Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Resim Çantası

için 234 sonuç bulundu.
 • 52,00 TL 34,90 TL
  % 33
  BeyzanurTicaret
  %100
 • 27,36 TL 23,25 TL
  % 15
  Kırtasiye-Kulübü
  %100
 • 44,75 TL
  ArıkanStore
  %99
 • 84,00 TL 63,00 TL
  % 25
  ERENKIRTASİYE
  %100
 • 59,90 TL
  nazkırtasiye
  %100
 • 35,00 TL
  hobi-marketart
  %100
 • 31,14 TL 27,09 TL
  % 13
  Ürünseç
  %100
 • 319,00 TL 219,00 TL
  % 31
  canta724
  %97
 • 27,95 TL
  ÇınarBezÇanta
  %100
 • 22,75 TL
  PazaristanKarınca
  %89
 • 55,90 TL 46,80 TL
  % 16
  EGEDAĞITIM
  %100

Resim Çantası

Resim yapmak okul öncesi dönemden itibaren yapılan etkinlikler arasında yer almaktadır. Doğa resmi, portre, eşyalar gibi pek çok figürün kağıda aktarıldığı bir sanat dalı olarak geçmektedir. Resim yapmak için boya, kağıt, kalem, tuval gibi çok resim malzemeleri gerekmektedir. Bu malzemelerin yanı sıra eşyalarınızı taşımanız için bir adet de resim çantası gerekmektedir. Bu çantalar yardımıyla eşyalarınızı istediğiniz her yere beraberinizde kolayca götürebilirsiniz. Resim için kullanılan kağıtlar, normal kağıtlardan daha büyük boyutlarda üretilmektedir. Bu sebeple normal çantalara bu resim kağıtlarını ya da resim defterini koymak mümkün değildir. Resim çantaları sayesinde bu resim kağıtlarınızı zarar görmeden kolay bir biçimde taşıyabilirsiniz. Resim çantası seçimi yaparken öncelikle dikkat etmeniz gereken içine konulacak resim defterinin büyüklüğü olmalıdır. Defterinizi yerleştirdikten sonra çantadaki diğer boşluklara boya, fırça, kalem gibi diğer malzemelerinizi de koyabilirisiniz. Çantanın kolayca kapanıyor oluşuna dikkat edin, çanta zor kapanıyorsa çantanın kapasitesini aşmış olabileceğiniz anlamına gelebilir. Bunun çözümü daha büyük boyutta bir ürün almaktan geçer. Bu ürünler genelde plastik ya da dayanıklı kumaştan üretilmektedir. Kumaş modeller esnektir. Bu esnek özelliği sayesinde size fazladan yer kazandırabilmektedir. Plastik modeller ise kumaş olanlar kadar esnek yapıda değildir. Ancak eğilmemesi ve zarar görmemesi gereken malzemelerinizi daha güvenli bir biçimde taşımanıza imkan tanır. Bu çantalar kutu klasör ya da proje çantası olarak da adlandırılmaktadır. Okuldaki resim derslerine resim malzemelerini taşımak için en işlevsel ürünler arasında yer almaktadır. Normal okul çantalarına resim malzemelerinizi yerleştirmek zor olabilir. Bu malzemeleri normal çantalarınıza yerleştirmeye çalıştığınızda malzemeleriniz zarar görebilir. Bunun yerine resim için özel olarak üretilen bu çantaları tercih edebilirsiniz. Genelde dikdörtgen şeklinde üretilen bu çantaların eni dar olmaktadır. Bu çantaların taşınmasını sağlamak amacıyla taşımayı mümkün kılan bir sapları bulunmaktadır. Ancak daha rahat taşımak için ilave askılı modelleri de tercih edebilirsiniz. Çantaların genelde döndürmeli klipsleri ya da boydan boya fermuarları bulunmaktadır. Bu yapılar çantaya pratik bir açma kapama olanağı sunmaktadır. Temel özellikleri dışında desenler oldukça fazla çeşitlilik gösterir. Dilediğiniz pek çok renkte ve modelde satın alabileceğiniz çanta bulunmaktadır. Bu ürünlere okul kırtasiyesi sayfamızı inceleyerek kolayca ulaşabilir, özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 En Büyük Yardımcınız: Resim Çantaları

En Büyük Yardımcınız: Resim Çantaları

Resim çantası fiyatları modelden modele, markadan markaya çeşitlilik göstermektedir. Bütçenize ve tercihine uygun pek çok modele sayfamız aracılığı ile kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Bu markalara ek olarak daha pek çok marka ürettiği ürünler ile size ya da çocuğunuza büyük kolaylık sağlayacaktır. Çocuklar okullardaki resim ve teknoloji - tasarım gibi derslerine bu ürünler sayesinde zevkle katılım sağlayabilir ve bu dersleri için gerekli olan tüm malzemeleri bu çantalara yerleştirebilir. Çocuğunuzun sanat becerilerini ve derslere zevkle katılımını artıran bu ürünler derslere sıkılmadan gitmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle istedikleri - sevdikleri desenlerde olan çantalar ile çocuklarınızın resim dersine ve resime olan ilgileri artabilir. Uzun yıllar bu konuda çalışmalar yapmaya devam edip kendilerini resim konusunda geliştirebilirler. Ayrıca teknik çizim dersleri olan üniversite öğrencileri de bu çantalar yardımıyla dersleri için gerekli malzemeleri bu çantalarda okullarına götürebilir. Mimarlık, ressamlık gibi meslek grupları da yine bu çantalar yardımıyla ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri beraberlerinde götürebilir. Hobi amaçlı resim çiziyorsanız bazen sesiz alanlar tercih etmek isteyebilir ya da doğa resimleri çizmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda resim malzemelerini taşımak zor olabilir. Ancak bu çantalar yardımıyla bir araya getireceğiniz tüm resim malzemeleri bir çanta içerisine yerleştirebilir ve istediğiniz her yere kolayca beraberinizde götürebilirsiniz. Resim çantası modelleri genelde beyaz, siyah, kırmızı ve mavi renklerde üretilmekte ve tercih edilmektedir. Ancak bu renklere ek olarak çok daha fazla renkte ürünler yer almaktadır. Düz renkli ürünlerin yanı sıra desenli olarak da satışa sunulan çok fazla çanta modeli bulunmaktadır. Çocuklar genelde bu desenli modelleri de tercih etmektedir. Barbie, Winx Club, Hot Wheels gibi çizgi film karakterlerinin desenlerinin yer aldığı çantaları daha çok beğenmektedir. Farklı boyutlarda üretilen çantalar 35 cm x 50 cm olarak tasarlanabildiği gibi daha büyük olarak 50 cm x 70 cm olarak da tasarlanabilmektedir. İhtiyacınıza göre büyük ya da küçük boyutlarda tercihini yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 Çeşit Çeşit Resim Çantası Modelleri

Çeşit Çeşit Resim Çantası Modelleri

Resim çantaları çok farklı modellerde üretilebilmektedir. Bunlar arasında siyah resim çantası modelleri sık tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır. Sayfamızda bu siyah modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu 35 x 50 boyutunda proje & resim çantası olarak üretilebilmektedir. 35 x 50 cm boyutlarında üretilen bu ürün resim ve proje malzemelerini taşımada size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Siyah renkleri ile de oldukça şık bir görünümü olan bu ürünler iş yerinizle de son derece uyumlu olacaktır. Siyah rengi sayesinde tarz bir görünüme sahip olan ürünler aynı zamanda şık ve sade tasarımları ile de ön plana çıkarlar. Unisex yapıları sayesinde de isteyen herkes tarafından satın alınıp kullanılabilirler. % 100 müşteri memnuniyetine sahip olan ürünler ile sizin de hayatınız kolaylaşsın. Bazı siyah renkli çantalar beraberinde askı aparatı ile beraber gönderilmektedir. Çanta içerisine büyük boy resim defteri ve materyallerinizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Bu ürünler askılı olması sebebiyle rahat bir taşıma imkanı sunmaktadır. Bu tarz ürünlerde taşıma sapının yanı sıra askı kayışı da çantanın iç kısmında bulunmaktadır. Tutma sapının yanı sıra omzu acıtmayan yapıda logolu yumuşak askılığı ile satışa sunulan çantalar da bulunmaktadır. Bu yumuşak dokulu askılık sayesinde çantayı taşırken zorluk yaşamadan rahat bir biçimde taşıyabilirsiniz. Üretilen bazı ürünlerin içerisinde iki adet cep ve kalemlik bulunmaktadır. Bu kısımlara rahatlıkla diğer malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Daha küçük boyuttaki eşyalarınızı koyabilmeniz için bu bölümler oldukça kullanışlıdır. Bazı ürünler ise % 100 el yapımıdır. El işçiliği kullanılarak üretilen bu çantalar oldukça şık bir görünüme sahip olmaları ile ön plana çıkarlar. Çantaların bir kısmı 38 cm x 55 cm şeklindeki boyutlarda tasarlanmaktadır. 38 x 55 cm şeklindeki boyutları yardımıyla 35 cm x 50 cm boyutundaki resim ve proje kağıtlarınızı çanta içerisine yerleştirmek son derece kolay olmaktadır. PP özel kulbu bulunan bazı çantalar bu kulpları sayesinde elde de kolay taşıma sağlar. Dilerseniz omzunuzda dilerseniz ise elinizde taşıyabilirsiniz. Bu çantalar hem siyah renkli olmalarının kattığı şıklığın yanı sıra sanatçı ve öğrencilerin resim ve projelerini taşıyabilecekleri oldukça kullanışlı bir yapıda tasarlanmış ürünlerdir.

Farklı Boyutlarda Resim Çantaları ile İhtiyacınız Olan Resim Çantasına Ulaşabilirsiniz

Farklı Boyutlarda Resim Çantaları ile İhtiyacınız Olan Resim Çantasına Ulaşabilirsiniz

Resim çantaları farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Genelde 35 cm x 50 cm ve 50 cm x 70 cm boyutlarında üretilen çantalardır. Daha küçük boyutlarda resim kağıtları ya da proje kağıtları kullanıyorsanız 35 cm x 50 cm boyutlarındaki çantaları kullanabilirsiniz. Bu çantalar resim çantası küçük modelleri içerisinde satışa sunulmaktadır. Büyük resim çantası olarak isimlendirilen modeller ise genelde 50 cm x 70 cm boyutlarında üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin farklı renk ve desenlerdeki modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Resim çantası 50x70 boyutlarındaki bu ürünler kraft kağıttan üretilmekte olup bu ürünler 2 adet olarak satışa sunulmaktadır. İçerisine resimlerini rahatça yerleştirebilirsiniz. Kraft, kimyasal hamurdan üretilen kartonlar olarak bilinmektedir. Dayanıklı yapıları ile öne çıkan bu ürünler kolayca zarar görmez. Kulplu olarak tasarlanan bu ürünler bu kulpları sayesinde kolay taşıma imkanı sunar. Kağıt malzeme olarak geçse de dayanıklı yapıları sayesinde çabucak zarar görmeyen malzemelerdir. Genel olarak 2' li ya da 3' lü olarak satışa sunulan bu ürünler ile proje ve resim kağıtlarınızı zarar görmeden, eğilip bükülmeden gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Proje çantası olarak da isimlendirilebilen bu büyük boyutlu resim çantaları üzerinde Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi takımların yazısı ve logosu da bulundurabilir. Büyük boyutları sayesinde istediğiniz boyuttaki ürünleri çantaya yerleştirebilirsiniz. Büyük boyuttaki bazı ürünler içerisinde özel taşıma askısı da bulunmaktadır. Hem elde hem de omuzda taşımaya uyun yapıda tasarlanmıştır. Çantaların bir kısmı içerisinde özel iki kademeli fonksiyonel cep mevcuttur. Bu cepler yardımıyla ek malzemelerinizi de rahat bir biçimde çantanıza yerleştirebilirsiniz. Tasarlanan bazı çantalarda ise T cetveli ve benzeri aparatlar için sabitleme aparatı bulunmaktadır. Bu sabitleme aparatı sayesinde büyük boyutlu ürünlerinizi düşürmeden çantanızda taşıyabilirsiniz. Çantaya T cetveli benzeri ürünleri koyduktan sonra bu ürünlerin büyük boyutlu olmaları sebebiyle çantadan düşme olasılıkları bulunmaktadır. Ancak bu sabitleme aparatları ile ürünlerinizi düşme riski olmadan gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Büyük boyutu sayesinde dilediğiniz ölçülerdeki resim ya da proje kağıtlarınızı bu çantalara yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz A4 boyutundaki, dilerseniz 35 cm x 50 cm boyutundaki dilerseniz de 50 cm x 70 cm boyutundaki tüm kağıtlarınızı yerleştirebileceğiniz büyüklükte ve seçenekte üretilen ürünlerdir. Renk ve desenlerini inceleyerek tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 Plastik Resim Çantaları ile Eşyalarınız Eğilip Bükülmesin

Plastik Resim Çantaları ile Eşyalarınızı Eğilip Bükülmesin

Resim çantası plastik malzemeden de üretilebilmektedir. Kumaş malzemenin yanı sıra plastikten de üretilen bu çantalar, içerisine koyacağınız ürünlerinizin eğilip bükülmesini önler. Sert plastik malzemeden üretilen bu çantalar darbe alma gibi durumlar karşısında sağlamlığını koruyarak içerisindeki malzemelerin, örneğin resim kağıdınızın bükülmesini ve zarar görmesini engeller. Aynı şekilde proje çantası olarak da isimlendirilen ve kullanılabilen bu çantalar önemli projelerinizi daha güvenle taşımanıza olanak sağlar. Sayfamızda plastik resim çantaları mevcuttur. Bakugan, Örümcek Adam gibi farklı kahramanların yer aldığı ürünler sayfamızda mevcuttur ve lisanslı olan bu ürünler sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Bu nedenle çocuğunuz için gönül rahatlığı ile ürünü satın alabilirsiniz. Çocuklarınız kolay bir biçimde resim kağıtlarını ve diğer malzemelerini çanta içerisine yerleştirebilir. Özellikle 35 cm x 50 cm boyutundaki kağıtları aynı boyutlarda olan ya da 38 x 55 cm boyutundaki çantalar içerisine güzel bir şekilde yerleştirilmekte, sığmamadan kaynaklı deformeler yaşanmamaktadır. Bakugan, Örümcek Adam gibi baskıları sayesinde çocuğunuzun seveceği ve beğenerek kullanacağı bir resim çantası görevi görebilirler. Bu tarz plastik çantalarda da sentetik taşıma askılığı bulunmaktadır ve bu askılık omuzda kolay taşıma imkanı sağlar. PP özel kulba sahip olan çantalar bu sayede elde kolay ve rahat taşımaya da yardımcıdır. PP plastik maddeden üretilen bir üründür. Farklı renklerde üretilebilen bu ürünler kırmızı, mor, pembe, mavi, beyaz gibi renkler de satışa sunulmaktadır. Beyaz rengi sade ve şık bir görünüm sağlar. Tercihinize göre istediğiniz renkte bir seçim yapabilirsiniz. Plastik malzemeden üretilen bu çantaların boyutları 37 cm x 52 cm x 4 cm şeklinde tasarlanabilmektedir. 35 cm x 50 cm boyutundaki resim defteri, resim kağıdı ve proje kağıtlarınız için uygundur. 4 cm'lik derinliği sayesinde bu çantalar içerisine başka malzemelerinizi de rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Plastikten yapılması sebebiyle darbelere karşı dayanıklı bir yapıları vardır. Çabucak deforme olmayan bu ürünler uzun ömürlü yapıları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz çantalar arasında yer alırlar. Herhangi bir darbe ile karşılaştıklarında plastik yapıları sayesinde kolayca eğilip bükülmezler. Bu sebeple sağlam ve kalitelidirler.

 Desenli Resim Çantaları ile Tarzınızı Yansıtın

Desenli Resim Çantaları ile Tarzını Yansıtın

Resim çantası desenli modeller özellikle çocuklarınız başta olmak üzere oldukça beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Çizgi film kahramanları, süper kahramanlar gibi desenler ile süslenen bu çantalar çocuğunuzun resme olan ilgisinin ve sevgisinin artmasına yardımcı olabilir. Severek taşıyacağı bu resim çantaları sayesinde resim derslerine istekle gidebilir. İçerisine tüm resim malzemelerini kolayca yerleştirebileceği bu çantalar hem ona büyük kolaylık sağlayacak hem de resme olan ilgisinin uzun yıllar devam etmesine yol açacaktır. Kolay taşıma imkanı sağlayan bu çantalar ile çocuğunuz zorlanmadan malzemelerini taşır. Sayfamızda desenli olarak satışa sunulan pek çok ürün yer almaktadır. Bunlar arasında Cars, Spiderman, Elsa gibi çizgi film, animasyon kahramanları yer almaktadır. Siparişinizi oluştururken öncelikle hangi desende ürün almak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Bu ürünler genellikle 38 cm x 55 cm boyutunda, çocuklarınızın taşıyabileceği boyutta üretilmektedir. 35 cm x 50 cm boyutlarındaki resim kağıtları ve defterlerinin taşınması için üretilmiştir. Omuz askısı bu çantaların içerisinde yer almaktadır. Bu özelliği ile çantayı elde ya da omuzda taşıyabilirsiniz. Ürünler sağlığa zararlı kimyasallar içermez. Rahat bir taşıma imkanı sunarak çocuğunuza taşıma esnasında kolaylık sağlar. Desenli modeller yetişkinler için de tasarlanmaktadır. Bunlar arasında takımlar, hayvan figürleri, Atatürk, manzara resimleri gibi desenler bulunmaktadır. Örneğin Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi takımların logolarının yer aldığı çantaları bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra kedi, köpek, baykuş, kelebek gibi hayvan figürlerinin bulunduğu çantalar unisex yapıları ile satışa sunulan ürünler arasında yer alırlar. Ayrıca Kız Kulesi, Galata Kulesi, manzara resimleri gibi farklı desenlerdeki çantalar ile tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Atatürk'ün fotoğrafının bulunduğu çantaların olmasının yanı sıra Atatürk'e ait bir sözün yazılı olduğu çantaları da bulmanız mümkündür. Bu ürünler farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Ancak genelde boyutları 38 cm x 53 cm şeklinde ya da 35 cm x 50 cm şeklinde olmaktadır. Tarzınıza uygun çantaları bulmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz boyut, renk, desendeki çantaları sepetinize ekleyerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abka (12)
Syloon (8)
Fanart (7)
Frozen (5)
Gıpta (5)
Dolphin (3)
Play-Doh (3)
Vox Art (3)
Yaygan (3)
Bakugan (2)
Globox (2)
Südor (2)
Ticon (2)
Timon (2)
Artdeco (1)
Bafix (1)
Barbie (1)
Bigpoint (1)
Carioca (1)
Cassa (1)
Eastpak (1)
Giotto (1)
Kaukko (1)
Lino (1)
Monopol (1)
Rio (1)
Rubenis (1)
Spiderman (1)
Tosbaa (1)
Winx (1)
Yongfa (1)
(133)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (24)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL