Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Çocuk Odası Takımı

için 1,605 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 2.200,00 TL 1.159,00 TL
  % 47

  TuliplifeYapıMarket
  %100
 • 2.200,00 TL 1.329,90 TL
  % 40
  (3)

  markaawm
  %96
 • 1.199,00 TL 1.139,05 TL
  % 5
  (35)

  Köşk_Mobilya
  %95
 • 1.799,90 TL 1.499,90 TL
  % 17
  (2)

  SE-HAdizayn
  %100
 • 2.200,00 TL 1.259,90 TL
  % 43
  (6)

  markaawm
  %96
 • 1.299,00 TL 1.234,05 TL
  % 5
  (28)

  Köşk_Mobilya
  %95
 • 149,90 TL
  (3)

  viphome
  %98
 • 2.200,00 TL 1.439,90 TL
  % 35

  markaawm
  %96
 • 2.000,00 TL 1.549,90 TL
  % 23
  (64)

  markaawm
  %96
 • 2.000,00 TL 1.299,90 TL
  % 35
  (21)

  markaawm
  %96
 • 375,00 TL 264,00 TL
  % 30
  (1)

  depolife
  %100

Çocuk Odası Takımı

Ev dekorasyonu çok geniş bir başlık olup her bir ayrıntısı kendi içerisinde birbirinden farklı birçok detay içermektedir. Ev dekorasyonunun bütünlüğü, konsept ve temaya sahip olması oldukça çeşitli ürün seçenekleri ile kişilerin zevk ve istekleri doğrultusunda sağlanabilmektedir. Ev içerisinde bulunan her oda ve alanın geliştirilmesi için üretilmiş binlerce farklı ürün seçeneği olduğu bilinmekle beraber kişilerin talepleri doğrultusunda seçilen ürünler ile kusursuz bir görünüm bütünlüğü elde edilebilmektedir. Evlerin en temel alanlarından biri olan ve çocuklu evlerde mutlaka bulunan çocuk odası da kullanıcıların zevk ve istekleri doğrultusunda bambaşka görünümler ile dekore edilmekte ve geliştirilmektedir. Çocuk odası takımı kullanımı ile çocukların ve ebeveynlerin; büyüme ve gelişim süreçlerinde ihtiyaç duydukları tüm ekipman ve mobilyalar düşünülerek geliştirilmiş ve kullanıma hazır bir bütün haline getirilerek kişilere birçok çocuk ve genç odası ürün seçeneği ile sunulmaktadır.

 Mükemmel Tasarım Seçenekleri İle Çocuk Odası Takım Modelleri

Mükemmel Tasarım Seçenekleri İle Çocuk Odası Takım Modelleri

Çocuk odalarının tasarımı ve dekorasyon süreci oldukça titizlik, emek ve araştırma gerektiren bir süreç olarak bilinmektedir. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda çeşitlilik gösteren oda görünümleri yine çocuğun kullanacağı ekipmanlar ile istenilen görünüm ve kullanımda dekore edilebilmektedir. Çocuk odası takımı modelleri; sade, şık, kullanışlı ve konforlu ürün seçenekleri olmakla beraber kullanıcılara kalabalık ve fazlalık ürün modelleri yerine yeterli ve işlevli ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Çocuk odası takımları bebeklik evresinden başlayarak çocuğun büyüme ve gelişim evresine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine dizayn edilmiştir. Yeni doğan bebekler için geliştirilmiş yeterli donanıma sahip beşik, gardrop, komidin gibi ürün seçeneklerinin yanı sıra çocukluk evresinde olan ve ihtiyaçları da gelişim gösteren kullanıcılar için geliştirilmiş olan ürün seçenekleri de farklılık göstermektedir. Çocuğa bir oda ayırmak ve istekleriyle kişisel zevkleri doğrultusunda bir oda tasarımı gerçekleştirmek; çocuğun bulunduğu ortamda kendisini daha mutlu ve konforlu hissetmesine, kendine ait bir alan oluşturmasına ve benimsemesine olanak sunmaktadır. Çocuk odası modelleri kullanıcılara binlerce farklı ürün seçenekleri sunarak her zevke ve kullanıma uygun tasarımlar ile hizmet vermektedir. Kişisel zevkler doğrultusunda dizayn edilen çocuk odası tasarımları; sade ve şık, renkli, desen ve motifli gibi birçok farklı doku ve görünüm ile dizayn edilebilmektedir. Çocuk odasına ihtiyaç duyulan yaşlar genellikle çocuğun bebeklik evresinden çıktığı zaman dilimi olan üç yaş ve sonrası süreç olarak bilinmektedir. Bu doğrultuda geliştirilmiş olan 4 yaş çocuk odası modelleri ve 5 yaş çocuk odası modelleri; çocuğun tek başına bir odada yaşama sürecine olan adaptasyonu kolaylaştırmayı sağlayan ve bulunduğu ortamda kendisini o ortama ve alana ait hissederek konforlu bir alışma süreci geçirmesine neden olmaktadır. Çocuk odası takım modelleri içerisinde bulunan mobilya, parça ve ekipmanlar kullanıcının ve ebeveynlerin taleplerine göre revize edilebilir veya değiştirilebilmektedir. Bu değişiklik kullanılacak alanın büyüklüğü, ihtiyaç duyulan ekipman ve mobilyaların belirlenmesi gibi adımlar sonrasında kolaylıkla gerçekleştirilerek kullanıcılar kendisine en uygun Setay çocuk odası takımı modelini tercih edebilmektedir.

 Çocuk Odası Takımlarının Birbirinden Şık Parçaları

Çocuk Odası Takımlarının Birbirinden Şık Parçaları

Çocuk odası takımları ve modelleri içerisinde kullanıcının talep ve gereksinimleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilen birçok farklı parça ve mobilya seçeneğinden oluşmaktadır. Bir çocuk odası dizayn ve dekorasyon işlemi sırasında olmazsa olmaz olarak bilinen temel mobilya parçaları ve ekstra ekipmanlar olarak ürün seçenekleri farklı alt başlıklara ayrılmaktadır. Kullanıcı çocuğun yaşı fark etmeksizin çocuk odası takımı içerisinde mutlaka bir dolap veya gardrop sistemi bulunması gerekmektedir. Çocuk kıyafet ve aksesuarlarının düzenli, nizami bir şekilde saklanması ve muhafaza edilmesi için kullanılan çocuk odası dolap modelleri de kendi içlerinde kullanıcılara geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. Çocuk odası dolap modelleri çeşitlenirken belirleyici unsurların başında ise dolap ölçüleri ve kapak sayısı gelmektedir. Çocuk odasının sahip olduğu kullanım alanı, çocuk dolabına ayrılabilecek yer esas etken olmak üzere dolapta bulunan kapak ve raf sayıları da bu nedenle etkilenmekte ve ortam genişliğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Çocuk odası gardrop modelleri kapak ve raf sayıları, boyut ve ölçülerinin yanı sıra estetik görünümleri ile de değişmekte ve kullanıcılara çeşitli bir ürün portföyü sunmaktadır. Birbirinden farklı renk, desen ve doku seçenekleriyle değişiklik gösteren gardrop modelleri kullanıcının isteği doğrultusunda; çizgi film temaları, animasyon veya görsel eklentileri, ahşap oyma mobilya seçenekleri gibi ekstra tasarım talepleri ile revize edilebilmekte ve her kullanıma uygun olarak geliştirilmektedir. Çocuk odası tasarımlarının temel parçalarından biri olan ve çocuğun tüm kıyafetlerini toparlayarak muhafaza etmeye yarayan, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran dolap ve gardrop modelleri; çocuk odası tasarımlarında uzun yıllar varlıklarını korumakta ve hatta yetişkinlik evresine gelip de çocuğun eşyalarının sayısı çok fazla artış gösterinceye dek sorunsuz bir kullanım sunmaktadır. Kullanıcıların seçtiği genç odası takımı dolap modelleri; dayanıklı sistemleri, kaliteli ve uzun ömürlü üretim malzemeleri, ince usta işçilikleri ile kişilere sorunsuz bir kullanım ile hizmet vermekte olup neredeyse her çocuk odası tasarım ve dekorasyon sürecinde kendine yer bulmaktadır.

 Çocuk Odaları İçin Geliştirilmiş Yatak ve Baza Model Seçenekleri

Çocuk Odaları İçin Geliştirilmiş Yatak ve Baza Model Seçenekleri

Çocuk odalarının tasarım ve dekorasyon süreci tamamen kullanıcıların taleplerine göre şekillenmekte olup bu doğrultuda tasarım sürecinin uzunluğu da değişiklik göstermektedir. Çocuk odası dekore edilirken kullanılan ve oda tasarımını kişiselleştirmeye yarayan ekstra ekipman ve mobilya seçeneklerinin yanı sıra her oda tasarımında bulunması gereken temel ekipmanlar olduğu da bilinmektedir. Elbette odanın kullanım gösterebilmesi ve işlevli bir çocuk odası olarak aktif edilmesi için oda içerisinde mutlaka bir yatak veya baza modelinin yer alması gerekmektedir. Çocuk odası yatak modelleri binlerce ürün seçeneği ile değişkenlik göstermekte olup her beklenti ve kullanıma uyumluluk gösteren modeller sunmaktadır. Çocuk odası tasarım sürecinde bir yatak modeli seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk unsurların başında boyut ve ölçüler gelmektedir. Odanın boyutuna uygun olarak bir yatak modeli seçmek; çocuk odası alanı içerisinde ferah ve düzenli bir alan elde edilmesine olanak sunmaktadır. Çocuğun yaşı ve fiziki özelliklerine göre de değişiklik gösterebilen yatak modelleri standart görünümlerinin yanı sıra koruma amaçlı birçok ekipman ile şekillenebilmektedir. Çocuklar kendini koruma içgüdüsü henüz gelişmemiş olan canlılar olmaları ve tek başlarına bir odada yaşamaya adapte olma süreçlerini kolaylaştırmaları sebebiyle yataklar için koruma mekanizmaları da tercih edilebilmektedir. Yatak koruyucu bar ve engeller sayesinde olası bir durumda çocuğun uyku esnasında yataktan düşmesi ve hasar alması gibi sorunların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Klasik yatak seçeneklerine ek olarak depolama özelliği de sunarak farklı kullanım işlevleri ile hizmet veren çocuk odası baza modelleri de kullanıcılara geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. Çocuk odaları içerisinde bulunan baza modelleri konforlu yatak sistemlerinin yanı sıra baza mekanizması sayesinde fazla eşya ve kıyafetlerin depolanarak muhafaza edilmesinde büyük bir çözüm görevi de üstlenmekte ve ebeveynlere büyük oranda kolaylık sunmaktadır. Çocuk odası içerisinde tercih edilen baza veya yatak modeli estetik görünüm özellikleri olarak da renk, desen, doku ve model seçenekleri ile çeşitlenebilir olup farklı yatak başlıkları kullanımı ile de renkli bir tasarım oluşumu ile çocuk odası atmosferini etkileyebilmektedir.

 Çoklu Çocuk Odası Tasarım Seçenekleri Nelerdir?

Çoklu Çocuk Odası Tasarım Seçenekleri Nelerdir?

Çocuk odaları dekore edilirken eğer tek bir çocuk için oda kurulum ve tasarımı gerçekleşecekse bu işlem biraz daha kolay ve sade bir süreç olarak geçmektedir. Genellikle kullanımına kardeşler arasında sıklıkla rastlanan paylaşımlı oda kullanımı aynı çocuk odası içerisinde birden fazla sayıda çocuğun konaklamasına olanak sağlamaktadır. Bu doğrultuda paylaşımlı çocuk odalarında her çocuk için yatak ve temel ihtiyaçlar kişisel olarak eklenmekte olup bazı ekipmanlar da ortak kullanım ile hizmet vermektedir. Eğer çocuk odası yeterli alan ve büyüklüğe sahipse birden fazla çocuk için yatak veya baza kullanımı kişilerin aklına gelen ilk tasarım yöntemi olarak tercih edilmektedir. Bu doğrultuda her çocuk için bir yatak kurularak çocukların oda içerisinde kendine özel bir alan yaratmasına olanak sunulmaktadır. Fakat paylaşımlı oda kullanımı gerektiği halde çok fazla alana ve büyüklüğe sahip olmayan çocuk odası tasarım süreçlerinde ranzalı çocuk odası takımı modelleri büyük bir kurtarıcı ve çözüm görevi görmektedir. Ranza sistemi genellikle iki adet yatak sisteminin arada bir merdiven kullanımı ile bağlantı sağlayan ve üst üste yerleştirilerek kullanım gösteren mobilya seçenekleri olarak bilinmektedir. Çocuk odalarında ranza yatak kullanımı özellikle dar ve küçük alanlarda çok kurtarıcı bir yöntem olmakla beraber kişilere büyük bir alan tasarrufu sağlamaktadır. Eğer çocuk odası kullanımı gerçekleştirecek olan çocuk büyüme ve gelişim sürecinden öğrencilik ve eğitim öğrenim sürecine geçiş yapmış olan bir kullanıcı ise ihtiyaç duyduğu temel mobilya ekipmanlarına elbette bir çalışma masası da eklenmektedir. Çalışma masası kullanımı çocukların ders çalışmaya duyduğu istek ve motivasyonu arttıran, ders çalışmaya teşvik eden ve çocuğa öğrenme aşamasında kurulu bir düzen sunan yöntemlerin başında gelmekte olup bu nedenler doğrultusunda her çocuk odasında kendisine mutlaka yer bulmaktadır. Çocuk odası masa modelleri kendi içlerinde çok geniş ürün seçenek ve modellerine sahip olmakla beraber kullanıcının talepleri doğrultusunda renk, üretim malzemesi, model, desen ve boyut gibi özellikler ile şekillenebilmektedir. Kişinin ve kullanıcının odanın kullanım alanına, hedeflediği çocuk odası tasarım görünümüne ve dekor temasına, renk skalasına uygun olarak tercih edeceği çocuk odası masa modeli kullanıcıların hayatını ve ders çalışma sürecini kolaylaştırmanın yanı sıra çocuk odası tasarımına da eşsiz bir uyum ve bütünlük kazandıracaktır.

 Çocuk Odası Takımı Fiyatları Nelerdir?

Çocuk Odası Takımı Fiyatları Nelerdir?

Çocuk odası tasarım ve kurulumu sürecinde kontrol tamamen kullanıcıda olup dilediği ürün ve ekipman seçenekleriyle bir bütün oluşturulabilmektedir. Çocuk odası modelleri arasında bir seçim yapılırken kullanıcı çocuğun yaş aralığı, cinsiyeti gibi faktörler büyük bir önem arz etmektedir. Yaş aralığı daha küçük olan çocuklar genellikle birçok durumda ebeveyn destek ve yardımına ihtiyaç duymaları sebebiyle küçük yaş grubunun oda ve tasarım seçeneklerinde ebeveynlerin fikirleri temel tasarımı oluşturmaktadır. Eğitim öğretim çağına gelmiş ve artık unvanı öğrenci olan çocukların yaşam alanı olan çocuk odası masa modelleri, kitaplık gibi mobilya ekipmanlarının kullanımı gerçekleşmekte olup bu doğrultuda çocuğun yaş aralığı etkili olarak oda tasarımını bütünüyle etkilemektedir. Çocuk odası tasarımlarında etkili olan diğer kriterlerden biri olan cinsiyet ise tüm oda tasarımını bütünüyle etkilemektedir. Kız çocuklar için geliştirilmiş olan çocuk odası tasarımları genellikle pastel ve soft renklerden oluşmakta olup kişinin istekleri doğrultusunda motif, çiçek gibi desenler ile de kullanılabilmektedir. Erkek çocuk odası tasarımlarında ise daha çok klasik renk seçenekleri tercih edilmekte olup yine kullanıcının talep, istek ve beklentileri doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Çocuk odası takımı fiyatları; üretim malzemesi, takım içerisinde bulunan mobilya sayısı, görünüm özellikleri gibi birbirinden farklı birçok etkili unsur sayesinde değişkenlik göstermekte olup her kullanıcı tipine uyumluluk gösteren geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Her kullanıcı tipine, ekonomik sınıf ve durumda bulunan kişilere rahatlıkla uyumluluk gösteren çocuk odası modelleri bu doğrultuda her kullanıcı tipi tarafından kendine uygun model ile güvenle tercih edilmekte ve memnuniyetle kullanılmaktadır.

Çocuk Odası Takımı Nasıl Olmalıdır?

Çocuk odası takımları oluşturulurken birbirinden farklı birçok unsur dekorasyon işlemini şekillendirmektedir. Çocuk odası takımı içerisinde bulunan mobilya ve ekipmanların kullanıcıya ve odaya uygun olması en önemli ve belirleyici özellik olarak adlandırılmaktadır. Çocuk odası takımının yer alacağı oda alanının büyüklüğü ve genişliği doğrultusunda ölçülere uygun olarak tercih edilmiş çocuk odası takımı; sonrasında oda ile kusursuz bir uyum ile bütünleşerek ölçülere uygun bir görünüm sağlamaktadır. Çocuk odası takımı içerisinde bulunan yatak, dolap, çalışma masası gibi ürün seçenekleri de kullanıcının istekleri doğrultusunda kişiselleştirilebilerek geniş bir ürün skalası sunmaktadır.

Çocuk Odası Takımında Neler Bulunur?

Çocuk odası takımları içerisinde birçok farklı ürün ve mobilya seçeneğinin birleşmesi halinde bir bütün oluşturan dekor ürünleri olarak bilinmektedir. Çocuk odası takımı içerisinde bulunan mobilya ve ekipman seçenekleri kullanıcının yaşı, cinsiyeti ve gereksinim duyduğu kullanım faaliyetleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Çocuk takımı içerisinde yer alan ürünler temel mobilya seçenekleri ve ekstra ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Temel mobilya seçenekleri; kullanılmaması mümkün olmayan ve zaruriyet gerektiren ürünler olarak hizmet vermektedir. Çocuk odası takımlarının temel mobilyaları; yatak veya baza modelleri, dolap veya gardrop sistemleri olarak bilinmektedir. Ekstra ekipman ve mobilya seçenekleri ise; çalışma masası, kitaplık, komodin gibi alanlar olarak hizmet vermektedir.

Çocuk Odası Nasıl Yerleştirilir?

Çocuk odalarının kurulum ve yerleştirilme aşamasında en önemli etken odanın boyut ve ölçüleridir. Kullanılacak odanın büyüklüğü ve kapasitesi ile orantılı olarak tercih edilen çocuk odası takımı; kolay ve pratik bir kurulum işleminin ardından yerleştirilerek bir oda görünümü elde edilmesi sağlanmaktadır. Pratik bir kurulum ve yerleştirilme aşamasına sahip olması nedeniyle çocuk odasının yerleştirilme işlemi kullanıcıları zorlamayarak dekorasyon ve kurulum işlemlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Çocuk odalarının yerleştirilme aşamasında kişinin istekleri doğrultusunda çevresel faktörler de etkili olmakla beraber; ışık cephesi, gün ışığı gibi faktörlere göre dekor işlemi gerçekleştirilerek kusursuz bir çocuk odası görünümü elde edilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (341)
Yonga levha (214)
MDF (178)
Suntalam (136)
Plastik (55)
Metal (6)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(83)
ve üzeri (143)
ve üzeri (160)
ve üzeri (161)
ve üzeri (165)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL