TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Resim Çantası

için 583 sonuç bulundu.

Resim Çantası

Çocuğunuza küçük yaşta sanat sevgisi aşılamaya yardımcı olacak resim çantası modelleri n11.com’da. Resim ve el işi derslerinin vazgeçilmez kırtasiye malzemesi olan bu çantalar, kutu klasör ve proje çantası diye de adlandırılır. Genelde dikdörtgen şeklindedir ve eni dardır. Alanı ve eni genişledikçe resim çantası boyutları da büyür.

Resim Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Resim Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Resim çantası alırken en başta dikkat etmeniz gereken şey, içine konulacak resim defterinin büyüklüğüdür. Defteri koyduktan sonra kalacak boşluklara boya, fırça, oyun hamuru, çizim gereçleri gibi diğer malzemeleri de sığdırabilirsiniz. Çanta zor kapanıyorsa kapasitesini aşmışsınız demektir. Bunun çözümü daha büyük boyutta bir ürün almaktan geçer. Resim çantaları genelde plastik veya dayanıklı kumaştan yapılır. Kumaş modeller esnektir ve size ekstra yer kazandırabilir; plastik modeller ise kumaş olanlar kadar esnek olmasa da eğilip bükülmemesi gereken malzemelerinizi daha güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar.

Resim Çantalarının Kullanışlı Özellikleri

Resim Çantalarının Kullanışlı Özellikleri

Bu çantaların, taşımayı olanaklı hale getirmek için bir adet sapları bulunur ama taşırken çocuğunuzun zorlanmaması veya sizin zorlanmamanız için ilave askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu çantaların genelde döndürmeli klipsleri veya boydan boya fermuarları olur ve bunlar pratik bir açma kapama olanağı sunar. Temel özellikleri dışında desenler oldukça fazla çeşitlilik gösterir. Faber-Castell, Benetton, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Spiderman, 3M ve daha birçok markanın ürünleriyle çocuklar okullarındaki resim ve el işi derslerine zevkle katılım sağlarken teknik çizim dersleri olan üniversite öğrencileri ve alakalı mesleklerde çalışan veya hobi amaçlı olarak resimle ilgilenen yetişkinler de ihtiyaç duydukları malzemeleri pratik bir şekilde taşıyabilirler. Beyaz, siyah, kırmızı ve mavi renkler, resim çantalarında en fazla kullanılan renkler arasında yer alır. Yetişkinler tek renkli olanları tercih ederken çocuklar Barbie, Winx, Hot Wheels, Calliou çizgi film kahramanlarının desenlerine sahip olan çantalara daha fazla rağbet gösterirler.

Her Bütçeye Uygun Resim Çantası Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Resim Çantası Fiyatları

Resim çantası fiyatı bütçeyi zorlamayacak bir aralıktadır. Telifli desenlerin yer aldığı çantalarda fiyatlar biraz daha yükselse de özellikle sade olan modellere başka okul kırtasiyesi malzemelerinden daha yüksek bir meblağ ödemezsiniz. Resim çantaları sayesinde, çocuklarınızın sanat zevki ve el becerisi geliştirecek derslere sıkılmadan, zevkle katılım göstermesine destek olabilirsiniz. Zengin bir çeşitlilik içinde en kaliteli, en ekonomik ve en kullanışlı resim çantalarını n11.com’da bulabilir, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü hemen içinde sipariş ederek birkaç gün içinde teslim alabilirsiniz. Diğer kategorilerimizi ziyaret ederek çantanıza resim defteri, cetvel, pergel, gönye, boya çeşitleri, çizim kalemleri, fırçalar ve gerekli diğer resim ve el işi malzemelerini eklemeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (1)
3K (2)
A.D.B (1)
Abka (66)
Alex (1)
Bakugan (2)
Big (2)
Biggdesign (10)
Bigpoint (7)
Brons (2)
Carioca (1)
Cars (1)
Cassa (4)
Ceo Art (6)
Charuka (1)
(246)
Doraemon (1)
Doğuş (1)
Eastpak (1)
Fanart (11)
Frozen (9)
GIPTA (2)
Gıpta (2)
Globox (2)
Gülpaş (5)
Kaukko (3)
Kraf (4)
Legami (8)
Lino (2)
Mikro (1)
Monopol (1)
Nava (1)
Play-Doh (1)
Pronto (2)
Red Apple (4)
Rio (1)
Rubenis (1)
Sarf (1)
Spiderman (1)
Syloon (10)
Südor (8)
Temat (3)
Top Model (1)
Tosbaa (3)
U.S. Polo (5)
Umur (2)
Vox Art (10)
Winx (1)
Yaygan (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (81)
ve üzeri (88)
ve üzeri (89)
ve üzeri (91)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL