Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Genç Odası Takımı

için 1,163 sonuç bulundu.

Genç Odası Takımı

Lise ve üniversite çağındaki gençlerin, ev içerisindeki kendi yaşam alanları onların hem çalışma hem de eğlence motivasyonları açısından önemli ortamlardır. Bu ortamlarda yer verilecek olan mobilyalarda görsel açıdan gençlere hitap eden dinamik ve enerjik görünümlerin öne çıkarılması; fonksiyonel açıdan da onlara çalışmalarında pratiklik kazandıracak ürünlerin kullanılması gerekir. Piyasada yer alan genç odası takımı ürünleri, uyku ve çalışma için ideal parçaları içeren mobilya takımları olarak piyasada yer alıyorlar. Estetik bir bütünlük içerisinde olacak şekilde üretilen bu takımlarda karyolalar, gardıroplar, komodinler, çalışma masaları ve koltuklar yer alıyor. Çeşitli mobilya markalarının piyasaya sunduğu genç odası takımı erkek ve kadın kullanıcılar için tasarımlarıyla birbirlerinden ayrılabiliyorlar. Siz ister kendiniz ister yaşı ilerleyen çocuğunuz için özel bir oda ortamı yaratmak istiyorsanız piyasada yer alan genç odası takımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Genç Odası Takımı Alternatifleriyle Renklenen Odalar

Genç Odası Takımı Alternatifleriyle Renklenen Odalar

Genç yaştaki kadınların ve erkeklerin kişisel odalarını şekillendirirken tercih ettikleri belirli görünümler vardır. Bu görünümlerin genel olarak onların estetik zevkleri ve fonksiyonel ihtiyaçlarıyla ilgili olduğu söylenebilir. Karyola, gardırop, komodin, berjer, koltuk, sandalye, çalışma masası gibi birçok üniteyi içerebilen takımlar, kişisel bir yaşam ortamı yaratırken kullanabileceğiniz mobilyalarla karşınıza çıkıyorlar. Genç odası takımları erkek kullanıcılara uygun alternatifleriyle incelendiklerinde, takımlarda çoğunlukla koyu ve dinamik renklerin kullanıldığı görülebiliyor. Lacivert renk tonunun hakim olduğu takımlar, içerdikleri parçaların tamamının yüzeyinde benzer doku görünümünü sunuyorlar. Klasik ve modern olmak üzere iki farklı segmentte alternatifleri bulunan bu erkek genç odası takımlarıyla, yaşam alanınızda aynı zamanda ferah bir imaj da yaratabiliyorsunuz. Bir diğer renk alternatifi olarak ise ağırbaşlı duruşuyla dikkat çeken kahverengi renkteki takımlar karşınıza çıkıyor. Bu modellerde genel olarak mobilyaların üretimlerinde kullanılan ahşap malzemelerin doğal görünümleri kullanılıyor. Sonuç olarak hem estetik hem de zarif bir görünümle karşınıza çıkan kahverengi renk skalasındaki genç odası takımları, kişisel ortamınızda arzu ettiğiniz şık tarzı yakalamanızı sağlayabiliyorlar. Genç odası takımları fiyatları ile incelendiğinde, modellerde renk alternatiflerinin fiyatlarda farklılaşmaya neden olduğu görülebiliyor. Tek renkli çeşitler sade tasarım özellikleriyle ve çok renkli alternatifler ise ahenkli görünüşleriyle piyasada yer alıyorlar. Piyasada kullanıcılar tarafından beğenilerek tercih edilen renk seçenekleri arasında beyaz da bulunuyor. Beyaz renkli takımların bütün halinde parlak ve temiz bir görünüm kazanmasını sağlayan özel tasarımları, çalışma alanınızda estetik açıdan uyumlu bir genç odası takımını bulundurmanızı mümkün kılabiliyor. Kadınlara yönelik dizayn edilen genç odası takımlarında görülen ve beğenilerek tercih edilen bir renk seçeneği ise pembedir. Pembe, beyaz ve mor renkleri bir arada taşıyan bu genç odası takımları, yumuşak tonlardaki yüzey renkleriyle yerleştirildikleri ortamda sempatik bir duruş sergiliyorlar. Kırmızı, mavi, sarı ve yeşil gibi çeşitli renklerde alternatifleri de bulunan kadınlara yönelik genç odası takımları arasından beğendiğiniz görünüme sahip alternatifleri inceleyebilir, Ev & Yaşam kategorisi üzerinden birbirinden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Genç Odası Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genç Odası Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gününüzün belirli bir kısmını içerisinde geçirdiğiniz kişisel odalarınızda vaktinizin keyifli geçmesini istediğinizde, ortamınızda yer alan eşyalarınızın yalnızca görsel açıdan değil aynı zamanda fonksiynel açıdan da size hitap ediyor olması gerekir. Mobilya üreticisi markaların piyasada tanıttıkları çeşitli genç odası alternatifleri farklı yaş grupları için uygun tasarımlarıyla, işlevsel yönlerini açığa çıkarıyorlar. İki gencin bir arada yaşadığı odalar için tasarlanan genç odası takımları 2 kişilik birimlerle karşınıza çıkıyorlar. Bu takımların içeriklerinde, oda içerisindeki yerleşimi ergonomik kılmak amacıyla ranzalar bulunuyor. Ranzalar, çift katlı yatak sistemleri olarak yerleştirildikleri odaların içerisinde dikey olarak alan kaplıyorlar ve yatay genişliğin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyorlar. Böylelikle yatak için ayrılan zemin alanı azaldığından, diğer eşyaları yerleştirmek veya ferah bir ortam yaratmak istediğinizde bu ihtiyacınıza karşılık bulabiliyorsunuz. Genç odası takımı ranzalı seçeneklerinin önemli bir avantajı olarak modellerin bütünleşik yapılarında kütüphane ve çalışma masası gibi birimlerinde yer alıyor olması olarak gösterilebilir. Üst kısmında yerleşik ve alt kısmında kapatılabilir yatağı bulunan ranzalı genç odası takımlarının, kapatılan yatağın yerine açılabilen çalışma masaları bulunabiliyor. Bazı modellerde ranzanın alt birimi hareket ettirilebiliyor ve böylelikle kullanıcılar yatağın ortamdaki duruş şeklini kendileri ayarlayabiliyorlar. Genç odası takımı modelleri arasında tek yataklı seçeneklerde de benzer teknik tasarım özellikleri görülebiliyor. Kullanıcıların kişisel alanlarında hem estetik hem de fonksiyonel olarak arzu ettikleri standartları elde edebilmeleri adına dizayn edilen bu seçeneklerde, sabit bir yatak ünitesi üst kısımda; alt kısımda ise çalışma masası ve kitaplık için ayrılmış alan bulunuyor. Bu bütünleşik yapıları sayesinde hem odanın ergonomisine katkıda bulunan hem de pratik kullanım özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan genç odası takımları çeşitli kombinasyonlarla da karşınıza çıkabiliyor. Bazı modellerde alt birimde giysi dolabı, çekmeceler veya askılar yer alabiliyor. Genç odası takımı fiyatları da bu alternatiflerde genel olarak ürün kombinasyonlarına göre şekillenebiliyor. Ürünlerde fonksiyonel açıdan görülen özelliklere bağlı olarak fiyatlarda artış olabiliyor ancak genel olarak her bütçeye uygun bir genç odası takımın piyasada yer aldığı söylenebilir. Farklı modelleri incelemek için Mobilya kategorisini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Genç Odası Takımı Çarpıcı İçeriklerle Tercihiniz Olabilir

Genç Odası Takımı Çarpıcı İçeriklerle Tercihiniz Olabilir

9 yaş ve üzeri çocuklar, yaşlarının ilerlemesine bağlı olarak çevresel faktörlerle büyük ölçüde etkileşim içerisinde olurlar. Bu etkileşim sonucunda da yavaş yavaş kişisel tarzlarını, zevklerini, isteklerini belirlerler. Piyasada 9 yaş ve üzeri çocuklar için dizayn edilen genç odası takımları da bulunuyor. 17 yaşa kadar kullanımı uygun olan, özel tasarımlarıyla genç odalarına renk katan mobilyaları inceleyerek, çocuğunuzun zevkine hitap eden bir ortam yaratabilirsiniz. 3’lü genç odası takımı çeşitleri arasında karyolası araba şeklinde olan seçenekler yer alıyor. Görsel olarak gerçek bir arabanın dış görünüşünü andıran fiziksel tasarıma sahip karyolalar, genç odasında çarpıcı görünümler yaratabiliyorlar. Özellikle arabalara büyük ilgisi olan erkek çocukların beğenisini toplayan bu modeller çeşitli teknik özellikleriyle de dikkat çekiyorlar. Alt kısmında LED aydınlatma sistemi bulunan araba formundaki karyolalar, günün karanlık saatlerinde ortamı aydınlatırken aynı zamanda büyüleyici bir ambiyans yaratabiliyorlar. Karyolanın kenarlarında yer verilen tekerlek görünümüne sahip birimler de ışıklı olabiliyor ve böylelikle çocuğunuzun ortamını istediği renklerle aydınlatabilecek bir ışık sistemine de genç odası takımınızla beraber sahip olabiliyorsunuz. Estetik bütünlüğüyle dikkat çeken seçenekler arasında ev şeklinde dizayn edilmiş genç odası takımları da bulunuyor. Üst noktalarında çatı görünümünde birimlere yer verilen mobilyaları içeren bu takımlar, oldukça modern bir yapıda olmalarının yanında zarif duruşlarıyla da genç odalarına şıklık kazandırıyorlar. Benzer tasarım çizgisini taşıyan bazı genç odası takımlarında ise kenarlarına bahçe çitleriyle süsleme yapılmış alternatifler görülüyor. Kullanıcının kendisini ferah ve huzurlu bir bahçe içinde uyuyormuş gibi hissetmesini sağlayan karyolaya sahip modeller, tepe kısmında bulunan kulübe çatısı görünümleriyle ortama renk katıyorlar. Bazı karyola alternatifleri yavrulu yatak sistemiyle piyasada yer alıyorlar. Bu modeller misafirler için açılabilen küçük bir yatak birimini alt kısımlarında saklayarak, ergonomik çözümler sağlıyorlar. Dilerseniz siz de şimdi Çocuk & Genç Odası kategorisini inceleyebilir genç oda takımı fiyatları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz seçeneği sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Yonga levha (311)
Suntalam (186)
Ahşap (70)
MDF (61)
100x78cm (39)
Plastik (13)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (63)
ve üzeri (65)
ve üzeri (66)
ve üzeri (71)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL