Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Yatak Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çift Kişilik Yatak

için 1,638 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çift Kişilik Yatak

Uyku insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Yaşamımızın bir bölümünü uyuyaarak geçiririz ve bu uykunun kaliteli olması gerekir. Bu durumda da en büyük gereksinimlerinden biri yataktır. Uykuda geçirdiğiniz zamanın kaliteli ve konforlu olabilmesi için kullandığınız çift kişilik yatağın gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılaması gerekir. Yeterli hareket alanı sağlayan modelleri, rahat uyumanıza ve dinlenmiş olarak uyunmanıza yardımcı olur. Kaliteli bir uyku uyuyarak geçirdiğiniz gecenin sabahında güne daha enerjik ve mutlu başlarsınız. Yalnız yaşıyor bile olsanız çift kişilik modellerin sunduğu geniş yatma alanı sayesinde konforunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Siz de farklı ebatlarda tasarlanan çift kişilik modeller arasından ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi karşılayan bir ürüne hemen sahip olmak için karyola yatak baza sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Modelleri ile Konforun Keyfini Çıkarın

Çift Kişilik Yatak Modelleri ile Konforun Keyfini Çıkarın

İki kişinin rahat bir şekilde uyuyabilmesi için tasarlanan çift kişilik modeller, evli çiftlerin ve rahatına düşkün kullanıcıların öncelikli tercidir. Dinlenmek için uzandığınızda fiziksel olarak konforlu hissetmenizi sağlayan modelleri, psikolojik açıdan da rahatlamanıza yardımcı olur. Geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan çift kişilik modeller, kaliteli dokuları ile ruh sağlığınızı da destekleyici etki gösterir. Bu nedenle ruh ve beden sağlığınızı koruyabilmeniz için kalite bir model kullanmayı asla göz ardı etmemelisiniz. Aynı zamanda güne enerjik ve açık bir zihin yapısıyla başlamanızı da sağlayan çift kişilik modelleri, uygun fiyat seçenekleri ile de dikkat çeker. Uyku esnasında omurganızın doğal duruşunu destekleyen seçenekler, değişik ölçülerde tasarlanır. Çift kişilik yatak ölçüleri ve çift kişilik yatak yüksekliği seçenekleri, farklı beden yapılarına sahip kullanıcılara hitap edecek şekilde belirlenir. Bununla birlikte çift kişilik yatak başlığı modelleri, odanıza değer kazandırmanıza yardımcı olur. Özellikle çift kişilik yatak ahşap başlık tasarımları odanızda tarzınızı yansıtmanızı mümkün kılar. Üst ve alt kapaklarında farklı malzemenin kullanılabildiği çift kişilik modellerinde gizli ped özelliği olan ürünler de bulunur. Gizli ped özelliğine sahip olanlar, yumuşak dokuları ile dikkat çeker. Yumuşak dokular, uyku konforunuzu artırarak daha rahat ve kesintisiz uyku uyumanıza yardım eder. Dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlayan gizli ped özelliğine sahip modeller, bakteri oluşumuna karşı da direnç gösterir. Vücudunuza uygun olan yatak pedi türünü seçerek daha hassas bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda terlemeyi de engelleyen pedli modelleri, kullanım sırasına çökme hissi meydana getirmez. Böylelikle sabah uyandığınızda vücut ağrısı yaşamazsınız. Her iki bölümünü de kullanmanıza imkân veren çift kişilik modelleri ise uzun süreli performans gösteren ürünler olarak dikkat çeker. Uzun seneler boyunca kullanılabilen bu modeller, aynı konforu her an yakalamanıza olanak tanır. Farklı uyku alışkanlıkları için özel olarak tasarlanan çift kişilik çeşitleri, vücut ergonominize en iyi şekilde uyum sağlayabilmesi için gelişmiş teknolojiler kullanılarak imal edilir. Hemen şimdi ürün sayfamızı ziyaret ederek Yataş çift kişilik yatak modellerini ve diğer markaların ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Modelleri ile Gelen Derin Uyku

Çift Kişilik Yatak Modelleri ile Gelen Derin Uyku

Satın alacağınız çift kişilik modellerin ana dolu malzemesi yaydır. Bu kapsamda çift kişilik yatak iskeleti çeşitleri paket yaylı veya yaylı modeller olarak adlandırılır. Çift kişilik yatak tavsiye seçenekleri arasında, genellikle yaylı modelleri ön plana çıkar. Yaylı modelleri uzun senelerdir odaların en çok tercih edilen ürünleri arasındaki yerini korur. Uzun yıllar aynı ve ilk günkü formunda kalmasına imkân veren teknolojiler ile donatılan çift kişilik yaylı seçenekler, ihtiyacınız olan omurga desteğini de en iyi şekilde sağlar. Özel yay sistemi ile üretilenlerde çöküntü meydana gelmez. Bu sayede yatağınızı uzun seneler herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Dayanıklı bir yay sistemi ile üretilen modeller arasında vücut ısısına duyarlı özelliği ile ön plana çıkan kumaş kaplama kullanılır. Örme pamuk kumaş ile dizayn edilen bu tür çeşitler, yumuşak dokusu ile rahat ettirir. Fermuarlı kılıf ile tasarlanan modeller ise kılıfın kolayca çıkarılıp takılmasına imkân tanır. Bununla birlikte yıkanabilir ve çıkarılabilir kılıfa sahip olan çift kişilik yatak çeşitleri, kolaylıkla ve zahmetsiz bir şekilde temizlenir. Ayrıca kaymaz özelliğe sahip kumaşlar ile üretilen çift kişilik modelleri de vardır. Toz ve bakteri barındırmaz kumaş ile kaplanan modelleri ise konfor ile birlikte hijyen konusunda da kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılar. Öte yandan ıslaklığı hapsetme özelliği bulunan modeller, idrar kaçırma problemi olan hastaların kendilerini güvende hissetmelerine yardım eder. Çift kişilik modeller tasarımları arasında öne çıkan ürünlerden bir diğeri de kaşmir rulo sünger kullanılarak üretilenlerdir. 24 danisteli olan bu modeller, yüksek gramajlı tela örme kumaş ve silikon elyaf özellikleri ile de dikkat çeker. Çift kişilik yatak ağırlığı konusunda da ön plana çıkan bu ürünler, hafif yapıları ile bilinir. Bununla birlikte çift kişilik çeşitler içerisinde el işçiliği ile imal edilen ürünler de bulunur. Konfor hedefiyle imal edilen modelleri arasında tasarımda cildi yenileyen aminoasitler bulunan ürünler de vardır. Bu sayede daha dinlendirici ve rahatlatıcı bir etki sunan modeller, çift kişilik yatak yorumları arasında ön plana çıkar. Aynı zamanda cildinizi de nemlendiren bu ürünler sayesinde her sabah yenilenmiş bir şekilde güne başlarsınız.

Sizin İçin Uygun Olan Çift Kişilik Yatak Çeşitleri

Sizin İçin Uygun Olan Çift Kişilik Yatak Çeşitleri

Çift kişilik yatak seti seçenekleri, odaların olmazsa olmaz gereksinimlerinden biridir. Yatak odasının yanı sıra çift kişilik genç odası tasarımları da aileler tarafından özellikle genç bireyler için tercih edilir. Tüm geceyi üzerinde geçireceğiniz yatağın seçimi oldukça önemli bir konudur. Kaliteli bir uyku uyuyabilmek için gerekli olan temel eşyaların başında çift kişilik yatak modelleri gelir. Yatak çeşitleri arasından seçim yaparken gereksinimlerinizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Beğendiğiniz ürünün odanıza uygun olmasının yanı sıra sağlık konusunda da gerekli temel nitelikleri taşıması gerekir. Güne dinlemiş ve dinç uyanmanın ilk koşulu kaliteli bir uykudur. Kaliteli bir uyku deneyimi elde etmek için de doğru yatakta yatılması gerekir. Onlarca çift kişilik modeli arasından kendinize en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çift kişilik yatak önerileri arasından tercihte bulunurken beğendiğiniz ürünün omuriliğinizin doğal duruşunun korunmasına yardımcı olması gerekir. Doğru yatak tercihi yapılması, horlama problemlerini giderilmesinde de önemli bir etken olarak ön plana çıkar. Hatalı seçim sırt ve sırt ağrıları meydana getirebilir. Bu tür ağrıların oluşmasının nedeni kan dolaşımının uyku sırasında olumsuz etkilenmesidir. Bu kapsamda yapılması gereken kan dolaşımını olumsuz etkilemeyecek çift kişilik modellerinin seçilmesidir. Bu kritere dikkat edilmeden yapılan seçimler, uyku kalitesini de olumsuz etkiler. Kaliteli bir uyku düzeni elde edebilmeniz için ortopedik özellikler ile tasarlanan çift kişilik yatak modelleri, dinlenmiş bir şekilde uyunmanıza yardımcı olur. Full ortopedik özellikteki bu tasarımlar, rahat edebilmeniz için en son teknolojilerden faydalanılarak üretilir. Bambudan üretilmiş çift kişilik modeller, kış ve yaz aylarında konforlu bir kullanım olanağı sunar. Çift kişilik bambu çeşitleri, bedeninizin her noktasına eşit oranda destek sağlar ve kan dolaşımınızı düzenler. Gece boyunca yattığınız yatak, dönme sürelerini en aza indirerek daha derin ve kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Nefes alabilen kumaşlar ile tasarlanan yatak modelleri, terlemenin önüne geçerek rahat etmenizi mümkün kılar. Vücut yapınıza uygun çift kişilik yatak ebatları arasından doğru tercihte bulunarak uzun vaade meydana gelebilecek sağlık problemlerinizi en aza indirebilirsiniz. Ürün sayfamızı inceleyerek hemen Bellona çift kişilik yatak ve diğer markalara ait çift kişilik modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Tarzınızı Hitap Eden Çift Kişilik Yatak Modelleri

Tarzınızı Hitap Eden Çift Kişilik Yatak Modelleri

Teknolojik gelişmeler, yatak modelleri üzerinde de etki gösterir. Çift taraflı kullanım özelliği bulunan modelleri de kullanıcılara farklı sertlikte yatma olanağı sunar. Her iki tarafı da farklı sertlik seviyelerinde tasarlanan bu modelin dilediğiniz zaman diğer tarafını çevirerek kullanabilirsiniz. Tasarımında özel işlemeli taşıma kulpları bulunan modellerini kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca, bu kulpları kullanarak yatağınızı rahatça ters yüz edebilirsiniz. Ergonomik yapıları ile dikkat çeken paket yaylı tasarımları, uyku sırasında oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirir. Kullanıcının bedeni ve yatak arasındaki boşluğu tam olarak dolduran modeller, konforlu bir geceyi de beraberinde getirir. Çift kişilik yatak ortopedik dizaynları oldukça sık satın alınan ürünler arasında yer alır. Ortopedik yatakların en dikkat çeken özelliği, kullanıcının vücudunun şeklini almasıdır. Ortopedik çift kişilik çeşitler esnek ve daha yumuşak dizayn edilir. Ortopedik modelleri kullanmayı tercih eden kullanıcılar için daha esnek yaylar kullanılarak üretilen bu çeşitler, maksimum düzeyde vücut desteği sağlar. Ortopedik yaylı çift kişilikler, sünger yapısı sayesinde vücudun farklı bölgelerine basınç uygular. Yatak kullanımı sırasında en sık rastlanan durumlardan birisi de belirli bir süre sonra yatakta çökme meydana gelmesidir. Yatağın yapısında oluşan çökme, ciddi fiziksel problemleri ve rahatsızlıkları beraberinde getirebilir. Havuzlama teknolojisi ile tasarlanan modeller, ne kadar süre kullanırsanız kullanın herhangi bir çökme meydana gelmez. Ayrıca üretiminde konforu sağlamak için sünger kullanılır. Yatağı insan bedeni için uygun hale getiren unsur süngerdir. Yatağın alt ve ped kısımlarında kullanılan süngerler, destekleyici özellik gösterir. Bu sayede yatağın hem üstü hem de altı aynı sertlikte olur ve yatağınıza uzandığınız oluşan yük eşit olarak dağılır. Bu özelliği sahip çift kişilik yatak minderi tasarımları, yatağın hangi tarafından uyursanız uyuyun denge sorunu yaşamanızı engeller. Çift kişilik yatak kampanya seçeneklerinden faydalanarak konforlu bir yatağa ve sağlıklı bir uyku düzenini sahip olabilirsiniz. Güne huzurlu ve mutlu bir başlangıç yaparak güçlü bir motivasyon elde edebilirsiniz.

Farklı Boyutlardaki Yatak Modelleri ile Rahatlığı Yakalayın

Farklı Boyutlardaki Yatak Modelleri ile Rahatlığı Yakalayın

Yatak modelleri arasından tercihte bulunurken ölçüleri konusunda bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir. Çift kişilik yatak genişliği ve uzunluğu, ürünün markasına ve modeline göre farklılık gösterir. King olarak da isimlendirilen çift kişilik yataklar, büyük boyutları ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra çift kişilik yatak 140x200 modelleri de king kategorisinin en çok beğenilen ürünlerinden biridir. Standart çift kişilik olanlar ise king yataklara göre biraz daha küçük ebatlara sahiptir. Çift kişilik yatak 160x200 ve çift kişilik yatak 150x200 boyutları da kullanıcıların sık tercih ettiği ürünler arasında bulunur. Çift kişilik tasarımları arasında ön plana çıkan latesk yataklar, özellikle uzun süreli kullanımdan meydana gelen koku oluşumunun önüne geçme nitelikleri ile bilinir. Özellikle yaz aylarında sıcak yüzünden meydana gelen terlemeleri en aza indiren seçenekler, dengeli bir şekilde dinlenmenizi sağlar. Sıcak mevsim koşullarında yatağınızı uzun süre bile kullansanız herhangi bir koku ve mantar sorunu ile karşılaşmazsınız. Uzun ömürlü bir kullanım sağlayan bu modeller, uyku veriminize de olumlu katkı sağlar. Lateks modelleri özellikle kilo ve fiziksel rahatsızlıkları olan kullanıcılar için uygun olan ürünlerdir. Lateks modeller yaysız üretildiği için herhangi bir manyetik alan meydana getirmez. Yatağın yapısında bulunan hava kanalları doğal klima görev görür. Çift kişilik yatak fiyatları, ürünün markasına, modeline ve teknolojisine göre farklı seviyelerde belirlenir. Çift kişilik yatak boyutları, yatak fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan bir başka unsurdur. Yatağın boyutları büyüdükçe fiyat seviyesi de doğru orantılı olarak yükselir. Siz de çift kişilik yatak modelleri ve fiyatları arasından kendi kriterlerinize ve bütçenize uygun bir ürünü hemen satın alarak kalite uykunun olumlu etkilerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Dört mevsim süresinde rahatlıkla kullanacağınız modelleri vücudunuzun şeklini alarak uyku problemi yaşamanızın önüne geçer. Uzun süre ilk gün ki performansı muhafaza eden yatak modelleri ile iş performansınız ve sosyal becerileriniz daha iyi sevilere ulaşır.

Çift Kişilik Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çift kişilik çeşitleri satın alırken bazı konuları göz önünde bulundurmanız hem sağlığınız hem de konforunuz için oldukça önemlidir. Doğru seçimde ilk olarak gereksinimlerinizi ve önceliklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu kapsamda; yatakta rahat hareket edebilmek, dinlendirici uyku, vücudunuzun desteklenmesi, ağrıların oluşmaması gibi ana başlıklar belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte seçtiğiniz yatağın doğal içeriğe sahip olması tavsiye edilir. Özellikle maliyeti düşük tutmak amacıyla yanlış seçim yapılabilmektedir. Ancak geçirilen zaman hesaba katıldığında fiyat konusunun esnetilmesi gerektiği ortaya çıkar. Fiyatı düşük tutmak adına alınan kalitesiz modellerinin tercih edilmesi birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Boy ve kilonuzu baz alarak seçim yapılması dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Yanlış ölçülerde alacağınız bir modelde vücudunuz asla rahat edemez. Aynı zamanda uykuya dalmanız da oldukça zorlaşır. Yatak seçerken mevcut rahatsızlıklarınızı da düşünerek hareke etmelisiniz. Sırt ağrısı, bel fıtığı veya skolyoz gibi sorunlarınız var ise bu durumu uygun seçenekleri tercih etmeniz gerekir. Bu sayede ağrılarınızı ciddi oranda azaltabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Ölçüleri Nelerdir?

Birçok kişi yatakların sadece tek ve çift kişilik olarak ikiye ayrıldığını düşünür. Ancak çift kişilik modelleri kategorisin içerisinde farklı boyutlara sahip seçenekler bulunur. Bu konuda eksik bilgi sahibi olunması özellikle doğru seçim konusunda hata yapılmasına neden olabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için çift kişilik ebatları hakkında yeterli ve doğru bilgiye sahip olunması gerekir. Çift kişilik modelleri arasında en sık tercih edilen ürünler; 180 x 200, 160 x 200, 150 x 200 ve 140 x 190 santimetrelik modellerdir. Pek çok otelde kullanılan ve ziyaretçilerin çok beğendiği geniş yataklar, king olarak bilinen 180 x 200 boyutlarındaki yataklardır. Siz de odanızın büyüklüğünü ve önceliklerinizi göz önünde bulundurarak en uygun boyuta sahip çift kişilik modelini satın alabilirsiniz.

Ortopedik Çift Kişilik Yatakların Faydaları Nelerdir?

İyi bir konfor ve destek sunmak için geliştirilmiş olan gerçek bir ortopedik model, beraberinde birçok fayda getirir. Ortopedik yatakların sağladığı faydaların başında maksimum destek gelir. Ortopedik yatakların sağladığı destek, mükemmel bir uyku pozisyonu elde etmenizi sağlar. Bu sayede uykunuz sık sık uyku bölünmez ve dinlenmiş bir his ile uyanmanıza yardımcı olur. Ortopedik yatakların sağladığı bir diğer fayda ise eşit ağırlık dağılımıdır. Kalitesiz bir yatakta uyuduğunuz zaman, vücut ağırlığınız kalça, sırt ve boyun gibi omurga çıkıntılarında toplanır. Fakat bir ortopedik yatakta yattığınızda ağırlığınız bütün vücuda yayılır. Böylece söz konusu bölgelerde yaşanan ağrılar en aza indirilir. Ortopedik yatakların bir başka faydası ise doğru omurga hizalamasıdır. Ortopedik tasarımları, omurganızda oluşan basıncı hafifleterek sırt ağrılarını azaltır. Sağlıklı bir duruş da ortopedik çeşitlerinin kullanıcılara sunduğu faydalar arasında yer alır. Uyku sırasında aldığınız doğru duruş, gece boyunca düzenli ve sağlıklı kan dolaşımı sağlanmasına katkı sağlar.