Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Suluk, Matara, Beslenme Çantaları

için 11,235 sonuç bulundu.

Suluk, Matara, Beslenme Çantaları

Vücudun 4/3’ünü oluşturan su insanların en önemli ihtiyaçlarından bir tanesidir. Vücudumuz için hayati derecede önem taşırmaktadır. Vücudumuzun sağlıklı ve düzgün bir biçimde işlemesini sağlar. Vücuttaki tüm hücre ve dokuların beslenmesinden, zararlı maddelerin vücuttan atılmasına kadar oldukça önemli görevleri üstlenir. Sporda, Kırtasiye & Ofiste hatta tatilde su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen suluk modelleri ile bu hayati ihtiyacınızı giderebilirisiniz. Tüm zevklere hitap eden farklı tasarımlara sahip ve kullanımı oldukça kolay olan suluk seçenekleri ile istediğiniz yerde sokakta, metroda, otobüste dilediğiniz zaman su içebilirsiniz. Su, metabolizmayı daha fazla çalıştırır, böylece vücut daha fazla kalori yakmış olur. Soğuk kış günlerinde bu ılık su ihtiyacınızı termos suluk ile karşılayabilir ve kışın da su içerek daha hızlı kalori yakabilirsiniz.

Suluk ve Matara Çeşitleri

Suluk ve Matara Çeşitleri

Matara nedir? sorusuna cevap olarak su, kahve, çay, meşrubat içecekleri veya içkileri taşıyan kaplardır yanıtı verilebilir. Seyahatlerde oldukça işe yarayan mataralar her yaştaki insanlar için oldukça kullanışlıdır ve çok fazla tercih edilmektedir. Mataralar düzgün aralıklarla yıkanıp temizlendikten sonra tekrar tekrar kullanılabildiği için doğa dostudur. Kamp yapmayı, doğa içinde yürüyüş yapmayı sevenler ve bunları yaparken her daim yanında su bulundurmak isteyenler için alınacak olan matara çeşidi oldukça önemlidir. Mataraların ortamdaki havadan minimum bir şekilde etkilenmeleri gerekmektedir. Örneğin kayak yapılan alanda veya dağa tırmanırken su ihtiyacını gidermek istiyorsunuz fakat çıkmadan önce mataraya koyduğunuz sıcacık su, o soğuk ortamlardan etkilenerek buz gibi olacaktır. Bu da o soğuk ortamda içinizin ısınmasını engelleyecek ve yolculuğunuzu daha da zorlaştıracaktır. Veya yazın plaja gittiniz, çöle safariye çıktınız ve çıkmadan önce mataralara buz soğuk içecekler doldurdunuz. Fakat matara çeşidini düzgün seçmediniz. Bu durumda koyulmuş olan buz gibi içecek sıcak ortamında etkisi ile ısınacaktır ve istediğinizi alamayacaksınız. Alınacak olan matara içindeki sıvının sıcaklığını ya da soğukluğunu maksimum süre korumalı ve sıvının havadan minimum düzeyde etkilenmesini sağlamalıdır. Tam bu tarz durumlar ve ortamlar için seçilebilecek olan en ideal ürün, termos matara seçenekleridir. Termos, içinde taşınan sıvının dış ortamdan etkilenmesini önemli ölçüde azaltan ve içindeki likitin isteğe göre sıcak ya da soğuk kalmasını sağlayan alete denmektedir.Termoslar, birbiri içine geçmiş iki şişenin boyun bölgesinden birleşmesi ve iki şişe arasında yer alan havanın kısmen çekilerek ısı yalıtımı sağlayan kısmi vakum elde edilmesi sonucu ısı transferinin engellenmesini sağlar. Mataralar, daha çok soğuk sıvıları saklarken tercih edilir, termoslar mataralardan farklı olarak hem sıcak hem de soğuk yalıtımı sağlarlar. En çok soğuk yalıtımı sağlayan mataralar metal matara çeşitleridir. Isı dengesini uzunca bir süre koruyan bu mataralar ayrıca yere düşme veya çarpma gibi darbelere de oldukça dayanıklıdır ve kolayca zarar görmezler.

Suluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Suluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Matara satın alırken dikkat edilmesi gerek en önemli durum, mataranın BPA içeren maddelerden imal edilmemesidir. BPA maddesi plastiğin zararlı olmasına neden olan maddelerin başında gelir. Fakat bazı plastik matara seçenekleri BPA içermeyebilir. Bu farklılığı ayırt edebilmenin en önemli yöntemi ürünün açıklamasıdır. Ürünün açıklamasında yer alan uyarıların dikkatli bir şekilde okunması gerekmektedir. BPA içeren plastik şişelere alternatif olarak alüminyum matara seçenekleri olabilir. Çelik matara seçenekleri zararlı maddelerin başında gelen BPA maddesini içermedikleri ve insan sağlığı açısından bir risk oluşturmadıkları için oldukça güvenlidir, gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Çelik mataraların birçoğu bulaşık makinalarında yıkanabilmektedir ancak bunun için yine de çelik suluk üzerinde bulaşık makinasında yıkanabilir ibaresinin bulunup bulunmadığına bakmak gerekmektedir. Ayrıca çelik mataralar oldukça dayanıklıdırlar, yere düşmelerden, çarpmalardan kolayca etkilenmezler ve zarar görmez, uzunca bir süre işlevini yitirmezler. BPA gibi zararlı maddeleri içermeyen ve sağlık için oldukça yararlı olan bir diğer matara ise cam matara çeşitleridir. En sağlıklı olan ve kullanıcılar tarafından kullanımı en keyifli olanı ise cam mataralardır. Sağlık için biraz daha ağır matara taşımak göze alınabilir bir şey olmalıdır çünkü su gibi hayati öneme sahip olan bir içeceğin sağlıklı bir şekilde vücuda alınması gerekmektedir. Cam mataraların kırılması olayını önlemek için birden fazla seçenek mevcuttur. Bunlardan biri plastik veya silikon kaplı ürünler tercih etmektir. Diğeri ise evde kalınca kumaştan sünger veya pamuk dolgulu bir kılıf yapmak. Böylece cam mataraları kırılmalara karşı hem önleyebilir hem de mataralarınıza oldukça şık ve özel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ev & Yaşam kategorisini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Her Yaşa Suluk Modeli

Her Yaşa Suluk Modeli

Okula yeni başlayan, ilkokul veya ortaokula giden çocukların okulda sularını sağlıklı bir biçimde içmeleri için özel olarak üretilen çocuk suluk modelleri de bulunmaktadır. Çeşitli çizgi film kahramanları figürlerine sahip bu suluk modelleri çocuklar tarafından oldukça beğenilmekte ve sevilmektedir. Çocuklar için de gerekli olan şey okul beslenme çantaları. Kız ve erkek çocuklara göre özel desenlere, çizgi film karakterlerine sahip bu çantalar ile çocuklar eğlenerek yemek yemektedir. Beslenme çantası alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Alınacak beslenme çantasının büyüklüğü taşınacak yemek ihtiyacını belirlediği için oldukça önemlidir. Çok küçük çantalara yiyecek sığmayabilir, büyük çantaların ise hem taşıması zor olabilir. Diğer dikkat edilmesi gereken özellik sızıntı korumasına sahip olmasıdır. Eğer kazara içinde bir yiyecek veya içecek dökülerse bunu sızdırıp etrafı kirletmemesi de önem taşımaktadır. Temizlik ise en dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Kolayca temizlenebilen bir çanta hem bakteri barındırmaz hem de uzun ömürlü olur. Temizlik açısından leke tutmayan çantalar da tercih edilebilir. Dikkat edilmesi gereken son özellik ise askılarının kalitesidir. Günümüzde sadece çocuklar tarafından değil formunu korumak, öğle yemeklerinden tasarruf etmek ve sağlıklı beslenmek isteyen yetişkinler tarafından da beslenme çantaları kullanılmaktadır. Bu çantalar çocuk çantalarına benzemektedir. İşe, spor salonuna veya kamp gibi çeşitli aktivitelere kolaylıkla götürülebilmektedir. Yiyeceklerin ve içeceklerin ısısını koruyan termal çantalar da bulunmaktadır. Bu çantalar aynı zamanda su geçirmeme özelliği ile de yağmurda, karda yiyeceklerin ıslanmasını önleyerek yiyecekleri korumaktadır. Beslenme çantaları fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu fiyatlar çantanın büyüklüğüne, termal özelliğinin olup olmamasına, malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (1)
2K (5)
3K (15)
3M (273)
A-design (2)
A5 (1)
Abka (6)
Adel (10)
Alemdar (43)
Alone (20)
Alpin (1)
Alpino (1)
Ark (21)
Arrow (2)
Art (3)
As (2)
Astral (9)
Ay-mi (1)
BARBIE (170)
Barbie (21)
Batman (5)
Be Happy (1)
Ben 10 (2)
Benetton (65)
Beyblade (1)
Bic (1)
Big (1)
Bigpoint (12)
Brons (17)
Buffer (4)
Cadence (7)
Caillou (2)
Cars (113)
Catiga (5)
Cem (40)
Cennec (18)
Ceo (2)
Colop (9)
Colorland (2)
Contigo (71)
CoolGear (11)
D'S Damat (1)
Dara (5)
Delta (1)
Dilman (1)
Diplomat (1)
Discovery (1)
Disney (15)
(5690)
DKC (2)
Dolphin (55)
Dolphın (5)
Dunlop (17)
Dymo (2)
Eba (1)
ERL (2)
Faber (1)
Foxy (42)
Frisby (2)
Frozen (177)
Fulsan (1)
Galeria (1)
Giotto (14)
Globox (51)
Gold (1)
Gp (3)
Hakan Çanta (937)
Hatas (1)
Herevin (247)
HEREVİN (154)
Hiper (10)
Hkn (5)
Hobby (1)
HobbyStyle (30)
İBAG (32)
Ibis (1)
J-Me (2)
Jansport (2)
Kahraman (3)
Kaukko (23)
Kemasan (1)
Kingston (4)
Koza (1)
Laken (12)
Larte (1)
Le Ville (1)
Lets (20)
Liggo (1)
Logon (10)
Maped (65)
Marketix (26)
Masis (1)
Max Steel (2)
Maxell (1)
Medyen (1)
Mikro (316)
Minyonlar (3)
Monopol (3)
Nike (3)
Notte (2)
Nova Color (19)
Novacolor (6)
Oem (1)
Olfa (1)
Panda (10)
Penac (1)
PENGUEN (4)
Piano (27)
Pippa (15)
Planes (1)
Play-Doh (1)
Puzzle (1)
Qlux (2)
Rubenis (1)
Scrikss (1)
Sentor (3)
Shopkins (6)
Sigg (89)
Sırdaş (1)
Skip Hop (14)
Slazenger (31)
Spiderman (319)
Stainless (8)
Star Wars (2)
Suncom (1)
Südor (12)
Taraftar (2)
Tdk (1)
Temat (3)
TICON (19)
Ticon (1)
Timon (2)
Titi (8)
Titiz (25)
Tmn (1)
Trendix (24)
Trendline (1)
Tungsty (2)
Turkuaz (1)
Twsbi (1)
U.S. Polo (13)
Umix (39)
Umur (65)
Umurofis (1)
Uni (1)
Van Gogh (1)
Vans (1)
Vatan (1)
Vegus (3)
Vox Art (1)
VPW (1)
Webag (1)
Wia (19)
Winx (15)
Winx Club (12)
Xon (1)
Yaygan (569)
Youth (1)
Zarfsan (1)
Zebra (1)
ZepHome (1)
Zorro (1)
Zweck (1)
Çantaland (44)
Çiftsan (6)
Çınar (1)
Öykü (7)
özerden (2)
Şahin (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(501)
ve üzeri (655)
ve üzeri (715)
ve üzeri (731)
ve üzeri (768)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL