Filtreleri Temizle
Marka
Max Factor

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Maskara & Rimel

için 20 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Max Factor Maskara & Rimel

Kirpiklerin şeklini ve uzunluğunu değiştiren maskaralar göz makyajının daha etkileyici görünmesini sağlar. Dikkat çekici gözler ve derin bakışlar için kullanılan maskara makyajın da tamamlayıcısı konumundadır. Makyaj ürünlerinde iddialı isimlerden Max Factor, yüksek etkiye sahip ve pratik bir şekilde kullanılan maskaralar üretir. Kullanıcıların farklı kirpik yapıları düşünülerek hazırlanan Max Factor maskara çeşitleri farklı etkiler bırakır. Özellikle, geliştirilen yeni ve çeşitli fırçalar bu etkilerin yaratılmasında önemli bir yere sahiptir. Kullanışlı fırçalar, istenilen dolgun ve hacimli kirpiklerin elde edilmesine yardımcı olur. Siz de pürüzsüz ve belirgin kirpikler ile makyajınızı tamamlamak istiyorsanız Max Factor rimel çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Max Factor Maskara Çeşitleri

Max Factor Maskara Çeşitleri

Max Factor, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına bağlı olarak hacim kazandıran, kıvrım veren ve çok fonksiyonlu maskara çeşitleri hazırlar. Kirpiklere bu etkilerin verilebilmesi için farklı fırçalar tasarlanır. Maksimum hacim ve kıvrım için tasarlanan kavisli fırçalar kirpiklerin tamamen belirgin olmasını sağlar. Özellikle uzun ama düz kirpiklerde etkili sonuçlar alınır. Kıvırıcı etkili Max Factor maskara kullananlar, fırçaların üzerinde bulunan sık kılların etkisini anında görebilir. Mikro kanallara sahip olan kıllar, her bir kirpiği etkin bir şekilde sararak kıvrılmaya yardımcı olur. Markanın kıvırıcı özelliği bulunan maskaraları aynı zamanda dolgunluk da kazandırır. Hacimlendirici formüllerle zenginleştirilen ürünler kalın ve gür bir görünüm yaratır. Hacim verici Max Factor maskara çeşitleri ise farklı fırçalara sahiptir. Uzun ve ince bir şekilde tasarlanan fırçalar kirpikleri tek tek ayırarak her birini eşit şekilde kaplar. Özellikle kısa ve zayıf kirpiklere sahip kullanıcılar tarafından tercih edilen dolgunlaştırıcı ürünler, kirpik görünümünü iki katına çıkarır. Göz çerçevesinin belirginleştirilmesini sağlayan Max Factor rimel çeşitleri ise özel olarak tasarlanan fırçalarla birlikte üretilir. Bu maskaraları kullanarak daha büyük görünen gözlere sahip olabilirsiniz. Takma kirpik etkisi yaratan maskaralar ise patentli likit formüle sahiptir. Likit formül, hacim etkisinin uzun süre devam etmesine yardımcı olur. Bu seriye özel fırçalar ise diğer fırçalara göre daha fazla kılla üretilir. Kirpiklerin birbirinden tamamen ayrılmasını sağlayan fırçalar dolgunluğu da artırır. Doğal bir görünüm isteyen kullanıcıları da düşünen marka, yumuşatıcı etkiye sahip maskaralar hazırlar. Doğal balmumu ve gliserin katkılı formüller kirpik yapısının korunmasını sağlar. Balmumu, kırılmaya karşı kirpiklere direnç kazandırır. Doğal bir bileşen olan gliserinin ise cilt üzerinde nemlendirici özelliği bulunur. Marka, kirpiklerin kadifemsi bir yumuşaklıkta olması için gliserin kullanır. Özellikle hassas göz yapısına sahip olan kullanıcılar düşünülerek tüm ürünler dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilir. Böylelikle, ürünlerin herhangi bir reaksiyona neden olmayacağı kanıtlanmış olur. Çok fonksiyonlu Max Factor maskara kullananlar hem dolgunlaştırıcı hem de kıvırıcı özellik ile tanışır. Bu ürünlerde kullanılan fırçalar kirpikleri çok daha uzun gösterir.

Max Factor Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Max Factor Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Markanın maskaralarının seçiminde kirpik yapısı ve fırça çeşidine özellikle dikkat etmek gerekir. Tasarlanan fırçaların uzun ve kısa kirpikler üzerinde farklı etkileri vardır. Kısa kirpiklerinizi olduğundan daha uzun göstermek istiyorsanız hem uzunluk hem de hacim veren çok fonksiyonlu ürünleri tercih edebilirsiniz. İnce ve düz fırçalar kısa kirpiklerin uzatılması için uygundur. Her kirpiği birbirinden ayıran fırçalar daha yoğun ve sık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Ekstra hacim veren maskara çeşitlerinin formüllerinde kirpik uzatıcı lifler bulunur. Kirpiklerin uzun görünmesinde bu liflerin büyük katkısı vardır. Dipten uca kadar kirpiklerin öne çıkarılmasını sağlayan ürünler, cansız kirpiklerin bile çarpıcı görünmesine yardımcı olur. Kısa kirpiklerin nasıl daha uzun gösterileceği konusunda ipuçları için Max Factor maskara yorum ve kullanıcı deneyimlerine de göz atabilirsiniz. Uzun kirpiklere sahip kullanıcıların ise rimel seçiminde genellikle daha fazla alternatifi bulunur. Zaten uzun olan kirpiklerinize dolgunluk yerine yalnızca kıvrım vermek isteyebilirsiniz. Max Factor’ün bu kirpikler için tasarladığı kavisli fırçalar kıvırıcı görevi üstlenir. Tek kat uygulama bile kirpiklerin yukarı kaldırılması için yeterlidir. Etkisini gün boyu kaybetmeyen maskaralar ok gibi duran kirpiklerinize hoş kıvrımlar kazandırır. Markanın, kirpik türü ne olursa olsun hacim ve uzunluk veren çok fonksiyonlu maskaraları farklı fırçalara sahiptir. Özel olarak tasarlanan fırçalar göz pınarında bulunan küçük kirpikleri bile yakalayabilir. Kullanıcıların maskara seçerken aradığı özelliklerden biri de suya dayanıklılıktır. Bu özellik maskaraların çok daha kalıcı olmasını sağlar. Değişen hava koşullarından bile etkilenmeyen ürünlerin temizliğinde ise dikkat edilmesi gerekir. Suya direnç gösteren kalıcı maskaraları temizlemek bazı kullanıcılar için zor olabilir. Markanın geliştirdiği formüller ise bu ürünlerin hızlı bir şekilde çıkarılmasına yardımcı olur. Kullanıcılar, Max Factor rimel seçerken ürünlerin güvenilirliğinden de emin olmak ister. Özellikle hassas bir göz çevresine sahip olanlar makyaj ürünleri nedeniyle alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Max Factor, üretim aşamasındaki tüm serilerine oftalmolojik testler uygular. Bu testler, maskaraların hassasiyeti yüksek gözlerde bile güvenle kullanılabileceğini gösterir. Siz de kirpik yapınıza uygun maskara seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız, Max Factor rimel yorum sayfasından kullanıcı deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Max Factor Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Max Factor Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Maskaralardan en etkili sonuçların alınabilmesi için ürünleri doğru uygulamak gerekir. Max Factor’ün tasarladığı farklı fırçalar kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Bu farklı fırçalar Max Factor rimel fiyatları üzerinde de etkiye sahiptir. Kirpik diplerinden uçlarına doğru yapacağınız basit hareketler ile anında daha dolgun ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Özellikle kirpiklerin kıvrılmasına yardımcı olan fırçaların olabildiğince yukarı doğru hareketlerle sürülmesi maskaraların etkisini artıracaktır. Zikzak çizerek de uygulanabilen fırçalar her bir kirpiğe etki eder. Markanın yoğun siyah renge sahip olan maskara çeşitleri doğru kullanım ile kirpiklerin arasını doldurarak daha gür bir görünüm verir. Uygulamanın ardından fırça uçları ile kirpik diplerini yukarı doğru ittirmek de tamamlayıcı hamlelerden biridir. Tek kat uygulamanın sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, ürünlerin etkisini artırmak amacıyla kirpiklerinizin üstünden geçebilirsiniz. Bu noktada, maskaranın tamamen kurumamasına dikkat etmek gerekir. Kuru kirpiklere işlemde bulunmak dökülmelerine sebep olur. Max Factor maskara çeşitleri bulaşma, topaklanma ve dökülmelere karşı koruyan özel içeriklerle formüle edilir. Kullanıcıların uygulama sırasında karşılaştıkları problemlerin başında topaklanma gelir. Özellikle birkaç kat uygulanan maskaralar topaklanarak doğallıktan uzak bir görünüm verir. Markanın tüm serileri bu sorunu gidermek amacıyla topaklanma karşıtı formüllerle hazırlanır. Ürünleri uygulamadan önce gözde bulunan makyajın tamamen çıkarılması da topaklanmayı önlemek için alınabilecek önlemlerden biridir. Max Factor’ün ürünleri ile isterseniz farklı denemelerde bulunabilirsiniz. Çok fonksiyonlu ürünlerin etkisini elde edebilmek amacıyla farklı serilerden ürünleri bir arada kullanabilirsiniz. Hacim ve kıvrım için farklı maskaraları birlikte kullanmak istenilen görünüme ulaşmayı kolaylaştırır. Maskaralarda genellikle siyah renk tercih edilse de göz rengine göre markanın koyu kahve tonlarında hazırladığı ürünler kullanılabilir. Uygulanacak göz makyajına uygun tonlarda rimel seçerek daha yumuşak bir görünüm elde etmek mümkündür. Markanın göz makyajını tamamlayan maskaralarını farklı ürünlerle birlikte kullanarak daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Kirpik tiplerine ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitli özelliklerle hazırlanan maskaraların fiyatları her bütçeye uygundur. Hem beklentilerinizi karşılayan hem de bütçenize uygun ürünü Max Factor maskara fiyatları karşılaştırması ile belirleyerek buradan güvenle satın alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Maskara & Rimel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.