Genç Odası Takımı

için 2,286 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Genç Odası Takımı

Genç odası takımı, çocukluk döneminden çıkan ve gençliğe adım atan çocuklarınız için olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Hem daha sağlıklı hem de daha keyifli bir gençlik dönemi geçirebilmeleri adına yatak, dolap ve çalışma masası kombinlerine yönelebilir, sevdikleri modelleri ve renkleri tercih ederek en ideal genç odası mobilyalarını seçebilirsiniz.

Genç Odası Takımı için Öncelikler

Genç Odası Takımı için Öncelikler

Kategorimizde genç odası tasarımlarında ön plana çıkanlar genellikle ranzalı yataklar ve dolap-çalışma masası birleşimleridir. Kaptan desenli ranza ve dolap takımları, sade ve cıvıl cıvıl renk seçenekleri, ayrı ve birleşik masa takımları gibi birçok farklı model arasından size ve çocuğunuza en uygun olanı seçebilir, yepyeni bir alan oluşturabilirsiniz. Gençlerin odalarında son derece keyifli vakitler geçirebilmeleri ve derslerinde verimli olabilmeleri için birbirinden eğlenceli modellere de buradan ulaşabilirsiniz. Gemi motifli mobilyalar gibi faklı ve yenilikçi tercihler yaparak çocuklarınızın mutluluğunu arttırabilirsiniz. Yavru yataklı modeller sayesinde ise çocuklarınızın arkadaşları misafir olarak geldiğinde hem daha rahat bir kalma alanı elde edebilir, hem de gençlerin eğlenceli dünyasına katkıda bulunabilirsiniz.

Genç Odası Aksesuarlarında Eksik Bırakmayın

Genç Odası Aksesuarlarında Eksik Bırakmayın

İster genç odası takımlarının içerisinden çocuğunuzun odasını baştan aşağı yenileyebilir, ister eksik olan parçaları en uyumlu şekilde tamamlayabilirsiniz. Odanın belirli temel mobilyaları var ise eğlenceli eklemeler yaparak daha keyifli bir genç odası meydana getirebilirsiniz. Renkli ve cıvıl cıvıl bir dolap ya da kitaplarını düzenli şekilde yerleştireceği bir kitaplık ekleyerek daha elverişli bir oda düzeni elde edebilirsiniz. Çocuğunuzun yaş grubuna ve ihtiyaçlarına göre seçimler yaparak eksikleri giderebilir, aynı zamanda eğlenceli aksesuarlar ile güzel bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Genç kızınız için şifonyer aynası modellerini inceleyerek odasına hoş bir dokunuş yapabilir, ya da kalp şeklindeki puf modellerinden birini tercih ederek odanın havasını değiştirebilirsiniz. Küçük ayrıntıları ve aksesuarları gençlerin beklentilerine göre tercih ederek ideal bir genç odası dekorasyonu ortaya çıkartabilirsiniz.

Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Genç odası fiyatları birçok değişkene göre faklılık göstermektedir. Özellikle yapıldığı malzemenin kalitesi ve marka değişkenleri, ürünler ve modeller arasında fiyat aralığını meydana getirmektedir. Suntalam malzemesinden yapılan genç odası mobilyaları daha uygun fiyatlı olmakla birlikte, ahşap ve MDF’den yapılan ürünler daha dayanıklı ve kalitelidir. Genç odası takımları fiyatıaçısından bir değerlendirme yaparken, ihtiyaç ve kalite özelliklerine de bakarak bütünlükçü bir tercih yapabilirsiniz. Özellikle daha kuvvetli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bir genç odası yerleştirmek istiyorsanız ahşap mobilyaları tercih edebilir, daha uygun fiyatlı tercihler yapmak istiyorsanız sunta seçeneklerine yönelebilirsiniz. Markalar açısından ise seçim yaparken Stylewood, Setay, 86Möble, Odacix, Yıldız Mobilya, Doğrucan Mobilya ya da Dessenti gibi birçok ismin arasından fiyat-ihtiyaç değerlendirmesi gerçekleştirerek, ayrıntılı bir analiz yapabilirsiniz. Zengin marka çeşitliliği arasından dilediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz. Diğer mobilya çeşitleri için tek yapmanız gereken Mobilya kategorimizi incelemek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1198)
Setay (342)
Odacix (129)
TUBİX (82)
Dessenti (47)
MİNAR (42)
86Möble (39)
Mobika (31)
Adetto (22)
Lajivert (20)
4M (15)
Stylewood (10)
Adalı (9)
Kenyap (6)
Mobetto (6)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (926)
Yonga levha (462)
Suntalem (127)
MDF (118)
Ahşap (83)
100x78cm (51)
Plastik (39)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (67)
ve üzeri (75)
ve üzeri (78)
ve üzeri (81)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL