TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürgülü Gardırop

için 521 sonuç bulundu.

Sürgülü Gardırop

Yatak odası, herkesin huzuru bulduğu ve dinlenme alanı olarak en fazla tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Düzenli ve huzurlu hissedilen bir yerde uyumak, daha yararlı ve daha dinlenmiş hissedilmeyi sağlar. Uyku verimi arttırır. Düzenli ve toplu bir yatak odası için sürgülü gardırop en ideal seçeneklerden biridir. Sadece yatak odası için değil, kıyafetlerinizi ya da ortada muhafaza etmek istemediğiniz eşyalarınızı büyük sürgülü gardırop modelleri ile kolaylıkla saklayabilirsiniz. Böylelikle birçok eşyanın göz önünde olmasını engellersiniz, daha toplu bir görünüm kazandırırsınız. Sürgülü gardıroplar da 2 kapılı sürgülü gardırop gibi birçok seçeneğe sahiptir. Dilediğiniz büyüklükte ve beğendiğiniz şekilde büyük, modern bir gardıroba sahip olabilirsiniz. Mobilya gruplarının vazgeçilmezlerinden biri olan bu dolap çeşitleri, modern stillleri ve kullanışlılığıyla oldukça fazla talep görmektedir.

Sürgülü Gardırop, Mevcut Alanı Küçültmez

Sürgülü Gardırop, Mevcut Alanı Küçültmez

Sürgülü şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan gardırop modelleri, oldukça modern bir görünüme sahiptir. Daha kolay açılıp kapanması ile mevcut alanı daha yararlı kullanmanıza neden olur. Genellikle kapağı çekilip açılan gardıropların açılabilmesi için ön taraflarında kapaklarının boyutu kadar da bir boşluk olması gerekmektedir. Kapak açıldığında alan da daralır. Bu gibi durumların önüne geçilmek için 3 kapılı sürgülü gardırop modelleri gibi birçok sürgülü dolap üretilmiştir. Bu sayede gardırobunu açarken, kıyafet alırken Gardırop alanından başka bir alan işgal edilmez ve oldukça kolaylık sağlanır. Sağ veya sol tarafa doğru kapağın itilmesi ile açılan dolaplar, ekstra bir yer kullanmaz. Dışının kolaylığı kadar içinin kolaylığı için de sizlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur. Hazır olarak iç ve dış şeklinde satın alabileceğiniz gibi kendinizin yaptırabileceği, istek üzerine üretilen sürgülü gardıroplar da mevcuttur. Hazır olarak satılan dolaplardan birinin içi; 10 adet bölmeye sahiptir. En sağ tarafta 4 adet; kazak, tişört gibi ürünlerin konulması için bölmeler mevcuttur. Onun yan tarafında 4 adet ile aynı ölçüde 1 adet bölge mevcuttur. Buraya asılacak kıyafetlerinizi ya da çizme gibi ürünlerinizi koyabilirsiniz. Bu bölmelerin üst tarafında ise yatay şekilde bir bölme mevcuttur. Buraya da çanta, battaniye gibi dilediğiniz ürünü koyabilirsiniz. Bu dolap, iki kapılı sürgülü gardırop modelleri arasındadır. Dolabın sol tarafında ise, en alt kısımda bir adet çekmece vardır. Burası genellikle iç çamaşırı, çorap gibi daha özel eşyalar için tercih edilir. Üstünde de iki adet kazak, tişört gibi ürünler için ideal olabilecek bölme vardır. En üst kısımda ise daha büyük bir bölme olması, asılacak kıyafetleriniz için daha fazla alan yaratılmasına neden olmaktadır. Oldukça optimum kullanım amaçlanarak üretilen bu ürün, maksimum kıyafet saklama ve pratik kullanım için oldukça ideal bir seçenektir. 2 kapılı sürgülü gardırop modellerinden biri olması nedeniyle iki adet kapağı vardır. İki tarafı aynı anda açmanız mümkün değildir. Bir kapağı diğer tarafa doğru sürgülediğinizde size kıyafetlerinizi almak ve düzenlemek için maksimum alanı sağlamaktadır. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sürgülü Gardırop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sürgülü Gardırop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sürgülü kapaklara sahip olan gardıroplar, günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır. Daha şık ve daha zarif görünmeleri, tercih edilmeleri için bir nedendir. Özellikle aynalı sürgülü gardırop modelleri, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hem sürgülü olmasının kolaylığı ve şıklığı hem de aynalı olmasının avantajı ile ideal gardırop seçenekleri olmaktadır. En fazla tercih edilen aynalı modellerden biri, iki kapaklı, sürgülü bir modeldir. Beyaz rengin asilliği ile tasarlanmıştır. Sağ kısmın orta tarafında bir ayna bulunmaktadır. Sol kısımda ise 6 adet kahverengi çizgi ile düz bir tasarımdan daha farklı bir görünüm elde edilmiştir. Aynaların üst ve alt kısmında da bu çizgilerin devamı mevcuttur. Parlak beyaz bir renge sahip olan bu model, oldukça kullanışlı ve şık durmaktadır. Renginden ve tasarımının sadeliğinden dolayı her odaya uyum sağlayabileceği görülmektedir. Aynaya sahip olan bir başka model ise 4 kapılı sürgülü gardırop modelleri arasındadır. En sağ ve en sol kısımlar kahverengi, tahtanın modern tasarımı ile üretilmiştir. Orta sağ ve sol kısım ise birleşik, büyük bir ayna şeklinde olduğu için giyinme, hazırlanma konusunda çok büyük avantaj sağlamaktadır. Beyaz aynalı sürgülü gardırop modellerinin yanında, ahşap detayları da çok fazla tercih edilmektedir. Bir başka çok sevilen model ise; ahşap detaylara sahiptir. 2 adet sürgülü kapıya sahip olan bu dolap, sol tarafında kenarları ahşap detayla olmak üzere büyük bir aynaya sahiptir. Aynaya sahip olan gardırop modellerinin avantajı, hazırlanma konusunda sizlere kolaylık sağlamaktır. En basitinden evden çıkmadan önce nasıl göründüğünüze bakmak için kullanabilirsiniz. Ekstra ayna olarak yer kaplamadığı için de oldukça kullanışlıdır. Sürgülü gardırop fiyatları ise çok fazla kategoriye sahiptir. Gardırobun hammaddesine, modeline ve üretim şartlarına göre fiyatlar değişmektedir. Her bütçeye uyacak, herkesin beğenebileceği ve içine sinen sürgülü kapıya sahip gardırop modelleri bulunmaktadır. Hazırda olan modeller dışında, kendiniz de sipariş vererek, kendinize özel bir gardıroba sahip olabilirsiniz. Herkesin kıyafetleri, eşyaları farklı olacağı için gardırop içlerinin tasarımı da herkes de farklı sonuçlar yaratabilir. Bu yüzden, kendinize en uygun iç tasarıma sahip sürgü özellikli gardırop sahibi olmanız önerilmektedir.

Sürgülü Gardırop Modelleri Modern Bir Görünüm Sağlar

Sürgülü Gardırop Modelleri Modern Bir Görünüm Sağlar

Sürgülü bir şekilde açılıp kapanabilen gardıroplar, mevcut yararları dışında oldukça modern bir görünüme de sahip oldukları için; çok tercih edilmektedirler. Kullanışlı olmasının yanı sıra, yatak odasında veya konulacağı yerde kaba, çirkin bir gardırop modelini kimse görmek istemez. Sürgülü gardıroplar oldukça minimal, kibar ve asil tasarımlar ile üretildikleri için; avantajlı seçeneklerdir. Minimal tasarıma sahip olan gardırop modellerinin yanı sıra 5 kapılı sürgülü gardırop seçenekleri de oldukça tercih edilmektedir. Bu dolap seçenekleri, genellikle daha geniş alanlar için tercih edilir. Giyinme odalarının vazgeçilmez ürünleridir. 5 adet kapıya sahip olması nedeniyle, çok daha fazla eşyayı saklayabileceğiniz bir dolap modelidir. Sürgülü olması, bütün eşyalarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır. Eğer özel olarak ürettirdiğiniz bir ürün ise, iç kısmını da kendinize ve koyacağınız eşyalara uygun olarak tasarlamanız, istemeniz oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bir başka çok tercih edilen sürgülü kapıya sahip gardırop modeli ise; iki taraflı bir modeldir. Sadece bir adet sürgülü kapısı bulunmaktadır. Bir taraf ya da dolabın bir kısmı tamamen açık kalmaktadır. Genellikle kıyafet odalarında ya da yatak odalarında daha farklı bir tasarım olduğu için tercih edilmektedir. Aynı zamanda kıyafetlerinizi görmenizi de kolaylaştırması, oldukça avantajlı bir özelliktir. İhtiyacınıza göre küçük ya da büyük sürgülü gardırop modellerinden birini satın alabilirsiniz. Hazır olarak satılan modeller, genellikle benzer iç tasarımlara sahiplerdir. Asılabilecek kıyafetlerin olduğu alanlar, 1 ya da 2 çekmece ve tişört, kazak koymanız için yeterli alanlar bulunmaktadır. Eğer sizin asılacak bir eşyanız yoksa iç tasarımında asılma kısmı olmayan gardıropları tercih edebilirsiniz. Dış tasarımı aynalı ve aynasız şekilde, kendi ihtiyacınıza uygun seçebilirsiniz. Genellikle aynaları olanların tercih edilmesinin bir nedeni, ekstradan bir ayna almayarak daha ekonomik bir çözüm yaratmaktır. Hem ayna maliyetinden hem de alanından kazanç sağlamış olunur. En fazla tercih edilen, klasikleşmiş modeller genellikle iki kapaklı sürgülü gardırop modelleri arasındadır. Kadınların ve erkeklerin beğenebileceği, sade ve modern tasarımlar ile sizler de yatak odanızı, giyinme odanızı farklılaştırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Fonksiyonlarına Göre Gardroplar

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (105)
MDF (28)
Ahşap (24)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (72)
ve üzeri (80)
ve üzeri (83)
ve üzeri (92)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL