Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Cımbız

için 1,695 sonuç bulundu.

Cımbız

Kişisel bakım alanına yönelik üretilen birçok ürün bulunur. Bu ürünler farklı bakım ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlanarak çeşitli işlevlere sahip şekilde satışa sunulurlar. Cımbız birçok farklı işleve sahip olarak üretilen ürünlerden biridir. Cımbız denilince akla ilk olarak kaş ve bıyık almaya yönelik bakım uygulamaları gelir. Cımbızlar genel kanının aksine gelişen teknolojik imkânlar ile ve farklı tasarımlar ile kirpik takma gibi hassasiyet isteyen uygulamalar esnasında da kullanılmaktadır. Bu açıdan sadece basit işlemlerde kullanılmayan bir ürün olarak geliştirilirler. Dolayısı ile birden fazla özellik dikkate alınarak çeşitlendirilirler. Üretimleri sırasında belirli faktörlere göre modellere ayrılırlar. Modeller arasında belli başlı özellikler farklı tasarımlar ile birleşerek işlevsel olarak kullanıcıların faydasına olacak şekilde satışa sunulurlar. Ağız kısımları değişiklik arz eden belirgin bir ayrıntıdır. Ağız kısmının farklı formlarda olması modeller arasında çeşitliliği sağlayan başlıca detaylar arasında gelir. Aynı zamanda uç bölgesinin formuna göre ürünün kullanıldığı tüy ya da kıl özellikleri de farklılaşır. Cımbızla kaş alma dışında kirpik takma gibi işlemler de gerçekleştirilir. Evde ya da farklı bir yerde profesyonel kullanımlara uygun üretilen ürünlerden biri olan cımbız çeşitleri bu açıdan da farklılaşma noktalarına sahiptirler. Ürünün üretildiği materyal türü ağızdan sonra öne çıkan bir diğer özelliktir. Kullanım kolaylığı ve pratikliği açısından üretime dahil olan materyal türü oldukça önemlidir. Materyal türü tercihi modellerin arasında çeşitliliği arttıran bir üretim unsurudur. Plastik, paslanmaz çelik, metal, krom, vb. materyaller firmalar tarafından üretim aşamasında sıkça tercih edilirler. Cımbız, makyaj ve aksesuar çeşitleri üretimde kullanılan her bir materyalin özelliğine bağlı olarak şekillenirler ve kalite baz alınarak satışa sunulurlar. Son olarak farklılaşma noktaları ise ürünlerin sahip oldukları renkler ile ilgilidir.

 Cımbız Çeşitleri

Cımbız Çeşitleri

Cımbızlar sahip oldukları birbirinden farklı özelliğe bağlı olarak çeşitlere ayrılırlar. Ürünün yapımı sırasında kullanılan ana materyal türünün modelden modele değişiklik göstermesi tasarımsal çeşitliliğe etki eden önemli bir noktadır. Üretici firmalar tarafından paslanmaz çelik, metal, plastik ve benzeri birden fazla materyal tercih edilebilmektedir. Tercih edilecek olan bu materyal türünün sağlık koşullarına uygunluğu dikkat edilen ilk kriterdir. Modeller genel olarak tek ürün olarak ya da cımbız seti şeklinde satışa sunulurlar. Cımbız seti içerisinde çeşitli uç bölgesi formu bulunduran ve birden çok cımbız şeklinde satın alınabilen takım tarzında bir modeldir. Birden fazla cımbızın dahil olduğu bir set değil de spesifik işlemler için ürün alınacak ise farklı uçlara sahip modeller arasından tercih yapılabilir. Düz, yan, eğik, sivri, kesik, seramik, ince, süper ince, geniş ya da maşa uçlu modeller ağız kısımlarının formları ile birbirlerinden farklılaşırlar. Cımbız çeşitleri sahip oldukları ağız kısmı formlarının farklılaşması ile kullanım alanları ve kullanım kolaylıkları da farklılaşmaktadır. Düz modellerin kullanıldıkları kaş şekli, uzunluğu ve kalınlığı ile sivri uçlu modellerin kullanıldıkları uygulama kriterleri farklılık göstermektedir. Bu açıdan modelin uç kısmına göre alıcılar tarafından günlük ya da profesyonel kullanımlara yönelik ürünleri tercih edilebilirler. Cımbız çeşitliliğine etki eden bir diğer nokta ise modellerin renkleri olarak bilinmektedir. Genel olarak gold, bronz ve gümüş renkleri üretimde sıkça kullanılırlar. Mavi, pembe, sarı, siyah, beyaz, kırmızı, vb. daha birçok renk barındıran ürün çeşitlerinin de farklı beğenilere hitap etmeleri açısından oldukça sık üretildikleri bilinmektedir. Düz renklere ek olarak desenli modeller de satışa sunulan modellerin arasında öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı desenler ile estetik olarak farklı ürünlere sahip olunması mümkün olmaktadır. Cımbızla birlikte makyaj aynası da satın alabilir, takım halinde kullanabilirsiniz.

Cımbız Modellerinin Kullanım Alanları

Cımbız Modellerinin Kullanım Alanları

Cımbız, sahip olduğu özellikler ile birlikte farklı kullanım alanlarına hitap eden pratik bakım araçları arasında yer alır. Genel olarak amatör ve profesyonel kullanıcılara yönelik satışa sunulurlar. Günlük ve basit işlemler için kullanılan modeller ev ortamında kullanılmak için satın alınabilecek olan ürünlerdir. Profesyonel cımbız modelleri ise kuaför ve berberlerde sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Profesyonel cımbız sahip olduğu tasarımsal form ve işlevsel kullanım özellikleri açısından günlük formlarda üretilen modellerden ayrılmaktadır. Basit işlemler için satın alım yapılacak ise bu işlemlere uygun modeller tercih edilmelidir. Daha profesyonel ve hassas işlemler sırasında ise bu işlemlere uygun formlarda üretilen ürünlerin tercih edilmesi önem arz etmektedir. Cımbızlar her ne kadar basit bakım ürünleri olarak bilinseler de farklı detaylar ile kullanım pratikliği sağlayan ürünlerdir. Kalın ve kısa yapıya sahip olan kaşlara yönelik yapılacak alımlarda ürünün ağız şeklinin düz olması kullanım pratikliği sağlamaktadır. Sivri uçlular ise ince yapıda olan kıl yapıları için kullanım açısından sıkça satın alınan modellerdendir. Uç formuna bağlı olarak işlemin yapılacağı tüy şekli de değişiklik gösterdiği için kullanım alanlarına yönelik ürün tercihi yapmak memnuniyet açısından oldukça önemli bir kriterdir. Seçim aşamasında cımbız çeşitleri ve özellikleri ile ilgili bilgi sahibi olmak bu açıdan gereklidir. Ürünün kullanılacağı bölüm yalnızca kaşlar değildir. Yüz bölgesi ya da herhangi bir vücut bölgesinde meydana gelen istenmeyen tüylere yönelik kullanılabildikleri gibi kirpik takma işlemi sırasında da kullanılmaktadırlar. Kirpik takmak hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Dolayısı ile hem işleme uygun hem de sağlık koşullarına uygun olan modellerin seçilmesi gerekmektedir. Cımbızlar, batık olan bölgelerde yapılacak işlemlerde ise yine kullanılmakta olup yardımcı işlev görmektedirler.

 Cımbız Fiyatları

Cımbız Fiyatları

Bakım uygulamalarında sıkça kullanılan ürünlerden biri olan cımbızların fiyatları belli başlı kriterlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Üretici firmalar tarafından tasarlanan ürünlerin model yapıları fiyatların şekillenmesinde etkili olan ilk noktadır. Ürünün ortaya çıkarılması için kullanılan ana materyalin cinsine göre ürünlerin etiket fiyatları değişmektedir. Bu açıdan cımbız çeşitleri ve özellikleri seçilirken kullanım amaçlarına göre farklılaşan ürünlerin arasında fiyat değişiklikleri ön plana çıkar. Ana materyal türü plastik olan modeller ile paslanmaz çelik olan modeller birbirinden farklı rakamlar ile satışa sunulurlar. Materyal cinsinden sonra fiyata etki eden diğer unsur ise ürünlerin kullanım amaçları ile ilgilidir. Günlük uygulamalara hitap eden ergonomik ve basit tasarıma sahip ürünler ile profesyonel kullanımlara hitap eden cımbız fiyatları değişiklik gösterir. Cımbızla bıyık alma, kaş alma ve batık çıkarma gibi işlemlerde kullanılan klasik modellerin fiyatları profesyonel ürünlerin fiyatlarına oran ile daha farklıdır. Kuaför ya da berber salonlarında daha farklı ve profesyonel işlemlerde kullanılan modellerin fiyatları ise klasik modellere göre başka bir etiket aralığında bulunur. Cinsiyet fark etmeksizin her kullanıcının kişisel bakım uygulamaları sırasında yardımcı görevi üstlenen cımbızların sahip oldukları teknolojik donanımlar da fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Işıklı cımbız modelleri ile otomatik özellikte olan cımbızların fiyatları diğerlerine oran ile farklılık göstermektedir. Bazı modeller nanoteknolojiye sahipken bazı modeller değildir. Bu durumda donanımsal özelliklerin ürünün değeri üzerinde etkili olduğu bir kez daha görülmektedir. Son olarak ürünlerin tek veya set olarak satın alınma tercihleri fiyatlar üzerinde etkili olan bir faktör olarak bilinmektedir. Cımbız seti olarak satışa sunulan ürünlerin fiyat aralıkları tek ürün olarak satışa sunulan ürünlerden farklıdır. Sağlıklı ve kaliteli ürünleri kolayca bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1000 Hour (6)
Avon (5)
Balmy (4)
Ddf (3)
Delia (1)
(723)
Dvl (17)
Eklips (2)
Elly (6)
Estel'la (16)
Esterel (1)
Eveline (1)
Fe (109)
FE (1)
Flormar (2)
Gold (4)
İzla (1)
Kajal (1)
Lionesse (35)
M.Asam (1)
Match (12)
Matraş (1)
Mavala (11)
Mavena (1)
MERRYS (2)
Miniso (3)
Miramax (4)
Nanoasia (2)
Nascita (159)
New Well (1)
No (7)
Nuage (1)
Ocean (78)
Priori (1)
Promani (20)
Redist (1)
Solingen (211)
Tarko (92)
TianDe (11)
Trim (76)
Trina (45)
Xp (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(144)
ve üzeri (177)
ve üzeri (198)
ve üzeri (204)
ve üzeri (218)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL