Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Makyaj Aynası

için 846 sonuç bulundu.
 • 490,00 TL 439,90 TL
  % 10
  (4)

  eymenyapimarket
  %100
 • 144,75 TL 124,75 TL
  % 14
  (16)

  AksesuarDurağım
  %99
 • 59,00 TL 44,99 TL
  % 24
  (2)

  RiverWorld
  %100
 • 129,00 TL
  (1)

  makroticaret
  %100
 • 28,47 TL
  (3)

  ev_gereclerim
  %99
 • 320,70 TL 300,60 TL
  % 6
  (2)

  Akilliphone
  %99
 • 276,90 TL 239,90 TL
  % 13
  (3)

  QualityShopp
  %100
 • 199,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  169,91 TL

  aeb
  %98
 • 65,90 TL
  (2)

  ÇAĞLARITRİYAT
  %100
 • 9,99 TL
  (1)

  HydMarket
  %100

Makyaj Aynası

Makyajınızı, saçınızı yaparken hatta kaşlarınızı alırken rahatça kendinizi görebilmek ve daha iyi sonuç alabilmek için hemen herkes ayna kullanmaktadır. Hazırlanırken kendinizi yakından görebileceğiniz bir aynaya sahipseniz çok daha usta bir iş çıkarabilir, daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Klasik bir aynadan farklı olan makyaj aynası çeşitli modellerde üretilmekte ve sizlere fonksiyonel kullanımlar sağlayabilmektedir. LED’li, büyüteçli, yuvarlak, kare gibi farklı özelliklere sahip birçok seçenek sayesinde siz de makyajınızı daha keyifli bir şekilde yapabilir, hoşunuza gidecek sonuçları daha yakından görebilirsiniz. Kullanım alanları düşünülenden daha geniş olan bu aynalar; kuaförlerde, evlerde, iş yerlerinde, set gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Işığı en iyi şekilde yansıtan ve size yansımanızı net bir şekilde gösteren bu aynalar tek başlarına satılabileceği gibi bir masaya bağlı olarak da kullanılabilmektedir. Duvar, masaüstü, el aynaları içerisinden dilediğinizi seçerek makyajınızı daha konforlu şekilde yapabilirsiniz. İki elinizin de serbest olabilmesi için genellikle masa üzerinde kullanılan modeller oldukça rağbet görmektedir. Buna ek olarak özellikle ışıklı çerçevelere sahip duvara asılan modeller de son zamanlarda gittikçe popüler hale gelmektedir. Makyaj yapmak için kullanacağınız aynaları seçerken ve bu aynaları odanıza yerleştirirken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Aynı zamanda bu aynaların da belirli aralıklarla temizlenmesi daha verimli şekilde kullanım sağlayabilmek için oldukça önemlidir.

Makyaj Aynası ile Makyajınıza Yakından Bakın

Makyaj Aynası ile Makyajınıza Yakından Bakın

Makyaj yapmak amacıyla kullanılan aynaların diğer aynalardan farklı olarak çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Özellikle yüz bölgenize yakınlaşmak ve yüzünüzü daha yakın, net görebilmek için kullanılan bu ürünlerin bazılarında büyüteç özelliği bulunmaktadır. Genellikle iki taraflı olarak ve yuvarlak şekilde üretilen büyüteçli makyaj aynası el veya duvar aynalarında da olabilmektedir. Büyütece sahip kısmı normal boyutlardan daha büyük şekilde yansımanızı görebilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede makyajınızı, yüzünüzü, saçınızı çok daha net ve büyük şekilde görebilirsiniz. İnce işlerinizi yaparken oldukça kullanışlı olan bu modeller masaüstü ve yuvarlak olarak üretilebilmektedir. Bir tarafı büyüteçli bir tarafı normal olarak kullanılan bu ayna modellerinin diğer yüzünü çevirmek de oldukça kolaydır. Yalnızca döndürerek diğer tarafa ulaşabileceğiniz bu aynaları; kaşlarınızı veya bıyıklarınızı alırken, siyah noktalarınızı sıkarken, lens takarken, makyaj yaparken veya saçlarınızı şekillendirirken çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım pratiklikleri ile ön plana çıkan büyüteçli aynalar daha yakından yansımanızı görmenizi ve ince şekilde çalışabilmenizi sağlamaktadır. Bu aynaların standart masa üstü boyutları olduğu gibi daha büyük veya daha küçük alternatifleri de bulunmaktadır. Özellikle elinizde taşıyabileceğiniz ve el aynası olarak kullanabileceğiniz modellerde de büyüteçli taraf bulunabilmektedir. Seyahat esnasında veya gündelik hayatınızda kolayca çantanıza atabileceğiniz bu modeller acil durumlarda makyajınızı temizlerken sizlere kolaylık sağlamaktadır. Makyaj aynası küçük ebatlarda üretilen seçenekler sayesinde yanınızda her daim bir ayna taşımanız mümkündür. Portatif olarak sürekli yanınızda bulunan bu aynaların kapaklı, kapaksız saplı veya sapsız gibi çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Açılıp kapanan modellerin iki tarafında da ayna bulunabilmekte; hatta bazen bir tarafı normal bir tarafı büyüteçli özelliğe sahip modeller ürünler içerisinde yer almaktadır. Güzellik ve kişisel bakım kategorisinde yer alan ürünler içerisinde oldukça işlevsel bir yere sahip olan aynaları hayatınızın oldukça fazla alanında kullanabilir, hatta bir tane küçük boy modeli makyaj çantalarınızda sürekli olarak taşıyabilirsiniz. Bu arada makyaj çantası modellerini de keşfedebilirsiniz.

Makyaj Aynası ile Işığınızı Yansıtın

Makyaj Aynası ile Işığınızı Yansıtın

Yüzünüze 4 veya 5 kat daha yakından bakmanızı ve daha kolay şekilde kendinizi görebilmenizi sağlayan büyüteçli modeller kadar revaçta olan başka bir model ise ışıklı makyaj aynası seçenekleridir. Özellikle setlerden veya film dünyası içerisinde yer verilen sahnelerden aşina olacağınız kenarında ışıklar bulunan çerçeveli aynalar da makyaj yaparken ve hazırlanırken oldukça rahat bir şekilde kullanım sağlayabileceğiniz ayna modelleri arasında sayılmaktadır. Evlerde, setlerde ve kuaförlerde sıklıkla kullanılan bu modeller ışığı yüzünüze her noktadan yansıtarak kör nokta kalmasını engellemektedir. Bu sayede gündüz de gece de yüzünüzü detaylı olarak inceleyebilir, makyajınızı veya cilt bakımınızı gözden bir şey kaçırmadan tamamlayabilirsiniz. Kenar çerçevesine ampullerin yerleştirilmesi ile meydana gelen modeller ve LED ile çevrelenmiş modeller bulunmaktadır. LED’li makyaj aynası modelleri içerisinde duvara monte edilebilen veya asılan büyük, orta, küçük alternatifler olduğu gibi masaüstünde kullanılan seçenekler de bulunmaktadır. Çerçevelerine LED ışık döşenerek elde edilen modellerin dokunmatik veya tuşlu olarak da kullanılabilmesi mümkündür. Üzerlerinde dokunmatik bir tuşa sahip olan modellerin LED ışıklarını kapatıp açabilir hatta ışık seviyesini de ayarlayabilirsiniz. Kullanım açısından sağladıkları pratikliklerin yanı sıra aynı zamanda bulunduğu ortama dekoratif bir hava sağlayan bu modeller modern bir çizgiye sahiptir. Teknolojik özelliklere sahip dokunmatik LED’li modeller gibi ampullerden oluşan çerçeveye sahip modeller de odanıza farklı bir ambiyans getirmektedir. Makyajı yüzünüze uygularken her noktayı parlama, gölge olmadan rahatça görebilir bu sayede daha kontrollü şekilde işleminizi yapmaya devam edebilirsiniz. Kuaförlerde, setlerde, hazırlanma alanlarında sıklıkla kullanılan ışıklı aynalar sayesinde hem bulunduğunuz alanın dekorasyonunu zenginleştirebilir hem de işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Normal şartlarda aynalardan maksimum verim alabilmek için koyulması gereken yerler gün ışığını yoğun şekilde alan noktalardır. Kendinden ışıklara sahip bu modellerde gün ışığına bağımlı kalınmadan dilediğiniz ışıklandırmayı kendiniz de sağlayabilirsiniz. Kendiliğinden ampullere ve LED’lere sahip modellerin yanı sıra aynalarınızın çerçevelerine LED döşeyerek kendi ışıklı aynanızı yaratmanız da oldukça kolaydır.

Makyaj Aynası Özgün Modelleri

Makyaj Aynası Özgün Modelleri

Makyaj aynası ayaklı modeller de kullanım açısından sizlere en rahat şekilde ellerinizi kullanabilme olanağı tanımaktadır. Bu aynaların genel özelliği masa üzerinde veya dilediğiniz yerde durması, ellerinizle tutmanıza gerek kalmadan yansımanızı görebilmenizdir. Ayaklı modeller makyaj yapmanızı kolaylaştırmaktadır. İki elinizi birden kullanmanızı sağlayan ve serbest bırakan ayaklı modellerin yönünü de yukarı aşağı doğru ayarlayabilirsiniz. Bu sayede yüzünüzün her noktasını kolay bir şekilde görebilir yaklaşmak istediğiniz noktaya doğru aynalarınızı eğerek daha yüksek performanslı bir görüş elde edebilirsiniz. Ayaklı modellerin boyutları genellikle orta boyutlarda olacak şekilde üretilmekle beraber hareket edebilmeleri sayesinde hizalama sorunu yaşamanıza engel olmaktadır. Bazı ürünleri hem duvara monte edebilir hem ayaklarını kullanarak set üzerinde kullanabilirsiniz. Ayaklı modeller içerisinde yer alan alternatiflerden ayakları çıkarılabilen ürünleri el aynası olarak da kullanabilmek mümkündür. Ayaklı ayna modelleri makyajınız esnasında size kolaylık sağlamanın yanı sıra dekorasyonunuza ve odanıza da vintage bir görünüm getirmektedir. Çerçeveli, çerçevesiz, yuvarlak, kare veya dikdörtgen gibi şekillerde üretilebilen bu modellerin tasarımları ise tamamıyla zevkinize bırakılmaktadır. Masa üzerinde rahatça kullanılabilmeleriyle dikkatleri toplayan ayaklı ayna seçeneklerinde de ampüllü makyaj aynası modellerine rastlanabilmektedir. Küçük veya orta boy modellerde dahi kenarlarında LED çerçeve veya ampul ile ışıklandırma yapılan modeller masalarınızın vazgeçilmezi haline gelmektedir. Masa üstü, duvar, ayaklı gibi özellikler fark etmeksizin aynalarınız farklı malzemelerden üretilmeye elverişlidir. MDF, plastik, metal, ahşap, pirinç gibi farklı materyaller kenar çerçevelerin üretilmesinde kullanılabilmektedir. Bu malzemelerin kaliteli olması ve içerisinde yer alan aynanın ağırlığını taşıyabilmesi oldukça önemlidir. Düzenli kullanım süresince hızlı bir şekilde yıpranmayacak, yerinden oynamayacak ve aynanın içerisine tam oturacağı çerçevelerin seçilmesi gerekmektedir. Hem kullanımda fonksiyonelliği sağlayabilmek hem de estetik ve kaliteli bir görünüm elde etmek için çerçeve malzemelerinin kalitesi önemli bir husustur. Kenar çerçeveler eskitme, baskı, yapıştırma, boyama gibi işlemlerle tasarlanabilmektedir. Hemen her renkte ve desende üretilebilen çerçeveler odanıza veya kullandığınız alana uyum sağlayabilecek birçok ürünü sizlerle buluşturmaktadır.

Makyaj Aynası Hem Fonksiyonel Hem Şık

Makyaj Aynası Hem Fonksiyonel Hem Şık

Makyaj yaparken kullanılan ve çoğunlukla masaüstü olarak tasarlanan aynalar son zamanlarda daha çok işlevi bir araya getirmekte ve makyaj aynası dolaplı modeller de kullanıcılar tarafından oldukça yoğun ilgi görmektedir. Dolaplı makyaj aynalarında farklı modeller bulunmakla birlikte çoğunlukla aynanın bulunduğu bir dolap kapağı, kapağı açınca da karşınıza çıkan kimi zaman raflı kimi zaman boş bir dolap bulunmaktadır. Fonksiyonel olarak sizlere daha pratik bir kullanım sunan bu modelleri tercih ederek hem makyajınızı yapabileceğiniz bir aynaya hem de eşyalarınızı organize edip yerleştirebileceğiniz bir ek dolaba sahip olabilirsiniz. Takılarınızı, makyaj malzemelerinizi veya diğer eşyalarınızı yerleştirmeniz için size ekstra alan sağlayan bu dolaplı modeller aynı zamanda odanızın havasına da bambaşka bir soluk getirmektedir. Dolaplı ayna seçeneklerinde kenarlarında ışıklandırma yapıldığı da çoğu modelde dikkatleri çekmektedir. Birçok modelin harmanlanması ile oluşan bu ürünler kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli özelliklerdeki alternatifleri sunmaktadır. Renk ve tasarımlarında farklı zevklere hitap eden bu modellerin dış kısımları ve çerçeveleri genellikle ahşap malzemelerden veya sert plastiklerden üretilmektedir. MDF de sıkça kullanılan malzemeler arasında yer almakta ve daha hafif bir kullanım sunmaktadır. Büyük makyaj aynası kategorisindeki yer alan dolaplı modeller tekerlekli veya ayaklı şekilde de üretilebilmektedir. Geniş veya dar çerçeveler ile zenginleştirilip dekoratif bir dokunuş sağlanan bu modellerin dayanıklılığı ve taşıdığı ağırlık kapasiteleri de modellere göre farklı olabilmektedir. Bu nedenle kullandığınız modelin taşıyabileceğinden ağır bir şekilde içerisine eşya koymamanız gerekmektedir.

Makyaj Aynası Geniş Kullanım Alanı

Makyaj Aynası Geniş Kullanım Alanı

Makyaj aynaları kullanım alanları yalnızca kişisel kullanımlarla sınırlı kalmamakta ve güzellik merkezi, kuaförler, kulisler gibi çeşitli yerlerde de bu aynaların kullanımına sıklıkla rastlanmaktadır. Sade ve minimal şekilde tasarlanan aynalardan dekoratif ve gösterişli şekilde üretilenlere, ışıklı veya ışıksız modellerden büyüteçli veya düz ürünlere kadar pek çok farklı ürünü de bünyesinde barındıran makyaj aynası modelleri hazırlanırken sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Rahat bir şekilde hareket edebilmenizi ve kendinizi görebilmenizi sağlayan bu modeller aynı zamanda dekoratif özellikleri ile de odalarınıza, kullandığınız alanlara etkili dokunuşlar yapmaktadır. Çerçevelerinde veya tasarımlarında yapılan dekoratif dokunuşlar kimi zaman aynanın kendisinde de yapılabilmektedir. Aynaya yapılan işlemeler ve modeller çoğu zaman makyaj aynalarında tercih edilmese de bazı büyük modellerde kendini gösterebilmektedir. Her türlü boyut, ölçü, renk ve modelde üretilebilen bu ürünlerin içerisinde genel olarak 4 milimetrelik ayna kullanılmaktadır. Aynanızın kendi rengi ise şeffaf, mavi, pembe, bakır gibi yansımalara sahip renklerde üretilebilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen aynalarınız uzun süre kullanılabilmekte ve kolayca eskimemektedir. Aynanızı düzenli olarak temizlemek ve sağlam bir yere koymak da uzun süreli kullanım sağlamak için önemlidir. Işık alan ve dengeli bir noktaya yerleştireceğiniz aynanızı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Düzenli şekilde cam silmek için üretilen temizleyiciler ve bezlerle aynalarınızı silebilirsiniz. Bu aynalarınızı temizlerken çerçeve kısımlarında hassas işlemeler, boyalar ve ışıklandırmalar olan yüzeyleri direkt olarak sıvı temizleyicilerle temas ettirmemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Aynalarınızın kendi ışıklandırması yoksa kullanım esnasında ışığı en iyi şekilde yansıtabilecek bir noktada kullanarak aynanızdan daha fazla verim alabilirsiniz. Diğer bir yandan aynalarınızı dolaplı şekilde de seçerek fazladan depolama alanı elde edebileceğiniz ürünlere sahip olmak çok kolay. Makyaj aynası fiyatları tıpkı modellerde olduğu gibi oldukça geniş bir dilimde sunulmaktadır. El aynaları, masa aynaları, ışıklı veya ışıksız olmaları, dolaplı modeller, büyüteçli seçenekler gibi farklı özellikler gösteren ve farklı malzemelerden elde edilen aynaların fiyatları da birbirinden farklıdır. Boyut ve tasarımlar da ürünlerin fiyatlandırmasında etkili olan unsurlar arasında sayılmaktadır; ancak pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu bu ürünlerin her bütçeye hitap edebilecek alternatifleri de ürünler arasında yer almaktadır. Siz de makyajınızı yaparken daha ince bir iş çıkarmak için bu ürünlerden edinebilir, sayfamızı inceleyerek kendinize şık ve fonksiyonel bir hediye alabilirsiniz. Ek olarak cımbız modellerine de mutlaka bakın!

Makyaj Aynası Hangi Tür Aynadır?

Aynalar kullanım alanlarına uygun olmaları ve daha verimli bir kullanım sağlamaları için çeşitli türlerde üretilebilmektedir. Aynaların yansıtma özelliklerinin yanı sıra görüntü üzerinde illüzyon meydana getirebilme özellikleri de bulunmaktadır. Bu sayede daha işlevsel kullanım elde edebilirsiniz. Küresel ayna olarak da adlandırılan ve görüntü üzerinde illüzyonlar yaratan aynalar çukur, tümsek aynalar olarak da adlandırılabilmektedir. Makyaj yapmak için kullanılan daha rahat görebilmek ve en ufak ayrıntıları dahi gözden kaçırmamak için çoğunlukla görüntünün daha da büyütülmesi olumlu bir durumdur. Büyütülmüş görüntüler daha detaylı bir görüş sağlayacağı için yüzünüzü daha net ve yakından görmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle detaylı görüşe ihtiyaç duyulan alanlarda, yani makyaj aynalarında da daha büyük ve sanal bir yansıma oluşturan çukur aynalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda diğer bir ayna türü ise düz, ters ayna şeklidir. Makyaj aynaları görüntüyü ters çevirmeden direkt olarak yansımanızı ortaya çıkarmaktadır ve bu nedenle düz aynalar arasında yer almaktadır. Görüntünün büyümesine yardımcı olan çukur ayna özelliğine ek olarak diğer bir yandan büyüteçli özelliklere sahip modeller de daha da büyük görüntü elde edebilmenizi sağlamaktadır. bu sayede detaylı bir yansıma elde edebilmek daha da kolaylaşmakta ve yakından görebilme olanağınız artmaktadır.

Makyaj Aynası Nasıl Seçilir?

Makyaj aynaları tercih edilirken öncelikle kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin kullanacağınız yer ışık almayan bir yer ise ampullü veya LED ışıklı modelleri tercih ederek kendi ışıklandırmanızı sağlayabilirsiniz. Diğer bir yandan çoğunlukla iki elinizi de aktif olarak kullanıyorsanız masaüstü modeller içerisinden ayaklı seçenekleri kullanmak sizin için çok daha pratik olacaktır. Düzenli olarak kaşlarınızı veya bıyıklarınızı alıyorsanız, siyah noktalarınızı temizliyorsanız veya çok detaylı makyaj yapıyorsanız, tüm bunların dışında görüşünüz yeteri kadar sağlıklı değilse tavsiye edilebilecek en ideal ürünlerden birisi de büyüteçli özelliğe sahip yuvarlak makyaj aynası olacaktır. Bu aynaların dilediğiniz tarafını kullanabileceğiniz gibi büyüteçli kısımlarını da oldukça işlevsel şekilde değerlendirebilirsiniz. İki elinizi de serbestçe kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan ve masaüstü kullanıma elverişli bu modeller sayesinde daha büyük ve yakın görüş sağlayabilirsiniz. Diğer bir yandan ayna seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında kesinlikle malzeme kalitesi yer almaktadır. Hem çerçevelerin hem de aynaların birinci sınıf ürünlerden elde edilmesi daha uzun ömürlü kullanım, kaliteli ve zengin bir görünüm, net bir görüş elde etmenize yardımcı olmaktadır. Kolay temizlenebilen çerçeveler ise toz alırken işinizi daha da kolaylaştırmaktadır. Bunlara ek olarak alacağınız makyaj aynalarının kullanacağınız odaya veya alana uygun tasarımlarda olması da dekoratif olarak tamamlayıcılık sağlayabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Tarko (60)
Nascita (40)
Lionesse (29)
Beurer (27)
Zekupp (27)
Promani (13)
Ezere (12)
Xiaomi (12)
Elf (9)
Ocean (8)
Bocchi (5)
Eklips (5)
Fe (5)
Masifart (5)
Tosbaa (5)
Gesh (4)
Piev (4)
Polham (4)
Aprilla (3)
Bauboss (3)
Brassco (3)
Elfin (3)
Elly (3)
1000 Hour (2)
Boxup (2)
Buffer (2)
Depomim (2)
Exeo (2)
Kimmidoll (2)
Kozel (2)
Koçlar (2)
Mermerden (2)
Merrys (2)
Pigado (2)
Trina (2)
Alcan (1)
Artdeco (1)
Bambum (1)
Baseus (1)
BeeIcon (1)
Chanel (1)
Creavit (1)
Crome (1)
Dailytech (1)
Doco (1)
Esthelian (1)
Fenchilin (1)
Grohe (1)
Iris (1)
J-Tech (1)
Keops (1)
LR (1)
Macom (1)
Mdf (1)
Miramax (1)
Myros (1)
Mystyle (1)
Onetick (1)
Oriflame (1)
Orkidetr (1)
Oseque (1)
Powerax (1)
Zirh (1)
(345)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(66)
ve üzeri (83)
ve üzeri (94)
ve üzeri (96)
ve üzeri (102)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL