Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çocuk Odası Takımı

için 1,399 sonuç bulundu.

Çocuk Odası Takımı

Pek çok uzmanın da belirttiği gibi çocukların odası 2-3 yaşından itibaren ayrılmalıdır. Eğer siz de çocuğunuz için yeni bir oda hazırlamak istiyorsanız kategorimizde yer alan çocuk odası takımı ve diğer ürünleri inceleyebilirsiniz. Hem kızlar hem de erkekler için birbirinden şık çocuk odası takımları için doğru adrestesiniz!

Kız Çocuk Odası Modelleri

Kız Çocuk Odası Modelleri

Kız çocuk odası ile erkek çocuk odası arasında gerek tasarım gerekse renk anlamında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz kız çocuk odası modellerinden bazıları; cibinlikli prenses kız çocuk odası, çizgi film kahramaları ile süslenmiş kız çocuk odaları, uzun yıllar boyunca kullanabileceği düz beyaz renkte ve sade tasarımdaki kız çocuk odaları, Barbie’li çocuk odaları ve diğerleridir. Çocuğunuz için oluşturacağınız çocuk odası ile hem çocuğunuz kendine olan özgüveni artar hem de yalnız başına kalabilmeyi, uyuyabilmeyi öğrenmiş olur. Kız çocukları için çocuk odası takımı alırken onun beğenisine uygun olmasına dikkat edin ve odayı seçerken onun da fikrini alın. Ayrıca beğeniden ziyade kullanışlı bir oda takımı seçmeye de özen göstermelisiniz. Bunların yanı sıra çocuk odası takımını tamamlayacak şık bir çocuk odası halısı seçmeyi de ihmal etmeyin! Tüm modellere buradan göz atabilirsiniz.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Erkek çocuk odası seçenekleri arasında en çok tercih edilen modellerden bazıları; arabalı çocuk odası takımı, Spiderman, Superman gibi film karakterleriyle süslenmiş olan mobillyalar ve denizcilik figürleri ile tasarlanmış modellerdir. Ayrıca erkek çocuk odası modelleri arasında da yine tek renkten oluşan daha sade modeller bulunmaktadır. Dilerseniz düz renklerdeki bu modelleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca eğer çocuğunuz okul çağındaysa mutlaka çalışma masası olan bir oda takımı tercih etmelisiniz. Çocuğunuz gerektiğinde odasında rahatça ders çalışabilmeli, gerektiğinde oyun oynayabilmeli ve rahat bir uyku düzenine sahip olabilmelidir. Bu yüzden çocuğunuz için oda takımı satın alırken tüm bu faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Çocuk Odası Takımı Alırken Bunlara Dikkat!

Çocuk Odası Takımı Alırken Bunlara Dikkat!

Çocuk odası takımı ya da çocuğunuzun odası için herhangi bir mobilya alırken her zamankinden çok daha hassas ve titiz davranmalısınız. Zira odada kullanılan mobilyalar çocuğunuzun rahatını sağlamanın yanı sıra psikolojisini, yaratıcılığını da doğrudan etkilemektedir. Çocuğunuzun yaratıcılığını arttırmak için odasında montessori mobilyalara da yer vermelisiniz. Montessori hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra gerek uyurken, gerek ders çalışırken gerek de oyun oynarken çocuğunuzun rahat etmesi oldukça önemlidir. Konforunu sağlamak için özellikle yatak, çalışma masası ve sandalye konusunda seçici davranmalı ve iyi bir araştırma yapmalısınız. Çocuk odasında kullanılacak masa ve sandalye ölçülerinin çocuğunuzun rahatını sağladığından emin olmalısınız. Bunun yanı sıra iyi bir uyku iyi bir yaşam demek olduğundan baza ve yatak seçimi de en az masa ve sandalye seçimi kadar önemlidir. Eğer birden fazla çocğunuz varsa ranzalı çocuk odası modellerini tercih edebilir ya da aynı odaya iki yatak yerleştirerek diğer mobilyaları ortak kullanımlarını sağlayacak genişlikte alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (342)
MDF (270)
Suntalam (78)
Plastik (11)
(5)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(113)
ve üzeri (190)
ve üzeri (214)
ve üzeri (217)
ve üzeri (227)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL