Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Oki
3M
Zig
Daf
VPW
Me
3K
Lol
Tmn
Wia
Xon
Ceo
me
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Suluk, Matara, Beslenme Çantaları

için 6,768 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Beslenme Çantası, Suluk ve Matara

Evinizde hazırladığınız sağlıklı yiyecek ve içeceklerinizi güvenle korumanızı sağlayacak suluk, matara ve beslenme çantası çeşitleri bulunmaktadır. Yaşam tarzı ve kullanım şeklinize göre birçok model içerisinde kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Farklı tasarımlar ve farklı ürünlerle okulda kullanmak ya da çocuğunuzun kullanmasını sağlayabilmek adına ürün sayfası üzerinden hızlı bir araştırma yapabilirsiniz. Suluk ve matara çeşitleri özellikle ilk ve orta öğretim hayatının hemen hemen her alanında sıklıkla tercih edilen ürünlerin içerisindedir. Suluk ve mataralar, sıcak ve soğuk içecekleri daha kolay saklamaya imkan sağlar. Suluk ve matara çeşitleri sayesinde gün içinde dışarıdan paketlenmiş ürün almanıza gerek kalmaz. Mataralar sayesinde, soğuk havalarda yanınıza sıcak bir çiçeceği ya da sıcak havalarda soğuk bir içeceği rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Suluk ve matara çeşitleri ile okula, yürüyüşe ya da bir geziye giderken her türlü içeceği yanınızda kolayca taşıyabilecek, çocuğunuzun rahat etmesini sağlayabileceksiniz. Uzun veya kısa seyahatlerinizde birbirinden farklı ve yaratıcı tasarımları olan suluk ve mataralar ile seyahatleriniz daha keyifli hale gelecek, her ihtiyacınıza uygun modelleri istediğiniz gibi değerlendireceksiniz.

Suluk ve Matara Özellikleri

Suluk ve Matara Özellikleri

Uzun saatler sıcak kalmasını istediğiniz içecekleri termos görevi gören mataralar ile muhafaza edebilir, her an ısısını kaybetmemiş, sıcacık içecekler tüketebilirsiniz. Suluk ve matara ürünleri cam, çelik, alüminyum ve doğada geri dönüştürebilen zararsız plastik maddelerden yapılmaktadır. Şık ve modern tasarımlı suluklar gün içerisinde su içme alışkanlığınızı geliştirecek, su içmek için sizi daha fazla motive edecektir. Suluk ve matara kullanarak gereksiz plastik kullanımını engelleyebilirsiniz. Kullan at plastik ürünler yerine suluk ve matara tercih etmek, doğada oluşan plastik kirliliğinin önüne geçecektir. Suluk ve mataraları daha uzun ömürlü kullanmak için bazı önemli ayrıntılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu ayrıntılara uyulursa kullanılan ürünler daha sağlıklı ve işlevli bir şekilde günlük hayatınızda size eşlik edecektir. Suluk ve mataraların birçok çeşidi bulaşık makinesinde yıkanabilir, fakat bazı ürünler elde yıkanmalıdır. Elde yıkanan ürünler su ve sabun yardımıyla temizlenmektedir. Yıkanan ürünleri saklamadan veya kaldırmadan önce tamamen kuru olmasına dikkat etmeli, gerekirse kuru yerlerde muhafaza edilmelidir. Kullanılan ürünlerin beslenme standartlarına uygun olması ve BPA (Bisfenol-A) içermemesi gerekmektedir. BPA özellikle sıvı içecekleri korumaya yönelik geliştirilen ürünlerde bulunur. Bu sebeple suluk ve matara araştırması yapılacağı zaman içerisinde BPA olup olmadığına emin olmanız gerekmektedir. Suluk ve mataralar, aşırı sıcak ve aşırı soğuk ortamlara sokulmamalı, fırın, derin dondurucu gibi alanlarda bırakılmamalıdır. Çok fazla gazlı, asitli ve yağlı sıvılar, mataralar için uygun olmayan içeceklerdir. Suluk ve mataralar gerekli önlemler alınarak kullanıldığında, daha uzun ömürlü ve verimli kullanılacaktır. Aldığınız ürün materyallerini bilmeli, onları uygun koşullarda kullanmalısınız.

Suluk ve Matara Modelleri

Suluk ve Matara Modelleri

Suluk ve mataralar kullanım ve ihtiyaç özelliklerine göre farklı modellere ayrılır. Suluk modelleri çoğunlukla çocuklar tarafından kullanılmaktadır. Çocuklar için üretilen suluk modelleri renk ve çeşitli baskılarla yetişkin modellerinden ayrılmaktadır. Birçok renk ve çizimlerle tasarlanmış ürünler çocuklarınız için hem eğlenceli hem sağlıklı bir kullanım sunar. Okul çağında olan çocuklar için kullanım kolaylığı sağlayan suluklar işlev ve madde olarak farklı özelliklere sahiptir. Çocuklara yönelik tasarlanan ürünler renk, şekil bakımından çocukların dikkatini çekecek şekilde üretilip, çocuklara su içme alışkanlığı kazandıracaktır. Çocuklar için seçilecek suluk matara modelleri kolay kullanım imkanı sağlamalı, askı ve iplerle boyuna asılan modeller tercih edilmelidir. Çocuklar için tercih edilecek ürünün ağırlık ve boyutuna dikkat edilmelidir. Hafif, kolay taşınan ürünler incelenmelidir. Yetişkinler için tasarlanan suluk modelleri ise çoğunlukla evde, ofiste ve spor salonlarında kullanılır. Küçük ve hafif ürünler çantanızda ve elinizde taşıma kolaylığı sağlar. Her boy ve her ölçüde üretilen suluk ve matara çeşitleri içerisinde size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Suluk modelleri modern, şık, zarif, dinamik, sportif ve yaratıcı tasarımlarla tarzınızı en iyi şekilde yansıtacaktır. Çelik suluk ürünleri paslanmaz kaliteli çeliklerden yapılır. Suluk ve mataralarda çelik kullanımı, ürünün kullanım ömrünü uzatacağı gibi kırılma ve düşme durumlarına karşı dayanıklıdır. Cam suluklar ise herhangi bir tat değişimini engeller sizlere sağlıklı ve rahat kullanım fırsatı verir. Suluk ve matara modelleri 350 ml ile 1000 ml arasında farklı model ve boylarda üretilir. Taşıma ve kullanım kolaylığı sağlayan modellerden birini seçerek, hem fazla plastik kullanımından vazgeçebilir hem de sağlıklı tüketebilirsiniz. Doğru suluk ve matara seçimi farklı ihtiyaçlara göre çeşitlenmektedir. Farklı alanlarda, farklı koşullarda kullanılmaya uygun suluk ve matara modelleri mevcuttur. Spor, kamp, ofis, okul, ev gibi çeşitli birçok alanlarda kullanılmaya olanak sağlar.

Suluk ve Matara Fiyatları

Suluk ve Matara Fiyatları

Suluk ve matara çeşitleri geniş ürün yelpazesine sahip bir kategoridir. Günlük ihtiyaçlar doğrultusunda seçeceğiniz ürünler hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Suluk ve mataralar sayesinde her gün alınan plastik şişe israfından kurtulmuş olursunuz. Zararlı plastik kullanımını azaltarak ekolojik ve insan sağlığına destek olabilirsiniz. Suluk ve mataralar sayesinden hem doğa hem de bütçenize katkı sağlarsınız. Suluk ve mataralar da ürün çeşitliliği markaya veya özelliklere göre değişmektedir. Suluk ve matara fiyatları ise üretildiği gereçler, ölçüler, özellikler, kullanılan malzeme ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Büyük boyutlu ürünler, küçük ürünlere göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Boyut ve kullanılan malzememe oranı ürün fiyatlarında farklılık yaratabilir. Çocuklara yönelik suluk ve matara çeşitlerinde fiyatı boyutlar ve özellikle tasarımlar etkilemektedir. Birçok marka tasarımlarında lisanslı ürün kullanmaktadır. Marka ve model çeşitleri değiştikçe ürünlerin fiyatları da değişmektedir. Cam, çelik, plastik, alüminyum gibi farklı gereçlerden üretilen suluk ve mataralar arasında size en uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Suluk ve mataraların en önemli fiyat özelliğini üretim aşamasında kullanılan madde ve gereçler belirler. Kaliteli cam, kaliteli çelik ve sağlıklı plastikten üretilen ürünler kullanım olarak daha güvenilirdir. Metal suluk çeşitleri, cam, plastik ve alüminyum suluklara göre daha yüksek fiyat kategorisine sahiptir. Suluk ve mataraları kullandıktan sonra temizliğine özen göstermek, ürünün ömrünü uzatacağı gibi, performansını da koruyacaktır. Elde su ve sabunla yıkanan suluk ve mataralar her zaman yeni ürün gibi kullanılabilir. Kullanım alanlarını belirleyip gerekli materyallerin incelenmesi sonucundan kendi ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun suluk ve matarayı seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun suluk ve matara modellerini görmek, çeşitleri araştırmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Beslenme Çantaları

Beslenme Çantaları

Beslenme çantaları genellikle okula giden çocuklar için kullanılmaktadır. Bunun yanında formunu korumak isteyen, sağlıklı beslenmek isteyen, özel diyet programları uygulayan sporcular ve yemek ücretlerinden tasarruf etmek isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Beslenme çantaları ile kendinize ve çocuklarınıza sağlıklı yiyecekler hazırlayabilir, bu yiyecekleri dış etkenlerden, virüslerden, hava koşullarından kolaylıkla koruyabilirsiniz. Beslenme çantaları yiyecek muhafaza ettiğinden, kolay temizlenir olmalı ve kir tutmamalıdır. Eğer ısıya dayanıklı, içerisindeki yiyecekleri sıcak veya soğuk tutacak bir beslenme çantasına ihtiyacınız var ise termal beslenme çantalarına göz atabilirsiniz. Termal beslenme çantaları ısıyı kendi içerisinde muhafaza eder ve yiyecekleriniz tazeliğini ve sıcaklığını kaybetmemiş olur. Beslenme çantaları, düzenli beslenme alışkanlığı için hem çocuklar da hem de yetişkin bireylerde önemli rol oynamaktadır. Dışarıdan alınan birçok ürün yerine evde hazırlanan sağlıklı ve taze yiyecekleri yetişkin beslenme çantaları sayesinde her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Çocuklar için tasarlanan renkli ve baskılı beslenme çantaları onların ilgisini çekecek, güzel ve yaratıcı tasarımlarıyla severek kullanmasını sağlayacaktır. Çocuk ürünlerinin üzerinde bulunan, çizgi film süslemeleri, çizgi film karakterleri ve renkli birçok baskılar, birbirinden farklı çeşitlerle çocukların beğenisine sunulmuştur. Beslenme çantaları ısıyı tutma bakımından standart değildir. Isıyı ve sıcaklığı daha fazla tutmak için termal ya da termoslu ürünleri tercih edebilirsiniz. Termal ve termoslu ürünlerle beslenme çantasına konulan yiyecek ve içecekleri istenilen sıcaklık ve soğuklukta saklayabilirsiniz. Böylece yiyecekler her an taze ve sağlıklı kalacaktır. Hava koşullarına göre saklama ve muhafaza imkanı sunan su geçirmez beslenme çantaları ise, içeride oluşan veya dışarıdan gelen sıvılardan yiyeceklerin etkilemesini engeller. Beslenme çantalarını seçerken ilk olarak ne için ve nasıl kullanılacağına karar vermeniz gerekmektedir. İçerisine konulacak yiyecek miktarı, sıcaklığı, sıvı veya katı durumu seçeceğiniz modeli çok fazla etkilemektedir. Sağlığınız ve konforunuz için tercih edebileceğiniz birçok beslenme çantaları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Beslenme Çantası Fiyatları

Beslenme Çantası Fiyatları

Beslenme çantaları ürün çeşitliliğine göre birçok farklı fiyat kategorisine ayrılır. Bu kategorilere ayrılmasında en büyük etken birçok firmanın ürünlerine bağlı olarak fiyatların değişmesidir. Bu ürün ve fiyat çeşitliliği içerisinde, sayfamız üzerinden her bütçeye uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Beslenme çantalarının kullanımı çoğunlukla çocuklar için düşünülmektedir. Çocuklar için tercih edilen beslenme çantaları genellikle çizgi film karakterleri, masal karakterleri ile süslenmiş renkli baskılarla sevimli hale getirilmiş ürünlerdir. Beslenme çantalarında, boyut, hacim, renk ve desen farklılıklarına göre fiyatlar değişmektedir. Çocuklara uygun beslenme çantası önerileri fiyatı etkileyen bir diğer önemli ayrıntı ise, ürünlerin lisanslı olup olmadığıdır. Birçok marka çantaların tasarımlarında lisanslı çizgi film karakterlerini kullanmaktadır. Beslenme çantalarında kullanılan malzeme ve kaliteye göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Beslenme çantalarını her ne kadar daha çok çocuklar için düşünsek bile, günümüzde sağlıklı beslenmek isteyen, yemek ücretlerinden tasarruf sağlamak isteyen, spor ve diyet listelerine göre yiyecek tüketen yetişkinler için de bir tercih sebebidir. Evde hazırlanan sağlıklı taze ve sıcak yiyecekleri, beslenme çantası sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Beslenme çantası fiyatları değişken aralıklarda olabilir ve bunda termos ve termal özellikler en büyük etkendir. Termal ve termos özellikte olan beslenme çantaları, ısıyı daha iyi koruyacağı için fiyatlandırma bu özelliklere göre yapılır. Termal ve termos özellikli ürünler uzun süre yiyeceklerinizi sıcak ve taze tutacaktır. Beslenme çantasına eklenmiş termoslar ısı yalıtım yoluyla yiyecekleri koruyacaktır. Beslenme çantalarında fiyata etki eden etkenler; ısı koruma, renk, desen, baskı, kumaş, termos ve termal özelliği gibi detaylardan oluşmaktadır. Beslenme çantalarının fiyat performansını, bu detaylar dışında en fazla etkileyen özellik ise ürünlerin boyutlarıdır. Boyutlar büyüdükçe ürüne eklenen malzeme, yapılan işçilik artacaktır. Bu detayları göz önüne alınıp sayfamız üzerindeki geniş ürün yelpazesinde değerlendirildiğinde, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürüne ulaşmış olacaksınız.

Suluk ve Matarada Ne Tür İçecekler İçilir?

Suluk ve mataralar, sıvı olan pek çok içecek için kullanılmaktadır. Günlük hayatınızda ihtiyacınız olan birçok sıvıyı suluk ve mataralar sayesinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Mataralarda, çoğunlukla meyve suyu, kahve, çay ve su içilir. Kahve ve çay gibi sıcak tüketilen ürünler için genellikle termoslu modeller tercih edilmektedir. Termoslu modeller içerisindeki bulunan ısı yalıtımıyla sayesinde, ısıyı koruduğu için içecekleriniz uzun süre sıcaklığını koruyacaktır. Bunların dışında suluk ve mataralar ile çok fazla gazlı, asitli ve yağlı olmayan birçok sıvı içilebilir. Suluk mataraları, gün içinde okulda, gezide ya da herhangi bir aktivite de çocuklarınız rahatlıkla kullanabilir. Suluk ve mataralarda çocuklar için pek çok model bulunmaktadır. Okul çağındaki çocukların su ihtiyacı için plastik şişe yerine, suluk ve matalar tercih edilebilir.

Suluk ve Matara Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Suluk ve mataraların üretiminde kullanılan maddelere göre temizlik şekilleri farklılık göstermektedir. Hassas maddeli ürünlerin temizliğine ayrıca dikkat edilmelidir. Bunların dışında cam, çelik ve alüminyum gibi ürünler çoğunlukla bulaşık makinesinde yıkanırken, plastik ürünlerin elde su ve sabun yardımıyla yıkanması daha sağlıklı olacaktır. Ürünleri temizlemeden önce mutlaka kullanma talimatlarını iyice okuyunuz. Önerilen sıcaklık derecesini öğreniniz. Fazla sıcak suya maruz kalan suluk ve mataralarda bozulma, şekil bozukluğu, ısı koruma kaybı gibi birçok olumsuz durum yaşanabilir. Elde yıkanan ürünleri muhafaza etmeden önce kuru mutlaka olduğundan emin olun. Ürünler kaldırılmadan önce mutlaka temizlenmeli, temiz ve kuru bir şekilde saklanmalıdır. İçerisinde sıvı bırakılan suluk ve mataralarda zaman içerisinde kötü koku ve tat bozukluğu olabilir. Suluk ve mataralarınızın temizliğini düzenli yapmak kullanım ömrünü uzatacak, işlevini kaybetmesini engelleyecektir.

Beslenme Çantalarına Ne Konur?

Beslenme çantalarına konulan yiyecekler, onların üretildiği çeşit ve özelliklerine göre değişmektedir. Beslenme çantalarının standart hali, içerisinde termos bulunmayan, yiyecekleri koruma amaçlı üretilen kutu ve çantalardan oluşan ürünlerdir. Standart ürünler dışında, termoslu bir beslenme çantası tercih ederek ürünlerinizi gün içerisinde sıcak tutabilirsiniz. Termoslu beslenme çantalarına, sıcak kalmasını istediğiniz yiyecek ve ürünleri koyabilirsiniz. Bu çantalar, içerisinde bulunan ısı yalıtımı sayesinde yiyecek ve ürünlerinizin sıcaklığını koruyacaktır. Standart olan ve içerisinde termos olmayan beslenme çantalarına ise ısı korumasına ihtiyaç duymayan ürünler; sandviç, kek, kurabiye, meyve, kuru yemiş ve kuru meyve gibi birçok yiyecek konulabilir. Çocuklar için tercih edilen beslenme çantalarına ise çoğunlukla okulda yenebilecek, sulu olmayan, aperatif ürünler konmaktadır. Çocuk beslenme çantalar için yine farklı bir çeşit olan termos özellikli ürünleri tercih ederseniz çocuğunuz, hazırlanmış ürünleri okulda sıcak bir şekilde tüketebilecektir. Bu ürünler dökülme ve akma problemi olamaması için, çok fazla sulu olmayan yiyeceklerden oluşmalıdır. Sulu yiyecekler için, set halinde olan beslenme çantalarına göz atabilirsiniz.