Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Sınıf

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Yayın Dili

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yazar

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kaynak Kitaplar

için 30,712 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kaynak Kitaplar

Genel itibariyle herhangi bir konu hakkında daha derin ve detaylı bilgi edinebilmek maksadıyla kullanılan kaynak kitaplar sayfamızda pek çok farklı çeşidi ile hizmetinize sunulmaktadır. Kategorimiz içerisinde sırasıyla; 1. sınıf için, 2. sınıf için ve 3. sınıf için en başta olmak üzere sırasıyla her yıl için lise sona kadar uzanan ilk ve ortaöğretim için oldukça faydalı kaynak kitap niteliğinde çeşitli ürünler bulunabilmektedir. Ayrıca üniversite ve yüksek lisans seviyelerinde de çeşitli kaynaklara erişebilmeniz mümkündür. İngilizce için, KPSS sınavları için ve açıköğretim öğrencileri için ihtiyaç sahibini başarıya hazırlayabilecek nice kaynaklar bulunabilmektedir. Bütün bu ürünler içerisinde özel olarak öğretmen kaynak kitapları denebilecek, edebiyat ve tarih alanlarında da önemli ürünler bulunmakta olup, tam olarak aradığınız ürünü kolaylıkla elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Başlıca Faydalarıyla İlkokul Kaynak Kitapları

Başlıca Faydalarıyla İlkokul Kaynak Kitapları

Sadece ilköğretimden yüksek lisans konularına kadar değil, ayrıca sayfamızdan okulöncesi eğitim kapsamında da çeşitli materyalleri inceleyebileceksiniz. Eğitim ve öğretim hayatınızın hiçbir evresinde en faydalı bilgileri içeren bu ürünlerin eksikliğini hissediyor olmayacaksınız. Öncelikli olarak ilköğretim kaynak ürünlerinden söz etmek gerekirse, bu ürünlerin oldukça geniş bir yelpazede hizmetinize sunuldukları söylenebilir. Bu kaynaklar, Milli Eğitim Bakanlığı’nın sunmakta olduğu müfredatta yer alan konuların daha iyi kavranabilmesi açısından önemli materyaller olmaktadır. Bu ilkokul kaynak kitapları MEB’in kapsamı dışında olan diğer benzer kitapları ifade etmektedir. İster öğretmenler isterlerse de aileler tarafından edinilecek bu ürünler, çocukların eğitiminin pekiştirilebilmesi açısından büyük bir öneme sahiptir. Ailelerin evlerde bu kaynaklardan kullanmaları çocuklarının eğitim kalitesi için oldukça etkili bir yöntem olabilir. MEB kaynaklarında yer alan ders kitaplarının bazı önemli konuları yüzeysel geçmesi mümkün olabilmektedir. Kısa bir eğitim dönemine pek çok ders konusu sıkıştırılmakta olduğundan arzu edilen nitelikli öğrenme de sağlanamayabilmektedir. Ders kitapları genel itibariyle öğretmekten ziyade ezberlemeye yönelik bilgiler sunabilmektedir. Öğrenciler de bundan dolayı sınavlara yönelik, konuyu tam da algılayamadan ezber yapmakta olup, bu şekilde derslerin üstesinden gelebilmektedir. Ancak bilinçli ebeveynler bu durumdan dolayı kaynak kitabı kullanmanın öneminin farkındadır. Bu kaynaklar aracılığıyla mantığın ve olay örgüsünün kavranması ile söz konusu dersten çok daha fazlasının öğrenilmesi, çocuklarınızın bakış perspektifini de genişletecek bir husustur. Böylelikle sadece söz konusu dersten değil, genel eğitim hayatından daha fazla verim de elde edeceklerdir. Bu kaynakları ister konu anlatımlı isterseniz de test çözme amaçlı da elde edebilmeniz mümkündür. Kaynak testler konuların iyi bir şekilde anlaşılıp anlaşılmadığını ölçmesi bakımından önem arz etmektedir. Hizmetinize sunulan kaynak ürünleri arasında en çok talep gören materyallerden birisi de matematik kaynak kitapları olmaktadır. Konular iyi bir şekilde işlenmediği takdirde çocuklarınızın matematik konusunda kendilerini geliştirmeleri için ekstradan çalışmaları faydalı bir yöntemdir. Özellikle de ebeveynlerin rolü bu bakımdan çok önemlidir. Bu durumdan dolayı ebeveynler olarak sizler de bu kaynak kitaplarını inceleyebilir, çocuklarınızın evde konuyu daha iyi kavrayabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Lise ve Üniversite Kaynak Kitapları ile Bu Kaynakların Önemi

Lise ve Üniversite Kaynak Kitapları ile Bu Kaynakların Önemi

Kategorimizde sizlere sunulan kaynak kitaplarını başlıca iki grup halinde ele almanız mümkündür. Bunlar; fen ve matematiği içeren sayısal setler ile tarih, Türkçe ve coğrafyayı içeren sözel setler olmaktadır. Her biri de sizlere eşsiz faydalar sunacak olan bu kaynaklar ile merak ve keşfetme duygunuz harekete geçecektir. Özellikle lise döneminde bu duyguların pekiştirilmesi, merakın kamçılanması durumu bir dersi geçmek için çalışmaktan çok daha fazla önem arz eden bir durumdur. Bu dönemlerde eğitim hayatında kaynak kitaplarının amacı sadece ders konusunda sizleri başarıya götürmek olmamalıdır. Merak duygusuyla bu kaynak kitaplardan edinmek ve ilgilenmek sizleri geleceğe hazırlamak yönünden oldukça etkili bir faaliyet olacaktır. Özellikle lise öğrencisinin ilgisi doğrultusunda bir konu üzerine kendisini geliştirmesi, üniversitede tercih edeceği bölüm doğrultusunda da kendisini yönlendirebilmesine fırsat tanıyacaktır. İlgisi ölçüsünde konulara daha hâkim olabilecektir ve üniversite sınavlarına da bu düşünceyle hazırlanacaktır. Lise müfredatında yer alan mevcut dersleri destekler nitelikteki kaynak kitaplar, 9. sınıf kaynak kitapları başta olmak üzere sırasıyla 12. sınıfa kadar her dersin kaynak ürünleri sayfamızda yer alabilmektedir. Derslerindeki herhangi bir konu üzerine zorlanmaları doğrultusunda bu kaynaklardan kullanım deneyimi elde etmeleri ile her öğrenci kısa yoldan başarıya ulaşabileceklerdir. Üniversiteler için kaynak kitapları ise çok daha kapsamlı ve detaylı bilgi içerir düzeyde olabilmektedir. Oldukça çeşitli konuların yer aldığı üniversite kaynaklarında öğrenilecek bilginin neredeyse sonu yoktur. Kategorimizde yer alan başlıca sayısal, sözel ve İngilizce olarak ayrılabilecek kaynak ürünleri ile üniversite öğrencisinin eksik olduğu konuda kendisini tamamlayabilmesi oldukça pratik bir süreç olacaktır. Kaynak kitaplarına ayrıca çeşitli araştırma faaliyetlerinde gereksinim duyulabilmektedir. Üniversitelerde her zaman için bu tarz ödevler yer almaktadır. Öğrencilerin araştırmaları gereken konu hakkında detaylı ve farklı bilgileri elde edebilmeleri açısından başvuracakları bu kaynak kitaplar daha nitelikli bir ödev süreci de sağlamış olacaklardır. Üniversite kaynak kitapları ile eğitmenlerin üzerinde çok da durmadığı anlaması güç konuların üstesinden rahatlıkla gelinebilecektir. Arzu edildiği takdirde açıköğretim ders kaynakları da sayfamızda kolaylıkla bulunabilecek ve büyük fayda elde edilebilecek geniş bir çeşitlilikte mevcut olmaktadır.

 Sınavlara Yönelik Genel Kaynaklar

Sınavlara Yönelik Genel Kaynaklar

Sizleri sınavlara en iyi şekilde hazırlayacak olan çeşitli kaynak ürünler arasında başlıca SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) Yeterlilik kaynak kitapları, Kamu Personeli Seçme Sınavı için kaynak ürünleri ve çeşitli yabancı dil sınavları için kaynak kitap modelleri bulunabilmektedir. SMMM ve KPSS için en verimli şekilde hazırlık yapmanızı sağlayabilecek pek çok farklı yayıncıya ait nitelikli ürünleri rahatlıkla bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Yabancı dil olarak ise başta İngilizce olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca ve daha nice farklı dillere ait faydalı materyalleri elde edebileceksiniz. Bütün bu ürün çeşitleri ile YDS gibi farklı niteliklerdeki sınav türlerine kolaylıkla hazırlanabilmeniz mümkündür. Dersler veya sınavlar haricinde de nitelikli pek çok genel sosyal bilgiler kaynak kitapları ilgilisi için hazırlanmıştır. Bu kaynaklar ile ilgili olduğunuz alan üzerine merak ettiğiniz çeşitli konuları derinlemesine araştırabilir, eğer yazarlık tarzı bir mesleğiniz varsa bu bilgileri makalelerinizde derleyebilirsiniz. Örneğin, merak edenler için ortaçağ ile ilgili kaynaklar ya da Osmanlı tarihi üzerine kapsamlı çeşitli kaynaklar beğeninize sunulmuştur. Daha pek çok farklı kaynak içeren bu kategorimizde özel eğitim için kaynaklara da ulaşabileceksiniz. Genel itibariyle bu kaynaklar ile çeşitli sınavlarınızın üstesinden gelebilecek olmanızın yanı sıra kapsamlı makaleler ve tezlerinizde de en verimli şekilde kullanım sağlayabileceksiniz. Elde edeceğiniz kaynakların türlerine göre de basım tarihlerinin yeni olmasına özen göstermeniz faydanıza olacaktır. Örneğin, çeşitli genel kültür sınavlarına hazırlanmak maksadıyla bir kaynak ürün tercih edecekseniz, basım tarihi eski bir kaynak edinmek ile son yıllarda gelişen daha güncel olaylar hakkında herhangi bir bilgi bulamayacağınızı da tahmin edersiniz. Bunun dışında örneğin Osmanlı tarihi kaynak kitapları gibi tarihle ilgili materyallerde bu tarz durumlara karşı endişe etmenize gerek olmamaktadır. Her biri de nitelikli yayıncılar tarafından derlenerek hazırlanan bu ürün modelleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan kaynağı rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu ürünlerin maliyetleri de kaynak kitapların kalınlıkları ve kâğıt hamuru gibi unsurların kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer sizler de bir veya birden fazla kaynağa ihtiyaç duymaktaysanız, alanınız doğrultusunda uygun ürünleri ister set ister tekli olarak sayfamızı incelemek suretiyle bulabileceksiniz.