Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tek Kişilik Yatak

için 5,888 sonuç bulundu.
Ölçüler seçiniz

Tek Kişilik Yatak

Konforlu bir uyku süreci, gündelik yaşamınızın içerisinde veriminizi artırmanız için önemli bir kriterdir. Günümüzde oldukça yükselen yaşam hızına adapte olabilmek için, konforlu uyku uyumak oldukça önemlidir. Gün içerisinde yapacağınız işlerinizden elde edeceğiniz verimi belirleyen en önemli unsur, gece boyunca nasıl uyuduğunuzdur. Günümüzde gelişen Ev & Yaşam teknolojileri sayesinde oldukça yüksek kaliteye sahip olan uyku ürünleri üretilmektedir. Konforunuzu üst noktalara çıkartarak rahat bir uyku uyumanızı sağlayan tek kişilik yatak modelleri sayesinde siz de gün içerisinde yapacağınız işlerden alacağınız verimi üst noktalara taşıyabilirsiniz. Farklı bütçelere göre alternatif model ve ürün seçenekleri ile sunulan tek kişilik yatak fiyatları arasından kendinize en uygun olanı seçerek siz de rahat bir uykunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Modelleri ile Keyifli Uykular

Tek Kişilik Yatak Modelleri ile Keyifli Uykular

Uyku insan psikolojisini ve fiziksel konforunu belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Günümüzde yükselen yaşam hızı göz önüne alındığında iyi uykunun değeri oldukça artmaktadır. Bedeninizin yeni güne hazırlanması için en çok ihtiyaç duyduğu şey olan uyku, verimli bir şekilde sağlanamadığında istenmeyen durumlara yol açabilmektedir. Gün içerisinde sürekli yorgun hissetmenize, kendinizi halsiz görmenize sebep olabilen uykusuzluk çağımızın önemli problemleri arasında yer almaktadır. Bu durum gün içerisinde yapacağınız işlerden elde edeceğiniz verimi direkt olarak etkilemektedir. Siz de iyi bir uyku ürünü seçimi ile bu gibi istenmeyen durumlardan rahatlıkla uzaklaşabilir, kendinize daha konforlu ve keyifli bir uyku deneyimi sunabilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişen teknolojiler sayesinde birçok farklı alternatif seçecek ile üretilen yataklar arasından bir seçim yaparken fiziksel özelliklerinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir. Kendi boyutlarınız ile uyumlu olacak bir modele yönelmeniz uyku konforunuz açısından oldukça önemlidir. Farklı standartlara sahip olan tek kişilik yatak ölçüleri arasından fiziğinize en uygun olan modeli seçerek işe başlayabilirsiniz. Doğru bir uykunun anahtarı, doğru yatak seçimidir. Bundan dolayı yatak seçerken dikkat etmeniz gereken belirli kriterler bulunmaktadır. Öncelikle beden ölçüleriniz ile uyum sağlayan modellere yönelmeniz gerekmektedir. Doğru ölçülere sahip olmayan yataklar gece boyunca rahatsız olmanız ve verimsiz bir uyku süreci geçirmenize neden olacaktır. Verimsiz bir uyku ise gün içerisinde size uykusuzluk ve halsizlik olarak dönecek, yapacağınız işlerden alacağınız verimin düşmesine neden olacaktır. Ayrıca verimsiz bir uyku tam dinlenmiş olmanızı engelleyecek, gün içerisinde istenmeyen fiziksel ağrılar yaşamanıza yol açacaktır. Bu gibi istenmeyen durumlardan kurtulmak için siz de doğru ölçüleri belirleyerek bir ürün tercihi yapabilirsiniz. Standartların yanında farklı ölçülerde sunulan tek kişilik yatak boyutları arasından kendi fiziğinize en çok uyum sağlayan modele yöenlmeniz, verimli uyku uyuyabilmeniz için oldukça önem teşkil etmektedir. Doğru yapılmış bir yatak seçimi ile siz de geceleri daha rahat uykular uyuyabilir, böylelikle bir sonraki güne enerjik ve dinlenmiş bir şekilde başlayabilirsiniz. Bu Mobilya sayesinde enerjik başlayacağınız günlerde modunuz daha yüksek olacak ve yapacağınız işlerden alacağınız verim ile sosyal aktivitelerden alacağınız keyif üst noktalara taşınacaktır.

Tek Kişilik Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek Kişilik Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uyku kalitenizi belirleyen en önemli unsurların başında gelen yataklar arasından bir seçim yaparken kendi rahatlığınızı ön plana çıkartan modellere yönelmeniz gerekmektedir. Günümüzde oldukça geniş bir yelpaze içerisinde sunulan yataklar arasından bir seçim yapmadan önce kendi fiziksel yapınızı ve kullanım alışkanlıklarınızı iyi bir şekilde tespit etmelisiniz. Gelişmiş alternatifler ve geniş ürün yelpazesi içerisinden bir seçim yapmadan önce kendi fiziksel özelliklerinizi iyi analiz etmeniz doğru bir ürün seçebilmeniz açısından büyük önem taşımaktadır. Doğru seçilmemiş bir yatak modeli bel ve omurga gibi fiziksel problemlerden, verimsiz uykudan doğan psikolojik problemlere kadar birçok soruna yol açabilmektedir. Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde her türlü fiziksel özelliğe uyum sağlayacak alternatifler üretilebilmektedir. Bu alternatifler arasından seçim yaparken dikkat edebileceğiniz noktalardan bir tanesi ağırlığınıza ve vücut yapınıza uyum sağlayan modellere yönelmek olabilir. Farklı yumuşaklık ve konfor özelliklerine sahip olan tek kişilik yatak modelleri arasında seçim yaparken kendinize en uygun olanına yönelmeniz gerekmektedir. Sert yatak sevenler ve vücut ağırlığı ile yatağın gömülmesini istemeyenlerin tercih edebileceği modellerin yanında daha yumuşak ve vücut hatlarınızın şeklini alan modeller de sunulmaktadır. Bu alternatifler arasından bir seçim yapmadan önce ortopedi doktorunuza danışabilir, onun tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Bunun yanında kendi isteklerinize ve vücudunuzun nasıl rahat ettiğine göre de bir seçim yapabilirsiniz. Uyku kalitenizi yüksek seviyede tutmak için yatağınızı belirli aralıklarla yenilemeniz gerekmektedir. Bundan dolayı ürünler arasından seçim yaparken kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları bu değişim sıklığını azaltmanıza olanak sunacaktır. Gelişmiş teknolojiler sayesinde farklı malzemeler kullanılarak üretilebilen yataklar arasından bir seçim yaparken üretiminde kullanılan malzemelerin dayanımlarını incelemeniz, uzun ömürlü bir kullanım elde etmeniz açısından oldukça önemlidir. Her fiziksel özellik için farklı seçenekler ile sunulan ortopedik tek kişilik yatak modelleri arasından kendi yapınız ile en çok uyum sağlayan ürünü seçerek işe başlayabilirsiniz. Günümüzde oldukça geniş alternatifler ile sunulan ürünler içerisinden kendinize en çok uyum sağlayan ürüne yönelerek uyku kalitenizi artırabilir, gün içerisinde alacağınız verimi üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Modelleri ile Verimli Günler

Tek Kişilik Yatak Modelleri ile Verimli Günler

Yataklarınız günün neredeyse sekiz saatini geçirdiğiniz önemli eşyalarınızdan bir tanesidir. Gün döngüsü içerisinde minimum dört saat uyku uyumanız gerektiğini düşündüğünüz de bile hayatınızın önemli bir kısmını yatak içerisinde geçirdiğinizi fark edebilirsiniz. Bundan dolayı bu ürünlerinizi seçerken sağlığınızı koruyan, fiziksel yapınızı destekleyen ürünler olmasına dikkat etmelisiniz. Günümüzde teknoloji ile birlikte oldukça gelişen ürünler arasından bir seçim yaparken kendi fiziksel özelliklerinizi ve sağlık kriterlerinizi iyi bir şekilde belirleyip buna göre bir seçime yönelmelisiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinden seçim yaparken belirli kriterlere dikkat ederek siz de yapacağınız doğru tercihler ile oldukça verimli uykular uyuyabilir, gün içerisinde elde ettiğiniz konforu üst noktalara taşıyabilirsiniz. Yataklarınızı seçerken üretiminde kullanılan yay ve kumaşların özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sert bir yüzey üzerinde uyumayı seviyorsanız ve daha konforlu hissediyorsanız kolay esnemeyen yaylara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında daha yumuşak ve içine gömülen bir ürün için ise daha yumuşak yaylara sahip modellere yönelebilirsiniz. Tek kişilik yatak takımı modelleri arasından seçim yaparken üretiminde kullanılan kumaşlara da dikkat etmeniz önemlidir. Gün içerisinde uzun vaktinizi harcadığınız yatakların üretiminde kullanılan kumaşların terletmeyen ve yakmayan yapıda olması uyku veriminizi artırmanız için oldukça önemlidir. Gelişmiş teknolojiler sayesinde nefes alabilen ürünlerden üretilen kumaşlara sahip yatakları tercih ederek siz de daha verimli ve sağlıklı uykular uyuyabilirsiniz. Terleten kumaşlar yatak içerisinde nemli bir ortam oluşmasına sebep verecek ve bakterilerin oluşması ve üremesi için ideal bir ortam yaratacaktır. Bu da cilt sağlığınız için önemli bir tehdit oluşturacaktır. Bu gibi istenmeyen durumlardan uzaklaşmak için siz de terletmeyen özelliklere sahip kumaşlar kullanılarak üretilmiş olan ürünlere yönelebilirsiniz. Yataklarınızı seçerken üzerine koyacağınız zemini de iyi belirlemeniz gerekmektedir. Günümüzde genellikle bazalar ile birlikte kullanılan yataklarınızın alt desteği konforunuz açısından büyük önem taşımaktadır. Doğru malzemeler kullanılarak üretilmiş bir bazalı tek kişilik yatak modeli ile siz de daha verimli uykular uyuyabilirsiniz. Karyola, Yatak, Baza sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz modeller arasından kendi fiziksel yapınıza ve tercihlerinize en çok uyum sağlayan ürünü seçerek siz de verimli uykuların kapısını arayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(886)
(696)
(578)
(559)
(473)
(335)
(296)
(278)
(244)
(220)
(202)
(119)
(114)
(110)
(96)
(90)
(84)
(83)
(82)
(80)
(77)
(69)
(66)
(55)
(49)
(47)
(46)
(44)
(42)
(39)
(35)
(29)
(25)
(24)
(24)
(18)
(17)
(16)
(14)
(13)
(12)
(11)
(11)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Sünger (1083)
Kumaş (904)
Pamuk (98)
Visco (50)
Çelik (42)
Bambu (23)
Lateks (21)
Suntalam (14)
Metal (10)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(3210)
(55)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(447)
ve üzeri (773)
ve üzeri (875)
ve üzeri (910)
ve üzeri (950)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL