TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Başlık

için 1,558 sonuç bulundu.

Başlık

Başlıklar, bazaları ve karyolaları hem daha şık hem de daha konforlu hale getirmek için sonradan ekleyebileceğiniz veya onlarla takım olarak alabileceğiniz bir aparat. 3A Mobilya, FabrikaSatis, Moss Yatak, Moda Mobilya, Sanatde ve diğer markaların ürünlerini burada bulabilir, başlık fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Çift Kişilik Başlık

Çift Kişilik Başlık

Çift kişilik başlıklar çift kişilik yataklar ile birlikte kullanılmak üzere üretilmiş baza başlık veya yatak başlık modelleridir. Çift kişilik başlıklar, yatak odanızın dekorasyonuna uyum sağlayabilecek çeşitliliktedir. Dolayısıyla, yatak baza başlık uyumunu yakalamanın yanı sıra klasik dekorasyon, modern dekorasyon veya diğer dekorasyon türleriyle gidebilecek baza başlık modelleri bulmanız da mümkün. Çift kişilik başlıklar kumaş, deri, yonga levha, ahşap, suni deri, suntalam veya poliüretan gibi malzemelerden üretilir. Bu malzemelerin dokusu ve deseni de dekorasyonunuza farklı bir atmosfer katmanıza yardım edecektir. Bol ayrıntılı modeller klasik zevklere, sade ve düz renkli modeller ise modern zevklere hitap edebilir.

TV Sehpası

Tek Kişilik Başlık

Tek kişilik başlıklar tek kişilik yatakların boyutlarına uygun olarak üretilen baza başlık modelleridir. Tek kişilik yatak başlığını çocuk odası için düşünüyorsanız iki kişilik yatak başlıklarındaki gibi şık ve ağır modeller yerine çocuğunuzun ruhunu yansıtan hafif ve renkli modelleri tercih etmelisiniz. Tek kişilik baza ve yatak başlıkları çocuğunuzun başını duvara çarpmasını veya duvarın soğukluğuna maruz kalmasını önlemek gibi pratik faydalara da sahiptir. Özellikle yumuşak ve dolgulu modeller bunun için ideal. Yatakta kitap okumayı veya mobil cihazlarla oyalanmayı seven çocuklar veya genç yetişkinler de baza başlıklarının kullanışlılığından epey yararlanabilir. Tek kişilik başlıklarda da deri, suntalam, kumaş, suni deri, yonga levha, ahşap ve diğer malzemelerden yapılmış ürünler bulabilirsiniz.

Baza ve Yatak Başlık Fiyatları

Baza ve Yatak Başlık Fiyatları

Baza başlık fiyatları veya yatak başlık fiyatları en başta ürünün tek kişilik ya da çift kişilik olmasına göre değişiklik gösterir. Sonrasında malzemenin türü ve başlığın ne kadar işçilik içerdiği de fiyatlara etki eder. Önemli olan ihtiyacınız olan kalitede olan, dekorasyonunuza en iyi şekilde uyum sağlayan ürünü seçmeniz. Yatak başlığı olmazsa olmaz değil ama sağlayacağı avantajlar ortada. Ayrıca bir takım oluşturma zahmetiyle uğraşmak istemezseniz baza başlık yatak set fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Bu setlerde bütün parçalar takım olacağı için ayrıca model araştırmanıza gerek kalmaz, böylece hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz. Yatak baza ve başlık setleri için yatak kategorimizi de ziyaret etmenizi öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçü

(463)
(303)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Kumaş (435)
Suntalam (179)
MDF (130)
Ahşap (102)
Deri (40)
Metal (8)
Suni Deri (8)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(136)
(61)
(35)
(27)
(11)
(8)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(96)
ve üzeri (167)
ve üzeri (186)
ve üzeri (189)
ve üzeri (196)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL