Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Yayın Dili

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Yazar

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

YKS & TYT

için 15,564 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

YGS ve LYS

Üniversiteye girebilmek ve hayallerinizdeki mesleği yapmak için atmanız gereken ilk adım YGS ve LYS sınavlarında başarılı olmaktır. Üniversiteye giriş iki aşamalı bir sınav sisteminden meydana gelir. Bu sınavlardan ilki YGS, ikincisi ise LYS sınavıdır. YGS ve LYS sınavlarının her birine hazırlık aşamalarında çeşitli kaynaklara ihtiyaç duyulur. YGS sınavı ve LYS sınavı için ihtiyacınız olan ilk kaynak konu anlatımlı eğitim kitaplarıdır. Konu anlatım kitapları size ilgili dersin müfredatta yer alan her bir konusu için detaylı bilgiler verir. Ayrıca sınavlara yönelik ipuçları verme aşamasında da önemli kaynaklardır. Konu anlatımlı kitaplar, bir konuyu öğrenmeniz için ihtiyacınız olan kaynaklardır. Bunun dışında öğrendiğiniz konuları pekiştirmek ve pratiğe dökmek açısından soru bankalarına ihtiyaç duyarsınız. Soru bankaları içerisinde farklı konularda binlerce farklı soru barındıran kitaplardır. Sınavlara hazırlık esnasında mümkün olduğu kadar fazla soru çözülmesi gerekir. Yalnızca bir tane değil birkaç tane soru bankası bitirilmesi yüzlerce farklı soru tipi görmenizi sağlayarak sizi sınava hazır hale getirir. Bu nedenle de her ders için ayrı ayrı soru bankalarına sahip olmanız gerekir. Soru bankalarının yanı sıra deneme sınavları uygulayabilmeniz ve kendinizi test edebilmeniz için denemelere ihtiyaç duyarsınız. Bu denemeler sayesinde eksiklerinizi görüp tamamlayabilirsiniz. YGS ve LYS sınavlarının ikisi de üniversiteye giriş aşamasında çok önemlidir. Bu nedenle disiplini elden bırakmadan düzenli bir şekilde çalışılması gerekir. Sınavlara hazırlık esnasında ihtiyaç duyacağınız her bir kaynağı sayfamıza göz atarak bulabilirsiniz. Hem YGS derslerini hem de LYS derslerine ait konu anlatımı kitapları ve soru bankalarını içeren ve farklı yayınevlerine ait olan setleri alarak sınava hazırlık aşamasında bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Sizlerde sayfamızda yer alan setlere sahip olarak üniversiteye giriş sınavlarına hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

YGS Konu Anlatımlı Kitap Setleri

YGS Konu Anlatımlı Kitap Setleri

Üniversiteye girebilmek için atlamanız gereken ilk adım olan YGS, temel bilgileri gerektiren bir sınavdır. Matematik, Türkçe ve fen bilimleri başta olmak üzere çözmeniz gereken 120 adet soru bulunur. Sınavda karşınıza gelen soruları çözebilmek için ilk olarak konulara hâkim olmanız gerekir. YGS konuları LYS’ye hazırlanabilmeniz için de bir temel oluşturmak adına mutlaka bilinmesi gereken başlıkları barındırır. Özellikle matematik ve Türkçe gibi sınavda alacağınız puanı büyük oranda etkileyen bu derslerde konular hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. YGS konu anlatımı kitapları sayesinde, her ders için ayrı ayrı konuları inceleyebileceğiniz kaynaklara sahip olmanız gerekir. Matematik ve fizik gibi sayısal konularda her bir detayı öğrenmenizi sağlayacak olan bu konu anlatımlı kitaplar, sizlere ipuçları verme noktasında da bir avantaj sağlar. YGS kitapları; konu anlatımı, soru bankası ve denemeler olarak farklılık gösterir. Her bir ders için bu kaynaklara tek tek ulaşabileceğiniz gibi hepsinin bir arada bulunduğu setleri de satın alabilirsiniz. Ygs için alacağınız her bir kaynak için farklı yayınevlerini tercih edebilirsiniz. Onlarca kitabın bir arada bulunduğu bu setler, sizlere sınava hazırlık aşamasında önemli bir yardımcı olacaktır. Hangi derste kendinizi eksik hissediyorsanız o derse ağırlık vererek konu anlatımlı kitapları inceleyebilirsiniz. Örneğin YGS fizik konusunda eksikleriniz var ve tamamlamanız gerekiyorsa birbirinden detaylı anlatımlara sahip olan YGS fizik konu anlatımlı kitapları edinebilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplar ile gereken çalışmaları yaptıktan sonra soru bankaları ile mutlaka konuları pekiştirerek soru çözmelisiniz. Çalıştığınız bilgileri pratiğe dökmeniz, o konuyu unutmamanız adına uygulamanız gereken bir detaydır. Soru bankalarının yanı sıra denemeler sayesinde de bütün konuları barındıran sorular çözebilir eksiklerinizi keşfetme ve tamamlama aşamasında avantaj sağlayabilirsiniz. LYS‘ye iyi bir altyapı ile girebilmek ve sınav puanlarınızı artırmak için YGS önemli bir ilk adımdır. Bu sınavdan alacağınız puan, üniversiteye yerleşmek için girmeniz gereken ikinci sınavı etkileyeceği için hem konu eksiklerini tamamlamak hem de soru çözmek adına iyi kaynaklara sahip olmalısınız.

LYS Konu Anlatımlı Kitap Setleri

LYS Konu Anlatımlı Kitap Setleri

LYS, her biri farklı derslere ev sahipliği yapan oturumlardan oluşan bir sınavdır. Fizik, kimya, biyoloji, matematik, geometri, edebiyat, felsefe gibi dersler ile ilgili soruların sorulduğu bu sınav üniversiteye giriş aşamasında çok önemlidir. Bu sınavdan alacağınız puanlar sizin yerleşme puanlarınızı oluşturacağı için puan türünüze göre hazırlık yapmanız gerekir. LYS sınavının sayısal alanında en önemli ders şüphesiz ki matematiktir. LYS matematik konu anlatımı kitapları, oldukça geniş bir konu kapsamına sahiptir. LYS’de karşınıza çıkabilecek her konuyu bu konu anlatımlı kitaplardan öğrenebileceğiniz gibi örnek sorular sayesinde de karşılaşacağınız soru türlerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra LYS geometri konu anlatımı kitapları ile de geometri alanına hâkim olabilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. LYS sınavının bir diğer puan türü ise sözel puan türüdür. Sözel puan almak isteyenler için en önemli ders ise edebiyattır. LYS edebiyat konuları hem çok kapsamlı hem de çok detaylıdır. LYS edebiyat konu anlatımlı kitaplar sayesinde müfredat içerisinde yer alan her bir konuya ilişkin detayları öğrenebilirsiniz. Bu detaylar size hem soru çözümlerinizde hem sınav esnasında rehberlik ederek istediğiniz puanları alma noktasında yardımcı olacaktır. LYS konuları YGS’ye çok daha farklı ve zor konulardır. Bu konulara tam anlamı ile hâkim olmanız ve her türlü soru tipine aşina olmanız sınav esnasında zorluk çekmemeniz açısından önem vermeniz gereken bir konudur. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek LYS alanında konu anlatımlı kitapları bulmanız mümkündür. Bu alanda farklı yayınevleri tarafından düzenlenmiş olan onlarca kaynak arasından kendinize en uygun olanları tercih ederek sınav hazırlıklarınıza devam edebilirsiniz. Konu anlatımlı kitapları soru bankası ve denemeler ile desteklemeniz çok önemlidir. Çünkü çalıştığınız her bir konuyu pekiştirmek için o konu ile ilgili yüzlerce soru çözmeniz gerekir. Soru tiplerini tanımanız bu sorular ile sınavda karşılaşma ihtimalini artıracak ve beraberinde başarılı olmanıza neden olacaktır.

YGS Soru Bankası ve Denemeleri

YGS Soru Bankası ve Denemeleri

Üniversiteye giriş aşamasında iki aşamalı bir sınav sistemi uygulanır. Bunlardan ilki şu an TYT olarak bilinen YGS sınavıdır. YGS sınavı bir yeterlilik sınavı olmakla beraber LYS’ye girebilmeniz için önemli bir sınavdır. YGS sınavından aldığınız puanlara göre üniversitelerde bazı bölümlere yerleşebileceğiniz gibi LYS sınavına girerek fakültelerin lisans bölümlerine de yerleşebilirsiniz. YGS sınavın hazırlık aşamasında olan öğrencilerin en önemli kaynaklarının başında elbette soru bankaları geliyor. YGS soruları ve bu soruların çözümleri hakkında bilgi sahibi olmak için soru bankalarının incelenmesi ve burada yer alan soruların her birinin çözülmesi büyük bir öneme sahiptir. Özellikle YGS Türkçe ve YGS matematik derslerinde mümkün olduğu kadar fazla soru çözülmesi gerekir. Türkçe dersi için ne kadar çok soru çözerseniz paragraf sorularında o kadar hızlanır ve soruları kısa sürede çözmenin yollarını keşfedebilirsiniz. Bu ise size sınav esnasında zaman tasarrufu sağlayacaktır. Matematik ise binlerce farklı soru türünü içinde barındıran bir alandır. Bu nedenle sınava hazırlık döneminde yüzlerce soru tipi görmeniz ve bunları çözmeniz, sınavda karşılaşacağınız soruları çözmek adına size büyük bir avantaj sağlar. Sayfamızda YGS derslerini barındıran soru bankalarını bulabileceğiniz gibi çıkmış soruların bir araya getirildiği soru bankalarını da bulabilirsiniz. YGS çıkmış sorular sizlere geçmiş yıllarda çıkan soruları görmeniz ve çözümlerini öğrenmeniz adına rehberlik eden kaynaklardır. Çıkmış sorular fasikülleri ya da soru bankaları sayesinde sınavda ne tarz sorular sorulduğunu öğrenebilirsiniz. YGS hazırlığı aşamasında soru bankası kadar denemeler de önemlidir. YGS deneme kitapçıkları sayesinde sınava hazırlık sürecinde bilgilerinizi ölçerek eksiklerinizi gözlemleyebilirsiniz. Denemeler hem zaman yönetimi hem de stres yönetimi aşamasında kendinizi geliştirmenizi sağlayarak size gerçek bir sınav deneyimi yaşatır. Süre tutarak çözeceğiniz her bir deneme, sınava daha iyi hazırlanmanız adına yapmanız gereken bir adımdır. YGS sınavına ne kadar iyi hazırlık yaparsanız alacağınız puan da bu hazırlığa oranla o kadar iyi olacaktır. YGS’de aldığınız puanlar LYS puanlarınızı da etkiler. Bu nedenle ilk sınava yaptığınız hazırlık devam eden süreç için size bir motivasyon olacak ve çalışmalarınıza devam etmenizi sağlayacaktır. Bu setler sizlerin daha iyi bir sınava hazırlık süreci geçirmeniz açısından gereklidir.

LYS Soru Bankası ve Denemeleri

LYS Soru Bankası ve Denemeleri

LYS, lise son sınıf ya da liseden mezun olmuş öğrencilerin, herhangi bir üniversiteye yerleşebilmeleri için girmeleri gereken sınavdır. Sınav hazırlığı hem çok uzun hem de çok zorlu bir süreçtir. Sayısal, sözel ve eşit ağırlık alanlarından herhangi biri için girmeniz gereken sınavlar farklıdır. İlk olarak LYS sınavında; Edebiyat, Geometri, Matematik, Tarih, Fen Bilimleri, İngilizce, Fizik, Kimya, Biyoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi gibi derslerin yer aldığı oturumlar gerçekleştirilir. Bu oturumlar arasında istediklerinizden sınava girerek, istediğiniz alanlarda puan türünüzü oluşturabilirsiniz. LYS sınavına hazırlandığınız süreçte soru çözmeniz, sınava hazırlanmak için yapmanız gereken en önemli şeydir. Özellikle LYS matematik ve LYS geometri gibi çok fazla soru çeşidinin olduğu konularda ne kadar soru çeşidi ile karşılaşırsanız sizin için o kadar iyidir. Çünkü göreceğiniz her bir soru cinsi size yeni bir teknik öğretecek ve sınav esnasında karşılaşma ihtimalinize karşı soru çeşidine aşina olmanızı sağlar. LYS sınavına hazırlık döneminde soru bankaları, sınav hazırlığı içinde olanların sahip olması gereken en önemli kaynaklardır. Hemen hemen her ders için çok önemli olan soru bankaları, bazı dersler için çok büyük bir öneme sahiptir. LYS matematik soru bankası onlarca farklı yayın tarafından çıkarılan önemli kaynaklardır. Sayfamızı incelediğiniz zaman onlarca farklı kaynağa ait yüzlerce LYS soru bankası bulabilirsiniz. Farklı derslere ait olan bu soru bankaları sayesinde siz de sınavlara hazırlık döneminde her türlü soru ile karşılaşabilirsiniz. Soru bankalarının yanı sıra denemeler de sınav hazırlığı aşamasında çok önemli bir yere sahiptir. LYS deneme fasikülleri sayesinde, sınava girmeden önce ev ortamında kendinizi sınava tabii tutabilirsiniz. Yapacağınız denemeler esnasında kendinize süre tutarak gerçek sınav anında nasıl hareket etmeniz gerektiğini, sorular karşısında zaman yönetimi gerçekleştirmeyi ve sınav stresini yönetmeyi öğrenebilirsiniz. Deneme sınavları size farklı derslerden ve farklı konulardan soruların sunulduğu ufak kitapçıklardır. Bu kitapçıklar sayesinde hangi konularda eksik olduğunuzu, hangi konulara daha ağırlık vermeniz gerektiğini ve kendinizi hangi alanda geliştirmeniz gerektiğini tespit ederek hazırlıklarınıza devam edebilirsiniz. Deneme sınavlarına konu anlatımlarını bitirip kendinizi o konularda bilgi sahibi hissettiğiniz ve yeterince soru çözmeye başladığınız zaman başlamanız kendinizi test etmeniz adına daha doğru olacaktır. Soru bankaları ve denemelerin yanı sıra gireceğiniz sınava ait çıkmış soruları çözmeniz size büyük bir avantaj sağlar. LYS çıkmış sorular ve her bir dersin kendine ait olan sorularını barındıran kitapları sayfamızda bulmanız mümkündür.

YGS ve LYS Sınavlarında Soru Çözmenin Önemi

YGS ve LYS Sınavlarında Soru Çözmenin Önemi

Soru çözmek, sınav hazırlığında olan kişiler için oldukça önemlidir. Özellikle lisenin son sınıfında olup üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için soru çözmek çok önemli bir yere sahiptir. YGS sınavı üniversiteye giriş için girilmesi gereken ilk sınavdır. LYS sınavı ise YGS’nin ardından girilecek olan alan sınavıdır. Hem YGS hem de LYS için bu süreçte bol bol soru çözmek öğrencilere onlarca farklı avantaj sağlar. İlk olarak soru çözmek öğrencilerin pratik yapmalarını ve bu süreçte hızlanmalarını sağlar. Özellikle Türkçe gibi paragraf sorularının olduğu alanlarda hızlı okumak ve hızlı anlamak çok önemlidir. Bu tip sorularda sınava girmeden önce yüzlerce soru çözmek sizi hızlandıracağı gibi soruları kolay yoldan çözmenizi sağlar. YGS hazırlık aşamasında eksik konuların hatırlanması önemlidir. Bir konu üzerinde uzun zaman çalışmadığınız takdirde önemli detayları unutmuş olabilirsiniz. YGS aşamasında soru çözmek size eksiklerinizi hatırlatma konusunda büyük bir yardımcı olacaktır. Bu durum LYS hazırlığı aşamasında da aynı öneme sahiptir. Sınav sürecine kadar geçireceğiniz dönemde çok fazla soru çözmeniz size zaman yönetimini öğretir. Soru çözerken zamanı iyi yönetmek, sınav esnasında da size büyük bir avantaj sağlar. Eğer sınav esnasında zaman yönetimini gerçekleştiremezseniz istediğiniz performansı da sağlayamazsınız. Soru çözmek, her sınav için önemli bir hazırlık adımıdır. Yalnızca konu çalışmak değil bunları pekiştirmek için konu ile alakalı sorular da çözmek gerekir. Sınav hazırlığı aşamasında ne kadar çok soru çözerseniz o kadar farklı soru tipi ile karşılaşırsınız. Çözeceğiniz her bir soru size bir tecrübe kazandırır ve zamanla özgüveninizi artırmanızı sağlar. LYS hazırlık aşamasında soru çözümü sizin hata yapma oranını azaltır. LYS gibi ağır konulara sahip olan bir sınava girmeden önce farklı soru tipleri ile karşılaşılması gerekir. Her bir soru size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğretir. Böylece sınav esnasında göreceğiniz sorulara aşina olabilirsiniz. Bolca soru çözerek beyninizde yer etmiş bilgileri pratiğe dökmenizi sağlar. Kullanılmayan bilgiler zamanla körelir ve bunların unutulmasına yol açar. Bu nedenle konu anlatımı çalışmalarınızın ardından mutlaka soru çözümlerini gerçekleştirmeli ve bunu sürekli hale getirmelisiniz. Sayfamızda bulunan her bir soru bankası ile sizler de çalıştığınız konuları pekiştirmek adına önemli adımlar atabilirsiniz. Her derse ait soru bankalarını ya da soru bankası setlerini inceleyebilirsiniz.