece menteşe, 180 derece menteşe gibi menteşe çeşitlerini mağazalarımız üzerinden satın alabilirsiniz. Yönsüz menteşe, pistonlu dolap menteşesi ve en uygun pistonlu dolap menteşesi fiyatları, saten menteşe, hidrolikli menteşe gibi menteşe çeşitlerinin yanı sıra frenli menteşe modelleri arasında gazlı frenli menteşe çeşitlerini de kategorimiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

En Uygun Menteşe Fiyatları

En Uygun Menteşe Fiyatları

n11.com mağazalarının seçkin mağazalarından yapacağınız alışverişlerden en uygun fiyatlara en fazla menteşe çeşidine ulaşarak dilediğiniz ürünleri kampanyalı ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Alüminyum, krom, plastik, çelik, metal gibi materyallerden yapılmış olan menteşe çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. 4M, Dekortif ve Desa Mobilya gibi markaların menteşe çeşitlerini görmek için kategorimize göz atmanız yeterli. Mobilya Ayakları kategorimizi de incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Metal (487)
Çelik (165)
Plastik (83)
Alüminyum (43)
Nikelaj (31)
Krom (13)
Ahşap (12)
Aleminyum (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

312Dizayn (1)
4M (1)
86Möble (1)
A1 (2)
A2 Decor (1)
arvax (5)
Beşel (1)
Black+Blum (35)
BTU (1)
Buggi (2)
dekorca (4)
Dekortif (1)
Diamoss (1)
(493)
dkyapı (1)
Emek Ofis (1)
EviDekor (4)
Gürçay (62)
Hafea (2)
Ikea (6)
infuss (7)
Kale (1)
Koza (1)
Metali (4)
Neva (1)
Nobel (8)
Samet (188)
SANOVA (8)
Sds (1)
Uğur (4)
Vitello (1)
WellMatt (1)
YENİLER (17)
Yetiş (3)
YURDAKUL (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(230)
ve üzeri (289)
ve üzeri (307)
ve üzeri (307)
ve üzeri (311)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL