Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Yayın Dili

Yazar

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Editör

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Baskı Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dergiler

için 2,554 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dergi

Yayın türleri arasında yer alan dergi ya da gazete ve benzeri çeşitler ile gündelik hayat büyük bir oranda verimli bir hale dönüşmektedir. Dergilerin içeriği oldukça zengindir ve her birinin anlatmak istediği, amaç edindiği konular birbirinden farklıdır. Dolayısıyla her bireyin kendisi için ideal olan yayınlara ulaşımı daha işlevsel bir hale getirilmektedir. Özellikle son zamanlarda çoğalan mizah içerikleri ile beraber dergi okumanın eğlenceli yönü de ortaya çıkmaktadır. Bu sayede bireyler boş zamanlarında okudukları dergiler ile zamanlarını daha verimli bir hale dönüştürmekte ve her geçen gün yeni bilgiler edinebilmektedir. Özellikle her şeyin hızlı bir şekilde akıp gittiği dünyada, güncel olayları yazı ile kalıcı hale dönüştüren yapıtlar büyük önem arz etmektedir. Birbirinden farklı alan ya da amaçları ile dergi varyasyonu her kullanıcının gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda son dönemlerde fazla bir şekilde yabancı dergilerden çevirilerin yapılması da Türkçe dergiciliğinin gelişmesine vesile olmaktadır. Bu sayede her birey kendisi için ideal lan dergi çeşitlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Bilim, teknoloji, çocuk, bebek bakımı, yemek ya da edebiyat ve benzeri çalışma alanları ile sıklıkla ilgilenen dergicilik sektörü, kültür sanat alanından girişimciliğe dek hayatın pek çok dinamiğini etkilemektedir. Dergi çeşitleri bu sayede pek çok eylem için bir kaynak niteliği de kazanmaktadır. Bununla beraber yakın ve de eski tarih konusunda da oldukça geniş bir ürün kategorisine sahip olması da toplumun her kesimi tarafından dergilerin okunmasını sağlamaktadır. Her yaş grubundan ve her alandan bireylere hitap etmeyi amaçlayan yazarlar ya da editörler dergi hazırlık sürecinde pek çok noktayı göz önünde bulundurmaktadır. Yazı ile kalıcı bir hale getirilen dergi çeşitleri, toplumun her kesiminin severek okumasını amaçlamaktadır. Özellikle her yaş grubuna hitap edebilecek şekilde hazırlanmış olan karikatür ve benzeri mizah dergileri ile de dergi okuma işlevine eğlenceli bir nitelik katmaktadır. Birbirinden farklı konuları ve de yazarları ile beraber dergi türleri sosyal hayat zemininde pek çok soruna çözüm sunmaktadır. İlk olarak bir uğraş olması ve bireyin okuma alışkanlığının gelişmesi için bir araç niteliği sergilemesi büyük önem arz etmektedir. Bununla beraber çeşitli dillerde yayımlanan dergilerin de Türkiye pazarına dahil edilmesi okuyuculara geniş bir alanın sunulmasına vesile olmaktadır. Bu sayede takip edilen içerikler yalnızca Türkçe ile sınırlı kalmamaktadır. Bu durumun her bireyin entelektüel gelişimi için oldukça önemli olan noktalardan biridir. Dilerseniz tüm çeşitlere kitap sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dergi Çeşitleri ile En Verimli Zamanlar Mümkün

Dergi Çeşitleri ile En Verimli Zamanlar Mümkün

Gelişmiş internet alanına ve de yeni nesil teknolojiye rağmen basılı bir şekilde üretilen dergi ve türevlerinin okunma oranı düşüş göstermemektedir. Bu durumun başlıca nedeni, üretilen kaliteli içeriklerin bireyin hayatının pek çok alanını etkilemesidir. Bu sayede kişi hayatının pek çok anında yanında taşımaya ihtiyaç duymaktadır ve bu durumun gerçekleşmesi için ise basılı halinin edinilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda gençlik dergileri ve benzeri türlerde dergi ile verilen poster, günlük ya da sticker gibi unsurlar da ürüne yönelen rağbeti artırmaktadır. Normal şartlarda bulunması zor olan tasarım kapakları ve posterleri ile dergiler her basım sürecinde göz doyuran niteliğini sergilemektedir. Ekibin ve de amacın ne olduğuna bağlı olarak dergi konuları farklılık göstermektedir. Örneğin yakın ve eski tarihe yönelik ilgisi olan bireyler için tarih dergileri ideal bir kategorideyken, mizah dergileri birey tarafından tercih sebebi olmayabilmektedir. Bu durumun başlıca nedeni, değişkenlik gösteren bireysel farklılık ve zevklerdir. Dolayısıyla henüz dergi okumayı alışkanlık haline getirmeyen bireylerin, kendi sevebilecekleri içeriklere ulaşım sağlayamadığı görülmektedir. Bir içerik araştırması yapılarak zevklere ve fikirlere uyum sağlayan oluşumlar takip edilebilmektedir. Bu sayede dergi okuma oldukça geliştirici bir eylem haline dönüşmektedir. Bununla beraber her yaş grubu ve gelişmişlik seviyesi için ideal modeller değişkenlik göstermektedir. Bu vesileyle her yaş grubunun beğenisine sunulan içerikler hazırlanmaktadır. Özellikle gençlik dergileri ile sunulan özgün ve inovatif düşünceler, gençlerin günlük hayatına da etki etmektedir. Örneğin fazlasıyla sevilen bir derginin içerik konuları arasında photoshop ve benzeri gibi türlerin öne çıkması ile gençlerin photoshop merakının arttığı gözlemlenmektedir. Dolayısıyla gençler için oluşturulan dergiler ile bireylerin yetişkinliğe geçişte doğru adımlar atması da mümkün bir duruma dönüşmektedir. Bununla beraber her yaş grubu için hazırlanan bilim ve kültür sanat dergileri de oldukça göze çarpan kategoriler arasında yer almaktadır. Her çocuğun kendi gelişmişlik seviyesi ölçüsünde bilgi edinebileceği dergiler pek çok bilimsel konuda bir kaynak niteliğine de sahiptir. Bu sayede çocuklarda fen ve de bilim sevgisi oldukça kolay bir şekilde oluşmaktadır. Çocuğunuza bilim ya da tarih ve benzeri konularda bir ilgi uyandırmayı amaçlamaktaysanız sayfamıza göz atabilir ve dergi fiyatları hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede hayatın her alanında gelişmesine vesile olacak bir adım atabilir ve ebeveyni olarak başarıya giden yolları daha konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz. KPSS eğitim setleri de, birçok farklı dalda sayfamızda yerini alıyor.

Her Bütçeye Uygun Dergi Çeşitleri ile Boş Zamanlar Daha Verimli

Her Bütçeye Uygun Dergi Çeşitleri ile Boş Zamanlar Daha Verimli

Dergiler oldukça geniş bir konu havuzuna sahiptir. Bu sayede her yaştan her birey kendi beklentilerine yönelik dergileri kolaylıkla bulabilmektedir. Sinema, edebiyat, kültür sanat, mizah, bilim, tarih, moda ya da teknoloji ve benzeri konular ile çevrilmiş her bir derginin kendi basım ve yayım amacı bulunmaktadır. Bu sayede belli bir kesimi hedefleyerek bu uğurda çalışmalar yürütülmektedir. Örneğin gençler için hazırlanan dergiler ile yeni nesil grafik tasarımlar sayfalarda hayat bulmaktadır. Trendleri ve güncel moda akımlarını yansıtan gençlik dergileri beraberinde pek çok faydayı getirmektedir. Poster, sticker ya da hediye olarak sundukları pek çok eşya ile kullanıcı memnuniyeti büyük bir oranda sağlanmaktadır. Aynı zamanda dergiler, gençlere hitap edebilecek dergi isimleri çeşitlerinden yana tercih yaparak da ilk izlenimi ideal bir düzene oturtmaktadır. Bu sayede dergilerin içerikleri gençler tarafından hevesle okunmakta ve de takip edilmektedir. Aynı zamanda yabancı dergilerin Türkiye içerisinde satışının sağlanması da dergi sektörü açısından oldukça faydalıdır. Bu sayede Dünya moda akımları hakkında bireyler rahatlıkla bilgilenmektedir. Beraberinde iş dünyasına dair gerekli donanımı sunan dergiler ile de modern insanın sorunlarını içeren içeriklere değinilmektedir. İş hayatında yer alan dinamiklerin idea düzenini yayın politikası ile ifade eden bu tarz dergiler ile kurumsal yaşamın sıkıcılığı ortadan kalkmaktadır. Bu vesileyle kurumsal yaşamda çalışma yürüten bireylere yönelik pek çok yönetici tarafından dergi önerileri sunulmaktadır. Bu sayede trendler kolaylıkla takip edilmekte ve reklam vizyonu gelişim sergilemektedir. Dergilerin fiyat skalası ise yayımcıdan yayımcıya değişkenlik göstermektedir. Kimi dergiler oldukça fazla sayfa sayısına sahip olup pe çok içeriği bünyesinde barındırmaktadır. Kimi dergiler ise daha yüzeysel bir yansıtma yönteminden yana tercih yaparak içerik havuzunu daha steril bir halde tutmaktadır. Özetle, sayfa sahibi dahil olmak üzere çeşitli pek çok nicel etken de fiyat değişkenliğine etki etmektedir. Aynı zamanda basım aralığı da fiyatı etkileyen etkenler arasındadır. Bazı dergiler ayda bir, bazıları iki ayda bir, bazıları ise senelik olarak çıkmaktadır. Dolayısıyla fiyat noktasında da belli bir çizginin belirlenmesi güçlük çıkarabilmektedir. Üreticilerin her bütçeye uygun olan bir üretim ağı oluşturma çabaları sayesinde, dergi okuma eylemi oldukça erişilebilir ve de ulaşılabilir bir niteliğe bürünmektedir. Tatil kitapları da özel içerikleri ile sayfamızda yerini alıyor.

Her Yaş Grubuna Uygun Dergi Konularının Kişiye Sunduğu Avantajlar

Her Yaş Grubuna Uygun Dergi Konularının Kişiye Sunduğu Avantajlar

Dergi içeriği oluşturma noktası oldukça çetrefilli bir sürece karşılık gelmektedir. Ana amaç ya da tema fark etmeksizin her derginin dilediği kullanıcını şaşırtmak ve de bilgilendirmektir. Dolayısıyla yayın amacı farklı olan dergilerde dahi benzer tutumların takınıldığı görmek oldukça mümkündür. Bu çeşitlilik aynı zamanda her bireyin ilgisini çeken konulara doğru yönelmesini de mümkün kılmaktadır. Bu durumun kişisel gelişimden ruh sağlığına dek pek çok noktaya katkısı bulunmaktadır. Moda ya da yemek tarifi dergileri olmak üzere her tür öğretici bir nitelik taşımaktadır. Bu sayede bireylerin dergi okuma alışkanlığı kazanması da kolaylaşmaktadır. Çünkü gerekli katkıları elde etmek oldukça basittir. Bununla beraber her yaş grubuna uygun olan çeşitli pek çok üretimin yapılması da oldukça işlevseldir. Örneğin 0-3 yaş dergi çeşitleri sayesinde çocuklar okuma bilmediği dönemde dahi eylem ile tanışmaktadır. Bu durum ilkokul süreci açısından oldukça faydalıdır. Bu sayede çocuğun öğrenmekte güçlük çekmesi ya da okula yönelik bir antipati beslemesi ve benzeri risk faktörü etkisiz bir hale dönüştürülmektedir. Siyaset, sinema, edebiyat, bilim, sanat ya da moda ve benzeri pek çok konuyu bünyesinde barındıran çeşitleri ile her alandaki bireyin okuyabileceği bir kaynak oluşturulmaktadır. Beraberinde yayımlanan mizah dergilerinde durum değişkenlik göstermektedir. Mizah dergileri güncel olaylara farklı bir bakış açısından bakılmasını sağlayarak komediyi hayatın her alanına yaymaktadır. Bununla beraber çeşitli pek çok iş ya da hobi alanı için de çıkarılan dergiler bulunmaktadır. Örneğin dekorasyon ile alakalı içerikler oluşturan dergiler iç mimarlar için oldukça açık bir kaynak niteliğindedir. Beraberinde kendi girişimi ya da startupı bulunan bireyler için güncel eylemlerin sunulduğu teknoloji içerikli dergiler oldukça idealdir. Bu sayede toplumun her kesiminin gereksinimi karşılanmakta ve bilgiye ulaşımı daha konforlu bir hale getirilmektedir. Günümüzde pek çok birey dergiler aracılığıyla bilgilere kolaylıkla ulaşabilmekte ve oldukça kısa zamanlarda gerekli donanımı edinebilmektedir. Her ilgi, iş ya da zevk alanına karşılık verebilecek nitelikte bir pazarın olması sayesinde var olan her ilginin inceliklerine değinen dergiler üretilmektedir. Bununla beraber yurtdışı menşeili dergilerin Türkiye’de geniş bir satış ağına sahip olması da oldukça işlevseldir. Bu sayede bireyler yalnızca Türkçe kaynaklar ile kısıtlı bir okuma gerçekleştirme zorunluluğundan kurtulmaktadır. Dilerseniz adet ile dilerseniz abonelik ile edinebileceğiniz dergiler mevcut zamanın kalıcı kanıtlarının oluşturulduğu ölümsüz eserlerdir. Bu sayede oldukça değerli ve önem gösterilmesi gereken bir kategori haline dönmektedir.

Dergiler Aracılığıyla Okuma Eylemi Hem Zevkli Hem Çeşitli

Dergiler Aracılığıyla Okuma Eylemi Hem Zevkli Hem Çeşitli

Her iş ve de ilgi alanının kendisi özelinde içerik üreten dergi çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede her meslek grubu kendi gereksinimlerine karşılık verebilecek güncel yayınlardan olan dergilere kolaylıkla ulaşım sağlayabilmekte ve bireysel gelişimini sürdürebilmektedir. Herhangi bir hobinin eyleme dökülmesinde ya da bir alan ile profesyonel olarak uğraşma sürecinde pek çok uzman tarafından güncel dergi tavsiyeleri gelmektedir. Bu sayede mesleğe ya da alana yönelik son gelişmelerin ne odluğu kolaylıkla öğrenebilmekte ve bu durum oldukça ideal bir bütçe ve efor ile gerçekleştirilmektedir. Her cinsiyet türünün genel uğraş alanlarına yönelik spesifik konulara değinen dergiler ile toplumun her kesimine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bununla beraber dünyaca ünlü dergilerin satışının Türkiye’de de başlaması pek çok açıdan oldukça katkı sağlamaktadır. Bu sayede bireylerin dergi okuma işlemi yalnızca Türkçe çeşitler ile sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda bireylerin ufkunu da genişleten bu unsur ile beraber özgün fikirlerin yeşermesi için uygun bir ortam oluşturulmaktadır. Siz de ilgi alanlarınızı ya da mesleğinizi içeren içerikler ile dolu olan bir dergi listesi hazırlayabilir ve her zaman için bulunduğunuz konumdan ileriye gitme imkanına erişebilirsiniz. Bununla beraber çeşitli zamanlarda açıp okuyacağınız bir mizah dergisi de oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Mizah en işlevsel savunma mekanizmalarından biridir ve bireyin mevcut durumunun olumsuz bir düzlemde olduğu anlar için kurtarıcı bir niteliğe sahiptir. Bireyin stresinin azalmasına ya da yorgunluğunun sonlanmasına son derece keskin çözümler sunan dergi çeşitleri ile ilerlemek eskiye nispeten oldukça kolaydır. Aynı zamanda her zevk sahibinin kendisini konforlu hissettirecek türler ile toplumda bir huzurun hakim olmasına da vesile olmaktadır. Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinin çıkardığı dergiler ile her yaş grubu gelişime açık bir hale dönüşmektedir. Bununla beraber daha yüzeysel temaları işleyen dergiler de gündelik hayatı daha keyifli bir hale dönüştürmektedir. Bu sayede gündelik hayata dahil olan pek çok sorumluluk ya da iş bir külfet olmaktan çıkmaktadır. Bireyin gerekli donanıma yalnızca bir satın alma işlemi ile ulaşmasını sağlamasıyla modern dünyanın gerektirdiklerini de karşılamaktadır.

Dergi Satın Alma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Dergi Satın Alma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Dergi satın alma işlemini işlevsel hale dönüştüren başlıca hamle bireyin gereksinim duyduğu unsurlar, ilgi duyduğu alanlar, meslekler ya da zevkleridir. Dolayısıyla bütçe detayı hesaba katılarak her birey kendisi için ideal olan modellere kolaylıkla ulaşmaktadır. Çünkü yazım sektörü oldukça değişken ve gelişmiştir. Bu sayede bünyesinde bulunan bireyler her zaman için geliştirici bir niteliği sürdürmektedir. Dergiler; sinema, siyaset, edebiyat, kültür sanat, spor, yemek tarifi, trendler, moda, dekorasyon ya da bebek bakımı ve benzeri pek çok konuyu bünyesinde barındırmaktadır. Dolayısıyla bireylerin spesifik ilgilerine yönelik içerikleri oluşturan dergilere ulaşımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda yaş gruplarının hesaba katılması da olumlu niteliklerden biridir. Örneğin ergenlik dönemindeki yetişkin adayları için basılan 7-14 yaş dergileri belirtilen yaş aralığının zevklerine uygun bir şekilde oluşturulmaktadır. Bu sayede toplumda yer alan her bireyin bilgiye konforlu ve de keyifli bir yol ile ulaşması hedeflenmektedir. Dolayısıyla bireylerin kendi yaş grubu ve ilgi alanları için hangi modellerin ideal olduğuna karar vermesi gerekmektedir. Örneğin yeni bir dil öğrenmek isteyen bireyler için yabancı dergiler oldukça ideal olmaktadır. Bu sayede bireyler hem pratik yapabilmekte hem de eğlenceli bir biçimde yeni bilgiler edinmektedir. Bu durum kullanıcı memnuniyetini oluşturan etkenler arasında yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak birbirinden farklı pek çok özgün niteliğe sahip olan dergi adları da bireye içerik hakkında bir fikir vermektedir. Dolayısıyla fikir sahibi olmayan bireyler satın alma işlemi süresince dergi isimlerinden yola çıkarak ilk aşamada seçenekler oluşturabilmektedir. Bununla beraber yayınlandığı zaman aralığına da dikkat etmek gerekmektedir. Bazı dergiler geniş zaman aralıklarında basılırken bazıları için bu zaman aralığı oldukça kısadır. Dolayısıyla bireyler hangi zaman aralığında dergi okuyacağı noktasında belli bir karara varıp bu doğrultuda tercih yapabilmektedir. Dijital gelişmelere rağmen tarihe kalıcı izler bırakan dergi çeşitleri ile siz de hem bilgilenebilir hem gülümseyebilir hem de eğlenebilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklar yalnızca bir tık uzağınızda!