Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Kapaklı Gardırop

için 1,916 sonuç bulundu.
Renk seçiniz
 • 1.499,90 TL 1.399,90 TL
  % 7
  (7)

  ABETEMOBİLYA
  %97
 • 1.619,90 TL
  (219)

  Metalia
  %95
 • 3.687,05 TL 2.799,50 TL
  % 24
  (12)

  k-anm
  %100
 • 2.850,00 TL 2.480,00 TL
  % 13
  (61)

  HAZIRMOBİLYAGÜRKANT
  %100
 • 1.319,90 TL 1.219,90 TL
  % 8
  (2)

  ABETEMOBİLYA
  %97
 • 1.599,99 TL 1.499,99 TL
  % 6
  (3)

  ABETEMOBİLYA
  %97
 • 349,90 TL

  PİNOXİ-PİNOXİ
  %97
 • 1.320,00 TL 1.290,00 TL
  % 2
  (1)

  hediyecim38
  %100
 • 2.439,90 TL 1.439,90 TL
  % 41

  ZerkaConcept
  %95
 • 819,90 TL 749,90 TL
  % 9
  (4)

  ABETEMOBİLYA
  %97
 • 1.954,90 TL 1.484,17 TL
  % 24

  k-anm
  %100
 • 3.425,50 TL 2.600,70 TL
  % 24
  (1)

  k-anm
  %100
 • 1.789,70 TL 1.358,75 TL
  % 24

  k-anm
  %100

Kapaklı Gardırop

Yatak odalarında ve giyinme odalarında tüm kıyafetleri muhafaza etmeyi sağlayan gardıroplar kapaklı modelleri ile yer almaktadır. Cam kapaklı gardırop modelini oluşturan ürünler %100 MDF malzemesinden oluşmaktadır. Aynı zamanda gardıroplar, beyaz renginde ve iki adet ayna detayı bulundurmaktadır. Cam kapaklı gardıropların ölçüleri şu şekildedir; genişlik 225 cm, yükseklik 220 cm, derinlik 60 cm boyutundadır. Söz konusu ürünün genel özellikleri ise şu şekildedir; ürün mini fix bağlantı sistemi ile kurulmuştur. Aynı zamanda gardırop, 18 mm kalınlığında birinci kalite MDF levhadan üretilmektedir. Gardıroplar, kullanılan tüm parçaları ile TSE onaylı olup, kanserojen madde içermemektedir. Ayrıca söz konusu gardıropların tamamı anti-bakteriyel özellikte oluşmaktadır. Mobilyayı nemli bezle temizlemek mümkündür. Gardıropları direkt güneş ışığından koruyarak muhafaza etmek gerekmektedir. Dört kapaklı gardıroplar, kullanıcılara sunulmaktadır. Çeşitli marka kategorisinde yer alan ürün 4 kapaklı gardırop ve 4 adet çekmece detayı ile bulunmaktadır. %100 yerli üretim sonucu meydana gelmektedir. Aynı zamanda E1 sertifikalı olan gardıroplar, %100 MDF malzemesinden oluşmaktadır. Kendi içerisinde kullanıcıların tercihleri doğrultusunda askıları sökülüp takılabilmektedir. Kurşun içermeyen 0,8 mm PVC kenar bandı kullanılmaktadır. Dolabın içerisinde yer alan çekmece mekanizması çift açılımlı tam teleskopik raylardan üretilmektedir. Dolap aralıklarında ve çekmece altlarında 4 mm kalınlığında MDF mevcuttur. Destek ayakları su ile temasında hasar görmemektedir. Belirtilen gardıropların ölçüleri şu şekildedir; genişlik 276 cm, yükseklik 180 cm ve son olarak derinlik 46 cm ölçülerinde yer almaktadır. Gardıroplar genel olarak giyinme odasında, misafir ve yatak odalarında kullanılmaya elverişlidir. Üç kapak ve iki çekmece bölmeleri ve beyaz renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu ürünler, bağlantı ekipmanları ve kurulum şeması ile beraber yer almaktadır. Gardırop çeşitleri, beyaz mat dokulu yüzeyden ve 18 mm kalınlığında melamin kaplı yonga levhadan meydana gelmektedir. Aynı zamanda belirtilen gardıropların ölçüleri şu şekildedir; ürünün genişliği 105 cm, yüksekliği 215 cm ve derinliği 54 cm boyutundadır. Ürünler nemli bir bezle silinip, kuru bir bezle kurulanmalıdır. Dolayısıyla bu sayede uzun bir kullanım ömrü oluşturmaktadır. Ayna detayı bulunduran dolap çeşitleri, beş kapak detayı ile yer almaktadır. Aynı zamanda ürünler çeşitli orandaki mdf levhadan meydana gelmektedir. Beyaz renk seçeneği ile bulunan ürünler ise genel olarak 187 cm genişliğinde, 60 cm derinliğinde ve 220 cm yüksekliğinde yer almaktadır.

 Kapaklı Gardırop Modelleri

Kapaklı Gardırop Modelleri

Tamamen ergonomik boyutları ile yer alan gardıroplar, sürgülü ve kapaklı modelleri ile sayfa üzerinde yer almaktadır. Tüm kıyafetleri düzenli bir şekilde muhafaza etmeyi sağlayan dolaplar kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. MDF levhadan meydana gelen 3 kapaklı gardırop beyaz renk seçenekleri ile yer almaktadır. Çok amaçlı kullanımlar için tercih edilen ürünler, genel olarak 175 cm yüksekliğinde, 90 cm genişliğinde ve 38 cm derinliğinde yer almaktadır. Çocuk kullanıcılar için oluşturulan araba da dahil olmak üzere çeşitli desende yer alan dolap modelleri çocuk odalarında kullanılmaktadır. Üç adet kapağı bulunan ürünler, kaplı yonga levhadan meydana gelmektedir. Ayrıca dolap kapakları menteşe kapak özelliğinde sayfa üzerinde mevcuttur. Belirtilen gardırop çeşitlerinin içerisinde askı, çekmece ve raf sistemi yer almaktadır. Çekmecelerde çift açılım teleskopik ray sistemi ve tam açılım özelliği mevcuttur. Dolap ve gardıropların kapak içerisinde tercihe göre ayna detayı bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin ölçüleri şu şekildedir; genişlik 125 cm, yükseklik 20 cm ve derinlik 56 cm boyutlarındadır. Belirtilen çocuk dolap çeşitleri, bağlantı ekipmanları ve kurulum şeması ile bir arada bulunmaktadır. Ürünler, dört kapaklı, beyaz mat dokulu yüzeye sahip ve 18 mm melamin kaplı yonga levha yüzeyinden oluşmaktadır. Belirtilen ürünlerin özellikleri şu şekildedir; genel genişliği 140 cm, genel yüksekliği 215 cm ve derinlik 54 cm boyutlarındadır. Çeşitli marka ve modeldeki ürünler 2 kapaklı gardırop tasarımlarını teşkil etmektedir. Aynı zamanda gardıroplar, birçok farklı kullanımlara hizmet etmektedir. Belirtilen ürünler, iki adet kapaktan ve sekiz adet iç bölmelerden oluşmaktadır. Beyaz renk seçeneği ile yer alan gardıroplar, genel olarak 107 cm genişliğinde, 177 cm yüksekliğinde ve 47 cm derinliğinde yer almaktadır. Çeşitli modelde yer alan dolap ve gardıropların içeriğinde yer alan malzemeler, melamin yüzeye sahip 18 mm birinci kalite yonga levhadan ve birinci sınıf 1 mm PVC kenar bandından oluşmaktadır. Ürünlerin uzun ömürlü kullanımı için temizliği nemli bir bezle yapılmalıdır. Ayrıca dolaplar, temizliği sırasında ekstra deterjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süre temasından kaçınılmalıdır. Kullanım alanına göre çeşitlenen ürünlerin, iki kapaklı ve iki çekmeceli bölme detayları yer almaktadır. Belirtilen ürünlerin genel ölçüleri şu şekildedir; genişliği 70 cm, yüksekliği 215 cm ve derinliği 54 cm boyutundadır. Söz konusu dolaplar, kumtaşı dokulu yüzeyden ve ceviz dokulu yüzeyden meydana gelmektedir.

 Giysi Gardıropları Sayesinde Toplu Görünüm

Giysi Gardıropları Sayesinde Toplu Görünüm

Dağınık görünümü ortadan kaldırmayı hedefleyen dolaplar, fonksiyonel ve estetik formları ile yer almaktadır. Kapak özelliği bulunan dolaplar, tüm dağınıklığı kaldırmaktadır. Toplu bir görünüm sunarak konforlu kullanım teşkil etmektedir. Birçok modelde yer alan dolaplar kapaklı gardırop ve sürgülü gardırop tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı marka kategorisinde yer alan ürünler, altı adet çekmece detayı ile yer almaktadır. Parlak beyaz ve lefkas renk seçenekleri ile bulunan ürünler ise iki adet ayna detayına sahiptir. Ergonomik ölçülere sahip olan dolaplar, takılıp çıkarılabilme gibi işlemlere karşı dayanıklılık göstermektedir. Söz konusu gardıroplar, sağlığa zarar vermeyen ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden Avrupa E1 kalite standartlarına göre üretilmektedir. Ürünlerin içerisinde yer alan tüm parçalar %100 yerli üretim olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda dolapta doğada çözünebilen 18 mm kalınlığında melamin kaplı yonga levha (suntalam) kullanılmaktadır. Ürünlerin kapak detaylarında menteşe sistem ve kulp mevcuttur. Belirtilen dolapların tüm parçalarında 0,4 mm ve 0,8 mm kalınlığında çeşitli modellerde kenar bant sistemi bulunmaktadır. Çoğu gardırop modellerinin sağ ve sol gözlerinde raf sistemi mevcuttur. Ürünlerin alt kısmında ise her iki gözde üçer adet olmakla beraber çekmece haznesi bulunmaktadır. İçeriğinde yer alan çekmeceler, teleskopik ve çift açılımlı ray sistemini oluşturmaktadır. Söz konusu ürünlerin ölçüleri ise şu şekildedir; genişliği 180 cm, yüksekliği 206 cm ve derinliği 56 cm boyutundadır. Çeşitli tasarım da yer alan ürünler kapaklı gardırop modelleri ile bulundurmaktadır. İki adet kapak sistemi bulunduran gardırop tasarımları ise beyaz renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Ürünlerde çeşitli modelde ve tasarımda destek ayağı ve geniş raf sistemi bulundurmaktadır. TSE belgesine sahip olan dolap modelleri, sağlığa zarar veren malzemeler ve kanserojen materyal içermemektedir. Antibakteriyel olan dolaplar, yonga levha kenar banttan ve melamin yüzeyli yonga levhadan meydana gelmektedir. Toplamda altı bölmeden oluşan ürünler, genel olarak 80 cm genişliğinde, 177 cm yüksekliğinde ve 47 cm derinliğinde yer almaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda farklılaşan modeller, masif gardırop tasarımı ile yer almaktadır. Tek renk seçeneği ile yer alan dolaplar, genel olarak ekstra kalite kanada çamı fırın kurusu ve bağıl nem oranı %12 olan iskelet marin kontra ile meydana gelmektedir. Söz konusu ürünlerin ölçüleri ise genel olarak şu şekildedir; 170 cm genişliğinde, 200 cm yüksekliğinde ve 60 cm derinliğinde yer almaktadır.

 Kapaklı Gardırop Çeşitleri

Kapaklı Gardırop Çeşitleri

Sürgülü ve kapaklı modelleri ile yer alan dolaplar, boyutlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Kapak adetlerine göre alanda yer kaplayan gardıroplar dokuz kapak sayısına kadar artış göstermektedir. Farklı marka modelindeki 7 kapaklı gardırop tasarımları kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda ürünlerde iki adet çift taraflı kapak ve üç adet tek taraflı kapak detayı bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin ölçüleri şu şekildedir; ürün genişliği 315 cm, yüksekliği 190 cm ve derinliği 52 cm boyutlarındadır. Genellikle çocuk ve bebek odalarında tercih edilen dolaplar, çocuklar için özel üretilen materyallerden meydana gelmektedir. Aynı zamanda %100 yerli üretim olarak yer almaktadır. Dolaplar, E1 sertifikalı birinci kalite MDF malzemesinden üretilmektedir. Dolapların kullanım alanlarına göre içeriğinde özel minifix montaj malzemesi ve PVC kenar bantları yer almaktadır. Çeşitli modelde yer alan iki kapaklı dolap modelleri, aynı zamanda iki adet çekmece detayı bulundurmaktadır. Genellikle bebek odalarında tercih edilen dolaplar, pembe ve mavi kulp detayı ile yer almaktadır. Çocuk odalarında da kullanılabilmektedir. Çekmece mekanizmasında çift taraflı bilyalı raylar mevcuttur. Dolayısıyla uzun vadede kullanım imkanı sağlamaktadır. Minifix mekanizması sayesinde birçok kez sökülüp takılmaya elverişlidir. Bebekler ve çocuklar için oluşturulan gardırop çeşitleri, içeriğinde kurşun geçirmeyen 0,80 mm PVC kenar bandı mevcuttur. Dolapların gövde kısımlarında montaj sağlamlığı açısından çift kanallar açılmaktadır. Dolayısıyla arkalıklar bu kanallar sayesinde ürünün dengesini iyi bir şekilde sağlamaktadır. Söz konusu dolapların ölçüleri ise şu şekildedir; dolap genişliği 78 cm, derinlik 45 cm, yükseklik 191 cm boyutundadır. Ev ve iş yerlerinde kullanılmak üzere üretilen çeşitli modeldeki masif dolap çeşitleri, tek kapak ve altı adet çekmece detayı ile dikkat çekmektedir. Beyaz renk seçeneği ile yer alan dolaplar, kulp detaylarında farklılık yaratmaktadır. Söz konusu ürün, banyo ve mutfak alanlarında da tercih edilmektedir. Yerli üretim olan dolapların genel ölçüleri şu şekildedir; dolap yüksekliği 152 cm, dolap iç genişliği 112 cm ve derinliği 51 cm boyutundadır. Pembe ve mavi renk seçenekleri ile yer alan farklı markaya ve modele sahip bebek dolapları kullanıcılara sunulmaktadır. Üç kapak ve bir adet ayna detayı bulunduran dolap tasarımları, %100 yerli üretimdir. Suntalam malzemesinden meydana gelen bebek odası dolapları, genel olarak 191 cm yüksekliğinde, 117 cm genişliğinde ve 45 cm derinliğinde yer almaktadır. Sayfamızdan bez dolap ürün seçeneklerine de bakabilirsiniz.

 Fonksiyonel ve Estetik Kapaklı Gardıroplar

Fonksiyonel ve Estetik Kapaklı Gardıroplar

Tekli olarak veyahut yatak odası takımında yer alan gardrop modelleri çeşitlilik göstermektedir. Birçok renk kriterinde ve malzeme çeşidinde yer alan gardıroplar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak çeşitlenen dolap modelleri, country tarzı ile dikkat çekmektedir. Beyaz renk seçeneği ile yer alan söz konusu dolaplar, iki adet ayna ve dört adet çekmece detayı bulundurmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin tüm kapaklarında çarpmayı ve yüksek sesi önleyen fren sistemli menteşe yer almaktadır. İçeriğinde 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levha (suntalam) mevcuttur. Ayrıca dolapların kapakları MDF mebran kaplama olarak üretilmektedir. Kanserojen madde içermeyen dolap çeşitleri, Avrupa E1 standartları doğrultusunda üretilmektedir. Çok amaçlı bölmeleri sayesinde hem dolap hem de şifonyer ihtiyacını karşılamaktadır. Dolabın çekmece bölmelerinde frenli teleskopik çift açılımlı ray kullanılmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir ses ve farklı çarpma titreşimlerine izin vermez. Söz konusu gardıroplar, taban kısmında dört adet 10 cm yüksekliğinde denge ayaklara sahiptir. Gardıropların genel ölçüleri ise şu şekildedir; dolap genişliği 160 cm, dolap yüksekliği 209 cm ve dolap derinliği 52 cm boyutlarındadır. Birçok gardırop modelleri çok amaçlı kullanımlar için oluşturulmaktadır. Beyaz ve ahşap rengi dahil olmak üzere çeşitli renk seçeneği sunan gardıroplar, dört kapak ve bir adet çekmece detayından oluşmaktadır. Çekmece detayı dolabın ortasında bulunduğu için fonksiyonel ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Söz konusu gardırop tasarımları, çevre ve çocuk sağlığına uygunluk oluşturan malzemelerden üretilmektedir. Gardıropların içeriğinde 18 mm kalınlığında A kalite yonga levha ve birinci sınıf PVC bant mevcuttur. Belirtilen gardırop çeşitlerinin ölçüleri ise şu şekildedir; dolap yüksekliği 140 cm, dolap genişliği 59 cm ve dolap genel derinlik 27 cm boyutundadır. Giyinme odaları gibi büyük alanlarda tercih edilen 8 kapaklı gardırop modelleri kullanıcılara sunulmaktadır. Geniş yatak odalarında ve giyinme alanlarında tercih edilen ürünler, iç bölmeleri ile fonksiyonel kullanım imkanı sağlamaktadır. %100 yerli üretim olan geniş gardıroplar, MDF malzemesinden ve 0,8 mm kalınlığındaki PVC kenar bantlarından meydana gelmektedir. 8 kapak detayına sahip olan gardıropların genel olarak ölçüleri şu şekildedir; dolap genel yükseklik 180 cm, ayak yüksekliği 10 cm, gövde yüksekliği 170 cm, genişlik 276 cm, dolap genel derinlik 46 cm, kapak derinliği 2 cm ve gövde derinliği 44 cm boyutunda yer almaktadır.

 Sürgü Kapaklı Gardıroplar ile Alan Kazanın

Sürgü Kapaklı Gardıroplar ile Alan Kazanın

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen dolaplar, birçok yönden fonksiyonel ve estetik görünüm teşkil etmektedir. Kısa mesafelerde kolay çözümler sağlayan sürgü kapaklı gardırop modelleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan sürgü kapaklı gardıroplar, ayna detayı ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. TSE standartlarına uygun olarak üretilen sürgü detaylı gardıroplar, sağlığa zarar vermeyen ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden meydana gelmektedir. Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre dostu ve çocuk sağlığına uygun ürünlerdir. Birinci sınıf hammadde ile üretilen gardıroplar aynı zamanda Avrupa E1 kalite standartları doğrultusunda oluşmaktadır. Söz konusu sürgülü kapak detayına sahip gardıropların ölçüleri ise şu şekildedir; ürün yüksekliği 210 cm, genişliği 180 cm ve derinliği 60 cm boyutunda yer almaktadır. Çeşitli marka kategorisinde yer alan gardırop tasarımları kullanıcı tercihine göre ayna detayı eklemektedir. Genel olarak dolapların ön yüzünde ayna detayı yer almaktadır. Ancak ayna detayı boyut ve şekil olarak farklılık göstermektedir. Sadece raf bölmesinden oluşan gardırop modelleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Hareket imkanı sunan raflar kullanıcı tercihi doğrultusunda değişmektedir. Gömme kulp detayı bulunduran dolaplar, ergonomik ölçüleri ile yer almaktadır. Aynı zamanda söz konusu dolaplar zemine zarar oluşturmayacak geniş pabuçlardan oluşmaktadır. Söz konusu raflı gardıropların içeriğinde melamin yüzeye sahip yonga levha ve birinci sınıf ithal bağlantı parçaları yer almaktadır. Belirtilen raflı gardıropların ölçüleri genel olarak şu şekildedir; genişlik 94 cm, yükseklik 182 cm ve derinlik 52 cm boyutundadır. Estetik ve fonksiyonel tasarımı ile yer alan gardıroplar çeşitli amaçlara hizmet etmektedir. Güncellenen formları ile kullanıcıların istekleri ve gereksinimlerine öncelik vermektedir. Ceviz ve siyah rengi de dahil olmak üzere çeşitli renkler ile yer alan gardırop modelleri gold ve gümüş renkli ayna detayları ile bulunmaktadır. Söz konusu gardıropların genel ölçüleri ise şu şekildedir; dolap genel genişlik 235 cm, dolap derinliği 60 cm ve dolap genel yüksekliği 216 cm boyutundadır. Kullanım alanlarına göre genellikle yatak odasında tercih edilen panjur kapaklı gardırop modelleri birçok renk seçeneği ile yer almaktadır. Kapaklarında panjur detayına yer veren gardırop tasarımları, ayna bulundurmamaktadır. Ancak iki adet kapak ve bir adet çekmece detayı yer almaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ergonomik boyutlarda üretilmektedir. Yerli üretim olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu panjur kapaklı dolap çeşitlerinin ölçüleri genel olarak şu şekildedir; yükseklik 198 cm, genişlik 130 cm ve derinlik 54 cm boyutundadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Gardroplar

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Suntalam (918)
Yonga levha (270)
Ahşap (200)
MDF (64)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(76)
ve üzeri (138)
ve üzeri (170)
ve üzeri (188)
ve üzeri (205)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL