Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yemek Masası

için 2,776 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz
 • 295,00 TL
  (1)

  mensem
  %63
 • 4.665,00 TL 2.799,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.699,00 TL

  % 40
  (1)

  bengimobilya
  %99
 • 2.499,00 TL 1.699,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.599,00 TL

  % 32
  (195)

  pta_wooden_concept
  %96
 • 3.000,00 TL 2.400,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.300,00 TL

  % 20
  (10)

  kiymiknet
  %100
 • 2.500,00 TL 1.900,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.800,00 TL

  % 24
  (75)

  kiymiknet
  %100
 • 1.949,00 TL 1.549,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.449,00 TL

  % 21
  (3)

  ForaHome
  %100
 • 1.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.399,00 TL

  AyceMobilya
  %93
 • 619,90 TL 515,16 TL

  Sepette Ek İndirim

  465,16 TL

  % 17
  (1)

  Rani
  %100
 • 1.499,90 TL 899,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  849,90 TL

  % 40
  (6)

  İyimiE-Ticaret
  %99
 • 2.599,00 TL 1.899,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.799,00 TL

  % 27
  (5)

  pta_wooden_concept
  %96
 • 1.591,00 TL 1.114,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.014,00 TL

  % 30

  PASİFİCHOME
  %100
 • 2.532,52 TL 1.899,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.799,00 TL

  % 25
  (1)

  Bendegan
  %100
 • 1.800,00 TL 1.476,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.376,00 TL

  % 18
  (13)

  sehpamakilli20
  %100
 • 187,89 TL 157,87 TL
  % 16
  (15)

  ArvenLive
  %99
 • 1.099,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  999,00 TL

  Renlife
  %100
 • 1.469,00 TL 1.119,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.019,00 TL

  % 24
  (6)

  mymassa
  %99

Yemek Masası

Mobilyalar hem dekor amaçlı kullanılan hem de bir amaca hizmet eden ürünlerdir. Bu mobilyalardan biri de yemek masalarıdır. Yemek masası evlerde, işyerlerinde, ofislerde vb. her yerde kullanılabilecek ürünlerden biri olarak önemli ihtiyaçlardandır. Özellikle yemek yenirken daha düzenli ve özenli bir sofra imkânı sunmaktadır. Boyut, üretilen malzeme, tasarım gibi birçok sebep dolayısıyla çeşitlere ayrılmaktadır. Yalnızca mutfakta değil salonda da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla çokça kullanım imkânı sunan bu modeller kullanışlı ürünlerdir. Yemek masası çeşitleri kullanabilecek maksimum kişi sayısına göre de oluşmaktadır. Kalabalık aileler için daha büyük boyutlu olanlar bulunurken daha az kişi sayısına sahip aileler için veya kullanılacak alanda daha az kişi varsa onlar için 4 kişilik yemek masası daha uygun olabilmektedir. İşlevi ile her yerde kullanışlı olan bu küçük masalar 2- 3- 4 kişinin yemek yerken rahatlı kullanabileceği boyutlardadır. Yalnız yemek için değil farklı amaçlar içinde kullanılabilir. 4 kişilik yemek masası ölçüleri özellikle dar alanda yer kaplamayarak avantaj sağlamaktadır. Küçük mutfaklarda hem yemek yemek için alan yaratmakta hem de alanı daraltmayarak farklı amaçlar için kullanım imkânı sunmaktadır. Dört kişilik seçenekler en ufak alanlara dahi sığdığı için küçük görüntüsünün aksine işlevi büyüktür. Her bakımdan faydalı bir ürün olan bu masalar hem dekorasyona katkı sağlamakta hem de güzel sohbetli yemekler için yer oluşturmaktadır. Yalnızca yemek için değil başa amaçlar içinde kullanılmaktadır. Üzerine dekoratif ürünler koyarak çok daha güzel bir köşe elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra samimi bir ortamıiçin 4 kişilik yemek masaları oldukça uygundur. 4 kişilik yemek masalarının bazı modelleri açılabilir özellikte olmaktadır. Bazı masalarda bu iki yönlü iken bazılarında tek yönden açılabilmektedir. Yemek masası 4 kişilik küçük bir masa olmasına rağmen açıldığında büyüyerek 6 ila 8 kişiye kadar rahatlıkla yemek yenilebilecek alan yaratmaktadır. Ufak boyutu ile kapandığında yer kaplamayan bu ufak boyutlu seçenekler açıldığında büyük bir masaya dönüşerek yeme rahatlığı sunmaktadır. Kalabalıklar için yapacağınız servislerde de büyüyen ölçüleri ile bu modeller sizlere yardımcı olacaktır. Tek başınıza ya da az kişi birlikte yaşıyorsanız ve bu katlanabilen çeşitleri tercih ederseniz hem küçük hem de uzun şekilde kullanıma imkânını elde edersiniz.

8 Kişilik Yemek Masası Modelleri ve Özellikleri

8 Kişilik Yemek Masası Modelleri ve Özellikleri

Yemek masası modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de kalabalık aileler ve geniş sofralar için ideal olan 8 kişilik yemek masalarıdır. Bu masalar çok daha fazla kişiye servis yapma imkanı sunduğu için genellikle daha fazla nüfuslu aileler ve iş yerleri için tercih edilmektedir. 8 kişinin aynı anda rahatça yemek yiyebileceği, sohbet edebileceği genişlikte olan bu modeller birçok farklı tasarıma sahiptir. 8 kişilik yemek masası farklı boyutlarda olabilmektedir. Bu sayede koyacağınız alana göre büyük ya da daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımları ile her alanda tarzınızı yansıtacak modeller uzunluk olarak genelde 2 metreye yakın olmaktadır. Eni ise 85 cm ile 100 cm arasında olmaktadır. Yükseklik değerleri değişmekle beraber genelde 80 cm civarındadır. Dikdörtgen şeklindeki bu seçenekler geniş bir aile yemeği yemek için oldukça uygundur. Bunun yanı sıra ofislerde ve iş yerlerinde yalnızca yemek için değil toplantılar içinde tercih edilebilir. Böylelikle farklı şekillerde de kullanım imkanı sunmaktadır. Bu ürünler tasarımları ile muhteşem bir dekor olurken farklı kullanım şekilleri ile de son derece işlevseldir. Yemek masası 8 kişilik çeşitlerinin farklı modelleri bulunabilmektedir. Açılabilir özellikteki masalar 8 kişinin de üstünde sunum yapma imkanı sunmaktadır. Büyük boyutu ile bayram organizasyonları gibi kalabalık aile toplantılarının olduğu zamanlarda kurtarıcı olmaktadır. Sıkışmadan genişçe yemek yeme imkanı tanıyarak daha keyifli sofraların kurulmasını sağlar. Genişlediğinde 12 kişiye kasar yemek sunumu yapılabilmektedir. Büyük bir salonda içeriyi en güzel gösterecek mobilyalardan biri olarak dekoru tamamlamaktadır. Yemek masaları bir yere girildiğinde en çok dikkat çeken mobilyalardan biri olduğu için boyutu ve tasarımı ile sıra dışı, özellikleri ile de kullanışlı olmalıdır. 8 kişilik seçenekler doğum günü gibi küçük kutlamalı aktivitelerde de uygun ortamı sağlayarak düzenli bir yemek yemek şansı sunar. Konforlu yüksekliği ve genişliği ile masa ve sandalye takımı yemek sofralarının keyfinizi çıkartmanızı sağlar.

Ceviz Renkli Yemek Masaları İle Tarzınızı Yansıtın!

Ceviz Renkli Yemek Masaları İle Tarzınızı Yansıtın!

Yemek masası ceviz renginde olanlar genel de ahşap malzemeden üretilmektedir. Ceviz renkli modeller ahşaptan üretilirken üst kaplaması MDF olmaktadır. Görünümü ile hem bohem tarzlara hem de klasik tasarımlı ortamlara uyum sağlamaktadır. Ahşap görünümlü bu modeller krem ve bej gibi renklerle oldukça uyumluyken lacivert yeşil kahverengi gibi renklerle de son derece ahenkli olmaktadır. İster spor görünümlü bir salonda ister klasik dizayn ettiğiniz bir salonda tercih edin kullandığınız aksesuarlar ile her türlü tarza ayak uydurabilecek tasarımlara sahiptir. Oldukça kullanışlı olan bu çeşitleri ceviz rengi ile doğayı anımsatmaktadır. Hasır aksesuarlar ile birleştirerek kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem evlerde hem de iş yerlerinde her alanda tercih edilen bu model diğer mobilyalarla da uyumlu olduğu ile çokça sevilmektedir. Son yıllarda artan ahşap popülerliği ile yalnıza salon da değil mutfaklarda balkonlarda ve bahçelerde de tercih edilmektedir. Yemek masası ahşap malzemeden üretilenler doğal görüntüsü ile yapaylıktan uzaktır. Bu çeşitlerin temizliği de son derece kolaydır. Nemli bir bezle tamamı silinip hızlıca temizlenebilir. Renk atması veya bozarması gibi durumların oluşmasını engelleyen yüksek kaliteli malzemesi sayesinde ömrü de uzun olmaktadır. Yüksek performansı sayesinde sürekli değişim yapmanıza gerek kalmaz ve zamansız modası ile her daim evinize iş yerinize uyum sağlayacaktır. Ahşap yemek masası salon gibi yerlerde kullanıldığında koltuklarla uyum içinde olacaktır. Sandalyelerin rengini koltuklar ile uyumlu seçerek salonda bütünlük yaratabilirsiniz. Yemek masası 8 kişilik boyutlarda da 4 kişilik küçük boyutlarda da olabilmektedir. Koyacağınız alana göre de bu tercihi yaparak en şık sofraları bu ceviz renkli mutfak masası çeşitleri ile hazırlayabilirsiniz.

Kalitesi İle Uzun Ömürlü Mermer Yemek Masaları

Kalitesi İle Uzun Ömürlü Mermer Yemek Masaları

Yemek masası mermer görünümlü olanlar tam bir klasiği temsil ediyor. Görüntüsü ile kaliteyi sunan bu modeller malzemesi ile uzun ömürlü olmaktadır. Çokça yerde kullanım imkanı sunup özellikle salonlardaki mobilyalarla uyum sağlamaktadır. Mermer modeller bazen yalnızca görünümü mermer şeklinde olup farklı malzemeden üretilmektedir bazen ise gerçek mermerden üretilmektedir. Mermer görünümlü olan yemek masaları gerçek mermer ile üretilenlerden daha hafif olmaktadır. İki türde üretilen masalarda görünümü ile tam bir mermer olduğu için oldukça güzel tasarımlar sunmaktadır. Mermer masalar çokça farklı ölçülerde olabildiği gibi 6 kişilik yemek masası boyutlarında da olabilmektedir. Ürünlerin temizliği son derece olaydır. Mermer çeşitleri ıslak ya da nemli bir bez yardımıyla hızlıca temizleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlaması ve tasarımı ile her ortama uygun sağlaması sebebiyle mermer yemek masaları çok tercih edilmektedir. Özellikle salonlarda koltuklarla uyum sağlayarak evinizin dizaynını tamamlayacak ve sıra dışı bir görünüm sunacak. Yemek masası 8 kişilik boyutları ile de bulunmaktadır. Bu sayede kalabalık misafirlerinizi de bu şık sofranızda ağırlayabilirsiniz. Siyah rengin ağırlıkta olduğu modellerinin yanı sıra yine beyaz alt tonlu çeşitleri de bulunmaktadır. Farklı renk tonları ile mermer yemek masalarını alacağınız alanın ortamına uygun seçebilirsiniz. Bu sayede farklı tarzınızı yansıtacağınız bir dekor elde edersiniz. Mermer desenli yemek masası mutfak alanında kullanılanlar genelde gerçek mermer değil mermer görünümlü ahşap olanlardır. Taşınması kolay olduğu için mutfakta daha hafif olan bu modeller kullanılmaktadır. Nispeten daha ağır olan gerçek mermer modeller özellikler salon gibi alanlarda çokça tercih edilmektedir. Tasarımı ile salonlardaki tarzlara en uygun modellerden biridir.

Kalabalık Sofralar İçin 12 Kişilik Yemek Masası

Kalabalık Sofralar İçin 12 Kişilik Yemek Masası

Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız ya da sık sık geniş aile yemekleri için toplanıyorsanız bu masalar tam size göre. Genişliği ile kocaman bir sofra hazırlayamaya uygundur. Yemek masası 12 kişilik için servis yapmaya uygun olup açılabilir olduğunda çok daha fazla kişinin rahatça yiyebileceği bir alan yaratmaktadır. Boyutu itibariyle geniş salonlar ve ofisler için de uygun olmaktadır. Kalabalık aile yemeklerini bu geniş olanlarda keyifle yiyebilir ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Bu masaların genelde 250 cm den geniş olmaktadır. Akşam yemeklerinde, sabah kahvaltılarında, partilerde, kutlamalarda her zaman her saatte sizlere yardımcı olacak e misafirlerinizin memnuniyetini artıracak. Evinizde rahatça misafir ağırlayıp kocaman bir sofra kurabilirsiniz. 12 kişilik yemek masası beyaz renkli tercih edildiğinde tüm mobilyalar ile de uyumlu olmaktadır. Beyaz rengi ile temizliği simgeleyen bu seçenekler hem tüm aksesuarlar hem de odada ki tüm eşyalar ile bütünleşerek dizaynı kolaylaştırmaktadır. Beyaz model sayesinde mobilyalarınızı değiştirseniz bile masayı değiştirmenize gerek kalmaz. Beyaz renkli 12 kişilikler açık tonlu koyu tonlu fark etmeksizin tüm eşyalarla uyumludur. Bu sayede üzerinde kullanacağınız aksesuarları da kolayca seçebilirsiniz. Boyutu ile konforlu yemek yeme şansı sunarken rengi ile son derece kullanışlıdır. Yemek masası puflu olan modeller genelde 12 kişiliklerde de tercih edilmektedir. Bu sayede bir sürü sandalye almaktansa puf ile o kabalıktan kurtulabilirsiniz. Puflar uzun ve sırtsız ürünler olduğu için oturulup kalkılması son derece kolaydır. Aynı zamanda daha sıkışık oturulduğunda sandalyeden daha fazla bireyin sığması sağlanabilir. Puflar özellikle yer kaplandığı için tercih edilmekte olup dar alanlarda yer avantajı yaratmaktadır.

Kampanyalı Yemek Masası Takımları Sayfamızda

Kampanyalı Yemek Masası Takımları Sayfamızda

Yemek masası takımı masa ve sandalyelerden oluşmaktadır. Kişi sayısına göre boyutları ve sandalye adedi değişmektedir. Takımları sandalye ayakları ve tasarımı ile tasarımının uyumlu olması sebebiyle tasarımları ile çok beğenilmektedir. Her alanda kullanılabilecek çeşitleri ile takımlar ahengi gözler önüne sermektedir. Açılıp kapanabilir masalar ve sandalyeleri ile kusursuz bir sofra hazırlamak için sizlere yardımcı oluyor 6 kişilik yemek masası takımı içerisinde masanın yanı sıra 6 adet sandalye bulunmaktadır. Bazen bunlar sandalye olarak değil puf olarak da tercih edilebilmektedir. Açıldığında daha geniş bir masa olabilen katlanabilen masalar ek sandalye ile daha da geniş bir seçenek haline dönüştürülebilir. 4 sandalye + 1 puf şeklinde de bu masalar oluşturabilmektedir. Bu sayede dar bir alanda bu masayı kullanmak istiyorsanız puflu modelleri tercih edebilirsiniz. 2 kişilik yemek masası özellikle küçük mutfaklarda kullanılabilir. İki kişi yaşıyorsanız ve kalabalık bir alan oluşturmasın diye büyük bir seçenek kullanmak istemiyorsanız bu model tam size göre. Küçük evlerde ve mutfaklarda kurtarıcı olmaktadır. Yer kaplamaz ve yerken yeterli alan yarattığı içi son derece işlevsel ürünlerdir. Yalnızca 2 kişi değil yaklaşık 4 kişiye kadar yemek yeme imkânı sunmaktadır. 6 kişilik yemek fiyatları, 8 kişilik yemek fiyatları en uygun kampanyalar ve fırsatlardan sizlerde yararlanmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yemek Masası Nasıl Kurulur?

Yemek masası kurulumu misafir ağırlamanın ilk adımını oluşturur. Sofranın düzeni önemli olup düzgünce yerleştirilmelidir. Kullanacaksanız örtü yemek takımlarına ve mobilyalarına uyum sağlamalıdır. Renk uyumu olması masanızın çok daha şık görünmesini sağlar. Bolca tabak kullanarak servisi kolay hale getirebilirsiniz. Herkese özel tabak, çatal, kaşık ve bıçak gibi ürünler olmalıdır. Aynı zamanda ortaya servis olarak kullanacağınız tabaklar için içerisine büyük kaşık ve servis çatalları kullanılmalıdır. Bu sayede yemeklerin servisi de kolaylaşmaktadır.

Yemek Masası Nasıl Düzenlenir?

Yemek masası oluşturulurken aksesuarlar yardımıyla daha da güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Her yemek için farklı tabakları kullanarak temiz bir servis elde edebilirsiniz. Masada kişi sayısınca çatal, kaşık ve tabak bulunmalıdır. Amerikan servisleri kullanarak çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. Çatak bıçak yerleşimi kurulurken çokça önemlidir. Çatallar tabağın solunda bıçak ve kaşık ise tabağın sağında bulunmalıdır. Su bardağı ise tabağın üst kısmında sağda bıçak ve kaşığın yukarısında konumlanmalıdır. Peçeteler, tuzluk ve biberlik gibi ürünler kullanılarak daha kolay servis yapılabilir hale getirebilirsiniz.

Yemek Masası Nereye Konulur?

Yemek masaları ister salonda ister mutfakta ister oturma odasında her yerde kullanılabilir. Eviniz genişse fazla odanız varsa mutfağın yanında yer alan odayı yemek odası haline getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfağınız genişse ve yemeği orada yiyecekseniz masayı bu alanda konumlandırabilirsiniz. Salonda büyükçe bir köşeyi alanı için ayırarak bu alanı konsol yardımıyla yemek köşesi haline getirebilirsiniz. Yemeği nerede yemeyi tercih ediyorsanız bu alanda kullanabilirsiniz. Salonda kullanacağınız modeli salonun fiziksel özelliğine göre belirleyebilirsiniz. Büyük bir salonsa koltuk ve televizyon kısmının karşısına ayrı bir köşe halinde oluşturabilirsiniz.

Yemek Masası Kaç Cm Olmalı?

Yemek masaların ölçüleri maksimum kişi sayısına göre değişmektedir. 2 kişilik yemek masaları en küçük boyutlu olanlar olarak en fazla 2 veya 3 kişinin kullanımına uygundur. Burada seçilen model konulacak alana göre belirlenmelidir. Yemek masasını koyacağınız alana göre boyutunu seçmelisiniz. 6, 8, 12 kişilikleri daha geniş ve uzun seçenekler olduğu için konulacak alana göre bu çeşitlerin ölçüleri belirlenebilir. Salonda kullanacaksanız ve alanınız çok geniş değilse açıldığında büyüyen modelleri tercih edebilirsiniz.

Yemek Masası Kaç Kişilik Olmalı?

Kalabalık bir aileye sahipseniz ya da sık sık geniş aile yemekleri yeniyorsa daha büyük boyutlu yemek masalarını tercih etmek daha doğrudur. Bunun yanı sıra evinizin nüfusu az kişiden oluşuyorsa 4 veya 6 kişilik seçenekleri tercih ederek kalabalık oluşmasını engelleyebilirsiniz. Açıldığında büyüyen modelleri 8 kişiye kadar servis yapmak için kullanabilirsiniz. Yemek masası tercihi yapılırken kullanım sıklığına göre tercih edilebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (691)
Suntalam (310)
Metal (276)
Masif (154)
MDF (153)
Gürgen (33)
Cam (7)
Ceviz (7)
Mermer (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şekil

(950)
(208)
(53)
(52)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (211)
ve üzeri (229)
ve üzeri (233)
ve üzeri (240)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL