Makyaj Çantası

için 1,308 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Makyaj Çantası

Uzun yolculuklara veya seyahatlere çıkarken, makyaj malzemelerinizi zarar görmeden yanınızda taşımanıza olanak sağlayan, değişik modellerde üretilmiş makyaj çantaları bulunur. Makyaj çantası modelleri de, tıpkı kol çantası gibi bir çok farklı renkte ve modelde üretilir. Kadınlar için en az kol çantası kadar önemlidir makyaj çantası. Günlük kullandığınız makyaj malzemelerinizi sürekli yanınızda taşıyacaksanız, küçük makyaj çantalarından birini tercih edebilirsiniz. Çantanızda fazla yer kaplamayacak; fakat en önemli makyaj malzemelerinizin içine sığabileceği kapasitede olması yeterli. Deri ve polyester malzemelerden üretilmiş makyaj çantaları bulunmaktadır. Makyaj malzemeleri genellikle su geçirmez yapıdadır, bu sayede makyaj malzemelerinizi gittiğiniz her yere güvenle götürebilirsiniz. Bazı makyaj çantaları o kadar şık ve çekicidir ki; neredeyse gece kullanılan portföy çantalarla yarışır. Makyaj çantası fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yolculuk esnasında, makyaj malzemelerinizin çantanızda dağılmasını engellemek ve her birinin bir arada durmasını sağlamak; aradığınızı makyaj malzemesini kolayca bulmak için büyük makyaj çantaları üretilmiştir. Makyaj çantaları sayesinde, tüm makyaj malzemelerinizi derli toplu muhafaza edebilir, seyahatlerinizde güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Makyaj yapmak sizin için bir tutkuysa ve gittiğiniz yerlerde makyaj malzemelerinizi de götürüyorsanız; profesyonel makyaj çantaları tam size göre. Aber markası tarafından üretilmiş şifreli profesyonel makyaj çantası, bavul görünümündedir ve değişik renk seçeneklerinde üretilmektedir. Kolay yırtılmaz ve su geçirmez özelliği sayesinde uzun süreli ve kaliteli kullanım imkanı sunar. Bir adet makyaj ve takı kutusuna; bir adet de fileli cebe sahiptir. Bu ürün sayesinde seyahatlerinizde, makyaj malzemelerinizi güvenli ve düzenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Uzun ve kalabalık yolculuklarınızda, makyaj malzemelerinizi zarar görmeden yanınızda taşıyabilmek için makyaj kutuları işinizi görebilir. Değişik ebatlarda üretilen makyaj kutuları, makyaj malzemelerinizi en iyi şekilde muhafaza etmek; sıcaktan, soğuktan ve çevresel faktörlerden etkilenmesini engellemek için üretilmiştir. Bazı makyaj çantalarında, ruj bölmesi, far bölmesi ve kalem bölmesi bulunur. Çeşitli bölmelere sahip olan makyaj çantalarında, makyaj malzemelerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Gün içinde makyajınızı tazelemek ve canlı görünmek için küçük ebatlardaki makyaj çantalarından yararlanabilirsiniz. Yanınızda taşıyacağınız makyaj malzemelerinin çokluğuna göre, makyaj çantanızın ne kadar büyük olduğuna karar verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(881)
Fe (92)
Bosphorus (37)
Tarko (33)
Lionesse (27)
Avon (23)
Priori (17)
Bagline (13)
1000 Hour (9)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(13)
(5)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(91)
ve üzeri (120)
ve üzeri (128)
ve üzeri (129)
ve üzeri (133)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL