TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Stick Yapıştırıcı

için 3,189 sonuç bulundu.

Stick Yapıştırıcı

Küçükken okuldaki el işi ya da hobi etkinliklerinde en çok sahip olmayı istediğimiz, sahip olunca kendimizi çok özel ve şanslı hissettiğimiz yapıştırıcı çeşididir stick yapıştırıcılar. Stick yapıştırıcılar, katı yapıştırıcılardır ve küçük, plastik bir bir silindirin içine doldurulurlar. Bu silindirin altında dönen bir mekanizma bulunur. Bu mekanizmayı doğru yöne çevirdiğinizde stick yapıştırıcı silindirin içinden yükselerek kullanıma hazır hale gelir.

Stick Yapıştırıcıların Özellikleri

Stick Yapıştırıcıların Özellikleri

Stick yapıştırıcı özellikleri itibarıyla çocuklar için en ideal yapıştırıcı türü olarak düşünülebilir. Çocuğunuzun dahil olduğu hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerde kullandığı yapıştırıcı türü stick yapıştırıcı olmalıdır. Eğer çocuğunuzun etkinlikleri için sıvı yapıştırıcıya ihtiyacı olacaksa, yapıştırıcıyı gözetim altında kullandığından emin olmalısınız. Oysa stick yapıştırıcı dışındaki silindir ve tabanındaki çevirmeli mekanizma sayesinde, çocuğunuzun eline temas etmeden kullanabileceği bir yapıştırıcı türüdür. Aynı zamanda, tabanındaki çevirmeki mekanizma, silindirden yükselecek yapıştırıcı miktarını kontrol etmenizi sağlaması açısından da hem çocuğunuz için güvenli hem de tasarruf edebileceğiniz bir üründür.

Stick Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Stick Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Stick yapıştırıcı, en çok kağıt, ince karton ve yumuşak plastikler gibi malzemeleri birbirlerine yapıştırmak için kullanılır. El işi kağıtları ve stick yapıştırıcı ikilisi her çocuğun sevinçle karşılayacağı ikilidir. Ayrıca stick yapıştırıcıların görünüm olarak da ilginç olması (silindir şekli, renkli tasarımları ve benzeri diğer özellikleri) çocukların ilgisini çekmekte çok başarılıdır. Yeşil, kırmızı, beyaz ya da daha farklı ve canlı renklerde silindirlere sahip olan stick yapıştırıcılar çocuklarınızın geçirdiği eğlenceli zamanın bir parçası olacak Çocukların stick yapıştırıcılara merakla yaklaşması, onları yaratıcı işlerle ve etkinliklerke daha haşır neşir olmaları için teşvik eder. Üstelik çocukların sağlığı açısından da en çok tercih edilmesi gereken yapıştırıcı ürünlerinden biri olduğunu zaten belirtmiştik.

Stick Yapıştırıcılarda En Uygun Fiyatlar

Stick Yapıştırıcılarda En Uygun Fiyatlar

Çocuklarınız stick yapıştırıcının dışındaki plastik silindire dokunduğu için ellerine yapıştırıcı bulaşmaz ve ellerini ağzına götürdüğünde kimyasal madde bulaşmaz. Çocuklarınıza stick yapıştırıcı kullanımını öğretmeniz de oldukça kolay adımlar sayesinde zahmetsiz bir biçimde gerçekleşir. Stick yapıştırıcıların sıvı yapıştırıcılar aksine akmayan bir yapıştırıcı olması çocuklarınızın kullanımını da kolaylaştırır. Stick yapıştırıcıların altında bulunan çevirmeli mekanizmayı çevirerek ince bir tabaka halinde yapıştırmak istediğiniz yüzeye sürmeniz yeterlidir. Daha sonra iki yüzeyi kolayca bir araya getirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Stick yapıştırıcınızı bir sonraki kullanım için kapağını kapatarak saklayabilirsiniz. Ünlü Pritt stick yapıştırıcılarının yanı sıra Uhu, 3M, Ufo, Alpino, Noki, Ofica, Monami ve Play-Doh gibi tanınmış markaların ürettiği stick yapıştırıcıları da n11.com mağazalarında bulabilirsiniz. En uygun stick yapıştırıcı fiyatları için n11.com kategorisinde bulunan ürünleri inceleyin, aradığınızı bulacaksınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (2)
3K (6)
3M (23)
404 (3)
A-4 Tech (2)
A5 (1)
Addison (2)
Adel (138)
Adeland (2)
Alpino (58)
Amos (20)
Ark (7)
Artdeco (4)
As (1)
Astra (1)
Beze (1)
Bic (141)
Bigpoint (41)
Brons (15)
Bruno (1)
Cassa (11)
Ceo (1)
Diamine (1)
(647)
Dolphin (8)
Dong-A (2)
Double A (3)
Eagle (1)
Evobond (1)
Faber (7)
Fatih (46)
Giotto (23)
GIPTA (11)
Gıpta (2)
Gold (1)
Halsa (2)
İdeal (20)
Keyroad (7)
KORALL (1)
Kraf (32)
Lets (35)
Marla (2)
MAS (32)
Masis (7)
Mikro (143)
Monalisa (5)
Monami (5)
Mopak (1)
Mungyo (1)
No Name (1)
Noki (7)
Nova Color (18)
Novacolor (4)
Ofica (4)
Pattex (7)
Pelikan (31)
Piano (2)
Picafix (2)
Play-Doh (82)
Ponart (3)
Pritt (592)
Red Apple (5)
Rich (1)
Rubenis (5)
Schmincke (1)
Scotch (82)
Staedtler (2)
Std (1)
Südor (101)
Taneks (2)
Tanex (8)
Temat (2)
Tesa (26)
UHU (162)
Umur (1)
Vincent (7)
Vodaseal (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(318)
ve üzeri (362)
ve üzeri (368)
ve üzeri (371)
ve üzeri (380)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL