New Well Fondöten

En sık kullanılan makyaj malzemelerinden biri olan fondöten; ciltteki kusurları gidermenizi, siyah noktaları ve sivilceleri kapatmanızı, çilleri ve lekeleri gizlemenizi sağlayan bir üründür. New Well fondöten, cildinizdeki hoşunuza gitmeyen, başkalarına göstermek istemediğiniz tüm problemleri gizler, istediğiniz gibi görünmenizi sağlar. Yoğun kapatıcı özelliği ile New Well fondöten çeşitleri, yüzünüzü sivilce, siyah nokta ya da çil yokmuş gibi gösterir. Kullanıcılar, bir fondötenden kendilerine doğal bir görünüm kazandırmasını beklerler. New Well fondöten renkleri, cilt renginize uygun seçenekleri ile size doğal canlılığınızı yeniden kazandırır. Doğallığı sayesinde bir makyaj ürünü kullandığınız hissedilmez. Fondöten kullanıcıları, ürünün ciltlerinin rengine uymasını bekler. Cilt rengine uymayan fondöten, renk eşitsizliği ve görüntü bozukluğu oluşturur. New Well fondöten, tüm cilt renklerine uygun seçenekleri ile cildinizin renginde bir değişiklik oluşturmaz. Cilt rengine üstün uyumu ile New Well fondöten renkleri güzelliğinizi artırır. Bazı makyaj ürünlerinin ciltte bıraktığı tortu ve lekelerin aksine New Well fondöten çeşitleri, kremsi yapısı ile cildinizde herhangi bir leke izi bırakmaz. Ayrıca bu yönüyle cildinizin ağırlık hissi yaşamasını ve rahatsız olmasını önler. Kullanılan fondötenin ten yapısına da uyması gerekir. Ten yapısına uymayan fondöten, cilde kolay kolay yayılmaz. Gerçek ve doğal bir görünümün oluşabilmesi için fondötenin ciltte yapay görünmemesi gerekir. New Well fondöten, yumuşayan yapısı ile teninize kolayca yayılır ve cildinizle bütünleşir. Her gün, rahatça kullanabileceğiniz New Well fondöten çeşitleri, cildinize herhangi bir zarar vermez. Fondöten ürünleri kullananlar, ciltlerinin parlak ya da koyu bir görünüme kavuşmasını arzu ederler. Özel olarak formüle edilen New Well fondöten çeşitleri, cildinizi arzu ettiğiniz biçimde aydınlatır ya da koyulaştırır. Fondöten çeşitlerini kullananlar, ürünün ciltlerinde uzun süre kalmasını, gün içinde tekrar tekrar fondöten kullanmamayı isterler. Dermatolojik olarak test edilen ve güvenilirliği ispatlanan New Well fondöten çeşitleri, gün boyu cildinizde kalır. Herhangi bir dış etkene bağlı olarak cildinizden akmaz. New Well fondöten, sadece cildinizdeki sivilce, leke, çil ve siyah nokta gibi kusurları kapatmaz; aynı zamanda sizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

New Well Fondöten Çeşitleri

New Well Fondöten Çeşitleri

Her cildin yapısı, rengi ve maruz kaldığı etkiler birbirinden farklıdır. New Well fondöten çeşitleri, cilt yapılarındaki ve renklerindeki farklılıklar dikkate alınarak özel olarak formüle edilir. Ayrıca New Well fondöten çeşitleri, kullanım yeri ve sıklığı göz önünde bulundurularak üretilir. Tüplü, döner kapaklı ve cam şişede satışa sunulan New Well fondöten çeşitleri, kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına göre alternatifler sunar. Kullanılan makyaj malzemelerinin tümünde aranan en önemli özelliklerden biri cilde nefes aldırmasıdır. New Well fondöten çeşitleri, ciltteki kusurları kapatırken derinin nefes almasını engellemez. New Well, cildinizin gün boyu nefes almasını sağlar. Fondöten kullanımında en çok şikayet alınan hususlardan biri de fondötenin etkisini yitirmesidir. New Well fondöten çeşitlerini cildinize sürdüğünüzde bir daha tazelemek zorunda kalmazsınız, ürün uzun bir süre cildinizdeki sorunlu bölgeleri kapatmaya devam eder. New Well fondöten renk skalası, çok geniştir. Bunun sebebi de her bireyin cilt renklerindeki farklılıklardır. Nikel, bakır, gümüş ve bronz renk çeşitleri ile New Well fondöten çeşitleri, cildinizin arzu ettiği rengi almasını sağlar. Düğünlerde gelinlerin, kokteyllerde beyaz ya da gri elbise giyen kadınların tercihi olan porselen makyaj yapabilmenizi sağlayan New Well fondöten, kıyafetinizle uyumlu bir ten rengi oluşmasına yardımcı olur. Cildinize gümüş rengi kazandıran porselen makyaj için uygun New Well fondöten, gece boyunca akmaz ve güzelliğinizi öne çıkarır. Ten rengine oldukça iyi uyum sağlayan nikel renkli New Well fondöten, koyu bir renk tonu elde etmenizi sağlar. Nikel renk tonuna göre bir miktar pembeye çalan bakır renk tonlu New Well fondöten, cildinizdeki mavi damarların ve morlukların görünmesini önler ve size tatlı bir görünüm katar. Açık tenli bireylerin tercih ettiği bronz New Well fondöten tenin bir miktar koyulaşmasına yardımcı olur. New Well fondöten yorum sayfalarında kullanıcılar ürünün tenleriyle bütünleştiğini, ciltlerine çok iyi uyum sağladığını ve ciltlerinin nefes almasını engellemediğini belirtirler. New Well fondöten çeşitleri, çok ağır tonda ve çok yoğun olmayan dövmeleri dövmeleri bile kapatır.

New Well Fondöten Kullanımı

New Well Fondöten Kullanımı

Fondötenden en iyi etkiyi alabilmenizin yolu, ürünü belirtilen uyarılara göre kullanmanızdır. Pek çok insan, fondöteni usulüne uygun olarak kullanmadığı için istedikleri verimi alamıyor. New Well fondöten çeşitlerini talimatlarda belirtilen biçimde kullandığınız takdirde arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce cildinizi iyice temizlemeniz gerekir. Fondöten temiz ciltteki kusurları daha iyi kapatır. Hatta mümkünse ölü derileri yok eden, ciltten uzaklaştıran ürünler kullanmalısınız. Ölü deri de fondötenin kapatıcılık özelliğini engelleyebilir. Nemlendiriciler, fondötenin cilde yayılmasını, yerleşmesini, geniş gözeneklerin ve çizgilerin kapanmasını sağlar. Cilde fırça ile uygulanan fondöten cilt kusurlarını daha iyi kapatır. Temizlik işlemi bittikten sonra cildinizin ihtiyacı olan miktardaki fondöteni elinizin arka tarafına alıp uygulamaya başlayınız. Bu noktada belirtmek gerekir ki küçük ve dairesel darbeler New Well fondötenin kapatıcılık özelliğini artırır. Fırçanın yardımı ile yüzününün en alt bölgesi olan çenenizin kemiğinden başlayarak saçınızın çizgisine kadar fondöteni sürün. Aşağıdan yukarıya doğru yapılan fondöten uygulaması, doğallık sağlar ve cilde daha iyi uyar. Fondötenin daha kalıcı olmasını istiyorsanız saydam (transparan) pudralar kullanabilirsiniz. New Well fondöten kullananlar, bu uygulama ile arzu ettikleri görünümü elde ederler.

New Well Fondöten Nasıl Seçilir?

New Well Fondöten Nasıl Seçilir?

Fondöten seçiminde cilt rengi son derece önemli bir husustur. New Well fondöteni satın almadan önce cildinizin kendi renginde kalmasını isteyip istemediğinizi belirlemeniz gerekir. New Well fondöten renk skalasındaki genişlik, cilt kusurlarını kendi ten renginizle ya da başka bir renkle kapatmanıza destek olur. Cildinizin doğal rengi ile uyumlu bir New Well fondöten, daha doğal ve canlı görünmenizi sağlar. Ancak elbette cildinizin renginden farklı, bir iki ton açık ya da koyu renkli fondöten de seçebilirsiniz. Cildinizin renginden farklı bir renkteki New Well fondöten çeşitleri de cildinizin doğal rengi ile oldukça iyi uyum oluşturur. Ancak hemen belirtmek gerekir ki cilt renginizden farklı tonda bir New Well fondöten seçerseniz giydiğiniz kıyafete göre sadece yüz bölgesinde değil, boyun bölgesinde de fondöten uygulaması yapmanız gerekir. Çünkü böylece yüz bölgesindeki renk ile boyun bölgesindeki renk arasında uyumsuzluk oluşmaz. New Well fondöten fiyatları, kullanıcıların bütçelerini sarmayacak ölçüdedir. Fiyatlardaki belirleyici kriter, ürünün gramajı ya da kutusudur. Sayfamızdaki New Well fondöten çeşitlerini inceleyebilir, istediğiniz ürünü sepetinize koyup satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. New Well fondöten kullananlar, ürünün cildi güneş ışınlarına karşı koruma özelliğinden oldukça fazla memnun olduklarını yorumlarında ifade etmişlerdir. New Well fondöten, farklı makyaj çeşitleri için de uygundur. Ürünü, günlük olarak kullanabilirsiniz. Ancak günlük kullanımın dışında gece makyajı, porselen makyaj ve sinema makyajı için de kullanmanız mümkündür. Profesyonel bir cilt kapatma ürünü olan New Well fondöten çeşitleri, yaşlılık belirtilerinin yok edilmesine destek olur. Cildinizdeki kırışıklıkları ve çizgileri kapatan New Well fondöten çeşitleri, cildinizin gençleşmesine, gençleşerek güzelleşmesine yardımcı olur.

New Well, Fondöten

için 271 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

New Well
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (1)
Alix Avien (60)
Aloree (4)
Amway (11)
Artdeco (62)
Avene (10)
Avon (147)
Becca (5)
Bell (4)
Benefit (5)
Beyu (68)
Bioderma (4)
Bliss (1)
Bourjois (11)
By Terry (86)
Carla (14)
Carmina (3)
Caudalie (1)
Cecile (97)
Chanel (27)
Clarins (146)
Clinians (1)
Clinique (303)
Couleur (5)
Coverderm (5)
Darphin (11)
Deborah (62)
Delia (17)
Dermacol (8)
Dermoskin (13)
DesignHag (1)
Diadermine (29)
(1177)
e.l.f. (1)
Elite (18)
Essence (74)
Estee Lauder (258)
Estel'la (22)
Eveline (3)
Farmasi (355)
Fe (3)
Filorga (2)
Flormar (627)
Forever (1)
Gabrini (51)
Garnier (51)
Gillette (2)
Givenchy (3)
Glam Glow (1)
Gold (2)
Golden Rose (638)
Guerlain (212)
Huncalife (15)
Innova (3)
IsaDora (8)
Jane Iredale (159)
Juvena (1)
Kajal (17)
Kanebo (41)
Kat Von D (1)
Kiko (124)
Kryolan (3)
L'actone (1)
La Prairie (23)
Lancaster (1)
Lancome (178)
Lavera (1)
Lionesse (3)
Lirene (11)
Logona (10)
Loreal (203)
Loreal Paris (191)
LR (20)
Luciana (1)
M.A.C (12)
Max Factor (327)
Maybelline (433)
Miss W (1)
Missha (77)
Nars (31)
Nascita (10)
Neutrogena (15)
New Well (271)
Newmacy (18)
Nivea (11)
Note (276)
Nuxe (1)
Oriflame (50)
Palladio (1)
Pastel (211)
PRESTIGE (7)
Pupa (112)
Rapsodi (3)
Redist (3)
Reiwoll (1)
Revlon (4)
Rimmel (5)
Ruby Rose (29)
Sante (19)
Sensilis (47)
Sephora (3)
Sheida (12)
Shiseido (104)
Sisley (40)
Smashbox (27)
Tom Ford (3)
Vichy (209)
Xp (71)
XP (21)
Youngblood (98)
Ziaja (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(91)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (32)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL