Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kayak Takımı

için 34 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kayak Takımları

Kayak malzemeleri arasında en başta elbette kayak takımları gelir. Kayak botları, kayak tahtası ve kayağa bağlanan bağlama, kayak takımı ürünleri içerisindedir. Bağlamalar, herkesin kendi botuna ve kayak tahtasına özel ayar yaptırmasını gerekmektedir. Kayak takımları için tamamlayıcı olan bir diğer parça ise batonlardır. Dengeyi sağlamaya yarayan batonları bazı kişiler kullanmayı tercih etmiyor olsa da kullanmanın sporcuya faydası büyüktür. Ancak snowboard yapılacağı zaman baton kullanmanıza gerek olmaz. Bunun yanı sıra kayağa yeni başlayan her sporcunun mutlaka edinmesi gereken malzemelerden bir tanesi de kasktır. Kayak takımları kayaklar ve üzerine monte edilmiş bağlamaları, botları ve batonları ile birlikte bir kayak takımı oluşturur. Kayak giyim malzemeleri ise kayak pantolonu, kayak montu, kayak eldiveni, kayak çorabı, kayak takımı tulum ve termal içlikten oluşur denebilir. Karlı ve buzlu zeminlerde hızlı ve güvenli bir şekilde kayabilmenize olanak tanıyan snowboard tahtaları ve kayak takımları güçlü tabanlarıyla hızlanma kapasitenizi artırırken dayanıklı yapılarıyla da vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtarak kayma performansınızı yükseltir. Kayak ve snowboard yaparken kullanabileceğiniz malzemeler arasında kayak takımları kızak ve snowboard ayakkabısı ve frenli kızak türleri de öne çıkar. Kayak batonu seçenekleri, kayak yaparken hem dengede kalmanıza hem de zeminden güç alarak hızınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilmenize yardımcı olur. Ayakkabı türleri ise su geçirmez tasarımları ve termal özellikleriyle ayaklarınızı kuru ve sıcak tutarak sağlığınızı korur. Fren özelliğine sahip kızak türleri ise dilediğiniz zaman kolayca yavaşlayabilmenize ve durabilmenize imkan tanımaları sayesinde sizi daima güvende tutar. En çok tercih edilen kayak takımları ve snowboard malzemesi türleri arasında plastik kızak, snowboard bağlama gibi seçenekler de yer alır.

 Kayak Takımları Çeşitleri

Kayak Takımları Çeşitleri

Kayak takımları birçok farklı orijinal tasarım yapısına ve birbirinden özel renk alternatiflerine uygun model yapısında bulunmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Erkek ve kadın kayak takımları modelleri farklı ölçülere uygun yapıları ile en iyi kayak performansını almanızı sağlarken, birbirinden farklı kıyafet yapıları ile en iyi şekilde kayak modasına uyum göstermenizi sağlıyor. Yetişkinlere uygun kayak takımları modelleri ve setleri dışında yetişme çağındaki çocuklar için de çocuk kayak takımları çeşitleri bulunuyor. Kayak takımları kıyafetleri, birçok kayak sporcusunun soğuk ve zorlu şartlarda üşümeyip, en iyi kayak deneyimini sağlaması için üretilen özel giysiler olarak görülüyor. Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere herkese uygun kayak kıyafetleri bulunuyor. Kayak giyim malzemeleri kayak pantolonları, montlar, termal içlikler, çoraplar, eldivenler, pantolonlar, bereler ve yüz maskeleri olmak üzere birçok farklı çeşitte kayak takımı kıyafetleri bulunuyor. Kayağa yeni başlamış kişilerin daha iyi manevra yapabilmesi için, ağırlığına en uygun kayak takımını tercih etmesi öneriliyor. Kısa kayak takımı, temkinli ve yeni başlamış kayakçılar tarafından en fazla tercih edilen modellerden olmaları ile biliniyor. Alacağınız kayak batonlarının dayanıklılığı, kayak bağlaması modellerinin güvenliği ve kayağa en iyi şekilde bağlanabilme biçimi birçok farklı modelde farklı şekillerde karşınıza çıkıyor. Kayak ayakkabılarının esneklik yapısı ve ayak ölçünüze uygun olması, kayak güvenliğinizi daha iyi şartlarda sağlarken, sizlerin daha iyi kayak deneyimi kazanmasını sağlayan ürün modeli yapılarında üretiliyor. Yeni başlamış, deneyimli ve uzman olmak üzere farklı şekillerde sizlere sunulan kayak takımları ve setleri arasından bedeninize ve kayak tecrübenize en uygun modeli satın almanız en iyi şekilde kayak keyfi yaşamanızı sağlıyor.

 Kayak Takımları Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kayak Takımları Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hem daha konforlu hem de daha güvenli bir kayak deneyimi için seçeceğiniz kayak takımları son derece önemlidir. Kayak yaparken sahip olmanız gereken kayak elbise takımları ve kayak ekipmanları olarak ayrılmaktadır. Kayak kıyafetleri arasında tulumlar, mont & pantolonlar, yelek, polar, içlikler ve takımlar yer almaktadır. Kayak takımı tam set arasında ise kayak ayakkabısı, kayak setleri, kayak takımları bağlamalar gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Kusursuz bir kayak deneyimi için öncelikle bu ürünlere sahip olmanız gerekir. Eğer sık sık kayak yapıyorsanız kendi ekipmanlarınıza sahip olmanız son derece önemli. Kayak takımları hem kayak yaptığınız zemine hem de sizin kayak seviyenize uygun olması oldukça önemli bir konudur. Kayak takımları alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında; seçeceğiniz kayak takımı ve diğer ekipmanların kayak yeteneğinizle paralel olması gelmektedir. Eğer ilk defa kayak yapacaksanız başlangıç seviyesinde ekipmanlar almanız gerekir. Başlangıç seviyesinden sonraki ekipmanları ise kendi yeteneğinizi görmüş olacağınızdan kendiniz rahatça belirleyebilirsiniz. Kayak takımları çeşitlerinin hayli farklı olmasının sebebi; kullanıcının yetenek ve kabiliyetleri, pist şartları, materyal gibi teknik ve fiziksel detayların farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle bot, bağlama, baton bütünlüğü kayağın kullanım detaylarını tamamlayacak biçimde seçilmelidir. Ayrıca kayak atletizm kayağı ve dağcılık kayağı olmak üzere iki kola ayrılmaktadır. Bu nedenle kayak satın alırken kayağı hangi amaçla kullanacağınızı da önceden saptamanız gerekir. Kar kayak takımları modelleri satın almadan önce, size en uygun olan modelin tarafınızca detaylı incelenip, denenmesinin sağlanması birçok açıdan sizlere yüksek performansı sağlayabiliyor. Uzman görüşü, detaylı inceleme, ayak anatomisine uygunluk gibi birçok farklı faktörün göz ardı edilmemesi ile birlikte, birçok kadın ve erkek güven ve rahatlık içerisinde kayak keyfi yapabiliyor. Kayak ayakkabısının ayağınız ile aynı ölçüde olsa dahi, ayağınızın içerisine tam oturması ve uyum sağlamasının gerekli olduğu, birçok uzman tarafından rahatlıkla dile getiriliyor. Sert hava koşullarına uygun seviyelerde sizlerin kullanımına sunulan kayak takımları ürünleri, birbirinden şık kayak takımı tarzları ile esnek ve rahat olmak üzere birçok hareketin kolaylıkla yapılabilmesini sağlıyor.

 Kayak Takımları Fiyatları

Kayak Takımları Fiyatları

Kayak takımları fiyatlarıstrong> ürünün markasına, modeline, seviyesine, tipine göre farklılık göstermektedir. Her seviyeye ve her bütçeye uygun kayak takımları modelleri bulunmaktadır. Ünlü markaların ve çok daha fazlasının kayak ekipmanlarını ve kayak takımları inceleyebilirsiniz. Genellikle yapılışları gereği birbirine benzeyen kayaklar ortalama 2 metre uzunluğunda ve 7-9 cm genişliğinde üretilmektedir. Dişbudak ve kayın gibi malzemeden üretilen kayaklar son zamanlarda hafif maden alaşımlı olarak da imal edilmektedir. Ayrıca tüm kayakların arka kısmı küttür. Sayfamızdan geniş ürün yelpazesi ile tüm kayak modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kayak takımları modelleri üşümemenizi sağlayan kıyafetler ve kayak aktivitesinin rahatlıkla ve güvenle yapılmasını sağlayan ekipmanlar ile sizlere aradığınız kayak aktivitesinin en zevkli şekilde yapılabilmesine olanak sağlıyor. Kırmızı, sarı, yeşil, siyah ve mavi olmak üzere farklı renk çeşidinde kıyafet ve kayak takımları ekipmanları bulunuyor. Kayak takımları fiyatlarıstrong> almak istenilen kayak takımının modeline göre değişiklik gösteriyor. Farklı modellere sahip Atomic kayak takımı ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.