Çift Kişilik Yatak

için 4,343 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Çift Kişilik Yatak

İnsan hayatının önemli bir bölümünü uyku halinde geçirir. Uykuda geçirdiğiniz sürenin konforlu olabilmesi için çift kişilik yatak modelinin konforlu olması, hareket alanı oluşturması gerekir. Rahat ve konforlu bir uyku aldığınızda gün içerisinde göstereceğiniz performans, enerjiniz ve ruh sağlığınız da bir o kadar pozitif olur. Yalnız yaşamanıza rağmen tek kişilik yataklarda rahat edemeyebilir ve çift kişilik yatak modelleri tercih edebilirsiniz. Rahatlığınıza düşkün olup konfordan vazgeçemiyorsanız çift kişilik yatak seçimlerinizi doğru yapmanız gerekir. Evli çiftlerin de ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesinde en önemli parçalardan birisi de şüphesiz yataklar olur. Sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ve gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz çift kişilik yatak modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Rahat Uyku Ortamları Oluşturur

Çift Kişilik Yatak Rahat Uyku Ortamları Oluşturur

Çift kişilik yataklar iki kişinin de rahat bir uyku çekebilmesi için üretilir. Uyku sırasında fiziksel ve psikolojik olarak rahat hissedebilmeniz için tasarlanır. Yatağın her iki bölümünü de kullanabileceğiniz yataklar uzun süreli kullanımlarınız için uygunluk taşır. Yataklar uzun yıllar boyunca kullanılabilen ve aynı konforu yakalamanızı sağlar. Kaliteli dokular ve geniş ürün yelpazesi sağlayan yataklar, ruh sağlığınızın tamamlayıcı bir işlevle buluşturulur. Beden ve ruh sağlığınızı koruyabilmeniz, güne zinde bir şekilde başlamanızda yatak faktörünü daima göz önünde bulundurmanız gerekir. Bütün uyku alışkanlıkları için tasarlanan çift kişilik yatak baza çeşitleri vücut ergonomilerinde uyum sağlamak amacıyla oluşturulur. Çift kişilik yataklar, konforunuza değer kazandırabilmenize yardımcı olur ve omurganın doğal duruşunu uyku esnasında korumanıza yardımcı olur. Yanlış yatak seçimleri bel ve sırt ağrılarını meydana getirir. İnsan sağlığının korunması için kan dolaşımını sekteye uğratmayacak yatak modelleri seçilmesi gerekir. Aksi takdirde vücudunuzdaki kan dolaşımı sekteye uğrar ve beyin uyarılacağı için uykusuz geceler peşinizi bırakmaz. Yatak modelleri omuriliğin doğal ‘’S’’ duruşunun korunmasına yardımcı olur ve horlama problemlerinin giderilmesinde önemli bir rol oynar. Teknolojik anlamda yaşanan gelişmeler ile yatak modellerinde yer alan özellikler de büyük ölçüde değişiklik gösteriyor. Çift kişilik yatak fiyatları içerisinde bütçenize uygun seçimler çok sayıda dengeleyiciyle rahatlığınızı sağlamayı amaçlar. Alt ve üst kapaklarında birçok farklı malzemenin kullanılabildiği yataklardaki bazı modellerde gizli ped özelliği bulunur. Gizli ped özelliği yumuşak dokularla uyku konforunuzu artırır ve daha rahat uyku almanızı sağlar. Sabahları daha dinç bir şekilde uyanmanızı sağlayan gizli ped özellikli yataklar, bakterilere karşı direnç gösterir. Vücudunuza dağlı olarak dilediğiniz yatak pedi seçeneğini tercih ederek hassasiyeti sonuna kadar hissedebilirsiniz. Terleme özelliğinizi büyük ölçüde ortadan kaldıran yatak pedli modeller vücut boşluklarını sarmayacağı için çökme hissi oluşturmaz ve böylelikle sabah kalktığınızda vücut ağrılarıyla uyanmazsınız. Destekleyici süngerlerin kullanıldığı modellerdeyse yatağın ped ve alt kısmında süngerler kullanılır. Yatağın hem altı hem de üstü aynı sertlikte olur ve yatağa uzandığınız zaman binen ağırlık yükünün eşit olarak dağılmasını sağlar. Bu özellikle yatağın her iki tarafında uyuduğunuzda denge problemiyle karşı karşıya kalmazsınız. Daha fazla seçenek için Karyola, Yatak, Baza kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Kişilik Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tercih edeceğiniz yatakların ana dolu malzemeleri yaydan oluşur. Yatak modelleri yaylı veya paket yaylı olarak isimlendirilir. Yatak yapısı içerisinde insan vücudunun konforlu bir şekilde uyumasını sağlayan süngerler vs. yer alır. Ortopedik çift kişilik yatak daha yumuşak ve esnek şekilde tasarlanır. Yaylar daha esnek olduğu için vücut esnekliği ve ekstra vücut desteği gibi eklentilerle daha rahat bir uyku alabilirsiniz. Ergonomik bir yapıya sahip paket yaylı yataklar uyku sırasında rahatsızlık duyma ihtimalinizi en asgari seviyeye indirir. Yatak ve vücut arasındaki boşluğu doldurmanızı sağlayan rahat uyumanızı sağlayan çift kişilik yatak modelleri uyku esnasında rahatlığı beraberinde getirir. Ortopedik yaylı yataklar esnek ve yumuşak şekilde tasarlanır. Uyku konforunuzu daima sağlayan ve vücut kan dolaşımını rahatlatarak uyku esnasında rahatsız edebilecek durumların önüne geçer. Sünger yataklar ergonomik şekilde dizayn edildiği için vücudun değişik bölgelerine basınç uygular. Uyku esnasında yatağınızdan kaynaklı herhangi bir problem söz konusu yaşamayacağınız gibi, uyku verimliliğini önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olur. Konforlu yataklarla sağlıklı ve ideal bir uyku düzenini oluşturmanız daha kolay olur. Bel ve boyun sağlığınız için tercih edebileceğiniz yatak modelleri uzun vadede ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini minimalize eder. Dört mevsim boyunca kullanacağınız yataklar vücut şeklini alır ve uyku engelleriyle karşı karşıya kalmanızın önüne geçer. Uzun süre boyunca ilk gün ki performansı koruyan yatak modelleriyle sosyal aktivite becerilerinizin, iş performansınızın da artış göstereceğini fark edeceksiniz. Güne mutlu ve huzurlu bir başlangıç yaparak motivasyonunuzun yüksekliğini sosyal çevreniz içerisindeki kişilere de fark ettirerek belirgin bir değişimi tercih edeceğiniz yatak modeliyle ortaya koyabilirsiniz. Yataklarda mevcut olan havuzlama teknolojisi uzun süreli kullanımlarda dahi yatağınızın çökmeye dayanıklılığını en ileri seviyeye taşır. Yataklarda ilerleyen yıllarda çökme tehlikesi gibi problemler ortaya çıkabilir. Çökme tehlikeleri ciddi fiziksel rahatsızlıkları da beraberinde getirir. Yatak tasarımlarında çökme riski göz önünde bulundurulur ve yatağınızı uzun süre boyunca kullandığınızda ortaya çıkabilecek problemler en düşük seviyeye indirilir.

Çift Kişilik Yatak ile Konforlu Yaşam Ellerinizde

Çift Kişilik Yatak ile Konforlu Yaşam Ellerinizde

Uzun süreli kullanımlarda ortaya çıkabilecek koku problemlerini çift kişilik yatak fiyatları incelerken karşılaşacağınız lateks yataklar ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Lateksler çocuk yatakları ve araç yataklarında tercih edilebilen modellerdir. Lateks yataklar terlemenizi önleyici özellikle rahat ve konforlu bir uyku alabilmeniz için tasarlanıyor. Özellikle de yaz aylarında sıcak hava yüzünden terleyebilir ve uykunuzdan uyanabilirsiniz. Vücudunuzu sağlıklı bir şekilde dinlendirebilmeniz için tasarlanan yataklar, terleri alt tabakaya iterek vücudun kuru kalmasını sağlar. Yatağınızı uzun süre kullandığınızda dahi koku veya mantar problemleriyle karşı karşıya kalmazsınız. Yatağınızın uzun ömürlü olmasını sağlayan bu modeller yumuşaklık hissiyatıyla uykudan alacağınız verimi maksimum düzeye ulaştırır. Kullanım sayısı arttıkça çökme risklerini minimuma indirerek fazla maliyet yapmanızın önüne geçer. Lateks yatak modelleri kilo, fiziksel rahatsızlık vs. problemleri bulunan kişiler için özel tasarlanır. Kas yapısını rahatlatıcı etkilerle vücut şeklini alarak uyku esnasında rahatsızlık duymanızın önüne geçer. Lateks yataklar yaysız olduğu için manyetik alan oluşturmaz ve hava kanalları doğal klima işlevi görür. Çift kişilik yatak ölçüleri evinizde bulunan parçaları rahat bir şekilde dizayn etmenizi sağlar. Visco yataklar uyuduğunuzda vücudunuzun şeklini almasını sağlayan bir işlevle öne çıkar. Koku, küf veya akar gibi problemleri ortadan kaldırarak hijyen bakımından muazzam bir deneyim yaşamanızı sağlar. Genellikle tek taraflı kullanabileceğiniz visco yataklar ortopedik ve yaysız olarak dizayn edilir. Ortam sıcaklığına duyarlı olma özelliği bulunan yataklarla oda sıcaklığı ile yatak sıcaklığınız arasında ısı farkının olmasının önüne geçilir. Konforlu uykular için ergonomik tasarlanan visco yataklar kan dolaşımını rahatlatır ve omurgayı kusursuz olarak destekler. Ağırlığıyla vücut şeklini alan visco yataklar yaysız dizayn edildiği için ses problemlerini de ortadan kaldırır. Visco yataklar uzun süreli yatak kullanımlarında meydana gelebilecek sinir sistemi, omurga ve eklem rahatsızlıklarını önleyici etkiler. Açık hücreli yapısıyla bakteri önleyici çift kişilik yataklar bakteri oluşumunun önüne geçer. Hijyen koşulları sebebiyle uzun süreli kullanımlarda meydana gelebilen mantar gibi rahatsızlıklar minimum seviyeye indirilir. Günlük yaşantınızdaki performans artışınızı sağlarken tercih edeceğiniz yatak öncü bir rol üstlenir. Tek kişilik ve eşli kullanımlarda konforunuzdan ödün vermemenizi, rahatlıkla hareket edebilmenizi sağlayan çift kişilik yataklar ile ihtiyacınız olan uykuyu uzun yıllar boyunca alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

312Dizayn (2)
4M (2)
Aeraware (1)
Alf (5)
Allbed (2)
Aloyatak (3)
Anadolu (3)
Artilat (32)
AvE HOME (11)
Bellona (17)
Bucca (12)
COVERTEKS (1)
Deryawood (1)
(1739)
Dr Otto (4)
Dr.Otto (57)
Dreamwood (1)
Edina (3)
Ellaronia (1)
EVAŞK (38)
Evline (1)
Eymense (6)
FANO (18)
Flexart (5)
FNZ (1)
Frm (2)
Gümüş (5)
İdaş (12)
İSTİKBAL (11)
İzdaş (14)
İşbir (80)
Kozzyhome (5)
KUPONSART (99)
L'OPERA (1)
Lajivert (6)
MarkaEv (19)
Merinos (7)
Metalia (2)
Midilife (22)
MİNAR (19)
Mobpazar (61)
MOBSER (125)
Mobyat (30)
Modalife (9)
Mondi (2)
MopaTeks (139)
Mr.Sleep (1)
Multimo (1)
MY SLEEP (1)
My Viscoo (1)
Nestt (2)
Nil (2)
Niron Yatak (232)
Odacix (6)
OPALİN (38)
Peramod (18)
PierVisco (29)
Pinotte (81)
Planet (19)
Pooly (41)
Pukka Home (24)
Royal (3)
Rubino (5)
Saltanat (2)
Sanatde (17)
Setay (2)
Show (3)
Sleep Art (11)
Sofaroom (10)
Soley (5)
TorosHome (3)
Visco (7)
Visco Roma (30)
ViscoBox (6)
Viscoflex (8)
Viscoleff (4)
Viskay (63)
Viskolove (155)
Vune (11)
WellMatt (4)
Weltew (4)
Yataş (123)
Yatsan (2)
ÖZELL. (50)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(1005)
(898)
(581)
(452)
(357)
(182)
(155)
(111)
(104)
(54)
(51)
(50)
(50)
(49)
(37)
(26)
(23)
(21)
(19)
(15)
(11)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(2511)
(143)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Kumaş (847)
Sünger (733)
Pamuk (216)
Lateks (105)
Bambu (23)
Metal (13)
Deri (12)
Ahşap (9)
Çelik (7)
Suntalam (6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(328)
ve üzeri (490)
ve üzeri (539)
ve üzeri (547)
ve üzeri (571)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL