Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Makyaj Çantası

için 2,049 sonuç bulundu.

Makyaj Çantası

Makyaj yaptıktan sonra dışarıda makyajınızı tazeleyebilmek, sık kullandığınız ürünleri yanınızda taşıyabilmek veya seyahatlerde yanınıza makyaj malzemelerinizi alabilmek için pratik bir organizer ve çanta görevi gören makyaj çantası oldukça işinize yarayacaktır. Çantanızda veya valizinizde rahatça taşıyabileceğiniz bu çantaların pek çok boyutu, modeli ve alternatifi bulunmaktadır. Bu nedenle herkesin ihtiyacına uygun olan çantayı bulabilmesi oldukça kolaydır. Valiz kullanımına uygun seyahatlerinizde yanınızda taşıyabileceğiniz büyük ve orta boy modellerden günlük kullandığınız çantanızın içerisine atabileceğiniz orta ve küçük modellere, plastik modellerden kumaş modellere kadar pek çoğu ürünler arasında yer almaktadır. Hem malzemelerinizin dökülmesini engellemek hem de bir arada düzgün bir şekilde durmasını sağlamak için pratik bir kullanım olanağı yaratmaktadır. Makyaj çantası seti ise daha organize bir kullanım sağlamak amacıyla sizlere çeşitli bölmeler ve alanlar yaratmaktadır. Bu sayede makyaj malzemelerinizi çeşitli kategorilere ayırarak muhafaza edebilir veya kullanım alanınıza göre her gün farklı bir boyutu tercih edebilirsiniz. Günlük kullanılan çantaların içerisinde özellikle acil durumlarda kurtarıcı rol oynayan makyaj çantaları pek çok kadının çantasında kendinde yer bulabilmektedir. Hem zevkinize hem de modunuza göre tercih edebileceğiniz modeller hayatınızı kolaylaştırırken tarzınızı da yansıtmanıza yardımcı olmaktadır. Düzenli bir çanta, kolay kullanım ve erişim, zaman tasarrufu ve hijyen gibi pek çok konuda sizlere avantaj sağlayan bu ürünlerden dilediğiniz materyal ve boyutu tercih edebilirsiniz.

Makyaj Çantası Çeşit Çeşit Boyut Seçenekleri

Makyaj Çantası Çeşit Çeşit Boyut Seçenekleri

Çantaların içerisinde makyaj malzemelerinin birbirine karışması oldukça kolaydır. Bu sebeple tüm makyaj malzemelerinizi bir arada tutmak ve onlara kolayca erişebilmek için kullanılan çantalar sizlere pratik kullanım sunmaktadır. Makyaj çantası modelleri ise oldukça geniş bir yelpazede kullanıcılara sunulmaktadır. Pek çok farklı boyutta sunulan bu çantalar büyük- orta ve küçük olmak üzere üç ana boyda ve ara boylarda üretilmektedir. Uzun yolculuklarda kullanmanız ve ihtiyacınız olan tüm malzemeleri yanınıza alabilmeniz için büyük makyaj çantası modelleri ideal bir kullanım sunacaktır. Bu çantaların içerisine rujlarınızı, fondötenlerinizi, allık ve diğer malzemelerinize ek olarak fırçalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Ayrıca makyaj temizleme pamuğu ve suyunu da ekleyebileceğiniz bu boy çantalarda kolaylıkla malzemelerinizi taşıyabilirsiniz. Fırçalar için ayrı bir bölüme yer veren modelleri de tercih ederek daha düzenli bir kullanım sağlamak mümkündür. Bunun yanı sıra hem gece hem gündüz malzemelerinizi ayrı ayrı taşımayacaksanız orta boy modelleri de tercih edebilirsiniz. Yanınıza alacağınız malzemeler çok olmasa da günlük çantanızın içerisinde kullanabileceğiniz küçük boy modeller çok kullanışlı bir alternatif olmaktadır. Hem az da olsa parçaların dağılmasını önlemekte hem de dökülmelerini ve ezilmelerini engellemektedir. Sonuç olarak farklı kullanım alanlarına uygun farklı boyuttaki seçenekler kullanıcılara pratik ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Bu çantalar içerisinde yer alan ve çoğunlukla büyük çantaların veya valizlerin içerisinde tercih edilen kutulu, kalıplı modeller de son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Özellikle dökülebilecek olan malzemelerinizin dik durmasını ve sallanmamasını sağlayan bu modeller kalıpları sayesinde kolayca ezilmemekte ve koruyucu bir görev de üstlenmektedir. Sizlere hem organize edebilme hem de malzemelerinizi koruyabilme olanağı tanıyan bu modellere de çantalarınızda yer açabilirsiniz. Profesyonel bir korumaya sahip bu modelleri özellikle valizlerinize koyarak seyahatlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Her bölüme ayrı bir malzemelerinizi yerleştirme olanağı sunan bu modeller malzemelerinizin karışmasını ve birbirine girmesini de ustalıkla engellemektedir. Küçük ve günlük çantalarda fazla yer bulamayan kalıplı veya kutulu seçenekler uzun yolculuklarda kullanılabileceği gibi evinizin içerisinde de kullanılabilmektedir. Bu sayede organizer görevini yerine getirerek sizlere çok fonksiyonlu bir kullanım sağlamaktadır.

Makyaj Çantası Popüler Alternatifler

Makyaj Çantası Popüler Alternatifler

Makyaj malzemelerinizi koymanıza ve yanınızda taşımanıza yardımcı olan bu çantaların boyutları dışında farklı diğer özellikleri de çeşitli alternatifler sunmasında rol oynamaktadır. Her çanta çeşitli materyallerden üretilmekte ve kullanımınıza en rahat, pratik ve işlevsel ürünü sizlerle buluşturmaktadır. Örneğin sık sık kullanılan ve pek çok kişi tarafından çeşitli sebeplerle tercih edilen modellerden birisi makyaj çantası şeffaf modelleridir. Bu çantaları dilerseniz günlük kullanımda dilerseniz valizlerde dilerseniz de evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çokça tercih edilmelerindeki en büyük etkenlerden birisi içerisindeki malzemeleri rahatlıkla görmenizi sağlamalarıdır. Bu sayede yanınıza aldığınız her şeyi çantanızı açmadan dahi rahatça görebilirsiniz. Aradığınız ürünleri kolayca bulmanızı sağlayarak sizlere zaman tasarrufu yaptıran ve aynı zamanda sade bir şıklığa sahip olan bu modeller içerisinde düz şeffaf seçenekler, desenli şeffaf seçenekler veya renkli şeffaf seçenekler yer almaktadır. Daha sade ve minimal ürünler tercih edenlerdenseniz şeffaf düz seçeneklerini tercih edebilir veya renkli şeffaf modelleri de değerlendirerek çantanıza hareket kazandırabilirsiniz. Makyaj malzemelerinizi sergilemenize, rahatlıkla görebilmenize ve minimal bir şıklık yaratmanıza yardımcı olan şeffaf modellerin ana materyali ise plastikten yapılmaktadır. Bu sayede kolayca temizlenebilir, leke ve kirlere karşı daha dirençli bir yapı göstermektedir. Modellerinizi dilerseniz yalnız su ile dilerseniz temizleyici özelliğe sahip; deterjan, sabun, şampuan gibi ürünlerle yıkayarak kolayca lekelerinden arındırabilir ve temizleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde kuruyan çantalarınızı tekrar kullanmaya başlamanız için saatlerce beklemenize dahi gerek kalmamaktadır. Bu modellerin diğer bir avantajı ise plastik materyallerden üretilmesi sebebiyle kolayca içerisine su veya sıvı geçirmemesidir. Özellikle yağmurlu havalarda çantanızın içerisinde taşıdığınız malzemelerinizi bozulmaktan ve ıslanmaktan korumak oldukça kolaydır. Yalnızca saydam seçenekler için değil plastik olarak üretilen diğer alternatifler için de temizleme kolaylığı ve sıvı geçirmez özelliği bulunmaktadır. aynı zamanda sıkıştırmak, çantaya yerleştirmek ve içi boşken katlamak da bu çantalar için oldukça kolaydır. Kırılma, ezilme veya bükülme meydana gelmeden yumuşak plastik çantalarınızı her yere sığdırabilirsiniz.

Makyaj Çantası Geniş Ürün Yelpazesi

Makyaj Çantası Geniş Ürün Yelpazesi

Makyaj malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz ve muhafaza edebileceğiniz modeller arasında yalnızca plastik ve şeffaf seçenekler değil bez makyaj çantası gibi modeller de sunmaktadır. Bez materyallerden üretilen bu çantalar oldukça şık farklı seçenekler sunmaktadır. Kumaşları birbirinden farklı olabilmekle birlikte sıvıyı daha çabuk kurutan ve iç astarı sıvı geçirmeyen malzemelerden üretilen modellerin kullanımları oldukça pratiktir. Bez modellerin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilmeleridir. Diğer bir yandan bu çantaları küçük veya büyük olmak üzere çanta ve valizlerinizin içerisine yerleştirmeniz de oldukça kolaydır. Bez çantalarınızın içerisinde ürün yokken muhafaza etmek için oldukça az yere ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer bir avantaj ise bez modellerin birbirinden farklı alternatifler sunması ve kullanıcıların farklı zevklerine hitap eden özgün alternatiflerden klasik modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulundurmasıdır. Son zamanlarda gittikçe popüler bir hal alan moda ise çantalarınıza istediğiniz yazı, fotoğrafı bastırmaktır. Makyaj malzemelerinizi koyacağınız bez çantalarınıza da bu baskılardan yaparak modellerinizi daha kişisel bir hale getirebilirsiniz. Makyaj ürünlerinizi yerleştirmenizi sağlayan bu çantalar genellikle fermuarlı şekilde üretilmekte bu sayede ürünlerinizin dökülmesi önlenmektedir; ancak fermuarlı modellere alternatif olarak üretilen cırt cırtlı, düğmeli veya mıknatıslı seçenekler de ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle kolayca açılıp kapanabilen mıknatıslı seçeneklerin kullanımları da oldukça rahat ve pratiktir. Victoria Secret makyaj çantası küçük boyutlara sahip modellerin kullanımı kompakt ve ergonomik şekilde tasarlanmakta; günlük olarak kullandığınız kol çantalarınızın içerisinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Tüm malzemelerinizi bir arada tutabileceğiniz bu ürünleri gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz. Büyük boy modellere göre daha hafif ve günlük kullanıma uygun işlevlere sahip küçük seçenekler de farklı materyallerden üretilebilmektedir.

Makyaj Çantası ile Profesyonel Taşıma

Makyaj Çantası ile Profesyonel Taşıma

Makyaj çantası profesyonel ürünler ise çantalarınızda taşımaktan ziyade kendilerine ait bir çantaları olan hem valizlerinizde hem evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanabileceğiniz kalıplı, kutulu ve organizer görevi gören modellerdir. Bu modellerin kullanımına kuaförlerde, evlerde, iş yerlerinde, setlerde veya mesleği gereği sürekli makyaj malzemelerini yanında taşıyan kişilerde görebilirsiniz. Bu modellerin en büyük avantajlarından birisi kalıplı ve sert materyallerden üretilmesi ve bu sayede taşıma esnasında içerisinde yer alan ürünlerin kırılmamasıdır. Fondötenlerden allıklara, far paletlerinden rujlara kadar her türlü makyaj malzemenizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bu profesyonel çantalar sayesinde en hassas kapaklı ve kırılabilir ürünleri bile rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Diğer bir avantajı ise organize edebilme olanağı sunmak olan prof makyaj çantası modelleri sayesinde her ürünü ayrı ayrı kategorize edebilir ve yerleştirebilirsiniz. Çoğunlukla ayrılmış bölmelerden, raflardan ve çekmecelerden oluşan bu çantalar sayesinde fırçalarınızı dahi kendi alanına koyabilirsiniz. Bu sayede makyaj malzemelerinizin karışmasını da önleyerek aradığınız malzemeye kolayca ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. Tek bir çantada organize edebileceğiniz malzemelerinizi dilerseniz yanınızda taşıyabilir dilerseniz bulunduğunuz yere koyabilirsiniz. Açık şekilde sergileyerek de bu çantalarınızı evinizin herhangi bir bölümüne koyabilmeniz mümkündür. Diğer bir yandan taşıma kulplarına sahip olması da rahatça taşınmasını ve ekstra bir çantaya ihtiyaç duymadan yanınıza alabilmenizi sağlamaktadır. Dış tasarımları farklı materyal ve desenlerden oluşabilen bu modellerin sert ve dayanıklı olması sayesinde dış etkenlerden etkilenmesi ihtimali oldukça düşüktür. Bu sayede içerisine yerleştirdiğiniz malzemelerinizin ezilmesi, kırılması ve dökülmesi daha da zorlaşmaktadır. Dik koyulması gereken sıvı ürünlerinizi ise dik bir şekilde yerleştirebilmeniz sağlanmakta bu sayede ürünleriniz maksimum güvenlikli ve konforlu şekilde muhafaza edilebilmektedir. Seyahat esnasında yanınıza alabileceğiniz bu modelleri ek bir çantaya koymanıza dahi gerek kalmamaktadır. Derli toplu bir kullanım ve güvenli taşıma için tercih edebileceğiniz bu modellerin içerisine parfüm veya diğer bakım ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz daha geniş alana sahip bölmeler de bulunmaktadır. Çekmeceli raflar sayesinde ise aradığınız şeyi kolayca bulabilir tüm çantayı dökmek zorunda kalmadan zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

Makyaj Çantası ile Pratik ve Fonksiyonel Kullanım

Makyaj Çantası ile Pratik ve Fonksiyonel Kullanım

Makyaj malzemelerinizi hem yerleştirmenize hem de taşımanıza yardımcı olan bu çantaları kullanmanın pek çok avantajı sayılabilmektedir. Bunların başında hiç şüphesiz ki kullandığınız çantanın içerisine malzemelerin dökülmesinin ve dağılmasının önlenmesidir. Makyaj çantalarınız sayesinde düzenli ve derli toplu şekilde tüm malzemelerinizi yanınızda taşıyabilir veya organize edebilirsiniz. Yalnızca dışarı çıkarken kullanmak için değil evde de organize olabilmek için bu çantaları kullanmanız oldukça işlevseldir. Örneğin; 4'lü makyaj çantası alarak ten ürünlerinizi, rujlarınızı, kalemlerinizi ve diğer ürünlerinizi ayrı ayrı kategorize edebilir; her çantaya o kategorinin ürünlerini yerleştirebilirsiniz. Aradığınız ürünleri kolayca bulmanızı ve düzenli tutmanızı sağlayacak olan bu organizasyon kolaylığının yanı sıra dışarı çıkarken de ürünlerinizin etrafa saçılması, dökülmesi önlenebilmektedir. Bu çantaların çokça tercih edilmesi ve kullanıcılar tarafından sevilmesindeki diğer bir etken ise çokça modelin ürün seçenekleri arasında yer alması ve hemen herkesin kendi zevk ve ihtiyacına uygun modeli bulabilmesidir. İşlevsel açıdan da pek çok farklı özellik bu çantalarda sizlere sunulmaktadır. Özel bölmeli modellerden aynalı seçeneklere, kompakt ve hafif modellerden daha profesyonel seçeneklere kadar hepsi ürün yelpazesinde yer almaktadır. Sade ve şık modellerden daha canlı seçeneklere kadar pek çoğu ürün skalasında yer alan bu çantaları makyaj kutusu çeyizlik, günlük, profesyonel gibi pek çok fonksiyonda da bulabilirsiniz. Ayrıca tıpkı modelleri gibi Avon makyaj çantası fiyatları da ürünlere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu sayede her bütçeye ve her zevke uygun ürünleri bulmak kullanıcılar açısından kolaylaşmaktadır. Modeller, özellikler, materyaller ve boyutlar ürünlerin fiyatlandırılmasında etkili rol oynamaktadır. Siz de kendinize ve ihtiyacınıza en uygun modelleri keşfedebilmek ve onlara sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

Makyaj malzemelerinizi yanınızda taşımak veya organize edebilmek için kullandığınız bu çantaların içerisine koyduğunuz ürünler kullanım yerinize göre farklılık göstermektedir. Örneğin dışarı çıkarken günlük olarak yanınızda taşıyacağınız malzemelerinizle dolu bir çanta istiyorsanız içerisinde çok fazla ürün olmasına gerek yoktur. Hem çantanızın ağırlığı açısından hem de aradığınızı kolayca bulabilmek adına küçük ve işe yarar modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullandığınız çantaların içerisinde o gün sürdüğünüz ruju koymak yapılacak ilk şeylerden birisidir. Bunun yanı sıra ruj kadar çok tazelenmese de kapatıcınızı veya fondöteninizi, farınızı ve allığınızı da o günkü makyajınıza göre ekleyebilirsiniz. Acil durumlar için çantanızda küçük boyutta makyaj temizleme ürünü veya bezleri de koymanız oldukça işe yaramaktadır. Eğer daha büyük bir seyahat için malzemelerinizi koyacaksanız makyaj çantası valiz için uygun modellerden tercih ediniz. Bu çantalarda ise günlük kullandığınız ürünlere ek olarak rimel, kapatıcı, fondöten ve kullandığınız renkleri içeren bir far paleti koyabilirsiniz. Makyaj temizleme suyu ve pamuk da bu çantanıza ekleyeceğiniz kurtarıcı ürünler arasında sayılmaktadır. Gece ve gündüz yapılan makyajlar birbirinden farklı olabileceği için hem gece hem gündüz kullanabileceğiniz ürünleri ekleyebilir veya gündüz makyajınızı adeta küçük dokunuşlarla gece makyajına çevirecek küçük ürünleri yanınıza alabilirsiniz. Simler, daha canlı veya ağır rujlar, takma kirpikler bunlara örnek olabilir. Ayrıca çantanıza günlük kullanım için de olsa bir tane parlatıcı da ekleyebilirsiniz.

Makyaj Çantası Nasıl Temizlenir?

Makyaj malzemesi çantası modelleri zaman zaman kirlenebilmekte ve temizlenmeye ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle açık kalan veya kırılan ruj, allık, far ve benzeri makyaj ürünleri çantanızın içerisine dökülebilmektedir. Elinizi her attığınızda boya olmasını istemiyorsanız veya uzun süredir kullandığınız çantalarınız kirlendiyse bu çantaların temizlenmesi için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bunların en pratiği tabi ki de çantalarınızı çamaşır makinesinde yıkamaktır. Özellikle bez çantalar rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir; ancak makinede yıkamaya uygun modelleri de uygun sıcaklık ve programlarda yıkamanız tavsiye edilmektedir. Makinede yıkanmaya elverişli olmayan veya plastik gibi materyallerden üretilen çantalarınızı elinizde; deterjan, sabun hatta şampuan yardımıyla da kolayca yıkayabilirsiniz. Çantalarınızı yıkamak dışında temizleyebileceğiniz diğer bir yol ise silmektir. Özellikle makinede yıkanamayan veya zarar görmesi olası modelleri nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Etkili sonuç alabilmek için bu bezlere biraz temizleyici ürünler de dökmek faydalı olabilmektedir. Yüzünüze direkt olarak uyguladığınız ürünleri yani makyaj malzemelerinizi muhafaza ettiğiniz çantaları düzenli olarak temizlemek sağlınız açısından da oldukça önemlidir. Bu nedenle belirli aralıkla çantanızı mutlaka ya yıkamalı ya da etkili bir şekilde silerek temizlemelisiniz. Çantanızı silerken lekelerden kurtulamıyorsanız ve kimyasal maddeleri çok da fazla miktarlarda kullanmak istemiyorsanız beyaz sirke ile çantalarınızı temizleyebilirsiniz. Hem etkili sonuç alıp hem de kimyasal kullanmadan temizleyebileceğiniz bu yöntemi yalnızca çantanızda değil, içerisinden çıkardığınız makyaj malzemelerini temizlerken de uygulayabilmeniz mümkündür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1000 Hour (3)
Ardell (8)
Artdeco (7)
Avon (7)
B&H (1)
Bagline (2)
Bakras (3)
BeeIcon (2)
Biowera (1)
Blueberry (3)
Bote (10)
Clarins (9)
(1718)
Dvl (12)
Eklips (2)
Elite (1)
Escape (8)
Farmasi (1)
Fe (7)
Flormar (1)
Givenchy (1)
Glade (1)
Huncalife (1)
Iris (1)
L.A. Girl (1)
Lionesse (19)
Loreal (2)
M.Asam (2)
Match (1)
Nascita (60)
New Well (1)
Nivea (1)
Nyx (2)
Oriflame (3)
PlastArt (3)
Sephora (2)
Solingen (5)
Tarko (51)
Trim (1)
XP (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(35)
(15)
(9)
(7)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(132)
ve üzeri (166)
ve üzeri (190)
ve üzeri (194)
ve üzeri (201)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL