TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapaklı Gardırop

için 1,878 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Kapaklı Gardırop

Yatak odalarına, çocuk ve genç odalarında, misafir odalarında hatta antrelerde bile kullanılan kapaklı gardırop modelleri, en kullanışlı mobilyalardan biridir. Farklı boyutları sayesinde dilediğiniz alanda dilediğiniz amaç için kullanılmaya olanak sağlayan kapaklı gardıroplar uygun fiyat seçeneğiyle de alım kolaylığı sunmaktadır.

Kapaklı Gardırop Modelleri

Kapaklı Gardırop Modelleri

Kapaklı gardırop modelleri; ürünün boyutuna, kapak sayısına ve materyaline göre farklılıklara ayrılmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz kapaklı gardırop modellerinden bazıları; 2 kapılı gardırop, 3 kapılı gardırop, 4 kapılı gardırop, 5 kapaklı gardırop ve 6 kapılı gardıroplardır. Kapaklı gardırop modelleri aynı zamanda kapakları ayna olarak da tasarlanmaktadır. Bu sayede odanızda ekstradan bir ayna bulundurmanıza gerek kalmaz. Eğer alanınız dar ve küçükse 2 kapaklı dolap ya da 3 kapılı dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Öğrenci evlerinde, çocuk ve genç odalarında genellikle 2 veya 3 kapılı gardırop modelleri kullanılmaktadır. Yatak odalarında ise çoğunlukla 5 kapılı ya da 6 kapılı gardırop modelleri tercih edilmektedir.

Gardırop Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Gardırop Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Genellikle yatak odalarında ya da giyinme odalarında kullanılan gardıropları alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Eğer alanınızın genişse kapılı gardıropları göbül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ancak daha dar ve küçük bir odaya sahipseniz sürgülü gardırop modellerine yönelebilirsiniz. Geniş alana sahip bir oda için düşünürsek tek kişilik kullanımda 3 ya da 4 kapılı gardırop ideal olacaktır. Ancak eğer iki kişinin kullanımına açık bir gardırop olacaksa 3 veya 4 kapılı dolaplara eşyalarınız sığmayabilir. Bu yüzden en az 5 kapılı hatta mümkünse 6 kapılı bir dolap tercihinde bulunmalısınız. Kıyafetlerinizin azlığı sizi yanıltmasın. Zira gardıroplarınızda nevresim takımından yastık yorgana kadar pek çok eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Gardırop alırken dikkat etmeniz gereken bir başka husus da dolabın kullanışlılığıdır. Bir dolabın kullanışlılığını içindeki raf sayısından ve kıravat, kemer gibi ekstra alanlar yaratılmış olmasından anlayabilirsiniz. Fazla raf demek daha düzenli ve daha kullanışlı yerleşmek anlamına gelir. Bu yüzden gardırop alırken içini mutlaka inceleyin.

Kapaklı Gardırop Fiyatları

Kapaklı Gardırop Fiyatları

Kapaklı gardırop fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline, ölçüsüne ve kapak sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dolapların fiyatı çoğunlukla kapak sayısıyla paralellik göstermektedir. Bu durumda tek kapaklı ve iki kapaklı gardırop modelleri daha uygun fiyatlıyken dört, beş ve altı kapaklı dolaplar için ise bütçelerinizi biraz daha esnetmeniz gerekebilir. Gardırop fiyatları konusunda belirleyici bir başka faktör de üründe kullanılan materyaldir. Suntalam, levha yonga gibi materyalden üretilen dolaplar daha uygun fiyatlı iken ağaçtan üreilen dolaplar için daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Orta fiyat skalasında bir dolap arıyorsanız da MDF gardırop modellerini tercih edebilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz kapaklı gardırop markaları arasında; Adore, Dessenti, Modalife, Sanalmobilya, Tekzen Home, Yataş, YıldızMobilya, 86Möble gibi markalar yer almaktadır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının kapaklı gardırop modellerini kategorimizden inceleyebilir ve bütçenize uygun olan ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Suntalam (456)
Yonga levha (235)
Ahşap (231)
MDF (106)
Masif (14)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Gardroplar

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(88)
ve üzeri (152)
ve üzeri (201)
ve üzeri (227)
ve üzeri (244)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL