Kalem Kutuları

Ünlü markaların ve üreticilerin en kaliteli, en renkli ve en kullanışlı kalem kutusu modelleri n11.com’da. Kalem kutuları okul kırtasiyesi listesinin vazgeçilmezlerinden biri. Özellikle çocuklar için kalem kutusu seçmek okul alışverişinin en keyifli kısımlarından biri; çünkü kalem kutularında severek aldıkları diğer kırtasiye malzemelerini hem saklayabilirler hem de okul sıralarında bir vitrin gibi sergileyebilirler. Kalem kutuları farklı ihtiyaçlara hitap edecek boyutlarda üretilir. Çocuğunuzun çok fazla kırtasiye eşyası varsa büyük bir kalem kutusu oldukça iş görür. Küçük boy olanlarsa az ve öz kırtasiye eşyası saklamaya yardımcı olur. Bu ürünlerin boyutları kadar fiyatları da çeşitlilik gösterir; her bütçeye uygun fiyatlarını bulmanız mümkün. Ayrıca, renk konusunda da zengin bir seçim şansınız var. Pembeden yeşile, maviden siyaha kadar birçok renkteki ürün arasından seçim yapabilirsiniz.

Kalemlik

Kalem Kutusu Kullanmanın Faydası Nedir?

Kalem kutusunda olması gerekenler aslında alacağınız ürünün özellikleriyle doğrudan ilişkili. Standart bir kalem kutusuna konulacak başlıca kırtasiye ürünleri, aynı zamanda bir öğrencinin temel ihtiyaçları olan kalem çeşitleri, silgi ve kalemtıraştır. Daha büyük bir kalem kutusuna ataç, cetvel, pergel, gönye, makas, yapıştırıcı ve etiket de sığdırılabilir. Sadece okul çağındaki çocuklar değil üniversite öğrencileri ve iş hayatına atılmış yetişkinler de kalem kutularına ihtiyaç duyabilir. Örneğin, mimarlık ve mühendislik bölümlerinde okuyan veya bu sektörlerde çalışan yetişkinler ufak boyuttaki çizim gereçlerini tek bir yerde toplamak için de kalem kutularının yardımını alabilirler. Bu ürünler okul çantalarının, hatta yeterince inceyse resim çantalarının da içine kolayca sığarak pratik bir taşıma olanağı da sunar.

Kalem Çantası

Kalem Kutusu ve Kalemlik Arasındaki Fark Nedir?

Kalem kutusu, kalemlik ve kalem çantası birbirine karıştırılabilir. Aslında bu sözcükler çoğu zaman birbirini karşılayacak şekilde de kullanılır çünkü temel olarak kalem, silgi, kalemtıraş ve diğer küçük kırtasiye malzemelerini saklamakta kullanılırlar. Kalem kutusu aslında genel olarak metalden, bazen de plastik veya ahşaptan yapılan kalem ve diğer küçük boyutlu kırtasiye malzemelerini taşımak için kullanılır. Kalem çantası, genelde kot veya kanvas gibi bir kumaştan yapılır. Kalemlik ise her ikisinin anlamında da kullanılabilirken aynı zamanda odalarınızda, ofislerinizde masalara veya raflara kalemleri taşıması amacıyla veya dekoratif amaçlı koyduğunuz ürüne de verilen addır. Zengin yelpazede ürün çeşitliliğini göz önünde bulundurulunca keskin sınırların olmadığı görülebilir. Keyifle kullanılabilecek birbirinden güzel ve pratik kalem kutusu modelleri için n11.com’u ziyaret etmeniz, sipariş vermek istediğiniz ürünleri sepetinize atmanız ve satın almanız yeterli. Böylece, ihtiyacınız olan kalem kutusuna kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kalem Kutuları

için 1,485 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(764)
Hakan Çanta (110)
Cennec (52)
U.S. Polo (48)
Benetton (33)
Cars (30)
Eastpak (26)
Maped (15)
Spiderman (14)
Kipling (13)
Milan (13)
BARBIE (10)
Buz Devri (10)
Epsilon (10)
Frozen (10)
Cem (7)
Winx Club (7)
Bigpoint (6)
Disney (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (65)
ve üzeri (65)
ve üzeri (67)
ve üzeri (68)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL