Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yatak

için 11,056 sonuç bulundu.

Yatak

Uyku kalitesi gün içerisinde yapacağınız aktivitelerden aldığınız zevki belirleyen en önemli etkendir. İyi uyunmuş bir uyku size güne hazırlayacak ve daha enerjik bir havaya girmenize yardımcı olacaktır. Siz de güne daha enerjik başlamak ve kendinizi iyi hissetmek için iyi bur uyku aracı seçmelisiniz. Gün içerisinde üzerinizde biriken stresi ve yorgunluğu atmanıza yardımcı olan uyku ile siz de yeni güne vücudunuzu hazırlayabilirsiniz. Uyku konusunda en önemli etkenlerden bir tanesi yatak seçimidir. İyi seçilmiş bir ürünü kullanarak siz de rahat uykular uyuyabilirsiniz. Direkt olarak uyku kalitenizi etkileyen yatak modelleri arasından kendinize uygun bir ürün seçmeniz, iyi bir uyku uyumanız açısından oldukça önemlidir.

Yatak Modelleri ile Huzurlu Uykular

Yatak Modelleri ile Huzurlu Uykular

İyi bir uyku uymanın ve iyi bir Mobilya'nın gün içerisinde size sağlayacağı avantajlar oldukça fazladır. Önceki günden üzerinizde biriken yorgunluğu atmanızı sağlayan iyi bir uyku sizi yeni güne hazırlayacaktır. Uyumak için kullandığınız ürünlerden olan yataklarınızı seçerken belirli noktalara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Doğru seçilmiş ürünler ile siz de oldukça verimli ve huzurlu uykular uyuyabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından bir seçim yaparken bazı kriterlere dikkat etmelisiniz. Öncelikle seçeceğiniz ürünün fiziksel yapınız ile uyum sağlaması gerekmektedir. Geniş alternatifler arasından seçim yapmadan önce siz de kendi fiziksel yapınızı iyi bir şekilde analiz etmeli ve buna göre bir ürün seçimi yapmalısınız. Yanlış yapılmış bir ürün seçimi huzursuz bir uyku kalitesinin yanında bazı fiziksel problemleri de beraberinde getirecektir. Bundan dolayı ürünler arasından bir seçim yaparken siz de ürün boyutlarını iyi bir şekilde incelemeli, sundukları konfor düzeyine göz atmalısınız. Farklı sertliklerde üretilen ürünler arasından kendi tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan modellere yönelerek siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş alternatifler arasından kendi fiziksel yapınıza uygun ürünü seçerek siz de uyku kalitenizi üst noktalara taşıyabilirsiniz. Farklı boyutlarda sunulan ürünler arasından tek kişilik yatak veya daha geniş ölçülere sahip olan ürünleri seçebilirsiniz. Kendi konfor isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz kriterlere uygun bir seçim yapabilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde farklı boyutlarda üretilebilen ürünler sayesinde siz de oldukça verimli bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Alternatif seçenekler arasından bir seçim yaparken boyut konusuna dikkat ederek doğru ürüne yönelebilirsiniz. Eşinizle birlikte kullanabileceğiniz çift kişilik yatak modellerinin yanında yalnız yaşıyorsanız tercih edebileceğiniz daha küçük modeller de bulunmaktadır. Siz de kendi fiziksel yapınıza ve boyutlarınıza göre tercih edebileceğiniz alternatif ürünler ile uyku düzeninizi oldukça huzurlu bir hale getirebilir, rahat uyuyacağınız uykular sayesinde yeni güne daha enerjik ve zinde başlayabilirsiniz. Yeni güne daha enerjik bir şekilde başlayarak yapacağınız işlerden alacağınız verimi artırabilir, gün sonuna enerjinizi saklayarak kendinize ve sevdiklerinize ekstra vakitler ayırabilirsiniz.

Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde gelişen üretim teknolojileri sayesinde birçok farklı uyku ürününe erişmek oldukça kolay bir hal almıştır. Farklı alternatifler ile sunulan uyku ürünleri arasından yapacağınız seçimler ile siz de uyku sürecinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu ürünler arasından bir seçim yapmadan önce kendi fiziksel yapınızı ve istekleriniz iyi bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Kendi yapınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun özellikler sunan ürünler sayesinde siz de oldukça huzurlu uykular uyuyabilir, verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde farklı istek ve ihtiyaçlara uyum sağlayan ürünler rahatlıkla üretilebilmektedir. Farklı özellikler ile sunulan yatak modelleri genellikle sertlik ve ortopedik özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Siz de ürünler arasından bir tercih yapmadan önce sundukları özelliklere dikkat ederek işinizi kolaylaştırabilir, daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Gelişen teknolojiler sayesinde farklı özelliklerde üretilebilen ürünler arasından kendinize uygun olanı seçerek siz de uyku kalitenizi üst noktalara taşıyabilirsiniz. Rahat bir uyku uyumanın anahtarı olan iyi yatak seçimi sayesinde siz de istediğiniz uyku verimini elde edebilirsiniz. Her bütçeye uyum sağlayacak farklı alternatifler ile sunulan yatak fiyatları arasından kendinize uyum sağlayan ürünleri seçerek siz de tasarruf yapabilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri arasından kendi fiziksel yapınıza ve bütçenize uygun ürünlere yönelmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Böylelikle daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ürünler arasından bir seçim yaparken mekanınızda yer alan boşluk miktarını da göz önünde bulundurmalısınız. Farklı büyüklüklerde sunulan ürünler arasından kendi mekanlarınıza uyum sağlayan ölçülere sahip ürünler ile boşluktan da tasarruf edebilirsiniz. Farklı alternatifler ile sunulan baza yatak modelleri ile siz de yatağınızın altına saklama alanı olarak kullanabilirsiniz. Buraya yerleştirebileceğiniz ürünler ile eviniz içerisinde alandan tasarruf edebilir, farklı mekan dekorasyonlarına olanak sağlayabilirsiniz. Geniş bir yelpaze içerisinde sunulan ürünler arasından kendinize ve mekan ihtiyaçlarınıza yönelik yapacağınız tercihler ile siz de huzurlu bir uyku uyumanın tadını çıkartırken, yeni güne daha enerjik başlayabilirsiniz.

Yatak Modelleri ile Güne Enerjik Başlayın

Yatak Modelleri ile Güne Enerjik Başlayın

Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde uyku ürünleri büyük bir gelişim göstermiştir. Farklı alternatifler ile sunulan uyku ürünleri arasından yapacağınız seçimler ile siz de uyku sürecinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Rahat bir yatak modeli seçerek siz de daha verimli uykular uyuyabilir, yeni güne daha enerjik ve zinde başlayabilirsiniz. Bu ürünler arasından bir seçim yapmadan önce dikkat edeceğiniz bazı noktalar ile daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş alternatifler arasından bir seçim yaparken ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme özelliklerine dikkat etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünler farklı özelliklere sahip olmaktadır. Gece boyunca en az 6 saat içerisinde kalacağınız yataklarınızın üretiminde kullanılan malzemelerin nefes alan özellikte olmaları bundan dolayı oldukça önemlidir. Nefes alan malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünler terlemenizi engelleyecektir. Terleten malzemelerden üretilmiş olan ürünler cildinizin nefes almasını önleyecek ve terlemenize neden olacaktır. Bu durumda uyku veriminizi düşürecek ve rahatsız sonuçlar elde etmenize neden olacaktır. Bunun yanında seçeceğiniz ürünlerin anti bakteriyel özelliğe sahip materyallerden üretilmiş olması da oldukça önemlidir. Ölü deri gibi atıkların içerisinde biriktiği yataklarınız, bakteri ve göz ile görünemeyen canlıların üremesi için oldukça verimli koşullar sunmaktadır. Anti bakteriyel özelliğe sahip kumaşlar kullanılarak üretilmiş olan ürünler ile siz de bu durumun önüne geçebilir, daha hijyenik bir uyku ortamı elde edebilirsiniz. Uyku veriminiz artırmak için tercih edebileceğiniz ortopedik yatak modelleri ile siz de oldukça keyifli uykular uyuyabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından kendi keyfinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Sert bir yüzey üzerinde uyumayı seviyorsanız seçebileceğiniz sert yatakların yanında daha yumuşak bir yüzey sunan farklı seçenekler de bulunmaktadır. Farklı formlara sahip olan yuvarlak yatak gibi alternatif seçenekler de bulunmaktadır. Siz de mekan özelliklerinize ve fiziksel ihtiyaçlarınıza göre bir ürün seçimi yaparak verimli uykuya adım atabilirsiniz. Karyola, Yatak, Baza sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz alternatif seçenekler ile kaliteli uyku deneyimine adım atabilir, yeni güne daha enerjik ve verimli bir şekilde başlayabilrisiniz.

Yatak Alırken Bunları Bilmekte Fayda Var.

  • Kullandığınız baza ya da karyola ile alacağınız yatağın ölçüsü aynı olmalıdır.
  • Yatak seçerken; ağırlığınıza ve vücut yapınıza göre sizi en uygun şekilde destekleyecek bir yatak tercih etmelisiniz.
  • Yatak seçerken vücudunuzun ihtiyacı olan doğru yatağı bulmaya özen gösterin. Ortapedik, visco ya da medikal özellikteki yataklar, yatak çeşitlerine örnek olarak gösterilebilir.

Yatak Alırken Bunlara Dikkat!

  • Uyku kalitenizi korumak için yatağınızı belli aralıklarla yenilemeyi ihmal etmeyin.
  • Ezbere göre değil vücunuza göre yatak alın.
  • Fazla yumuşak ya da fazla sert yatakları değil, orta sertlikteki yatakları tercih edin.
  • Yatak alırken jakarlı kumaşa sahip modellerden uzak durun. Bunun yerine pamuklu ya da örme kumaşlara yönelin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Mondi (41)
İSTİKBAL (30)
Bellona (96)
Yataş (46)
Puffy (102)
SERABED (10)
İdaş (899)
Niron Yatak (580)
opalin (454)
Pooly (371)
4M (370)
Midilife (278)
Defne (143)
Odacix (109)
Setay (109)
Mobpazar (91)
Pinotte (74)
PierVisco (31)
Mobyat (30)
AvE HOME (26)
Pukka Home (24)
ÖZELL. (21)
MİNAR (19)
Woodine (17)
Hammak (16)
Sevyat (16)
İşbir (14)
Bedpark (12)
Voola (12)
WellMatt (12)
Royal (11)
missworble (11)
Visco (10)
BabyHope (9)
Sluupy (8)
Viscoleff (8)
Alf (7)
Türkmen (6)
Viskolove (6)
Zmattress (6)
Anadolu (5)
Homedius (5)
EraHome (4)
Homedora (4)
Sinyora (4)
Evline (3)
Planet (3)
Soley (3)
ARGİMO (2)
Koza (2)
OPALİN (2)
İndivani (2)
Adaset (1)
Belis (1)
Bonart (1)
Dekoin (1)
Doqu Home (1)
Dr.Otto (1)
DİA'S (1)
Evbenimev (1)
Goobebe (1)
Multimo (1)
Show (1)
Sofaroom (1)
TorosHome (1)
Unimet (1)
Vize (1)
dekorca (1)
Üstün (1)
İola (1)
(5158)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(1590)
(965)
(886)
(884)
(822)
(676)
(675)
(622)
(621)
(576)
(422)
(408)
(351)
(331)
(294)
(273)
(254)
(182)
(139)
(134)
(134)
(128)
(128)
(127)
(127)
(118)
(90)
(88)
(81)
(75)
(72)
(60)
(52)
(50)
(47)
(41)
(22)
(20)
(18)
(18)
(13)
(12)
(12)
(11)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(3845)
(1765)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Sünger (2602)
Kumaş (1131)
Pamuk (174)
Çelik (97)
Visco (89)
Bambu (58)
Akrilik (39)
Lateks (33)
Ahşap (23)
Suntalam (22)
Metal (10)
MDF (7)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(684)
ve üzeri (1,111)
ve üzeri (1,244)
ve üzeri (1,292)
ve üzeri (1,343)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL