Kayak Takımı

Kış sporları arasında en sevilen spor dallarından biri olan kayak için gerekli bazı malzemeler bulunmaktadır. Kayak ayakkabısı, baton, kayak setleri, bağlamalar ve kayak takımı bu malzemeler arasında yer almaktadır. Kategorimiz üzerinden kayak takımı modellerini inceleyebilir ve zevkinize, bütçenize, kayak seviyenize uygun bir kayak takımını kolayca sipariş edebilirsiniz.

Doğru ve Güvenli Kayak Deneyimi İçin Ekipman Seçimi

Doğru ve Güvenli Kayak Deneyimi İçin Ekipman Seçimi

Hem daha konforlu hem de daha güvenli bir kayak deneyimi için seçeceğiniz kayak ekipmanları son derece önemlidir. Kayak yaparken sahip olmanız gereken ekipmanlar kıyafetler ve kayak ekipmanları olarak ayrılmaktadır. Kayak kıyafetleri arasında tulumlar, mont & pantolonlar, yelek, polar, içlikler ve takımlar yer almaktadır. Kayak malzemeleri arasında ise kayak ayakkabısı, kayak setleri, kayak takımları, bağlamalar gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Kusursuz bir kayak deneyimi için öncelikle bu ürünlere sahip olmanız gerekir. Eğer sık sık kayak yapıyorsanız kendi ekipmanlarınıza sahip olmanız son derece önemli. Kayak ekipmanlarınızın hem kayak yaptığınız zemine hem de sizin kayak seviyenize uygun olması oldukça önemli bir konudur. Kayak ekipmanları alırken bilmeniz gerekenler için ise yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Kayak Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kayak Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kayak takımı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında; seçeceğiniz kayak takımı ve diğer ekipmanların kayak yeteneğinizle paralel olması gelmektedir. Eğer ilk defa kayak yapacaksanız başlangıç seviyesinde ekipmanlar almanız gerekir. Başlangıç seviyesinden sonraki ekipmanları ise kendi yeteneğinizi görmüş olacağınızdan kendiniz rahatça belirleyebilirsiniz. Kayak çeşitlerinin hayli farklı olmasının sebebi; kullanıcının yetenek ve kabiliyetleri, pist şartları, materyal gibi teknik ve fiziksel detayların farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle bot, bağlama, baton bütünlüğü kayağın kullanım detaylarını tamamlayacak biçimde seçilmelidir. Ayrıca kayak atletizm kayağı ve dağcılık kayağı olmak üzere iki kola ayrılmaktadır. Bu nedenle kayak satın alırken kayağı hangi amaçla kullanacağınızı da önceden saptamanız gerekir.

Kayak Takımı Fiyatları

Kayak Takımı Fiyatları

Kayak takımı fiyatları ürünün markasına, modeline, seviyesine (tipine) göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her seviyeye ve her bütçeye uygun kayak takımı modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen kayak markalarından bazıları ise; Armada, Fischer, 2as, Atomic, Elan gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının kayak ekipmanlarını ve kayak takımlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Genellikle yapılışları gereği birbirine benzeyen kayaklar ortalama 2 metre uzunluğunda ve 7-9 cm genişliğinde üretilmektedir. Dişbudak ve kayın gibi malzemeden üretilen kayaklar son zamanlarda hafif maden alaşımlı olarak da imal edilmektedir. Ayrıca tüm kayakların arka kısmı küttür. Kategorimizin geniş ürün yelpazesi ile tüm kayak modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca kayak sporuyla ilgili diğer tüm ekipmanları da görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kayak Takımı

için 208 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vitrindekiler

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(4)
Atomic (36)
(29)
Elan (49)
Fischer (23)
(1)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL